Princezna Bojovnice Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Princezna Bojovnice Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Princezna Bojovnice Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Princezna Bojovnice


Román amerického spisovatele, televizního a filmového scenáristy M. A. Larsona začíná jako pohádka O perníkové chaloupce: bezejmenná dívka ztracená v tajemném, temném lese spatří v dálce světlo. Když přijde blíž, zjistí, že je to rozsvícené okénko. Chaloupka ale není z perníku a žije v ní mocná, nestvůrná čarodějnice, která tam vězní mladíka. Dívce se ho podaří osvobodit a pak spolu uprchnou. Mladík má namířeno do věhlasné Pennyroyal Academy, školy, která z odvážných chlapců vychovává opravdové rytíře a z dívek nebojácné, nelítostné princezny-bojovnice. Svět totiž stojí na pokraji války: všude se šíří krutá moc draků a čarodějnic. Dívka beze jména se do Akademie také zapíše a podrobí se tvrdému výcviku. Postupně přitom odkrývá pravdu o sobě, o tom, kým vlastně je a kdo byla její rodina, pozná sílu přátelství i nenávisti, lidský soucit i nelidskou krutost. Jak se válka přibližuje, hrdinka zjišťuje, že boj mezi princeznami a čarodějnicemi se jí osobně dotýká mnohem víc, než si kdy dovedla představit. Filmová práva podle knižní předlohy zakoupila společnost Pacific Standard patřící známé herečce Reese Witherspoonové.Kniha v českém jazyce!


Stažení Princezna Bojovnice zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Princezna Bojovnice (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Princezna Bojovnice zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Princezna Bojovnice.pdf (EUR-0.00)

  Princezna Bojovnice.epub (EUR-0.00)

  Princezna Bojovnice.doc (EUR-0.00)

  Princezna Bojovnice.txt (EUR-0.00)

  Princezna Bojovnice.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Princezna Bojovnice.PDF – (EUR 0.00);

  Princezna Bojovnice.MOBI – (EUR 0.00);

  Princezna Bojovnice.EPUB – (EUR 0.00);

  Princezna Bojovnice.DOC – (EUR 0.00);

  Princezna Bojovnice.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Pennyroyal Academy (2014)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány
  Vydáno: , Argo
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (16)

  Přidat komentář

  LadyKet

  18. ledna

  Nebylo to špatné čtení. A věřím, že pro dívky ve věku od 10 – 13 let to musí být úžasné a poutavé čtení a když jsou to navíc dívky, které se cítí být více princeznami bojovnicemi než "růžovými" princeznami, tak je děj velmi přitáhne a budou nadšené.
  Zápletka knížky byla celkem dobře provedená. Myslím si, že je to jedna z mála knížek pro starší děti (převážně pro dívky), která je opravdu povedená.
  I obálka je skvěle vytvořena.

  AgnessN.R.

  15.09.2017

  Kniha měla úžasný nápad a při pár prvních stránkách jsem se zamilovala, bohužel ta zamilovanost začala odumírát. I potom byla kniha dobrá, ale… Už to nebylo ono. Kniha byla zmatená a hlavní hrdinka, no byla dost zakoukaná do sebe a její city, byly někde taky dost zvláštní, za mě 3+*

  Dym

  07.08.2017

  Opravdu skvělé čtení. Vřele doporučuji všem kterým se líbila Škola dobra a zla, i když se mi zdá, že Princezna bojovnice je o trochu lepší. Už aby u byl další díl.

  Michellle

  04.07.2017

  Na to, že jsem od této knížky moc nečekala, po dočtení jsem byla mile překvapená. Myslím, že knížka by starší nemusela bavit, jelikož až na konečnou scénu byl příběh zdlouhavější a spíše pohádkový. Každopádně knize srážím hodnocení o hvězdičku, protože i po třech letech nevychází pokračování a proto zůstalo spousta věcí otevřených (jedna z nich pomalu nejzásadnější). Jinak ale vřele doporučuji.

  MayaBu

  27.05.2017

  Slabší 4 hvězdy. Ze souboje se Školou dobra a zla by Princezna Bojovnice určitě vyšla jako vítěz, ale pár nedostatků se tu taky našlo. Hlavně mi vadil pomalý vlažný rozjezd, kniha mě začala bavit až někde kolem strany 70. Na druhou stranu, když už se děj rozjel, líbilo se mi to a klidně bych brala pár stránek navíc. Ale hlavně – Bazil! 😀

  Andy0892

  02.05.2017

  Pokud sháníte originální knihu pro deseti až třináctileté děvče, které nebaví svět načančaných princezen, pak by tato kniha mohla uspět. I když… dnešní děti jsou mnohem náročnější, a tak nevím zda po Harrym Potterovi bude ještě nějaká kniha o akademii (ať už čarodějů, nebo princezen) tak úspěšná. Tato kniha měla potenciál, ale vše mi přišlo chaotické, rychle měnící se názory, nepříjemný "personál" akademie :-), slovní výrazy, které se do příběhu nehodily…

  Doporučuji tedy mladým čtenářům, ale třeba se i někteří rodiče zasmějí, stejně jako já, při jejím čtení před spaním 🙂

  topinka434

  04.02.2017

  Krásná, poutavá kniha. Těším se až se k ni budu moci znova vrátit!

  Cipori

  28.09.2016

  Honem sem s dalším dílem!!!

  šneki

  12.07.2016

  Tahle knížka se opravdu povedla. Evi je prostě taková holka, která se nebojí ušpinit 😀 moc se mi líbí také boření předsudků v podobě Bazila. Zkrátka už se nemůžu dočkat, co mi přinese další díl.

  LilianaFalcon

  14.04.2016

  Považuji to za velmi zdařilé, napínavé se spoustou příjemně nečekaných zvratů a už se těším na další díl.
  ALE! musela jsem přeskakovat, protože to chvílemi bylo příliš popisné, vysvětlující…
  Naštěstí ty dobré originální momenty byly četnější. Skoro mi to připomínalo jako poprvé vidět Shreka 😉
  Tady je třeba Bazil- urozený jinoch, co se učí na princeznu a ne na rytíře. Proč? protože jeho matka si strašně přála dceru, on je jejím 22. pokusem a další těhotenství a porod nepřipadají v úvahu 😀 Měla bych ještě tak tunu podobných maličkostí, ale to by byly spoilery 😉 Takže vám musí stačit Bazil. A nebo Troll Rumplšmikfrak (chápej Rumpl-šmik-frak 😀 ), co je nejlepší krejčí široko daleko 😀

  petra1575

  16.03.2016

  Mé 10leté dceři se moc líbila.

  Byxy123

  10.03.2016

  Dlouho jsem váhala, jestli dám knížce 3 nebo 4 hvězdičky. Nakonec vyhrály 4, protože se příběh cca od 3/4 rozjel a dočetla jsem ji jedním dechem.
  Líbilo se mi pojetí knihy, nápad byl dobrý, jen občas mi scházelo to TO, co dělá knížku knížkou. Občas mě i překvapila, jak se vyvíjela a neměla jsem takové nutkání ji odložit a nedočíst. Proto 4 hvězdičky. 🙂 Na oddech dobrá.

  tibby

  21.02.2016

  Tak tohle mě v knihkupectví nadchlo, poté zklamalo. Rozjíždělo s to docela nadějně, pak mě to postupně přestalo bavit, chyběla logika, bylo to předvídatelný, myslim, že jako nápad dobrý, ale knížka na mě působila tak nějak.. Odfláknutě.. U dobrých fantasy knížek se těším, že bude další díl, tahle knížka ve mě vůbec nevzbudila zájem o další děj.. Škoda..

  Sorrow

  22.01.2016odpad!

  No, prostě asi ne. Mám jí rozečtenou už asi měsíc a fakt jsem si pořád říkala, že jí dokončím, ale to, že jsem mezitím už stihla přečíst čtyři jiné knihy asi o něčem svědčí. Jak to dělám nerada, tak tady knihu odložím, protože i pohádkový svět a příběh musí mít nějakou logiku a pravidla a hlavně musí bavit. A mě to nebavilo – od začátku až do tří čtvrtin, ke kterým jsem se nakonec prokousala. Nezajímá mě, jak to dopadne, mám pocit, že to vím a je mi to fuk. Pro mě slátanina beze špetky nápadu. Bohužel…

  lailaj

  07.01.2016

  Knížka se snadno čte, příběh, místo a postavy jsou velmi dobře vybrané. Rozhodně si přečtu další díly, až vyjdou.
  Nemůžu si pomoct, ale připomíná mi to Harryho Pottera: osoba přijde, pro něj, do neznámého světa a prosadí se v něm jako hrdina, pozná sám sebe a porazí nepřítele

  Bulma

  23.11.2015

  Co bych mohla o této knize říci. Po pravdě už anotace mě zaujala na první pohled. Možná je to mojí slabostí pro příběhy, kdy se z obyčejné dívky, outsidera stane někdo 😀 Spisovatel v příběhu docela dobře, podle mě, vystihl potíže dospívající dívky, tedy s ohledem na svět ve kterém žije. 😀 A to tu knihu napsal chlap! 😀 Dobře, ty! 😀
  Moc vám o příběhu říci nemůžu, protože bych vám asi i tak prozradila příliš a já nechci nikomu kazit překvapení.
  V roli Evi se ocitáte na akademii Princezen. A ne… nejde o to naučit dívky, jak správně tančit, a jak vypadat kouzelně a správně konverzovat tedy…. no jo i tohle se tam musí učit. 😀 Hlavní náplní školy je to naučit princezny bojovat s čarodějnicemi, které představují v tomto světě největší zlo. Evi musí projít doslova vojenským výcvikem. Samozřejmě je to škola, takže tam narazíte na věci jako ve skutečné škole. Hlavní mrchu a její přisluhovačky, školního idola nebo bradavičnatého trola, který ji učí šít….ehm to poslední vlastně není normální. 😀 Také tam narazíte i na odkazy na princezny, které znáte. Popelka, Sněhurka, Locika (proč Locika?! Mě se víc líbí Rapunzel 🙁 )
  Příběh vrhá na tyto princezny poněkud jiný pohled. Tady v této knížce, tyhle princezny nepotřebují zachránit. To oni zachraňují :D:D

  Knihu jsem přečetla vážně jedním dechem. Začala jsem dnes ráno v 9 hodin a dočetla jsi v 16:30. Fakt jedním dechem! Pěkně jsem se u toho bavila, občas se usmála, a někdy se fakt naštvala. Docela jsem si postavy oblíbila a jsem zvědavá co bude dál.
  Verdikt? Přečíst! 😀 Neslibuji, že se vám to všem bude líbit. Každý máme jiný vkus. Jen říkám, že já si čtení téhle knihy užila. 🙂  TAGS:

  Online Princezna Bojovnice ebook, Kniha Princezna Bojovnice FB2, Download Princezna Bojovnice PDF , Download Princezna Bojovnice MOBI, Online Princezna Bojovnice kniha, Zdarma Stažení Princezna Bojovnice IPhone, Online kniha Princezna Bojovnice PDF, Zdarma Princezna Bojovnice DJVU, Zdarma Stažení Princezna Bojovnice TXT, Stažení Princezna Bojovnice RTF, Online Princezna Bojovnice FB2 , e-kniha Princezna Bojovnice stažení TXT, Zdarma Princezna Bojovnice stažení kniha, e-kniha Princezna Bojovnice download MOBI, Stažení Princezna Bojovnice IPad, Číst Princezna Bojovnice MOBI, Číst Princezna Bojovnice DOC, Zdarma Princezna Bojovnice AWZ, Download e-kniha Princezna Bojovnice iPad , Zdarma Princezna Bojovnice DJVU, Download Princezna Bojovnice e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Princezna Bojovnice DVD, Číst Princezna Bojovnice TXT, Book Princezna Bojovnice stažení DJVU, Princezna Bojovnice stažení kniha zdarma, Princezna Bojovnice stažení kniha pdf zdarma, Princezna Bojovnice pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Princezna Bojovnice pdf zdarma, Princezna Bojovnice stažení kniha epub zdarma, Princezna Bojovnice ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply