Proč bychom se netopili aneb Vodácký průvodce pro Ofélii Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Proč bychom se netopili aneb Vodácký průvodce pro Ofélii Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Proč bychom se netopili aneb Vodácký průvodce pro Ofélii Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Proč bychom se netopili aneb Vodácký průvodce pro Ofélii


První díl volné vodácko-horácké trilogie (Proč bychom se netopili…, Proč bychom se nepotili…, Proč bychom se netěšili) je jednou z mála knih, od kterých se čtenář neodtrhne a nad kterými se od srdce zasměje, neboť i ten, kdo nikdy nejel Lužnici a další toky naší vlasti, o tom něco slyšel a rozhodně byl také mladý jako členové party ( Sumec, Keny, Lída, Křižák a další) v příbězích tvořících průvodce pro dívku Ofélii. Knížka se stala „kultovní“ pro všechny vyznavače vodáckého sportu, pro všechny, kteří tento sport provozují, i pro ty starší, kteří už na časy strávené u vody jen vzpomínají, ale kteří zůstávají duchem stále mladí a přátelství, humor a láska pro ně nejsou jen prázdnými pojmy. Ilustroval Adolf Born.Kniha v českém jazyce!


Stažení Proč bychom se netopili aneb Vodácký průvodce pro Ofélii zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Proč bychom se netopili aneb Vodácký průvodce pro Ofélii (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Proč bychom se netopili aneb Vodácký průvodce pro Ofélii zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Proč bychom se netopili aneb Vodácký průvodce pro Ofélii.pdf (EUR-0.00)

  Proč bychom se netopili aneb Vodácký průvodce pro Ofélii.epub (EUR-0.00)

  Proč bychom se netopili aneb Vodácký průvodce pro Ofélii.doc (EUR-0.00)

  Proč bychom se netopili aneb Vodácký průvodce pro Ofélii.txt (EUR-0.00)

  Proč bychom se netopili aneb Vodácký průvodce pro Ofélii.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Proč bychom se netopili aneb Vodácký průvodce pro Ofélii.PDF – (EUR 0.00);

  Proč bychom se netopili aneb Vodácký průvodce pro Ofélii.MOBI – (EUR 0.00);

  Proč bychom se netopili aneb Vodácký průvodce pro Ofélii.EPUB – (EUR 0.00);

  Proč bychom se netopili aneb Vodácký průvodce pro Ofélii.DOC – (EUR 0.00);

  Proč bychom se netopili aneb Vodácký průvodce pro Ofélii.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Vodáci (1.)

  Žánr:
  Humor, Literatura česká
  Vydáno: , Olympia
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (34)

  Přidat komentář

  Blanchidlo

  18. ledna

  Poprvé jsem ji četla v 15 než jsme jeli se školou na vodu. Příjemný humor, fajn parta, která čtenáře provází i v dalších dílech.

  ajasin

  09.10.2017

  Trocha nostalgie a vzpomínek. Na tuhle knížku jsem poprvé narazila před …, no už je to delší doba. Tentokrát se sice takové nadšení jako tehdy nekonalo, ale pořád je to vtipné a fajn.

  hanka.v029

  05.10.2017

  K téhle knížce se ráda vracím, stejně tak jako ke vzpomínkám na zašlé vodácké časy. Spolehlivě mně rozesměje. Po přečtení mám vždycky chuť vyrazit zase někdy na vodu.

  Atanone

  27.09.2017

  Jak jsem jen na tuhle knížku mohla zapomenout?
  Ač jsem nikdy nejela vodu,díky ní vím,co je vracák,háček,nebo porcelán. Řvali jsme u ní s kamarádkou smíchy..a trochu záviděly.

  Jana283

  31.08.2017

  Jestlipak ještě existují vodáci jako v této knize? Smutně hledím na Vltavu zaplněnou jako dálnici a vzpomínám na poetiku let minulých…

  Katela

  15.05.2017

  Taková hezky odpočinková a čtivá knížka, určená výhradně pro vodáky (ostatní asi nebudou příliš nadšení). Chvilkami trošku slabší, ale zasmála jsem se. Takže ahoj.

  R.E.M.

  16.03.2017

  Trochu je mi líto napsat, že mě kniha nebavila tak, jak jsem doufala. Ve Vodáckém průvodci jsou zábavné kapitoly, u kterých jsem se usmívala. To ano. Ale také byly chvíle, kdy mě četba nudila, hlavně Kennyho pohádky a plané okecávání. Díky tomu, že převládaly vtipné pasáže, váži 3 lodní uzly.

  Gi-Gi

  23.01.2017

  na vodu jsem jela poprvé, když mi byly tři. o 6 let později vyšla tahle knížka a naši si ji koupili. to jsem ji asi četla poprvé. byla brožovaná a teď z ní padají listy, protože téměř každý, kdo se k přidal k vodácké partě POHODA, si ji musel přečíst. většinou začal už na vodě a pak byl slyšet jen chechot z nafukovací matračky, kdy byl postaven tábor a onen nováček už věděl, o čem že ta voda je. Krutě pravdivá kniha. Knížka s námi sjela Sázavu, Lužnici, Oravu i Hron, myslím, že i Ohři a Vltavu. Ve svém "doma" už ji mám taky, v tom novém vydání, ale to vůbec nevadí, i když z té modré táhne řeka nostalgie. a tak občas doma u našich používáme tuto knihu jako zdroj citací a zábavy, protože nám pokaždé vyvstane nějaká ta vzpomínka na vodu. a citovat můžeme opravdu všichni.

  tatafa

  06.01.2017

  Nádherná, čtivá knížka, která mne hned napoprvé přilákala k vodáctví. Asi bude navždy jednou z hlavních srdcovek mezi knížkami. Jen škoda, že tyto časy jsou dávno pryč a na českých řekách se již neobjeví. Čím dál více ve mne tato knížka budí kromě všech krásných pocitů i nostalgii.

  Suzynka29

  04.06.2016

  MILUJU tuhle knížku. Mám ještě to první vydání, z kterého mi tatínek četl na dobrou noc. Bongo, Křižák, Keny, parta Řízek atd… to mě fakt nikdy neomrzí. Člověk se pobavil slušným a inteligentním humorem. Seriál jsem viděla jen jeden díl a strašný! Ale kniha mě nikdy nepřestala bavit.

  qwill

  29.03.2016

  „To teda bude legendární plavba,“ řekl Křižák. Dyť ty holky neumějí plavat. A jak má Bongo dělat Kateřině kormidelníka, když v tom jaktěživ neseděl?“
  „Dyť je to jenom voda,“ urazil se Bongo. “Co nezvládnu grifem, urvu silou, rozumíš. A za tři dny, vsaď se, za tři dny se vyrovnám každýmu kormidelníkovi. Nevěříš?“ končil provokativně, chodil po břehu a předváděl hru svalů.
  „Byl jeden závodník,“ vyprávěl Křižák, „a ten sednul náhodně do sportovního letadla a omylem ho nastartoval. Když to vzlítlo a von ve snaze, aby to nevzlítlo, urval řídící páku u samýho kořene, spolehnul se taky jen na sílu svalů. Napřed potřeboval uzavřít přívod benzínu. Protože nevěděl, kterej to je, proboural se ranou pěstí skrz palubní desku do motoru a urval tam jeden ocelovej šlauch. Nebyl to však přívod benzínu, ale výztuž kostry. Tak se s tou výztuží kostry natáhl dopředu, skrz sklo, který musel napřed rozbít, a snažil se tu výztuž kostry vrazit do vrtule, aby zmírnil její otáčky. To se mu podařilo, vrtule uletěla, výztuž kostry taky a jeho to vytáhlo z kabiny, ale chyt se křídla. To křídlo se ulomilo -“

  Hanka_Bohmova

  29.03.2016

  Nepočítám-li povinnou rybníkovou instruktáž na tělovýchovném kurzu v prváku VŠ, jsem vodou nepolíbená. Ale tohle mě bavilo vždycky. Dokážu se deset minut tlemit nad "Tak fofrem. Počítám do třinácti. Dva, čtyři, šest, osm – "
  Možná mě jednoho dne drahý přemluví, abych do toho plavidla sedla, možná. Zatím ať tam sedává s jinými, já se spokojím s četbou.

  aktak1203

  11.02.2016

  Hurá, mám toto dílo po týdnu konečně za sebou. Četla jsem knihu déle než 400 stránkovou detektivku. Být Ofélií určitě jedu radši do Varny. Chci se příznivcům a autorovi omluvit, ale asi nejsem vodák až na pár vtipných hlášek mi přišlo, že čtu jen blábláblá… Nemít knihu ve čtenářské výzvě, vůbec bych ji nedočetla.

  jozka_II

  09.01.2016

  Dnes uz skvely historicky dokument o tom, jak se jezdilo na u nas na vodu v 70. a 80.letech. Pokladnice vtipu a vzornik klasickych situaci a pribehu. Vydani z roku 1987 mam doma stylove salatove. Nasledek zapujceni rodicum na Vltavu a jejich vzorne spolupraci. Mama mela rozectene a nechala nahore v nezavazanem lodaku a tatik podlehl sve aureole vodackeho veterana (kterym ale jinak je) a podcenil salbu lomu vody na krumlovskem jezu, takze kdyz k nemu prirazil v domneni, ze tam je par cisel vody, nestacil ani vytahnout nohu a zahucel s lodi, bagazi i hackem-manzelkou do vody pod jez.

  simviki

  26.11.2015

  Vodácký průvodce pro Ofelii je vodácký průvodce pro všechny vodáky. Je to víc než kilometráž, víc než příjemné povídání. Četla jsem poprvé před x lety na první vodě v 17 a vždycky se k tomu ráda vracím, i když dnes už málokdo jezdí v laminátkách a lodě se vlakem už přepravovat nemohou. Je to vtipné, čtivé, záživné i poučné. Naprosto úžasné jsou básničky, které zhudebnili hoši z Hop-Trop na stejnojmenném CD ( akorát nechápu, proč do seriálu se nedostaly). Seriál je na můj vkus trochu moc překombinovaný, jak se autoři snažili zahrnout tam co možná nejvíec knih, a je trochu o něčem jiném…
  Jinak všechny Šmídovy knížky jsou naprosto dokonale napsané.

  KlérTomson

  09.06.2015

  Krásné prázdninové čtení 🙂

  zoew

  22.04.2015

  Příjemný humor. Skvělé na odreagování.

  Rade

  31.03.2015

  Četba tohoto originálního a vtipného vodáckého vyprávění spadá i do mého krátkého vodáckého období a poznávání řeky Lužnice. Snad i proto jsem byla z knížky tak nadšená…

  Koobeek

  06.10.2014

  Nemůžu si pomoct, bohužel. Nedám se ani zviklat pozitivním hodnocením a komentáři. Vodu jezdím pravidelně, jako instruktor, tak sám s přáteli. Knížka není až na pár výjimek moc vtipná (tedy vůbec). Dočetl jsem jí jenom díky ději, který se odehrává na vodě. Prostě jsem ke knize nenašel cestu. 🙂

  kota

  26.08.2014

  Lužnici jsem ještě nejela, ale každá řeka je kouzelná.. přečteno po sjíždění Hronu 2014 s Klubem vodáků Jeseník a mým Mužem a našimi 3mi draky.. takže nálada na čtení byla veliká..
  "KDO TADY NAJEL NA ŠUTR A ŘEK SPROSTÉ SLOVO, AŤ UDĚLÁ ČÁRKU!" 🙂
  PS: Háčka jsem dělala kapitánovi ženského rodu, Marki, takže balada!

  Ikkju

  30.06.2014

  Přečteno i zažito. S ženou jsme se poznali jsa hozeni do jedné kánoe, na prvním jezu jsem ji neutopil, tak mi dělá háčka dodnes. Vzpoury žen a mužů jsou na vodě (i v životě) podobné jako ty v knize, obě pohlaví mají tisíce důvodů proč začít stávkovat. Jen ty řízky bych, jsa na mužské straně konfliktu občas raději oželel, kdyby to ubralo na jistě dobře míněném cepování mužů ze strany ženstva…

  Košišta

  30.06.2014

  Mám doma, přečtené snad milionkrát s osobním vztahem 🙂 Vodácká bible, tak přidávám obrázek.

  Modrina

  19.05.2014

  Tisíckrát přečtená, naprosto dokonalá klasika. 🙂

  Zdenka21

  22.03.2014

  Pravidelně ji čtu, než vyrazím na vodu, už několik let a neztrácí nic ze své krásy.

  niknikita

  13.02.2014

  Jedním slovem: NÁDHERA!!!!!!!!!!!!!!!
  Dostala jsem od svého syna za úkol "prostudovat si ji", než mne vzal poprve na vodu…to jsem ještě netušila, že si tu srandu vychutnám na vlastní kůži :-))

  tynča

  03.02.2014

  Naprosto dokonalá kniha..Myslím že ten, kdo jezdí na vodu, se v tom najde. Tu si prostě každý vodák musí zamilovat..A nevodákům bych jí doporučila taky 🙂

  daldas

  30.12.2013

  Když jsem tuto knihu začal číst, moc mě neupoutala, ale jak jsem se více pročítal do příběhu, knížka mě začala bavit víc a víc. Její druhou polovinu jsem už četl skoro jedním dechem.
  Příběhy vodáků byly také zfilmovány. Film jsem ale neviděl, a proto nemůžu srovnávat.
  Na začátku knihy jsou 3 strany s vysvětlením vodáckých pojmů, tím pádem pro zkušeného vodáka je to jen opakování toho, co už dávno znám z letních prázdnin na vodě.
  Každý vodák by si tuto knížku měl přečíst. Moc doporučuji.

  Amadys33

  14.11.2013

  Šmídova nejvtipnější kniha, jež se stala vodáckou Biblí. Skvělé návody jak si utahovat z háčků, kteří jsou sice příčinou všech nesnází v lodi, ale stejně je tam moc rádi máme. 😉

  hanajm

  17.05.2013

  Tuhle knihu musí milovat každý vodák..

  kattyV

  18.02.2013

  Kniha, u které se budete hlasitě smát. (poznámka: Do tramvaje nevhodné.)
  TAGS:

  Online Proč bychom se netopili aneb Vodácký průvodce pro Ofélii ebook, Kniha Proč bychom se netopili aneb Vodácký průvodce pro Ofélii FB2, Download Proč bychom se netopili aneb Vodácký průvodce pro Ofélii PDF , Download Proč bychom se netopili aneb Vodácký průvodce pro Ofélii MOBI, Online Proč bychom se netopili aneb Vodácký průvodce pro Ofélii kniha, Zdarma Stažení Proč bychom se netopili aneb Vodácký průvodce pro Ofélii IPhone, Online kniha Proč bychom se netopili aneb Vodácký průvodce pro Ofélii PDF, Zdarma Proč bychom se netopili aneb Vodácký průvodce pro Ofélii DJVU, Zdarma Stažení Proč bychom se netopili aneb Vodácký průvodce pro Ofélii TXT, Stažení Proč bychom se netopili aneb Vodácký průvodce pro Ofélii RTF, Online Proč bychom se netopili aneb Vodácký průvodce pro Ofélii FB2 , e-kniha Proč bychom se netopili aneb Vodácký průvodce pro Ofélii stažení TXT, Zdarma Proč bychom se netopili aneb Vodácký průvodce pro Ofélii stažení kniha, e-kniha Proč bychom se netopili aneb Vodácký průvodce pro Ofélii download MOBI, Stažení Proč bychom se netopili aneb Vodácký průvodce pro Ofélii IPad, Číst Proč bychom se netopili aneb Vodácký průvodce pro Ofélii MOBI, Číst Proč bychom se netopili aneb Vodácký průvodce pro Ofélii DOC, Zdarma Proč bychom se netopili aneb Vodácký průvodce pro Ofélii AWZ, Download e-kniha Proč bychom se netopili aneb Vodácký průvodce pro Ofélii iPad , Zdarma Proč bychom se netopili aneb Vodácký průvodce pro Ofélii DJVU, Download Proč bychom se netopili aneb Vodácký průvodce pro Ofélii e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Proč bychom se netopili aneb Vodácký průvodce pro Ofélii DVD, Číst Proč bychom se netopili aneb Vodácký průvodce pro Ofélii TXT, Book Proč bychom se netopili aneb Vodácký průvodce pro Ofélii stažení DJVU, Proč bychom se netopili aneb Vodácký průvodce pro Ofélii stažení kniha zdarma, Proč bychom se netopili aneb Vodácký průvodce pro Ofélii stažení kniha pdf zdarma, Proč bychom se netopili aneb Vodácký průvodce pro Ofélii pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Proč bychom se netopili aneb Vodácký průvodce pro Ofélii pdf zdarma, Proč bychom se netopili aneb Vodácký průvodce pro Ofélii stažení kniha epub zdarma, Proč bychom se netopili aneb Vodácký průvodce pro Ofélii ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply