Případ Baskervillského psa a další příběhy Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Případ Baskervillského psa a další příběhy Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Případ Baskervillského psa a další příběhy Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Případ Baskervillského psa a další příběhy


Napsat svůj výklad, nové řešení slavného detektivního případu, jejž popsal Arthur Conan Doyle v Psu baskervillském, je buď troufalost, nebo důkaz nevšední invence, fantazie a koneckonců jistoty nového poznání. Ludvík Souček našel překvapující nové okolnosti vraždy na aberporthských vřesovištích a neváhal s jejich zveřejněním. Do hry se dostávají neuvěřitelné souvislosti, přímo kosmického dosahu a klíč v jejich zjištění je skryt v slavných kultovních kamenech Stonehenge. Součkův detektiv Anděl vysílá svého přítele redaktora, aby na místě ověřil dosud roztroušená a vlastně špatně interpretovaná fakta, jimiž dokonce velký Doyle zakryl pravé zjištění smrti nešťastného Baskervilla. K vzrušující, ba šokující, ale hravě vtipné detektivce připojuje editor neméně zajímavý Případ ztraceného suchoplavce a Čerta č.4.Kniha v českém jazyce!


Stažení Případ Baskervillského psa a další příběhy zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Případ Baskervillského psa a další příběhy (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Případ Baskervillského psa a další příběhy zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Případ Baskervillského psa a další příběhy.pdf (EUR-0.00)

  Případ Baskervillského psa a další příběhy.epub (EUR-0.00)

  Případ Baskervillského psa a další příběhy.doc (EUR-0.00)

  Případ Baskervillského psa a další příběhy.txt (EUR-0.00)

  Případ Baskervillského psa a další příběhy.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Případ Baskervillského psa a další příběhy.PDF – (EUR 0.00);

  Případ Baskervillského psa a další příběhy.MOBI – (EUR 0.00);

  Případ Baskervillského psa a další příběhy.EPUB – (EUR 0.00);

  Případ Baskervillského psa a další příběhy.DOC – (EUR 0.00);

  Případ Baskervillského psa a další příběhy.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Martin Anděl (4.)

  Žánr:
  Sci-fi, Fantasy
  Vydáno: , Mladá fronta
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (13)

  Přidat komentář

  trudoš

  01.12.2017

  Přiznám se, že mě úvodní ochutnávka případů vozíčkáře Martina Anděla – tedy Případ ztraceného suchoplavce – absolutně nadchla. Kam se hrabe Lincoln Rhyme. Nejvíce přitom oceňuji, jak Ludvík Souček obešel klasická pravidla detektivky s vraždou. Místo nože v zádech a dumání, kdo ho tam umístil, pátrají hrdinové po starých „možná“ zločinech a to za pomoci vlastní představivosti, logické indukce a novinářské praxe. Nic podobně skvělého na trhu nenajdete, minimálně mezi současnou produkcí ne.
  Co však vyprávění postrádá, je prvek napětí, což spisovatel dovedně maskuje nadšením pro záhady. Jenže jakmile ústřední motiv prokouknete (a ono to zas moc komplikované není), rychle ztrácí příběh spád, protože už jen čekáte, až ke stejnému závěru dojdou také hrdinové. Ti se pak natruc chovají jako hlupáci, jen aby bylo ještě chvilku o čem psát. Naštěstí rozsah novely neumožňuje žádné větší prostoje, takže i když člověk najde jádro pudla příliš brzy, autorova zábavná stylistika ho nenechá usnout nudou.

  metrolog

  20.09.2016

  Stará dobrá klasika. Souček dovede velmi dobře skloubit fikci s realitou, či možnou realitou. Vzpomínám si, že když jsem asi v 10 letech dostal v Vánocům Cestu slepých ptáků, zdálo se mi z počátku, že je to reportáž a nikoli sci-fi. Občas si však neodpustí až dětinské pasáže, ale v té době se to asi i žádalo, navíc to také byla literatura i pro děti. Nicméně stále skvělá kniha. U mne plný počet hvězdiček.

  Romi156

  13.04.2016

  Ludvík Souček je mou knižní láskou od dětství a k jeho příběhům se pravidelně po nějakém tom desetiletí vracím – stejně jako teď. Martin Anděl, Karlíček, Barbara a v tomto díle i Mikuláš v bílém (arkánum, jak jinak) jsou jako milí sousedé, jejichž vyprávění si (znovu a znovu) ráda vyposlechnu. Vždycky jsem litovala, že s nimi na blatech nemůžu sledovat měsícem zalité menhiry, že neochutnám čaj z Bílého volavčího peří ani nevyužiju služeb paní knihovnice připravené na vše. Takže pět hvězdiček z celého srdce!

  biki

  20.01.2016

  Příběhy a knihy Ludvíka Součka prostě miluju. "A když ho (ji) miluješ, není co řešit. "
  Upřímně řečeno, klasické příběhy se Sherlockem Holmesem jsem, ač velký příznivec detektivek, nikdy moc nemusela. Případ psa baskervillského mi proto připadl jako podstatně zajímavější a napínavější, než původní předloha. Další dvě povídky jsem také četla mnohokrát (naposled zhruba před 2 lety) a kupodivu se mi pořád líbí.

  mulderka

  17.01.2016

  Když si ve stařičké salátové Karavaně nalistuji obrázek kamenné pijavky se světélkujícíma očima, ještě teď se otřepu hrůzou. Špičková originální pocta králi detektivek, klasika pojatá z trochu jiného úhlu pohledu. A abych parafrázovala vypravěče: "Jestli byl A.C.Doyle hnidopich, je Anděl bacilopich." Za co by se asi po takovém detailním rozpitvání Psa baskervillského musel označit pan Souček???
  Ostatní dvě povídky mi ve srovnání s tímto SF nářezem přijdou / pouze z hlediska dějovosti a napínavosti/ o hodně slabší.

  Terva

  08.06.2015

  Tři povídky ve své době velmi zajímavé, které bohužel časem blednou. Moc si je nepamatuju a znovu to číst nebudu, ale vím, že se mi to strašně líbilo.

  varanbooks

  21.04.2015

  Naprostá ptákovina s typickou Součkovou topornou psychologií postav, ale zamlada veliká srdcovka.

  wooloong

  06.01.2015

  "Aberporth býval možná kdysi … docela pěkným letoviskem. Takovým, jaké vyhledávají malíři důstojného názoru, že pořádné obrazy mají vypadat jako polité šťávou z roštěnek."

  "… hospoda, dávající okázale najevo, že se majitel nejen vzdal naděje rychle zbohatnout, ale že se vzdal takřka jakékoli naděje vůbec."

  Já ten humor pana Součka prostě můžu. A taky zajímavé a vpravdě detektivní zápletky všech tří povídek, i když ta se psem baskervillským byla přeci jen trochu překombinovaná. A největší záhadou mi bylo, jak mohl český novinář a jeho česká snoubenka v šedesátých letech jen tak sednout do letadla a za pár hodin být v Anglii. Žádné vízum, žádný devizový příslib, žádná výjezdní doložka … inu sci-fi jako řemen.

  astroweb

  25.08.2014

  Po několika docela dlouhých letech jsem se pustil do Součka, připomněl si své zájmy v období dospívání, rád se do těch let vrátil. Líbilo.

  honajz

  21.02.2013

  Dějově je třetina knihy sedánkem redaktora Karla u Martina Anděla, kde se dozvídáme různá fakta o tom, že by Doylova kniha nemusela být fikcí. Pak se přesuneme do waleského města Aberporth, kde hlavní hrdina třikrát navštíví blata, jednou za dne sám, jednou večer s podivným chlápkem, z něhož se později vyklube ještě podivnější chlápek (nechci spoilovat), a potřetí se svou snoubenkou. Na blatech se podruhé a potřetí setká s podivnou věcí, nu a na závěr se dozvíme, co si o tom jako myslí, co to bylo. Opět se projevila Součkova posedlost různými fakty z různých zdrojů, ber kde ber, trochu to promíchal, přidal něco řídké omáčky a servíruje. Na román je toho děje skutečně málo, vydal by na delší povídku maximálně. Nějaké zaujetí pro postavy je často jen v náznacích, při popisech si hodně vypomáhá právě Doylem. Celková teorie je nicméně zajímavá, byť poněkud přitažená za vlasy, ale dejme tomu. V době svého vzniku asi ceněno spíše pro zajímavá dänikenovská fakta než styl psaní, jenž je často hodně nezáživný.

  kattyV

  19.02.2013

  Dobré detektivní povídky. Jediné, co mne v této knize zaráželo je jejich řazení. Nevím, proč se nezačalo případem ztraceného suchoplavce, ve kterém se vypravěč a Anděl setkají, ale Psem Baskervilským. Ale to je jen detail. jinak je to poučení, že věci mohou být jiné, než na první pohled vypadají.

  kolacky

  12.07.2012

  Mně se to líbilo. Myslím, že každý má možnost naložit s fantazií, jak umí. Taky jsem ocenila narážky v textu a Nicola Flamelliho. Vzít různé aspekty a skloubit je smysluplně dohromady, to panu doktorovi šlo velice dobře. Mám jeho knihy ráda.

  bikerbm

  18.05.2012

  Tak si myslím,že chudák Arthur C. Doyle by se obrátil v hrobě,kdyby měl možnost se dozvědět,jaká strašlivá slátanina se dá vytvořit jako variace na jeden z jeho nejslavnějších románů.Přemýšlel jsem,kam tuhle knihu zařadit!Začínala jako detektivka a končila jako jedno z nejnesmyslnějších sci-fi,jaké jsem kdy četl!Kamenná pijavice plazící se po waleských pláních a děsící k smrti nešťastné obyvatele,tak to je tedy prda… Alespoň dvě následující povídky měly jakž takž hlavu a patu,a zabránily tomu,abych se knihou úplně znechutil.  TAGS:

  Online Případ Baskervillského psa a další příběhy ebook, Kniha Případ Baskervillského psa a další příběhy FB2, Download Případ Baskervillského psa a další příběhy PDF , Download Případ Baskervillského psa a další příběhy MOBI, Online Případ Baskervillského psa a další příběhy kniha, Zdarma Stažení Případ Baskervillského psa a další příběhy IPhone, Online kniha Případ Baskervillského psa a další příběhy PDF, Zdarma Případ Baskervillského psa a další příběhy DJVU, Zdarma Stažení Případ Baskervillského psa a další příběhy TXT, Stažení Případ Baskervillského psa a další příběhy RTF, Online Případ Baskervillského psa a další příběhy FB2 , e-kniha Případ Baskervillského psa a další příběhy stažení TXT, Zdarma Případ Baskervillského psa a další příběhy stažení kniha, e-kniha Případ Baskervillského psa a další příběhy download MOBI, Stažení Případ Baskervillského psa a další příběhy IPad, Číst Případ Baskervillského psa a další příběhy MOBI, Číst Případ Baskervillského psa a další příběhy DOC, Zdarma Případ Baskervillského psa a další příběhy AWZ, Download e-kniha Případ Baskervillského psa a další příběhy iPad , Zdarma Případ Baskervillského psa a další příběhy DJVU, Download Případ Baskervillského psa a další příběhy e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Případ Baskervillského psa a další příběhy DVD, Číst Případ Baskervillského psa a další příběhy TXT, Book Případ Baskervillského psa a další příběhy stažení DJVU, Případ Baskervillského psa a další příběhy stažení kniha zdarma, Případ Baskervillského psa a další příběhy stažení kniha pdf zdarma, Případ Baskervillského psa a další příběhy pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Případ Baskervillského psa a další příběhy pdf zdarma, Případ Baskervillského psa a další příběhy stažení kniha epub zdarma, Případ Baskervillského psa a další příběhy ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply