Pražské legendy Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Pražské legendy Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Pražské legendy Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Pražské legendy


Praha, její kouzla a tajemství odpradávna inspirovaly přední české umělce. Patří k nim i významný spisovatel František Langer a neméně slavný malíř a ilustrátor Cyril Bouda. František Langer se v knize, která spatřila světlo světa roku 1956, vyznává z hlubokého citu k rodnému městu, "nejkrásnějšímu na zeměkouli a v nejbližším vesmíru". Hrdinou jeho Pražských legend je prostý Pražan, který na sebe někdy bere podobu vodníka, jindy sochy na Karlově mostě. Jemný humor a poezii Langrova vyprávění podtrhují barvité ilustrace Cyrila Boudy.Kniha v českém jazyce!


Stažení Pražské legendy zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Pražské legendy (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Pražské legendy zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Pražské legendy.pdf (EUR-0.00)

  Pražské legendy.epub (EUR-0.00)

  Pražské legendy.doc (EUR-0.00)

  Pražské legendy.txt (EUR-0.00)

  Pražské legendy.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Pražské legendy.PDF – (EUR 0.00);

  Pražské legendy.MOBI – (EUR 0.00);

  Pražské legendy.EPUB – (EUR 0.00);

  Pražské legendy.DOC – (EUR 0.00);

  Pražské legendy.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Pražské legendy

  Žánr:
  Pro děti a mládež, Pověsti
  Vydáno: , Albatros
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (12)

  Přidat komentář

  Kate_Hall

  13.08.2017

  Četla jsem teď kvůli čtenářské výzvě, krásné ilustrace a příběhy.

  Atanone

  09.07.2017

  Četla jsem knihu ještě jako dítě a hrozně se mi líbila- z velké části na tom měly podíl nádherné ilustrace. Teď,po víc jak 45 letech, jsem z ní znova unešená a vidím,kolik věcí mi tehdy uniklo,protože jsem jako dítě ty strašidelné a tajemné příběhy brala vážně,ale nedokázala jsem pochopit humor a ironii autora.
  U Vinohradské legendy jsem se musela hlasitě smát tomu,jak málo se toho od těch dob změnilo,co se radních pánů a lidských povah týče celkově. Ano,přátelé,takhle se u nás staví. Vzhledem k tomu,že dle anotace je tato kniha prvorepubliková,měl by z nás tatíček Masaryk jistě radost.
  Kniha je vlastně spíš o tehdejších pražských legendách,kromě té poslední,která je zaměřená vlastenecky. Bylo to ale milé stekání po letech.

  jarabr

  01.06.2017

  Příjemné počtení o tom jak to asi v Praze mohlo být. Nejvíc se mi líbila o vodě před Ludmiliným chrámem a o Václavově meči. O válečkách je taky pěkná.

  HelaF

  04.05.2017

  Knihu jsem zakoupila v antikvariátu pro nádherné ilustrace pana Boudy. Příběhy – či pověsti jsou moderní, ale použitý jazyk pro dnešní děti spíše staromódní

  lea735

  21.04.2017

  Pražské legendy by se mi více líbily, kdy byly příměji psané. Autor dost často odbočuje , pak se vrátí k dějové lince, takže pak jsem měla problém myslet jen na obsah jednotlivého příběhu. Náměty moc hezké .

  karavela

  26.03.2017

  Knížku jsem četla kdysi v dětství a teď znovu kvůli Čtenářské výzvě.Milé legendy doplněné krásnými ilustracemi Cyrila Boudy.

  babicka_amalka

  16.02.2017

  příběhy skvělé, korunované nádhernými Boudovými ilustracemi;

  Eva2412

  07.12.2015

  Čteno v dětství, líbilo a hlavně mne uchvátily kresby Cyrila Boudy 🙂

  angloumene

  20.11.2015

  Pražské legendy jsem, ani nevím proč, celkem dlouho odkládala. Nakonec jsem se k nim ale dostala a musím říct, že mě pobavily natolik, že jsem některé z nich přečetla několikrát. Pro starší děti jsou ideální.

  adorata

  03.04.2014

  Roztomilá skoroparodie na klasické pověsti. Nabourává fantazii čtenáře a nutí ho k přemýšlení. Například o tom, jestli ten stařík soused není náhodou třeba vysloužilý vodník.

  marmota-b

  20.03.2014

  Krásné osobité autorské pohledy na různé pražské legendy – Langer vždycky přidá něco z (pro něj) nedávnější historie a humorně proplétá legendy s realitou. Díky téhle knížce pro mě měla Praha dlouho mnohem větší kouzlo, než by snad bývala měla jenom proto, že ho "mít má"…

  Selinute

  31.10.2012

  Tak toto byla moje první knížka, kterou jsem si vybrala a koupila za peníze z pokladničky.  TAGS:

  Online Pražské legendy ebook, Kniha Pražské legendy FB2, Download Pražské legendy PDF , Download Pražské legendy MOBI, Online Pražské legendy kniha, Zdarma Stažení Pražské legendy IPhone, Online kniha Pražské legendy PDF, Zdarma Pražské legendy DJVU, Zdarma Stažení Pražské legendy TXT, Stažení Pražské legendy RTF, Online Pražské legendy FB2 , e-kniha Pražské legendy stažení TXT, Zdarma Pražské legendy stažení kniha, e-kniha Pražské legendy download MOBI, Stažení Pražské legendy IPad, Číst Pražské legendy MOBI, Číst Pražské legendy DOC, Zdarma Pražské legendy AWZ, Download e-kniha Pražské legendy iPad , Zdarma Pražské legendy DJVU, Download Pražské legendy e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Pražské legendy DVD, Číst Pražské legendy TXT, Book Pražské legendy stažení DJVU, Pražské legendy stažení kniha zdarma, Pražské legendy stažení kniha pdf zdarma, Pražské legendy pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Pražské legendy pdf zdarma, Pražské legendy stažení kniha epub zdarma, Pražské legendy ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply