Prohnaný Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Prohnaný Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Prohnaný Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Prohnaný


Atticus O’Sullivan, poslední druid, si poklidně žije v Arizoně, provozuje okultní knihkupectví a ve volném čase na sebe bere zvířecí podobu a vyráží na lov se svým irským vlkodavem. Sousedé a zákazníci ho znají jako pěkného potetovaného jednadvacetiletého Ira – ale ve skutečnosti mu není jednadvacet let, ale jednadvacet století. Nemluvě o tom, že čerpá sílu ze země, oplývá břitkým rozumem a nosí ještě břitčí meč známý jako Fragarach neboli Odpovídač.
Po tom však touží jeden pořádně naštvaný keltský bůh, který nahání Attika po celá staletí. Nyní ho konečně vystopoval a Atticus bude potřebovat všechnu svoji sílu a k tomu pomoc svůdné bohyně smrti, upířího a vlkodlačího právníka, sexy barmanky a trochu toho starého dobrého irského štěstí, aby se mu podařilo nakopat pár keltských zadků a zachránit si krk.Kniha v českém jazyce!


Stažení Prohnaný zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Prohnaný (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Prohnaný zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Prohnaný.pdf (EUR-0.00)

  Prohnaný.epub (EUR-0.00)

  Prohnaný.doc (EUR-0.00)

  Prohnaný.txt (EUR-0.00)

  Prohnaný.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Prohnaný.PDF – (EUR 0.00);

  Prohnaný.MOBI – (EUR 0.00);

  Prohnaný.EPUB – (EUR 0.00);

  Prohnaný.DOC – (EUR 0.00);

  Prohnaný.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Kroniky železného druida (1.)

  Originální název:

  Hounded (2011)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Fantasy
  Formáty eknihy: EPUB, MOBI
  Vydáno: , Laser-books (Laser)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (41)

  Přidat komentář

  *Pájuše*

  21. ledna

  Upřímně, není to kniha, ze které bych se posadila na zadek. Na druhou stranu je kniha originální. Druid v hlavní roli? Sem s tím! Keltská a severská mytologie knize dodávala takové příjemné tajemno, které mě neskutečně bavilo. Ovšem "křesťanství" je tu jaksi… ne vyloženě opovrhováno, ale je na něj nahlíženo z trochou pesimistického pohledu. Ať už to bylo jakékoliv náboženství či vyznání, autor velmi umě zpracoval jejich pravou podstatu. Za to si u mě vybojoval další hvězdu.
  Co se týče postav – ne všechny jsou reálně vyvedené. Některé oplývaly takovou mocí, až se jiným postavám v knize rozklepala kolena, ale když přišlo na věc… no, řekněme, že té slibované "moci" zas takolik ve skutečnosti neměli. Teď jen záleží, jesteli tomu věříte. Budete věřit té "moci", kterou měli někteří bohové vládnout (přímo je to předurčuje v jejich legendách), ale ve skutečnosti je to jako by se s tou mocí teprve seznamovali? Netvrdím, že jsem to takhle měla u všech postav (u Morrígan nebo Brigid rozhodně ne!), ale co takový Bres nebo v závěru Aenghus Óg? * SPOILER * Zrovna u těchto dvou mi přišlo spolčování se s ostatními mocnými bohy a pekelník (jako by jim jejich vlastní moc nestačila) jako výsměch toho, čeho se snažil autor dosáhnout. Ano, pomoc je vítáná, ale v takové kavalérii? Vážně je to potřeba? Kdyby takové spojenectví upevnil Atticus, neměla bych nic proti tomu vytknout. Přeci jen je to druid, i když starý, ale rozhodně není bůh. * KONEC SPOILERU *
  Za mě určitě originální, vtipné a lehké čtení. Ovšem s některými postavami mi příběh moc nepasoval. Po dlouhém váhání si ale kniha ty čtyři hvězdy nakonec zaslouží.

  zuzik2301

  20. ledna

  Ke knize jsem se dostala přes štítek "vlkodlaci" ale upřímně jsem čekala něco víc, takže jsem trochu zklamaná.
  Jistě příběh to není špatný a kniha se četla pěkně. Vadilo mi však, že se tam všechno dělo moc rychle. Kdyby autor jen trochu zpomalil – opravdu trochu, ne aby to natáhl na 500 stránek – asi by to nebylo na škodu. Takhle jste už od první věty naprosto strženi a už jen jedete jako na horské dráze.
  Navíc se mi i příčilo chování některých postav. Např. vdova MacDonagová. Attik přímo před ní zabije svého nepřítele a ona?
  "Ah pojď dáme si čaj a pak ho zakopeme u mě na zahradě." Cože?
  Navíc podobných situací bylo v knize víc. Vraždění na ulicích a nikdo ze smrtelníků si ničeho nevšimne? Jediné, co mi přišlo v tomto ohledu reálné byla reakce Attikova souseda, který zavolal policii.

  Nymphetamine

  19.12.2017

  Ze začátku jsem autorovi vytvořený svět moc nebaštila a vnímala jsem ho více plochý a málo vykreslený, ale v určité chvíli se to přehouplo a nedařilo se mi od knihy odtrhnout.
  Hlavní hrdina je drzý, tetovaný sympaťák, který si na nic nehraje a umí si přiznat, že na některé věci zkrátka nemá. Díky tomu, mě některé popisy boje dostaly. Milý druid totiž nejedná vždycky fér a některé protivníky skolí v době, kdy se s ním snaží konverzovat. A pokud bych ještě stále váhala, zda číst dál, tak si mě druid získal svým pracovištěm – malý obchůdek s bylinkami, mastmi a vzácnými knihami.
  ……. Abych to shrnula, tak se jedná o dobrodružnou knihu plnou magie, keltské mytologie, akce, trochy erotiky a humoru. Taková ta směs, která vám dá od každého něco ve vyváženém množství. Plus ukecaný nadržený pes zdarma.
  Těším se na další díl.

  Shinstria

  26.10.2017

  Bavilo mě to. Hodně. Bála jsem se těch názvů, ale nakonec to nebyl problém. Knížku jsem si užívala, taková pohodička, dost mě tam bavily ty hlášky a podobně 😀

  Mergirus

  17.10.2017

  Odpočinková kniha, nijak nenáročná. Hlavního hrdinu pronásleduje kdeco a on z toho naštěstí vyvázne. Ale Oberona si člověk musí zamilovat 🙂 Přeji mu spoustu francouzských pudlic 😀

  Elvela

  20.09.2017

  Skvělá kniha

  Jacinda

  18.07.2017

  Přes počáteční lehké rozpaky nad knihou mě děj rychle vtáhl a pečlivě dávkovaný sarkasmus má přesně ten správný účinek. Oberon je skvělý, stejně tak vdova a vlčí smečka. Navíc jsem se prostě nasmála, hlavně ty kozí nohy s rozpůleným kopytem 😀 Jdu hned na další díl

  adela3429

  17.07.2017

  Představovala jsem si to jinak, ale bavilo mě to. Je to taková humorná oddechovka, rozhodně jsem se zasmála. 🙂

  annes

  28.06.2017

  Představa byla jiná, ale i tak je kniha čtivá a námět je docela zajímavý. Jen jsem zvědavá co vymyslí do příštích dílů a teda doufám, že budou s Oberonem, protože to je nejlepší postava!

  elenai

  30.05.2017

  Uteklo to, ani nevím jak. Ale vykreslení světa mě nějak nepřesvědčilo a ani mi neučarovalo. Atticus je celkem sympaťák, ale docela mě iritoval Oberon nadržený po francouzských pudlicích.

  Příběh je dobře napsaný, ale očekávala jsem od něj něco jiného. Možná někdy v budoucnu zkusím druhý díl. Prý je lepší. 🙂

  bgott

  29.04.2017

  Souhlasím s komentářem kuwu. Podle komentářů jsem asi čekala víc, ale do druhého dílu se pustím … je to oddech a přiznávám, že postavy mě během čtení začaly i bavit.

  Ailin

  06.04.2017

  Četba knihy byla jedna velká jízda, kterou jsem si neskutečně užila. Pokud tedy máte rádi fantasy spojené se skvělým humorem, neváhejte a rozhodně si Prohnaného pořiďte. Ovšem musím všechny varovat dopředu – jedna kniha nebude stačit. Jakmile totiž dočtete první díl, budete chtít číst dál. Doporučuji tedy nejprve sehnat celou sérii a až potom se pustit do čtení. Díky tomu vás bude čekat několik týdnů (dní?) skvělé legrace a akce.

  Dragell

  05.11.2016

  Výborné, svižné a především humorné urban fantasy. Pokud hledáte oddechovku plnou mystických stvoření a bohů, rozličných potyček, pak neváhejte sáhnout právě po této knize. Druida Attika a jeho psa Oberona jsem si opravdu zamilovala.

  Alena_S

  24.05.2016

  Kniha rozhodně překvapila: Když Vám obálka slibuje kombinaci stylu Jima Butchera + Ira coby hlavní postavy, dá Vám to určitou představu (za mě spousta černého humoru a neradostných vyhlídek až za poslední stranu)… a pak dostanete tohle. 🙂 Zklamaná ale nejsem; sice mi při čtení místy pozornost kolísá, ale celkově výborná zábava a mezi hlavními hrdiny výborný pes. 🙂

  elis0383

  10.05.2016

  tak konečně někdo vymyslel nového hrdinu 🙂 Druidskou tématiku mám ráda a k tomu se u toho člověk i zasměje, takového psa jako je Oberon bych taky brala :). Kdo si tuhle knížku přečte, špatně neudělá.

  Tanaka T.

  30.04.2016

  Slušná jízda. Líbilo. Není, co dodat.

  LilianaFalcon

  13.12.2015

  Další pro mě nadprůměrné fantasy. Když jsem uviděla návod na výslovnost na začátku knihy, dost jsem se zalekla, že tam těch slov k neporozumění bude až moc. Byly to plané obavy 😉
  Navíc je to celé úžasně vtipné, se spoustou náboženských narážek a všeho je tam tak přiměřeně, takže jsem neměla ani potřebu přeskakovat pasáže popisující nějaké ty násilné potyčky 😉

  nycol

  21.10.2015

  Super, vtipné dialogy, pohodové čtení, doufám, že ostatní díly budou ve stejném duchu.

  kuwu

  10.10.2015

  Pohodové čtení které neurazí, ale ani nenadchne. Narazila jsem na knihu náhodou a jestli narazím někdy i na pokračování, klidně si ho zase půjčím.

  Sarri

  21.08.2015

  Kniha má říz, to se musí nechat. Děj je bez vší pochybnosti prošpikovaný vtipnými dialogy a průpovídkami, super! A hlavní hrdina je sympatický frajer s bezvadným psem po boku, co víc si přát? Snad jen smysluplné vyústění série bez zbytečného komerčního natahování a místy ubrat trochu té odstavcové vaty. Jinak, a to bez debat, výborný počin! Uděluju 4,4 hvězdičky =o) …

  Lorrainee

  23.06.2015

  Jak tohle nekdo muze prirovnavat k Harrymu Dresdenovi? Dyt je to vcelku o nicem, samy povidani, naprosto nerealny chovani lidi a vubec je to cele take nijake a porad dokola…

  sona3865

  08.06.2015

  Knihu jsem objevila teprve nedávno a už mám Attica nesmazatelně zapsaného v knihovně

  Schullerka

  06.02.2015

  Kniha mě bavila, ale ani neoslnila.

  Celkově mi kniha připomněla Lháře od Ćwieka. V příběhu se také objevují božstva, především keltská a severská. Pokud tipuji správně je to opět styl příběhu – všechna božstva z různých náboženství existují – nevím jestli je to přesně jako u Lháře, že vše v co někdo věří existuje, nebo je v knize existence nadpřirozených bytostí prostý fakt.

  Nejvíce se mi ale líbilo to, že je hlavní postavou druid, což jsem zatím u žádné jiné knihy neviděla. Oproti například čarodějkám, andělům, upírům atd. je tohle docela vzácnost. Styl vypravování také nebyl špatný, spousta věcí navíc byla zajímavá a já si neodpustila si některá jména bohů googlit. A upřímně jsem se vykašlala na správnou výslovnost jmen a míst, i když byla na začátku knihy tak hezky napsaná. 😀

  Knihu rozhodně nezavrhuji a kdo má rád fantasy se smyslem pro humor, tak po téhle knize může s klidem sáhnout. 🙂 Předpokládám že se pustím do dalšího dílu, přestože to nebyla kniha od které bych se nemohla odtrhnout. 🙂

  Charley

  24.01.2015

  Musím uznat, že jsem to bylo velice příjemné odreagování, svižné, vtipné a nebylo to přehnané. Určitě sáhnu po dalším díle 🙂

  sona3865

  22.01.2015

  Kniha byla svižná, vtipná a stránky odsypávaly jedna za druhou, až mě udivilo, jak rychle jsem ji měla přečtenou. rozhodně doporučím dál

  ElisR1

  30.10.2014

  Tak takhle kniha se mi líbila jak dějově, tak stylem psaní. Člověk se u ní hodně pobaví a příběh je originální. Rozhodně jsem si nejvíc zamilovala Oberona.
  A jediné, co se mi tak trošku nezdálo, byly reakce vdovy, na to, co všechno viděla, to brala docela v klidu.
  Ale jinak super kniha, kterou budu dál doporučovat :).

  Janičta

  14.08.2014

  Svižná, vtipná a nevtíravá kniha.
  Celou dobu jsem bavila vtipnými hláškami, které skvěle doplňovaly veškerou akci, které je v knize požehnaně 🙂
  Líbili se mi i postavy, které jsem si oblíbila s lehkostí, která se dnes zas tak často nevidí. Zkrátka vám nikdo nelezl do zadku. Velice oceňuji i zpracování keltské mytologie – takové knihy já zkrátka můžu 🙂

  Aires

  03.08.2014

  Prohnaný je svižná urban fantasy, kde po zemi pobíhají různé verze Bohů, fae a dalších mytologických bytostí.Spojení mytologie s naším světem je zajímavé a děj je strhující, nabitý vtipnými hláškami a plný akce.Postavy- Atticuse a hlavně vlkodava Oberona si oblíbíte.Kniha se mi líbila a nevím co jí vytknout.Snad jen někoho mohou zaskočit podivná irská jména.V knize se malinko prolévá krev , takže to není žádné růžové love čtení pro choulostivé…To ale k žánru urban fantasy patří a knihu můžu přirovnat ke knihám Jima Butchera. .Kniha je pojatá s nadhledem a se specifickým humorem.Doufám, že další díly Proklatý a Praštěný si udrží laťku, kterou si autor nastavil..

  cori

  21.07.2014

  Neodolatelný Atticus provozuje obchůdek s literaturou a čaji a zatím netuší, že se stane součástí plánů keltských bohů, kteří si mezi sebou vyřizují účty. Příjemné oddechové čtivo s originálním propojení keltské magie a současné Ameriky. Nesmím zapomenout na vdovuMacDonaghovou a souseda Semerdjiana. Kamufláž by se mi hodila.

  Andrejka Myers

  23.06.2014

  Velkým plus je, že kniha má poměrně málo stran a je hned přečtená. Mám ráda keltskou kulturu, takže mě kniha opravdu hodně bavila. Co se týče příběhu, tak je svižný, napínavý, vtipný…
  TAGS:

  Online Prohnaný ebook, Kniha Prohnaný FB2, Download Prohnaný PDF , Download Prohnaný MOBI, Online Prohnaný kniha, Zdarma Stažení Prohnaný IPhone, Online kniha Prohnaný PDF, Zdarma Prohnaný DJVU, Zdarma Stažení Prohnaný TXT, Stažení Prohnaný RTF, Online Prohnaný FB2 , e-kniha Prohnaný stažení TXT, Zdarma Prohnaný stažení kniha, e-kniha Prohnaný download MOBI, Stažení Prohnaný IPad, Číst Prohnaný MOBI, Číst Prohnaný DOC, Zdarma Prohnaný AWZ, Download e-kniha Prohnaný iPad , Zdarma Prohnaný DJVU, Download Prohnaný e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Prohnaný DVD, Číst Prohnaný TXT, Book Prohnaný stažení DJVU, Prohnaný stažení kniha zdarma, Prohnaný stažení kniha pdf zdarma, Prohnaný pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Prohnaný pdf zdarma, Prohnaný stažení kniha epub zdarma, Prohnaný ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply