Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách


Kvůli své kontroverzní knize o rozdílech mezi myšlením žen a mužů procestovali Allan a Barbara Peaseovi celý svět a shromáždili nejnovější poznatky z oboru výzkumu mozku, z evoluční biologie, psychologie a sociologie. Výsledek jejich úsilí, vám možná překvapivým, avšak humorným a čtivým způsobem vysvětlí důvod existence napětí rozepří mezi příslušníky obou pohlaví a pokusí se najít způsob, jak se s nimi vypořádat.
Přečtěte si tuto knihu a konečně pochopíte, proč muži nikdy neposlouchají a proč ženy neumí číst v mapách. Po odhalení tohoto tajemství příslušníků opačného pohlaví se už nikdy nebudete muset za nic omlouvat. Dotisk 2001.Kniha v českém jazyce!


Stažení Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách.pdf (EUR-0.00)

  Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách.epub (EUR-0.00)

  Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách.doc (EUR-0.00)

  Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách.txt (EUR-0.00)

  Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách.PDF – (EUR 0.00);

  Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách.MOBI – (EUR 0.00);

  Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách.EPUB – (EUR 0.00);

  Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách.DOC – (EUR 0.00);

  Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Why men don’t listen and women can’t read maps (1998)

  Žánr:
  Literatura naučná, Psychologie a pedagogika
  Vydáno: , Alman (Jiří Alman)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (36)

  Přidat komentář

  Jana283

  18.12.2017

  Nemám ráda "návody na život", ale tahle kniha stojí za přečtení. Objasnila mi pár věcí o těch z Marsu.

  Mini.Baby

  24.09.2017

  Poučné, ale nezáživné. Nudaaa

  Danago

  19.08.2017

  Skvělá kniha, která mi vnesla klid do života ne-li přímo zachránila manželství. Všem ženám ji doporučuji. Já jsem zde pochopila, že se neustála hádám o věcech , které stejně nezměním. Trápím se s tím , co vlastně muž má vrozené od nepaměti, co je vlastně myšleno úplně jinak než já si vyložím. Změnila jsem své chování své chápání. Přestala jsem se urážet, neustále se obhajovat. Tato kniha mi dala do života velice moc. Doporučila jsem ji i svým dcerám a kamarádkám.

  katiiks

  03.08.2017

  Super knížka, která vysvětluje původ spousty konfliktů, které muži se ženami mají (myslím, že každý se v knize najde). Vše je psáno jednoduše a zábavně. Jediný důvod, proč nedávám 5*, je, že se kniha občas zbytečně dlouho drží jednoho tématu a omílá jej dokolečka. Jinak všem doporučuji! 🙂

  Milas

  20.07.2017

  Tato kniha by měla být povinnou četbou na středních školách.

  Damato

  11.06.2017

  Koupila jsem ji jako dárek blížícím se narozeninám své drahé ( té lepší- samozřejmě:-) ) polovičky a když jsem se u čtení ale opravdu upřímně nahlas smála, musela jsem mu knihu dát předčasně a strávili jsme u ní docela příjemný večer, který nebyl jen o smíchu, ale spoustu věcí jsme si i ujednotili ( je mi jasné, že za pár dní nebude mít ani tucha, že jsme ústně nastavili jakousi lajnu a zas pojede po svých vyjetých kolejích, ale díky za každý takovýhle pohodový večer.

  MorriconeTheGod

  23.04.2017

  Kdysi, když jsem tu knihu četl mi přišla velmi dobrá. Dnes musím konstatovat, že je až komicky plná hollywoodských filmových klišé a je spíše zábavná než poučná. Jedná se o klasický americký pop.-"naučný" střih – co nejbanálněji a nejjednodušeji podat složitou látku – na faktech nezáleží, ty se musejí podřídit marketingu. Nicméně, jako určitá inspirace a motivace ke snaze druhého člověka spíše pochopit než odsoudit je dobrá.

  petrakočárová

  05.04.2017

  Velmi užitečné pro pochopení, jak přemýšlí muži a jak ženy. Doporučuji.

  StihOMam

  15.03.2017

  Bavilo me to v nacti, potesilo o deset let pozdeji, prekvapuje i ted. A vzdycky si jako bonus neco uvedomim. Jen kdyby si to precetl i protejsek…

  Aleen

  02.03.2017

  Všechno, co umím, jsem se naučila z knih…fakt, nekecám!!! A tahle kniha mně naučila komunikovat s muži…fááákt, nekecám. Brala jsem ji jako učebnici a snažila se vše hned převádět do praxe…škoda, že můj tehdejší manžel byl tak "skvělý", že na sobě nepotřeboval nic vylepšovat. Alespoň měl jasno, že ta nemožná jsem já, to náš vztah hodně zpřehlednilo 🙂 🙂 No nic, to byla velmi osobní vsuvka. V každém případě se svým současným manželem se snažíme spolu komunikovat právě na základech učení manželů Peaseových a naše soužití je po všech těch letech stále KRÁSNÉ. Navíc je to počtení nestranné – autoři jsou manželé, straní oběma pohlavím, a vtipné. Za nás jim patří DÍK.

  Ennie

  12.11.2016

  Jak už je zmíněno v starších komentářích – kniha by mohla být kratší. Nejen, že se autoři často opakují, ale hlavně sepsali hodně známých (a logických) faktů. Plusem knihy je, že byla doplněna i o vtipy.

  Existuje spousta lidí, kterým by pomohlo jen nahlédnout do knihy – ono je docela důležité pochopit, že každý jsme jiný (nejen, že se liší ženy od mužů). Hodně by to ten život usnadnilo a zlepšilo.

  jitka3162

  18.09.2016

  vtipná a pravdivá kniha. Faktem ale je, že místo 350 stran, by stačilo 50 a bylo by tam vše důležité a neduplicitní.

  fis.rena

  02.07.2016

  Ne každý se samozřejmě v knize ve všech situacích najde,ale je to v globálu velice osvěžující a prima čtení. Ráda se ke knížkám od Peasových vracím.

  petra4080

  11.04.2016

  Ne vše je pravda a dost mě štve, že se autoři neustále opakují. Každopádně se u téhle knížky alespoň pobavíte 🙂

  Dáda4

  22.12.2015

  Kniha velmi zajímavá pro ty, kdo se zajímají o lidské vztahy. Jediné, co mi trochu vadilo, že se informace v knize opakovaly několikrát, takže mohla být klidně tenčí.

  tatjana1737

  21.11.2015

  Knížku jsem si koupila na gymnáziu a přečetla ji teprve nyní, nějakých 15 let po zakoupení. Některá tvrzení považuji již za překonaná (mně vadily údaje o vědeckém zdůvodnění homosexuality, přišlo mi to hodně zjednodušující + téměř vše bylo vysvětlováno působením hormonů v organismu, kterážto teorie frčela v 90. letech, ale dnes už není brána za 100% dogma), přesto je knížka docela vtipným a poučným čtením pro ty, kteří se vztahy buď začínají a narážejí na rozdíly mezi pohlavími, nebo kteří jsou ve vztahu již dlouho a pořád je rozčilují některé "vady" jejich protějšku. Veškerá tvrzení jsou zobecněná, ale i tak si dovoluji tvrdit, že se v nich dost z nás najde. Výborné jsou i doprovodné ilustrace. Ten, kdo se nebere moc vážně a je schopen nadhledu, tomu může knížka ledacos dát i dnes.

  Zelený_Drak

  30.08.2015

  Tuto knihu jsem odložila po 2/3 po té, co jsem narazila na tvrzení, že všechny ženy s Turnerovým syndromem jsou extrémně feminní v každém svém chování a postrádají jakoukoliv prostorovou orientaci. To je buď dezinterpretace, nebo zastaralá informace.

  Uvedené by mohlo platit zhruba pro 50 % těchto žen. Zbylých 50 % těchto žen by naopak mělo mít minimální problémy s matematikou a prostorem, ale zato potřebovat delší čas na zorientování se ve společenském životě. Když pomineme toto rozdělení na dvě skupiny, které by mělo být důsledkem parentálního imprintingu, tak nevidím důvod, proč by přibližně 10 % zárodků žen s Turnerovým syndromem nemohlo být vystaveno vysokým dávkám testosteronu (stejně jako 10 % zárodků žen bez syndromu) a mít tedy mužský mozek. Ženy s Turnerovým syndromem navíc nemají vlastní ženské hormony a tedy bych hodně váhala označit i jen tu první polovinu za extrémně feminní (v chování), protože případný ženský mozek zde není podporován hormonálně (respektive hormonální cyklus je jen uměle napodobován).

  Věřím, že někomu může kniha dát něco pro partnerský život, ale bude to platit zejména u párů "žena s ženským mozkem a muž s mužským mozkem" nebo "muž a žena s prohozenými mozky". Jako žena s "mužským mozkem" mám na výběr buď mezi jinou ženou (která bude mít pravděpodobně mozek přinejmenším v "poli překrývání" nebo "mužský") a mužem (který bude mít pravděpodobně "mužský mozek", protože proč si vybírat někoho s výrazně odlišným fungováním?). 10 % žen, které se myšlením podobají spíš opačnému pohlaví, nemá kniha zas tak moc co nabídnout. Takže po tom nesmyslu o všech ženách s Turnerovým syndromem jsem knihu odložila. Nač si zanášet mozek hovadinami?

  Lenka4

  09.02.2015

  Několik zajímavých myšlenek neustále opakovaných až k otravnosti. Určitě by se našlo více různých příkladů dokládajících rozdílnost způsobu myšlení žen a mužů, než jen schopnost či neschopnost zorientovat se v mapě. Autoři se snažili téma podat přístupnou formou, avšak za cenu přílišného zjednodušení a ztypizování žen (upovídanost, vztahy) i mužů (mlčenlivost, klid).

  CharlieLN

  12.08.2014

  Stejné hodnocení jako u prvního dílu – velmi zajímavá a poučná kniha, dověděla jsem se věci, o kterých jsem neměla ani zdání. Teď už dokážu druhé pohlaví pochopit trochu lépe. Měl by si jí přečíst každý. Doporučuji k přečtení. Čte se velmi dobře.

  Bear Reader

  28.12.2013

  Tuhle knihu jsem si kdysi vzal s sebou na dovolenou a budil na pláži pozornost výbuchy smíchu. Autoři skvěle zpracovali rozdíly mezi mužským a ženským myšlením. Jejich poznatky se skutečně dají aplikovat do života.

  Mishka_a7

  18.11.2013

  Díky této knize, která je opravdu skvěle a vtipně napsaná, lze spoustu věcí pochopit. Věřím, že se v ní vidí naprosto každý pár. 😀

  Poutnice

  02.10.2013

  souhlasím s Anilkou13 🙂 pokud chcete opravdu vycházet (ne se vztekat, bojovat a stěžovat si) se svým protějškem, přečtěte si tohle, zkuste se nad tím zamyslet a uvést některý poznatky do praxe. Funguje to skvěle.

  Riky

  14.08.2013

  Opravdu výborná kniha na zkrácení času… vtipná a tak trochu i poučná…. něco mi přišlo přitažené za vlasy ale něco si snad budu pamatovat do budoucna 🙂 a co jsem si na závěr vyvodila? Autoři nechtěli vyzdvihovat jedno či druhé pohlaví, ale já z toho pochopila, že ženy jsou jednoznačně lepšší a jsem ráda, že jsem žena 🙂

  Anilka13

  01.08.2013

  tohle je kniha, kterou by si měl přečíst každý, kdo chce mít hezký vztah s partnerem.. místo neustálého nadávání na opačné pohlaví

  Marčullkas

  21.07.2013

  Mírně psychologická kniha u které jsme se s mužem pobavili 🙂

  adam.ruby

  21.06.2013

  Tak při této knize jsem se také bavil. pěkný líbila

  Mycak

  04.04.2013

  Za mě jo. Předčítala jsem některé pasáže manželovi a bavili jsme se. Teď koluje po rodině. Kdyby zabránila aspoň jednomu z mnoha nedorozumnění mezi mužem a ženou, tak proč ne.

  N10Tikky

  21.12.2012

  To Candide – nepiš tu hlouposti. Díky.

  Candide

  25.11.2012

  Co kdybyste se raději místo čtení podobných nesmyslů šli svého manžela\své manželky prostě zeptat, jak co vnímá a cítí?

  kika 13

  01.11.2012

  Měl by si ji přešíst úplně každý a třeba bychom si lépe porozuměli.
  TAGS:

  Online Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách ebook, Kniha Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách FB2, Download Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách PDF , Download Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách MOBI, Online Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách kniha, Zdarma Stažení Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách IPhone, Online kniha Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách PDF, Zdarma Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách DJVU, Zdarma Stažení Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách TXT, Stažení Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách RTF, Online Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách FB2 , e-kniha Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách stažení TXT, Zdarma Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách stažení kniha, e-kniha Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách download MOBI, Stažení Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách IPad, Číst Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách MOBI, Číst Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách DOC, Zdarma Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách AWZ, Download e-kniha Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách iPad , Zdarma Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách DJVU, Download Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách DVD, Číst Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách TXT, Book Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách stažení DJVU, Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách stažení kniha zdarma, Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách stažení kniha pdf zdarma, Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách pdf zdarma, Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách stažení kniha epub zdarma, Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply