Poznej své smysly Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Poznej své smysly Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Poznej své smysly Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Poznej své smysly


V knize Poznej své smysly se seznámíte s funkcí a stavbou vašich pěti smyslů – zraku, hmatu, sluchu, čichu a chuti. A nejen svých, protože vás čeká také vzrušující exkurze do živočišné říše plná překvapivých zvláštností a zajímavostí. Připravte se například na živočichy se třemi nebo osmi očima!

Výklad je podaný oblíbenou a čtivou formou všetečných otázek a odpovědí. A jak je pro edici „Hravá věda“ typické, je doprovázen hravými experimenty, při nichž své smysly vyzkoušíte a možná i ošálíte a které vám pomohou vše pochopit názorně a v souvislostech. Své mozkové závity procvičíte také při zábavném luštění. Vaším průvodcem bude myšák Otík, který pro vás má kromě úkolů připraveny i „kouzelné brýle“, jež vám samy ukážou hledanou informaci.
Nejnovější knížka osvědčeného autora, který se dlouhodobě zaměřuje na nejmladší vědy­chtivé čtenáře, je tentokrát zaměřena na pět základních smyslů: zrak, sluch, čich, chuť a hmat. Knížka je plná zajímavých informací a hravým způsobem rozvíjí dovednosti a touhu k experimentům. Mladý čtenář se dozví nejen o svých základních smyslech, ale i o smyslech jiných živočichů a naučí se, jak jednoduchými pokusy rozvíjet a využívat nově získané znalosti. Knížka ho zavede do světa mořských hlubin, vysokých oblaků i světa světlušek a umožní mu porovnat vidění slepice s viděním sovy, barevnost chameleona s barevností chobotnic. Čtenář se ale dozví i o práci detektivů, naučí se daktyloskopii a konstruovat provázkový telefon, hrát na skleničky a zjistí, jaký je rozdíl v chuti mezi kedlubnou a bramborem a mnoho dalších věcí.
– RNDr. Vladimír Chlup, katedra optiky Přírodovědecká fakulta UP v OlomouciKniha v českém jazyce!


Stažení Poznej své smysly zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Poznej své smysly (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Poznej své smysly zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Poznej své smysly.pdf (EUR-0.00)

  Poznej své smysly.epub (EUR-0.00)

  Poznej své smysly.doc (EUR-0.00)

  Poznej své smysly.txt (EUR-0.00)

  Poznej své smysly.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Poznej své smysly.PDF – (EUR 0.00);

  Poznej své smysly.MOBI – (EUR 0.00);

  Poznej své smysly.EPUB – (EUR 0.00);

  Poznej své smysly.DOC – (EUR 0.00);

  Poznej své smysly.TXT – (EUR 0.00);
  TAGS:

  Online Poznej své smysly ebook, Kniha Poznej své smysly FB2, Download Poznej své smysly PDF , Download Poznej své smysly MOBI, Online Poznej své smysly kniha, Zdarma Stažení Poznej své smysly IPhone, Online kniha Poznej své smysly PDF, Zdarma Poznej své smysly DJVU, Zdarma Stažení Poznej své smysly TXT, Stažení Poznej své smysly RTF, Online Poznej své smysly FB2 , e-kniha Poznej své smysly stažení TXT, Zdarma Poznej své smysly stažení kniha, e-kniha Poznej své smysly download MOBI, Stažení Poznej své smysly IPad, Číst Poznej své smysly MOBI, Číst Poznej své smysly DOC, Zdarma Poznej své smysly AWZ, Download e-kniha Poznej své smysly iPad , Zdarma Poznej své smysly DJVU, Download Poznej své smysly e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Poznej své smysly DVD, Číst Poznej své smysly TXT, Book Poznej své smysly stažení DJVU, Poznej své smysly stažení kniha zdarma, Poznej své smysly stažení kniha pdf zdarma, Poznej své smysly pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Poznej své smysly pdf zdarma, Poznej své smysly stažení kniha epub zdarma, Poznej své smysly ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply