Příběhy pro potěchu duše Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Příběhy pro potěchu duše Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Příběhy pro potěchu duše Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Příběhy pro potěchu duše


Kniha v českém jazyce!


Stažení Příběhy pro potěchu duše zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Příběhy pro potěchu duše (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Příběhy pro potěchu duše zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Příběhy pro potěchu duše.pdf (EUR-0.00)

  Příběhy pro potěchu duše.epub (EUR-0.00)

  Příběhy pro potěchu duše.doc (EUR-0.00)

  Příběhy pro potěchu duše.txt (EUR-0.00)

  Příběhy pro potěchu duše.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Příběhy pro potěchu duše.PDF – (EUR 0.00);

  Příběhy pro potěchu duše.MOBI – (EUR 0.00);

  Příběhy pro potěchu duše.EPUB – (EUR 0.00);

  Příběhy pro potěchu duše.DOC – (EUR 0.00);

  Příběhy pro potěchu duše.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Pro duši

  Originální název:

  Quaranta storie nel deserto, L´importante e´ la rosa a Il canto del grillo (1990)

  Žánr:
  Literatura světová, Povídky
  Vydáno: , Portál
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (8)

  Přidat komentář

  Tonksnova

  07.10.2017

  Potěcha duše 🙂

  Mánička178

  09.09.2017

  Dva přátelé
  Ten starší se jmenoval Frank a bylo mu dvacet. Ten mladší byl Ted a nebylo mu ještě osmnáct. Byli stále spolu, kamarádili se už od prvních školních let. Společně se rozhodli, že se nechají povolat na vojnu. Když odjížděli, slíbili rodičům, že se budou starat jeden o druhého.
  Měli štěstí, dostali se do stejného oddílu.
  Ten oddíl byl poslán do války. Válka zuřila v písečných vlnách pouště a byla strašlivá. Nějakou dobu byli Frank a Ted chráněni letadly. Pak jednou večer přišel rozkaz proniknout na nepřátelské území. Vojáci postupovali celou noc pekelným ohněm střelby.
  Ráno se oddíl shromáždil v malé vesničce. Ted tam však nebyl. Frank ho všude hledal, mezi raněnými i mezi mrtvými. Našel jeho jméno na seznamu ztracených. Ohlásil se u velitele.
  "Žádám vás o dovolení, abych mohl donést svého přítele," hlásil. "Je to příliš nebezpečné," odpověděl mu velitel. "Ztratil jsem už tvého přítele. Ztratil bych i tebe. Tam venku tě zastřelí."
  Frank přesto odešel. Po několika hodinách svého přítele našel. Ted byl smrtelně raněný a svému zranění podlehl. Frank si ho naložil na záda a obrátil se s ním k návratu. Ale jedna střela ho zasáhla. Podařilo se mu dostat se z posledních sil do tábora.
  "Stálo to za to položit život za mrtvého?" křičel na něj velitel.
  "Ano," zašeptal Frank, "protože dřív než Ted zemřel, řekl mi: Franku, věděl jsem, že přijdeš."

  Eridan

  18.07.2016

  Soubor krátkých příběhů a zamyšlení o vztazích, nenávisti i lásce, sobeckosti i altruismu, prostě a jednoduše o životě. Po jejich přečtení ve vás zůstane pokoj, klid a nejedna myšlenka…

  pucii

  30.04.2016

  Kniha měla velký úspěch. Příběhy jsem předčítávala na skautských táborech holkám před spaním, pak jsme měly chvilku a každá ze skautek se mohla vyjádřit, co si o příběhu myslí. Výklady jsem pak četla jen těm skautkám, co chtěly….

  DCKH

  03.12.2015

  Poučné mini příběhy pro odpočinek po práci.Nemyslím si že je zde nutný podrobný popis.Autorem je selesiánský kněz tudíž motivace je nasnadě.Jsem za knihu rád ale nepovažuji ho za něco převratného.
  Doporučuji přepracovaným lidem kteří chtějí lépe ovládnout své vztahy
  80%

  vipera

  09.06.2013

  Pokud máte volnou chvilku, pak otevřte tuto knížečku a nechte svou mysl přivonět k některému z kratičkých příběhů…

  Petrstik

  19.05.2013

  Kraťoučké příběhy doplněné malým zamyšlením – tyto příběhy nejsou důležité, chtějí jen na malou chvíli darovat voňavou růži.

  Karmína

  05.01.2012

  Moc hezké příběhy plné zamyšlení 🙂 Jen občas mi ty časté biblické výklady přišly přespříliš.  TAGS:

  Online Příběhy pro potěchu duše ebook, Kniha Příběhy pro potěchu duše FB2, Download Příběhy pro potěchu duše PDF , Download Příběhy pro potěchu duše MOBI, Online Příběhy pro potěchu duše kniha, Zdarma Stažení Příběhy pro potěchu duše IPhone, Online kniha Příběhy pro potěchu duše PDF, Zdarma Příběhy pro potěchu duše DJVU, Zdarma Stažení Příběhy pro potěchu duše TXT, Stažení Příběhy pro potěchu duše RTF, Online Příběhy pro potěchu duše FB2 , e-kniha Příběhy pro potěchu duše stažení TXT, Zdarma Příběhy pro potěchu duše stažení kniha, e-kniha Příběhy pro potěchu duše download MOBI, Stažení Příběhy pro potěchu duše IPad, Číst Příběhy pro potěchu duše MOBI, Číst Příběhy pro potěchu duše DOC, Zdarma Příběhy pro potěchu duše AWZ, Download e-kniha Příběhy pro potěchu duše iPad , Zdarma Příběhy pro potěchu duše DJVU, Download Příběhy pro potěchu duše e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Příběhy pro potěchu duše DVD, Číst Příběhy pro potěchu duše TXT, Book Příběhy pro potěchu duše stažení DJVU, Příběhy pro potěchu duše stažení kniha zdarma, Příběhy pro potěchu duše stažení kniha pdf zdarma, Příběhy pro potěchu duše pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Příběhy pro potěchu duše pdf zdarma, Příběhy pro potěchu duše stažení kniha epub zdarma, Příběhy pro potěchu duše ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply