Profesionální válečník 1 Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Profesionální válečník 1 Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Profesionální válečník 1 Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Profesionální válečník 1


Tato kniha vypráví o svérázném Richardu Marcinkovi, který už od malička toužil stát se plnohodnotným členem US NAVY.

Po nástupu k armádě se všemi způsoby snažil dostat k ženijním potápěčům. Po dlouhém snažení se mu to povedlo. Výcvik trval 12 týdnů a za tu dobu se Marcinko rozhodl, že zasvětí armádě celý svůj život.

Po ukončení výcviku u potápěčů se přesunul k 1. Paradesantní jednotce, kde prodělal parašutistický výcvik. Tato jednotka měla základnu v Little Creeku, kde měla též základnu speciální jednotka SEAL 2. Když se Marcinko seznámil s touto jednotkou, rozhodl se k ní okamžitě nechat přeložit.

Po mnoha měsících byl povýšen a s touto jednotkou se poprvé dostal do Vietnamu, kam se podíval za svůj život celkem třikrát, ale pokaždé s jinou jednotkou.

Za svůj život prodělal spoustu událostí. Od člena jednotky SEAL, přes federálního zmocněnce, velitele jednotky SEAL 6 až po velitele Rudé buňky, která simulovala teroristické útoky na vojenské cíle.

V době, kdy Marcinko psal tuto knihy, byl ve vězení. Odsouzen byl neprávem a obviněn ze spiknutí k trestu pokuty $ 10 000 a odnětí svobody na 21 měsíců.Kniha v českém jazyce!


Stažení Profesionální válečník 1 zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Profesionální válečník 1 (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Profesionální válečník 1 zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Profesionální válečník 1.pdf (EUR-0.00)

  Profesionální válečník 1.epub (EUR-0.00)

  Profesionální válečník 1.doc (EUR-0.00)

  Profesionální válečník 1.txt (EUR-0.00)

  Profesionální válečník 1.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Profesionální válečník 1.PDF – (EUR 0.00);

  Profesionální válečník 1.MOBI – (EUR 0.00);

  Profesionální válečník 1.EPUB – (EUR 0.00);

  Profesionální válečník 1.DOC – (EUR 0.00);

  Profesionální válečník 1.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Profesionální válečník (1.)

  Originální název:

  Rogue Warior (1992)

  Žánr:
  Literatura naučná, Biografie a memoáry
  Vydáno: , Ivo Železný
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (6)

  Přidat komentář

  frantisek8863

  28.08.2017

  Výborná autobiografická kniha z pohledu muže, který má slovenské předky a zasvětil svůj život a myšlení speciálním jednotkám. Jako otec SEAL 6, který mu mu byly více než jeho vlastní rodina, byl jako důstojník schopen dělat vše možné a nemožné pro své muže a vést je ze předu.

  matus1616

  01.07.2016

  Docela zdlouhavá, poučná kniha.

  DreamR

  11.12.2013

  K prvnímu dílu jsem se shodou okolností dostal při výkonu základní vojenské služby a na chvíli mě Marcinko pohltil. Zajímavý příběh bývalého člena speciálních jednotek SEAL a velmi čtivé především pro trochu militantnější povahy.

  tenax

  15.08.2013

  Strhující dobrodružné čtení, ve kterém ne všechno je asi úplně pravdivé, ale rozhodně to vypadá věrohodně.

  rtep

  31.05.2012

  Ještě lepší jsou další díly Prof válečníka, ale i tenhle byl strující. Autor vám dlouho nemusí vykládat, že píše ze života a to pěkně drsného života, pěkně drsných kousků. Knížku si zamilují i ti, ktěří vůbec něčtou válečné knihy, protože je o čemsi vyšším, než jen o válčení. Zárověň však kniha může zklamat řadu lidí, kteří jsou odkojeni akčními filmy, kde hl hrdina má plné kaps super technických hraček a podává nadlidské atletické výkony. Ve skutečnosti je to všechno mnohem drsnější, primitivnější a brutálnější. Pan Marcinko, poloviční slovák, ví o tom svoje, a ani na chvíli vás ve svých knihách o tom nenechá na pochybách.
  Zárověň je kniha velkou kritikou celé řady byrokratických praktik, s nimiž se v nejrůznějších formách můžeme setkávat na většině úřadů i celé řady pracovišť. Marcinkovy postřehy a úvahy mohou pomoci leckterému pracovními, sportovnímu, či jinému týmu začít fungovat mnohem lépe a efektivněji.

  WEIL

  05.09.2011

  Díky pobytu ve vězení se R. Marcinko naučil psát příběhy ze života,.  TAGS:

  Online Profesionální válečník 1 ebook, Kniha Profesionální válečník 1 FB2, Download Profesionální válečník 1 PDF , Download Profesionální válečník 1 MOBI, Online Profesionální válečník 1 kniha, Zdarma Stažení Profesionální válečník 1 IPhone, Online kniha Profesionální válečník 1 PDF, Zdarma Profesionální válečník 1 DJVU, Zdarma Stažení Profesionální válečník 1 TXT, Stažení Profesionální válečník 1 RTF, Online Profesionální válečník 1 FB2 , e-kniha Profesionální válečník 1 stažení TXT, Zdarma Profesionální válečník 1 stažení kniha, e-kniha Profesionální válečník 1 download MOBI, Stažení Profesionální válečník 1 IPad, Číst Profesionální válečník 1 MOBI, Číst Profesionální válečník 1 DOC, Zdarma Profesionální válečník 1 AWZ, Download e-kniha Profesionální válečník 1 iPad , Zdarma Profesionální válečník 1 DJVU, Download Profesionální válečník 1 e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Profesionální válečník 1 DVD, Číst Profesionální válečník 1 TXT, Book Profesionální válečník 1 stažení DJVU, Profesionální válečník 1 stažení kniha zdarma, Profesionální válečník 1 stažení kniha pdf zdarma, Profesionální válečník 1 pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Profesionální válečník 1 pdf zdarma, Profesionální válečník 1 stažení kniha epub zdarma, Profesionální válečník 1 ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply