Postřehy z Londonistánu Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Postřehy z Londonistánu Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Postřehy z Londonistánu Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Postřehy z Londonistánu


Z blogu nominovaného na cenu Magnesia Litera autorka vybrala skoro padesát článků, většinu z nich o muslimech, a doplnila je velmi osobním textem o svém vztahu k islámu. Dala si práci s pochopením, vysvětlením a okomentováním společenských jevů, se kterými se v posledních pár letech v České republice setkáváme právě ve vztahu k tomuto náboženství. Rozklíčovala pár „záhad“ a objevila zdroje některých prohlášení a „pravd“, které se donekonečna opakují v médiích, a přitom vůbec pravdami nejsou. S nadhledem a humorem odhaluje čtenářům islámský svět zblízka, ne takový, jak se jeví z velké vzdálenosti. A zároveň si zachovává tolerantní, ale kritické myšlení celoživotního ateisty, leckdy skeptického i k vlastním závěrům.Kniha v českém jazyce!


Stažení Postřehy z Londonistánu zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Postřehy z Londonistánu (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Postřehy z Londonistánu zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Postřehy z Londonistánu.pdf (EUR-0.00)

  Postřehy z Londonistánu.epub (EUR-0.00)

  Postřehy z Londonistánu.doc (EUR-0.00)

  Postřehy z Londonistánu.txt (EUR-0.00)

  Postřehy z Londonistánu.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Postřehy z Londonistánu.PDF – (EUR 0.00);

  Postřehy z Londonistánu.MOBI – (EUR 0.00);

  Postřehy z Londonistánu.EPUB – (EUR 0.00);

  Postřehy z Londonistánu.DOC – (EUR 0.00);

  Postřehy z Londonistánu.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Literatura faktu, Literatura česká
  Vydáno: , Mladá fronta
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (14)

  Přidat komentář

  DádazPrahy

  15.11.2017

  Zajímavé a poučné setkání s realitou dnešního multikulturního Londýna. Krátké příběhy na základě bohatých osobních zkušenosti autorky jsou psány čtivou formou. Autorka nabízí svůj pohled z praxe londýnské taxikářky a nevyhýbá se žádným tématům, ale nikomu svůj názor nevnucuje. Na obyvatele Londýna, z nichž většina přišla z různých koutů světa, se máme možnost podívat "bez růžových brýlí" a dozvídáme se i to, o čem se v turistických průvodcích raději nepíše. Knížka určitě stojí za přečtení.

  ecila13

  07.10.2017

  Zajímavé čtení.
  Nikdy dříve mě třeba nenapadlo, jak je nebezpečné řídit auto v burce bez periferního vidění.

  kní

  30.09.2017

  velmi vhodné čtení pro všechny islamofoby i islamisty… samozřejmě i pro křesťany a ateisty… zkrátka pro každého, kdo se zajímá a chce vědět víc a lépe

  d.p.

  27.09.2017

  Původně jsem hledal něco na způsob originální knihy "Londonistan", která bohužel nebyla do češtiny přeložena a nepřečetl si popisek této knihy před nákupem. Trochu jsem se s touto knihou seknul v tématu, ale určitě koupě nelituji a co se do obsahu týče byla překvapivě dobrá. Autorka má výborný humor i životní nadhled, většina příběhu mě pobavila. Opět je to v kombinaci s naučnou literaturou dobrá sonda do toho, jak to ve skutečnosti v soužití s jinými kulturami vypadá, a že náboženství má stejně poměrně dost lidí celkem na háku a neprožívají to tak tragicky a dramaticky, jako mnozí ateisti u nás.

  girdi

  23.09.2017

  Velice osvěžující a neotřelý náhled na problematiku multikulturalismu. Mozaika blogových příběhů byla velice pestrá, i když se jak titul nastiňuje, většina příspěvků točila kolem role náboženství v životě autorky a hlavně lidí, se kterými se setkává ( a že jich při jejích četných pracovních aktivitách není málo!). Přiznávám, že jsem knihu četla na třikrát, protože je téma přeci jenom náročnější, rozhodně se nejedná o oddechové čtení, i když styl autorky je velice poutavý a čtivý. Při soustavném čtení se totiž člověk podle mě za chvíli přesytí, takže pauza je dobré řešení. Ráda jsem se k čtení vrátila a další příběhy si opět vychutnala.

  fantasak

  27.02.2017

  Skvělá kniha pro lidi, co jsou obklopeni lživými informacemi od rodičů, prarodičů, novin, médií a tak dál… Pekárková to bere skutečně s nadhledem a nebojí se islámu spoustu věcí vytknout a kolikrát si z něj udělat i p*del, ale stále jí zůstává to (podle mě správné) přesvědčení, že v každém národě je pár procent idiotů a zbytek jsou milí a příjemní lidé. Skvělá kniha.

  simona5r

  26.01.2017

  Knížka mi s nadhledem a nevnucující formou rozšířila obzory v oblasti, o které toho vím jen velmi málo. Díky krátkým "kapitolám" je určena i pro ty, kteří mají času na čtení málo.

  Káča2015

  14.07.2016

  Příspěvek do diskuze, tentokrát pro změnu od někoho kompetentního, kdo neviděl muslima jenom ve zprávách.

  Marcela52

  08.07.2016

  Kniha určitě stojí za přečten. Iva Pekárková má nadhled a smysl pro humor, takže i o neveselých věcech píše tak, že se čtenář pobaví. Multikulturní prostředí dnešního Londýna je třaskavá směs nejrůznějších ras a národů a dobře vychovaní Britové to určitě nemají jednoduché. Nedivím se, že kniha byla nominována na Magnesii literu v kategorii "blog roku", takže čtěte a přemýšlejte o soužití s věřícími i nevěřícími, protože v dnešní době se všechno týká všech…

  Márinka

  28.12.2015

  Čtivé, zajímavé. Mnohem věrohodnější, než noviny 🙂

  bookcase

  26.11.2015

  V dnešní době hodně aktuální kniha. Autorčin pohled a přiblížení světa muslimů. Čte se velmi dobře, fejetony IP mám ráda.

  Maya.K.

  17.10.2015

  Hodně zajímavé příběhy, některé poučné, některé k zamyšlení. Doporučuji přečíst vzhledem k současné situaci, týkající se islámského náboženství.

  Lenka4

  20.09.2015

  Svižně psané příběhy všedních dnů, které měla autorka možnost prožít v blízkosti lidí jiných kultur, tradic a vyznání. Lehkost vyprávění se nenápadně, leč souvisle, vytrácí. Zvláště je to patrné v článcích od roku 2014. Navíc v tomto období se některé věci v textech opakují, což působí rušivě při čtení na jeden zátah (od knížky se velmi těžko odchází). Možná by pro účely knižního vydání bylo vhodné články upravit a části již dříve použité vynechat. Vysoko lze hodnotit informativní stránku publikace. Problémy autorka pojmenovává přímo a nestranně.

  zuzanagelnarova

  15.08.2015

  Velmi zajímavé názory 🙂  TAGS:

  Online Postřehy z Londonistánu ebook, Kniha Postřehy z Londonistánu FB2, Download Postřehy z Londonistánu PDF , Download Postřehy z Londonistánu MOBI, Online Postřehy z Londonistánu kniha, Zdarma Stažení Postřehy z Londonistánu IPhone, Online kniha Postřehy z Londonistánu PDF, Zdarma Postřehy z Londonistánu DJVU, Zdarma Stažení Postřehy z Londonistánu TXT, Stažení Postřehy z Londonistánu RTF, Online Postřehy z Londonistánu FB2 , e-kniha Postřehy z Londonistánu stažení TXT, Zdarma Postřehy z Londonistánu stažení kniha, e-kniha Postřehy z Londonistánu download MOBI, Stažení Postřehy z Londonistánu IPad, Číst Postřehy z Londonistánu MOBI, Číst Postřehy z Londonistánu DOC, Zdarma Postřehy z Londonistánu AWZ, Download e-kniha Postřehy z Londonistánu iPad , Zdarma Postřehy z Londonistánu DJVU, Download Postřehy z Londonistánu e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Postřehy z Londonistánu DVD, Číst Postřehy z Londonistánu TXT, Book Postřehy z Londonistánu stažení DJVU, Postřehy z Londonistánu stažení kniha zdarma, Postřehy z Londonistánu stažení kniha pdf zdarma, Postřehy z Londonistánu pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Postřehy z Londonistánu pdf zdarma, Postřehy z Londonistánu stažení kniha epub zdarma, Postřehy z Londonistánu ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply