POZOR! PARTYZÁNI! Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

POZOR! PARTYZÁNI! Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

POZOR! PARTYZÁNI! Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

POZOR! PARTYZÁNI!


Francouzi umí brát své dějiny s nadhledem a neztrácet přitom národní hrdost. Máte rádi filmy Stepující stonožka nebo sérii o sedmé rotě?

Možná inspirovaly knížku Pozor! Partyzáni! Nenechte se odradit názvem. Vrhnete se sice do víru děje v partyzánském oddíle Prochurnyj, rozhodně však nepůjde o vyčpělou školní četbu. Humoristický román Luboše Klecha patří k rodu těch povedených, jako jsou Ryanův román Jak jsem vyhrál válku, Hellerova Hlava XXII nebo třeba čeští Černí baroni. Vtipné, nenásilné, zábavné.

Nejde v něm o zesměšňování hrdinského českého odboje. Pravda, naši partyzáni tak trochu pijou, možná by se i dalo říct chlastají jako duhy a nenechají na pokoji žádnou sukni v celém širém okolí, jejich národní nadšení je však svaté a úmysly čisté a smělé. Jen kdyby neměli tolik smůly…

Posuďte sami!

Ota Pešek, neduživý někdejší premiant gymnázia, nastoupí na místo pomocného účetního v lihovaru. Bohužel se ocitl ve špatný čas a špatném místě: nacisté okupují Čechy a lihovar spravuje árijský správce židovského původu. Nezbývá mu, než se stát členem odboje…

A už se rozvíjí zamotaný řetěz zápletek, kde hrají hlavní roli velitelé partyzánů: dobrácký štábní kapitán Němec a hrdinný rotmistr Prokopec, kteří se nedokážou tak úplně dohodnout, ale též ruský silák Vasil, ztracený velitel Prochurný, kterého drží doma lstí vdavekchtivá vdova, a další postavy jako vystřižené z kopíráku podle vašich sousedů.

Musí čelit výcviku na překážkové dráze, vyhledávání zrádce, kurzu zacházení se zbraněmi či první pomoci, lyžařskému výcviku, při němž partyzáni prchají před nepřátelským komandem a holé životy jim zachrání divoké prase, a spoustě dalších protivenství.

Mise proti nepříteli nekončí většinou podle představ… Místo na vlak s německou pěchotou zaútočí partyzánský oddíl na nákladní vlak s kládami dřeva, místo aby poškodili na letišti německé stíhačky, opijí se a spřátelí s nepřátelskými piloty, místo aby najali prostitutku, která svými vnady odláká německou hlídku, využijí za svěřené peníze jejích služeb sami. Nejvíce škody tak okupantům způsobí partyzán Martin, který se z nešťastné lásky opakovaně snaží spáchat sebevraždu, ale vždy se mu do toho připletou Němci, což si pořádně odskáčou…

Ale každá válka někdy skončí, a v závěru té druhé světové stojí naši hrdinné partyzáni před nejnebezpečnější akcí v celé své historii – útokem na nepřátelské tanky…

Humoristický román Luboše Klecha můžeme směle doporučit. Budete se bavit od začátku do konce – a to ještě netušíte, co vás na tom konci čeká!Kniha v českém jazyce!


Stažení POZOR! PARTYZÁNI! zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:POZOR! PARTYZÁNI! (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení POZOR! PARTYZÁNI! zdarma kniha:

  MIRROR-2

  POZOR! PARTYZÁNI!.pdf (EUR-0.00)

  POZOR! PARTYZÁNI!.epub (EUR-0.00)

  POZOR! PARTYZÁNI!.doc (EUR-0.00)

  POZOR! PARTYZÁNI!.txt (EUR-0.00)

  POZOR! PARTYZÁNI!.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  POZOR! PARTYZÁNI!.PDF – (EUR 0.00);

  POZOR! PARTYZÁNI!.MOBI – (EUR 0.00);

  POZOR! PARTYZÁNI!.EPUB – (EUR 0.00);

  POZOR! PARTYZÁNI!.DOC – (EUR 0.00);

  POZOR! PARTYZÁNI!.TXT – (EUR 0.00);

  Formáty eknihy: EPUB, MOBI
  Vydáno: , Viking
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  Jaruš7

  27.01.2017

  Název čtivější snad nemůže být ani, hrdý to titul "POZOR ! PARTYZÁNI! "
  Mistrně psané a to vskutku, jsou zde příběhy hrdých skutků,,
  každá akce úspěch měla, i když zvláštním způsobem,
  žádná z postav nezemřela, vabank se smrtí si hráli takříkajíc před hrobem,
  humor z četby jiskrný, v srdci dotek patrný.
  Místo děje – mé rodiště a krajina známá – bojiště.
  Drama s nadějí a vtip – nic tu neschází, jen výčitka ji snad provází,
  že skvělý autor je dosud neznámý, měl by ověnčený být cenami.
  Pulitzerovu za humor, tak tu bych dala, vsadím se, že by Vás nezklamala.

  lift8

  21.12.2013

  Vynikající.  TAGS:

  Online POZOR! PARTYZÁNI! ebook, Kniha POZOR! PARTYZÁNI! FB2, Download POZOR! PARTYZÁNI! PDF , Download POZOR! PARTYZÁNI! MOBI, Online POZOR! PARTYZÁNI! kniha, Zdarma Stažení POZOR! PARTYZÁNI! IPhone, Online kniha POZOR! PARTYZÁNI! PDF, Zdarma POZOR! PARTYZÁNI! DJVU, Zdarma Stažení POZOR! PARTYZÁNI! TXT, Stažení POZOR! PARTYZÁNI! RTF, Online POZOR! PARTYZÁNI! FB2 , e-kniha POZOR! PARTYZÁNI! stažení TXT, Zdarma POZOR! PARTYZÁNI! stažení kniha, e-kniha POZOR! PARTYZÁNI! download MOBI, Stažení POZOR! PARTYZÁNI! IPad, Číst POZOR! PARTYZÁNI! MOBI, Číst POZOR! PARTYZÁNI! DOC, Zdarma POZOR! PARTYZÁNI! AWZ, Download e-kniha POZOR! PARTYZÁNI! iPad , Zdarma POZOR! PARTYZÁNI! DJVU, Download POZOR! PARTYZÁNI! e-kniha zdarma, Zdarma Stažení POZOR! PARTYZÁNI! DVD, Číst POZOR! PARTYZÁNI! TXT, Book POZOR! PARTYZÁNI! stažení DJVU, POZOR! PARTYZÁNI! stažení kniha zdarma, POZOR! PARTYZÁNI! stažení kniha pdf zdarma, POZOR! PARTYZÁNI! pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha POZOR! PARTYZÁNI! pdf zdarma, POZOR! PARTYZÁNI! stažení kniha epub zdarma, POZOR! PARTYZÁNI! ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply