Posledný list od milenca Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Posledný list od milenca Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Posledný list od milenca Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posledný list od milenca


Novinárka Ellie hľadá v novinovom archíve zaujímavý príbeh, no ani celkom neverí, že by skutočne mohla nájsť niečo zaujímavé. Nájde však list z roku 1960, ktorý napísal neznámy muž a žiada v ňom svoju partnerku, aby opustila manžela. Ellie ten ľúbostný príbeh z minulosti fascinuje. Napriek tomu, alebo možno práve preto, lebo sama má pomer so ženatým mužom.

Vrátime sa teda do roku 1960 a dozvieme sa, že Jennifer Stirlingová leží v nemocnici po vážnej autonehode. Nespomína si na nič – ani na manžela, ani na priateľky, ani na to, aká bola kedysi ona sama. Ale keď sa vráti z nemocnice domov, nájde utajený list a pomaly si začína spomínať na milenca, kvôli ktorému bola ochotná riskovať úplne všetko.
Ellin a Jenniferin príbeh vášne, nevery a straty sa v silne emotívnom spoločenskom románe navzájom prepletajú, popretkávané „poslednými listami“ zo skutočného života.Kniha v českém jazyce!


Stažení Posledný list od milenca zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Posledný list od milenca (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Posledný list od milenca zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Posledný list od milenca.pdf (EUR-0.00)

  Posledný list od milenca.epub (EUR-0.00)

  Posledný list od milenca.doc (EUR-0.00)

  Posledný list od milenca.txt (EUR-0.00)

  Posledný list od milenca.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Posledný list od milenca.PDF – (EUR 0.00);

  Posledný list od milenca.MOBI – (EUR 0.00);

  Posledný list od milenca.EPUB – (EUR 0.00);

  Posledný list od milenca.DOC – (EUR 0.00);

  Posledný list od milenca.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  The Last Letter from Your Lover (2010)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Pro ženy
  Vydáno: , Ikar (SK)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (444)

  Přidat komentář

  misowi84

  26. ledna

  Přemýšlel jsem jak začít, ale nenapadá mě momentálně vhodnější slovo než turbulence emocí. Nevím jak to dokáže, ale já ji prostě vždycky vše uvěřím.
  Miluji její příběhy, její postavy.. Vše je tak neskutečně živé a skutečné.
  Ještě, že jsem se v hlavě zbavil té samolepky holčičích románů, jelikož pak bych nikdy nečetl takto úžasné knihy.
  Poslední dopis od tvé lásky je nádherný a zároveň i tak trochu depresivní příběh. Nemá smysl z něj cokoliv prozrazovat..
  Prostě si jej přečtěte ! Třeba se vám bude tajit dech, tak jako mě.
  Teď mě čeká Dívka, již jsi tu zanechal.. a už teď se moc těším 🙂

  Ráčkajda

  25. ledna

  Opět velmi čtivé. Ale stejně jako Terry.89, Dívku jsem milovala, Dopis má o hvězdičku méně.

  Terry.89

  25. ledna

  Jako první autorřinu knihu, jsem vzala do ruky Dívku, do které jsem se naprosto zamilovala. Poslední dopis byl pro mě trochu méně poutavý, přesto však kniha nezapře autorčin osobitý styl a vypravěčské schopnosti. Kniha se mi četla dobře, bavila mě a děj krásně ubíhal, přesto mi v tomto příběhu scházela nějaká ta malá jiskřička, která se objevila v Dívce, takže dávám o hvězdičku méně.

  Amy27

  24. ledna

  Opět mě Jojo dostala se svým nadání psát naprosto živě a poutavě. Trošku jsem při čtení měla depresi (proto hvězdička dolů), ale bavila jsem se! 🙂

  popelka595

  23. ledna

  Poslední dopis od tvé lásky je opět, jak to u Jojo Moyes bývá zvykem, napsán velmi čtivě, zajímavě,… A přesto to se mnou vůbec nehlo. Myslím, že technicky dokážu ocenit výbornou knihu, což Poslední dopis od tvé lásky, bezesporu je. Protože ale knížky hodnotím srdcem, nedokážu ji dát víc než dvě hvězdy..

  MirijamFrankl

  18. ledna

  Opravdu krásná kniha napsaná nenáročným, svěžím stylem. Moc se mi líbily obě dějové linky (ačkoli ta ze šedesátých let asi o něco víc). Knížka vás nutí zamýšlet se nad silou morálních hodnot a lásky. Je lepší zůstat čestný a nespokojený, nebo se vzepřít konvencím a prožít aspoň na okamžik pravou lásku?

  kroftik

  13. ledna

  Krásná knížka, krásný příběh. Jo Jo Moyes je příkladem toho, že i romány pro ženy se dají psát neotřele a inteligentně a já ji mám právě díky tomu čím dál raději 🙂

  Monika97Švej.

  11. ledna

  Tuhle knihu si velmi ráda přečtu minimálně ještě jednou! 🙂 Děj mě bavil, od knihy jsem se nemohla odtrhnout a když jsem ji dočetla, bylo mi líto, že je konec.
  Přečetla jsem jí ,jedním dechem´. 🙂

  Makaja

  08. ledna

  Je mi líto, ale tohle mě moc nebavilo.

  simona5r

  05. ledna

  Jojo Moyes je má oblíbená autorka, takže v hodnocení nedokáži být úplně nestranná. Ale tahle knížka je prostě úžasná a milá a čte se sama 🙂

  Danca196

  05. ledna

  Krásná kniha…

  inkatenysek

  31.12.2017

  Na knize se mi nejvíce líbilo to, jak autorka dokázala vykreslit celkovou společenskou situaci let 1960 a 1964, ve kterých se odehrává hlavní příběh velké lásky mezi Jennifer a novinářem Anthonym. To, že ve vyšší společnosti byla žena brána spíše jako ozdoba, doplněk muže, rodička jeho dědiců, než inteligentní, samostatně smýšlející jedinec mající sny, touhy, city, vlastní názory a pokud se někdo rozhodl odlišit se od ostatních a jít vlastní cestou, tak přišel o všechno i o rádoby „kamarády“ a musel začít od nuly. Děj mě naprosto pohltil a ani na minutu jsem se nenudila, takže jsem vše přelouskala za necelé dva dny. Doporučuju všem, kteří mají rádi milostné příběhy nebo hledají jen nějakou oddechovku, u níž budou moct vypnout a nebudou muset přemýšlet nad příliš složitým dějem.

  Leňulaaa

  31.12.2017

  Oba příběhy byli zajímavé a poutavé. Víc mě zaujal starší příběh. Chvílemi se mi kniha zdála hrozně zdlouhavá, naopak konec byl uspěchaný. Vesměs jsem celou dobu nevěděla jaký význam mají “vzkazy” na začátku kapitoly – vše bylo vysvětleno až v poděkování.

  agatha2

  29.12.2017

  Trvalo mi, než jsem se k této krásce od Jojo dostala a lituji, že jsem po ní nesáhla dříve. Byla nádherná. Mám slabost pro knihy, které mají dvě dějové linky a nevím, čím to je, ale vždy ta linka z minulosti je lepší a poutavější 🙂

  Anna.Ure

  19.12.2017

  Kniha se mi líbila, děj byl pěkný a chytlavý, ale často zvláštně přeskakoval a byl zbytečně složitý..

  veronika7536

  18.12.2017

  Tak od tenhle autorky zatím první příběh, který mě naprosto pohltil a od kterého jsem se jen těžko odtrhávala. Velmi mě bavilo spojení dob dnešních a dřívějších.

  sidis9

  12.12.2017

  perfektně napsaná kniha jako všechny

  Ketrin.TR

  28.11.2017

  Krásná knížka, kterou člověk zhltne raz dva. Zezačátku jsem teda měla trošku problém se zorientovat v té minulosti co bylo před a co po autonehodě, ale postupem času mi všechno krásně zapadlo do sebe. Dějová linka Ellie mě sice až tolik nebrala, ale díky ní se minulost krásně propojila s přítomností. Od této autorky je to moje druhá knížka a rozhodně v budoucnu plánují její další díla!

  Owain

  15.11.2017

  Zatim nejlepsi kniha od autorky co jsem cetla. Pribeh vyborny, plny pocet =)

  Doubravka1975

  13.11.2017

  tak začátek mě hodně zaujal, uprostřed jsem měla pocit že jsem se ztratila, že se to táhne a bude to o ničem, dějové linie se mi pletly, ale pak ten konec a rozuzlení… super,fakt, že jo!

  nikiem

  03.11.2017

  Nemůžu si pomoci, ale ten příběh mě strašně pohltil. Myslím tedy ten Jennifer a Anthonyho u Ellie mě to bavilo o něco méně, ale až tak hrozné to taky nebylo. Četla jsem to jako pátou knihu od Jojo Moyesové a pro mě jednoznačně nejlepší. 🙂

  Len2očka

  01.11.2017

  Pro mě milé oddychové čtení.

  Allla9

  20.10.2017

  Moc pěkně napsaná kniha.

  iveetka

  17.10.2017

  Hrozně se mi tahle kniha líbila a dobře se mi četla. Vrácení do minulosti je vždy zajímavé a Jojo se tahle kniha opravdu povedla!!

  Naďulka

  15.10.2017

  Čtivý příběh plný zvratů a k přemýšlení o lidských osudech.

  Mishell14

  15.10.2017

  Musím se přiznat,že k tomuhle příběhu jsem hledala delší cestu,než mne uchvátil,ale možná díky tomu mne konec a rozuzlení ohromilo o to více! Jojo nezklamala i když jsem si to myslela u téhle knihy dlouho nyní ji posílám tichou upřímnou omluvu.

  vendy.83

  11.10.2017

  Skvělá kniha

  CHezunka

  07.10.2017

  krásná kniha, i když bych řekla , že na styl spisovatelky, byla tato kniha nejslabší a nejméně emotivní

  Lenča89

  02.10.2017

  Úžasná kniha

  Linda007

  30.09.2017

  Moje druhá kniha od autorky. A stejně jako ,,Než jsem tě poznala´´, se mi kniha moc líbila. Líbí se mi styl psaní autorky. Hrozně se mi líbí doba, ve které se většina děje odehrává. Je to opravdu silný příběh, bylo mi líto i manžela …
  TAGS:

  Online Posledný list od milenca ebook, Kniha Posledný list od milenca FB2, Download Posledný list od milenca PDF , Download Posledný list od milenca MOBI, Online Posledný list od milenca kniha, Zdarma Stažení Posledný list od milenca IPhone, Online kniha Posledný list od milenca PDF, Zdarma Posledný list od milenca DJVU, Zdarma Stažení Posledný list od milenca TXT, Stažení Posledný list od milenca RTF, Online Posledný list od milenca FB2 , e-kniha Posledný list od milenca stažení TXT, Zdarma Posledný list od milenca stažení kniha, e-kniha Posledný list od milenca download MOBI, Stažení Posledný list od milenca IPad, Číst Posledný list od milenca MOBI, Číst Posledný list od milenca DOC, Zdarma Posledný list od milenca AWZ, Download e-kniha Posledný list od milenca iPad , Zdarma Posledný list od milenca DJVU, Download Posledný list od milenca e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Posledný list od milenca DVD, Číst Posledný list od milenca TXT, Book Posledný list od milenca stažení DJVU, Posledný list od milenca stažení kniha zdarma, Posledný list od milenca stažení kniha pdf zdarma, Posledný list od milenca pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Posledný list od milenca pdf zdarma, Posledný list od milenca stažení kniha epub zdarma, Posledný list od milenca ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply