Právo duševního vlastnictví v informační společnosti Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Právo duševního vlastnictví v informační společnosti Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Právo duševního vlastnictví v informační společnosti Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Právo duševního vlastnictví v informační společnosti


"Kniha se zabývá informačními aspekty práva duševního vlastnictví z hlediska rekodifikace českého soukromého práva a zároveň v praktickém kontextu.

Duševní vlastnictví je v novém občanském zákoníku pojato protikladně k aktuálním trendům prezentovaným určitými politickými subjekty, zejména pirátskými stranami – viz např. Internacionálu pirátských stran.

Autor rozlišuje hospodaření s nehmotnými majetkovými hodnotami na trhu, včetně trhu elektronických služeb, od nakládání s nimi v soukromí, a snaží se nalézt východiska ze zdánlivě protikladných postojů k duševnímu vlastnictví. Zabývá se také alternativními způsoby zpřístupňování duševního vlastnictví veřejnosti, jako je např. využívání otevřených informačních zdrojů.

Kniha je určena všem zájemcům o novou právní úpravu duševního vlastnictví a o různé přístupy k tomuto jevu, který není lehké pojmenovat a vymezit. Zohledňuje aktuální výsledky vědeckého bádání na tomto poli a bude jistě cennou pomůckou pro právní teorii i praxi."Kniha v českém jazyce!


Stažení Právo duševního vlastnictví v informační společnosti zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Právo duševního vlastnictví v informační společnosti (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Právo duševního vlastnictví v informační společnosti zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Právo duševního vlastnictví v informační společnosti.pdf (EUR-0.00)

  Právo duševního vlastnictví v informační společnosti.epub (EUR-0.00)

  Právo duševního vlastnictví v informační společnosti.doc (EUR-0.00)

  Právo duševního vlastnictví v informační společnosti.txt (EUR-0.00)

  Právo duševního vlastnictví v informační společnosti.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Právo duševního vlastnictví v informační společnosti.PDF – (EUR 0.00);

  Právo duševního vlastnictví v informační společnosti.MOBI – (EUR 0.00);

  Právo duševního vlastnictví v informační společnosti.EPUB – (EUR 0.00);

  Právo duševního vlastnictví v informační společnosti.DOC – (EUR 0.00);

  Právo duševního vlastnictví v informační společnosti.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Literatura česká, PC literatura, Právo
  Vydáno: , Leges
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (0)  TAGS:

  Online Právo duševního vlastnictví v informační společnosti ebook, Kniha Právo duševního vlastnictví v informační společnosti FB2, Download Právo duševního vlastnictví v informační společnosti PDF , Download Právo duševního vlastnictví v informační společnosti MOBI, Online Právo duševního vlastnictví v informační společnosti kniha, Zdarma Stažení Právo duševního vlastnictví v informační společnosti IPhone, Online kniha Právo duševního vlastnictví v informační společnosti PDF, Zdarma Právo duševního vlastnictví v informační společnosti DJVU, Zdarma Stažení Právo duševního vlastnictví v informační společnosti TXT, Stažení Právo duševního vlastnictví v informační společnosti RTF, Online Právo duševního vlastnictví v informační společnosti FB2 , e-kniha Právo duševního vlastnictví v informační společnosti stažení TXT, Zdarma Právo duševního vlastnictví v informační společnosti stažení kniha, e-kniha Právo duševního vlastnictví v informační společnosti download MOBI, Stažení Právo duševního vlastnictví v informační společnosti IPad, Číst Právo duševního vlastnictví v informační společnosti MOBI, Číst Právo duševního vlastnictví v informační společnosti DOC, Zdarma Právo duševního vlastnictví v informační společnosti AWZ, Download e-kniha Právo duševního vlastnictví v informační společnosti iPad , Zdarma Právo duševního vlastnictví v informační společnosti DJVU, Download Právo duševního vlastnictví v informační společnosti e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Právo duševního vlastnictví v informační společnosti DVD, Číst Právo duševního vlastnictví v informační společnosti TXT, Book Právo duševního vlastnictví v informační společnosti stažení DJVU, Právo duševního vlastnictví v informační společnosti stažení kniha zdarma, Právo duševního vlastnictví v informační společnosti stažení kniha pdf zdarma, Právo duševního vlastnictví v informační společnosti pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Právo duševního vlastnictví v informační společnosti pdf zdarma, Právo duševního vlastnictví v informační společnosti stažení kniha epub zdarma, Právo duševního vlastnictví v informační společnosti ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply