Potomok Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Potomok Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Potomok Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Potomok


Dobrodružný román Potomok má dve prelínajúce sa dejové línie:

Súčasnosť:
Slovenský novinár Richard Smetana v dospelosti zistí, že jeho skutočným starým otcom je istý americký vojak, ktorý jeho starú mamu spoznal cez druhú svetovú vojnu, ale osud ich rozdelil skorej ako stihli zistiť, že spolu čakajú dieťa – Richardovho otca. Richard sa preto pokúša vypátrať skutočného starého otca, vojnového veterána Franka Hoffmana z 1. divízie, ktorý už má (ak ešte žije) 90 rokov. Odlieta preto do USA, aby po ňom pátral a osud mu do cesty privedie atraktívnu americkú novinárku Amandu, ktorá sa mu rozhodne pomôcť. Obaja pritom netušia, že ich viaže čosi spoločné z minulosti.

Druhá svetová vojna:
Druhá dejová línia (kapitoly sa striedajú) sleduje osudy Franka Hoffmana od konca 30-tych rokov v USA až po koniec vojny v Európe. Z Franka, ktorý je synom Slovenky a Rakúšana, sa stáva vojak, ktorý prejde výcvikom v USA a Anglicku a neskôr bojmi na západnom fronte v rokoch 1944 – 45, teda od vylodenia v Normandii cez boje vo Francúzsku a v Ardenách až po Nemecko a oslobodzovanie Československa. Počas dovolenky v južnom Francúzsku stretáva príťažlivú Slovenku Katku, do ktorej sa zaľúbi, ale po vojne ju už nikdy neuvidí, lebo ju nenájde – Katku aj jej rodinu vyženú z Francúzska. Záver románu prináša rozuzlenie príbehov Franka, Katky, Richarda a Amandy.Kniha v českém jazyce!


Stažení Potomok zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Potomok (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Potomok zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Potomok.pdf (EUR-0.00)

  Potomok.epub (EUR-0.00)

  Potomok.doc (EUR-0.00)

  Potomok.txt (EUR-0.00)

  Potomok.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Potomok.PDF – (EUR 0.00);

  Potomok.MOBI – (EUR 0.00);

  Potomok.EPUB – (EUR 0.00);

  Potomok.DOC – (EUR 0.00);

  Potomok.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Dobrodružné, Literatura slovenská
  Vydáno: , Tigris
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  bábuška

  18.12.2017

  Byla jsem zvědavá na pohled ze strany amerických vojáků na druhou světovou válku. Amerika byla již ve válečném stavu po napadení Pearl Harbouru, když dvacetiletí, ještě kluci, museli postoupit tvrdý výcvik a pokračovali v něm i po přesunu do Velké Británie. Je znát, že knihu napsal novinář, který pečlivě studoval popisované válečné roky, vyloďování ve Francii tak přesně popsané, jak jsem je slyšela od přímého účastníka a posléze i o bitvě v Ardenách s neskutečně vysokým počtem obětí. I po tolika letech od skončení války lze slzet nad tak vysokou ztrátou mladých životů. A v rámci této knihy sledujeme osudy rodiny Smetanovy, kdy ve třetí generaci hledají sourozenci Richard a Petra svého biologického děda v daleké Pensylvánii. I když se jedná o autorovu prvotinu, mělo by nakladatelství věnovat více pozornosti textu, kde jsem zjistila několik drobných chyb. Ale pokud se český čtenář dostane k této knize, stojí za přečtení, mohu jen doporučit.  TAGS:

  Online Potomok ebook, Kniha Potomok FB2, Download Potomok PDF , Download Potomok MOBI, Online Potomok kniha, Zdarma Stažení Potomok IPhone, Online kniha Potomok PDF, Zdarma Potomok DJVU, Zdarma Stažení Potomok TXT, Stažení Potomok RTF, Online Potomok FB2 , e-kniha Potomok stažení TXT, Zdarma Potomok stažení kniha, e-kniha Potomok download MOBI, Stažení Potomok IPad, Číst Potomok MOBI, Číst Potomok DOC, Zdarma Potomok AWZ, Download e-kniha Potomok iPad , Zdarma Potomok DJVU, Download Potomok e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Potomok DVD, Číst Potomok TXT, Book Potomok stažení DJVU, Potomok stažení kniha zdarma, Potomok stažení kniha pdf zdarma, Potomok pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Potomok pdf zdarma, Potomok stažení kniha epub zdarma, Potomok ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply