Projekt dieťa Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Projekt dieťa Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Projekt dieťa Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Projekt dieťa


Kniha v českém jazyce!


Stažení Projekt dieťa zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Projekt dieťa (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Projekt dieťa zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Projekt dieťa.pdf (EUR-0.00)

  Projekt dieťa.epub (EUR-0.00)

  Projekt dieťa.doc (EUR-0.00)

  Projekt dieťa.txt (EUR-0.00)

  Projekt dieťa.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Projekt dieťa.PDF – (EUR 0.00);

  Projekt dieťa.MOBI – (EUR 0.00);

  Projekt dieťa.EPUB – (EUR 0.00);

  Projekt dieťa.DOC – (EUR 0.00);

  Projekt dieťa.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Don Tillman (2.)

  Žánr:
  Literatura světová, Humor
  Vydáno: , Fortuna Libri (ČR)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (34)

  Přidat komentář

  eva2114

  19. ledna

  Výborná, ako aj jej predchodkyňa.

  Silmarien

  29.07.2017

  Don sa oženil s Rosie, presťahovali sa do New Yorku a žijú si svoju bláznivú rozprávku… až do momentu, kedy Rosie oznámi Donovi, že je tehotná. To spustí lavínu komických situácií, ktoré vo výsledku komickými vôbec nie sú a napokon vyústia v katastrofu. Zvládnu to Rosie s Donom alebo to bude znamenať koniec?

  Je to dobrá kniha. Simsion pokračuje v rozbehnutom, Don je stále rovnaký a to je bonus i problém knihy. Čo bolo v jednotke osviežujúce, začína byť v pokračovaní jemne otravné. Rosie je oveľa menej znesiteľná (čo sa dá ľahko pripísať jej novému stavu), to ale vyvažujú Donovi noví priatelia. Vzťah Dava a Sonie, George so svojím bytom (áno, ten je veľmi dôležitý), Gene a sprostredkovane i Claudia s deťmi či otravná Lydia…
  Suma sumárum pekná pohodovka, pri ktorej sa občas od srdca zasmejete (ak vám práve nespia deti) a ktorú si prečítate bez toho, aby ste mali pocit, že ste pri knihe stratili čas. Na druhej strane, očarenie z nového "Donovho" sveta trochu vyprcháva a mne osobne to tam trošku chýbalo.

  p.pavlina

  05.07.2017

  Tato kniha se mi líbila. Opět jsem se mohla pobavit nad myšlenkovými pochody Dona. I když jsem se u ní bavila, bohužel nebyla až tak vtipná jako předchozí kniha Projekt manželka. S tím jsem ovšem počítala a autorovi to určitě nezazlívám.

  Jonny

  27.02.2017

  Důstojné pokračování prvního dílu. Moc rád jsem byl zase v přítomnosti Dona Tillmana, racionálního sympaťáka. Snad jen škoda, že děj byl ve výsledku dost sluníčkový – křivdy vyřešeny, nejasnosti vyjasněny.

  A jako vyloženě nepovedený mi přišel úryvek s porodem telete. (Pokud je potřeba porod asistovat, tak se k tahání plodu nepoužívá řetěz – když už, tak řetízek, ale mnohem spíš porodní provázek.)

  Gábina231

  17.02.2017

  Vtipné čtení na dovolenou…

  Kešu1981

  08.02.2017

  Rosie je těhotná a tak Don plánuje "projekt potomek"…opět jsem se skvěle pobavila! :o)

  Liana

  17.10.2016

  Podľa mňa bola táto časť menej zábavná ako prvá. Prvú polovicu knihy to bolo nemastné neslané, až potom to trochu začalo naberať grády. Darmo… pokračovanie už nie je ako prvá časť…

  cukrovka

  15.10.2016

  Knížka byla stejně čtivá a zábavná jako Projekt manželka. Don je sympaťák a jeho řešení problémů je dost nekonvenční. Rosie jsem občas nechápala. Vybrala si Dona jako partnera i přes jeho společenskou neobratnost a pak se rozhodla, že není vhodný pro roli otce. Dona mi bylo až líto, jak se mu život hroutil i přes všechnu jeho snahu.

  ajla5

  12.10.2016

  Celou dobu jsem se o Dona dost bála. Ale i tak to bylo dobrá kniha.

  babsi66

  05.10.2016

  Je pravda, že se v knize objevuje spoustu za vlasy přitažených situací. Na druhou stranu Don je cokoli jen ne průměrný, takže mě značná dávka nepravděpodobnosti v některých dějových zvratech zase tolik nevadila.

  Oproti prvnímu dílu se knížka nese v trochu vážnějším tónu, ale stále je to primárně knížka k pobavení. A já se bavila. Don je sympaťák, chaotickou Rosie je těžké v jejích obavách nechápat a jedna absurdní eskapáda střídá druhou. Na oddechovku dobrý skóre.

  lencin

  04.10.2016

  Místy opravdu vtipné,ale celkově více působí dojmem vynucenosti. Inu prokletí druhých dílů.

  tweed

  07.09.2016

  Knížka byla opět plná vtipných situací, nicméně udílím o hvězdičku horší hodnocení a to zejména proto, že mi některé situace přišly vyloženě vynucené.
  Na rozdíl od prvního dílu, kdy je všechno ještě růžové se dostáváme k prvním problému a příběh již není tak lehkomyslný, nicméně to mi osobně vůbec nevadilo, právě naopak.

  Alma5

  26.08.2016

  Na to, že jsem si myslela, že knihu ani nezačnu číst se mi moc líbila a zasmála jsem se dost.

  eiramka

  01.08.2016

  Mám Dona ráda (jeho myšlenkové procesy mi připomínají mého manžela, takže asi proto) a byla jsem zvědavá, jestli první díl může být překonán – no, nemůže:) Ale přesto to není vůbec špatné čtení, Rosie je těhotná a to znamená pro Dona novou výzvu – a nutno říct, že se připravuje stejně pečlivě a systematicky , jako na projekt manželka – nic jiného bychom od něj neočekávali. Vtipné, zábavné, lehké čtení.

  blonďatá.luc

  27.07.2016

  U prvního dílu jsem se dobře bavila originálním hrdinou, který prostě není dokonalý. V druhém díle to už bylo jiné – hlavní hrdina se změnil, zápletka byla více průhledná a časté záchvaty smíchu se nekonaly. Bylo tam pár neuvěřitelných situací, což se ale v knihách mnohdy promíjí. V tomto případě tam ale byly tak trochu na škodu – jen jsem seděla a říkala si: "to jako vážně?". Ale pro ty, které uchvátil první díl by čtení druhého dílu mohlo vyústit v pěkně strávené odpoledne.

  Market = )

  24.07.2016

  Mně se to líbilo moc. Možná na mě místy byla zápletka trochu víc neuvěřitelná, než mám obvykle ráda, ale spokojenost :-).

  alzbeta4340

  26.06.2016

  Sympatický a vtipný příběh o tom, že každý musí v životě hrát s kartami, které mu osud přinesl. Já jsem se bavila moc. Na rozdíl od ostatních komentářů se mi tento díl možná líbil i více, protože si Dona umím jako nastávajícího otce velice dobře představit. Doporučuji.

  mrfox

  25.05.2016

  Oproti předchozí knize autora se děj trochu táhne. Projekt manželka byl pro mě zábavnějším čtením.

  SBH

  04.05.2016

  Velmi pěkná knížka, která se dobře četla a nemohu ji dostat z hlavy. Don je anděl s přehnaně vyvinutým algoritmickým uvažováním. Jeho laskavost a dobré srdce mu často působí potíže, což platí naprosto obecně, nicméně člověk vždy sklízí, co zaseje, a v tomto případě to naštěstí platí také. Rosiino chování působí poměrně zmateně, jenže kdo těhotenství nezažil, neví, čeho jsou ty potvory hormony schopné. I ona má ode mě palec nahoru. Při zatýkání Dona na dětském hřišti jsem plakala – smíchy. Druhá půlka ve mně vyvolávala smutek, jak se Donovi život hroutil pod rukami přes všechnu vynaloženou a dobře míněnou snahu. Nejsilnějším momentem bylo setkání s Georgovým synem. Celkově vřele doporučuji.

  bookcase

  14.04.2016

  Pokračování se mi líbilo, Don je prostě Don a jinudy vlak nejede. 🙂

  Mikisan

  14.04.2016

  Jsem zklamaný! První díl nastavil laťku vysoko, tudíž očekávání bylo veliké. Jenže to i zklamání. Knihu jsem přečetl do konce a pořád nějak doufal v ty záchvaty smíchu jako u prvního dílu, až jsem se dobral konce a knihu smutně zaklapl.

  Ditules

  08.03.2016

  Ten chlap je naprosto nepoužitelnej, přesto ho nelze nemilovat! První díl byl dle mého názoru lepší, přesto pokračování udrželo kvalitu.

  verunkaa

  08.02.2016

  Jak uz to u naslednych dilu po originalnich a ctivych knihach byva, kvalita sla bohuzel dolu. Rikam takovym kniham "vydojene", na silu navazujici na uspech te prvni. Celkove vazneji ladena knizka, zasmala jsem se nahlas maximalne trikrat, cteni uz zdaleka tak neodsypalo jako u prvni knizky. Spousta veci zbytecne prekombinovanych, aniz by to pribeh nekam posouvalo, i nektere reakce Rosie jakoby vubec nedopovidaly postave a byly udelane jen aby zamotaly pribeh (tj. Rosie nebyla nekdy uplne uveritelna a autenticka). Klidne bych mohla byt bez precteni druheho dilu.

  Aknel26

  20.01.2016

  Podle mě určitě slabší než první díl. U prvního projektu jsem se smála, Donova "společenská nemotornost" mi přišla roztomilá. V Potomkovi, a hlavně v jeho druhé polovině, mě jednání i myšlení hlavního hrdiny (a občas i Rosie) spíš rozčilovaly. Vtipné momenty bych asi spočítala na prstech rukou.

  Peace

  16.01.2016

  "Nejsem průměrný muž. Očekávám, že budu mít výjimečné problémy."
  "A vyřešíš je svým výjimečným způsobem."

  Na pokračování životních strastí oblíbené postavy Dona Tillmana jsem se těšila. Nebylo to špatné, první polovina knihy mě bavila hodně, ale poté se děj nějak zastavil a řešilo se neustále to samé dokola.
  Pro milovníky "Projektů" i přesto povinnost ;o)

  Magdalena

  15.01.2016

  Nejdřív jsem četla druhý (tento) díl, což trochu rozklíčovalo, jak to bylo v prvním, takže k němu se už nevrátím….ale božíííí čtení, smála jsem se nahlas ve metru a vůbec mi nevadilo, že se po mně koukají lidi. Kdyby se koukali dýl, tak bych jim asi začala předčítat:-)

  Terez.a

  13.01.2016

  Dona jako postavu jsem si oblíbila hned v prvním díle. Je prostě svůj, bohužel druhý díl už mě nenadchnul jako první. Je to možná tím, že jeho chování už pro mě nebylo novinkou nebo tím, že hledání jeho vyvolené bylo prostě vtipnější.

  magnolia

  13.01.2016

  Dočteno do půlky, s velkým přinucením a bez jediného pousmání. První projekt mě bavil tak, že jsem si půjčenou knihu po přečtení koupila a začala ji číst znovu! Čím to je – jsem jiná já?

  agatha2

  30.12.2015

  Měla jsem velkou radost, když jsem zjistila, že vychází další " Don Tillman" a těšila jsem se, že si zase pěkně počtu…..početla jsem si sice pěkně, to zase ne, že by nééé, ale musím přiznat, že první kniha se mi líbila přeci jen více….ale i tak zde bylo pár pěkných chvilek, nemohu říci, že bych byla zklamaná komplexně, ale kvalit prvního dílu to prostě nedosáhlo…..

  ivousekk

  29.12.2015

  Tak jak pro mě první díl byl skvělý, tak pokračování bylo zklamáním. Nějak se mi nepodařilo navázat tam, kde Projekt manželka skončil. Už mi to ani nepřišlo tak vtipné, vlastně jsem se vůbec nesmála 🙁 Svou roli nejspíš sehrálo i to, že pokračování jsem četla 1,5 roku po první dílu a některé věci jsem zapomněla. Škoda.
  TAGS:

  Online Projekt dieťa ebook, Kniha Projekt dieťa FB2, Download Projekt dieťa PDF , Download Projekt dieťa MOBI, Online Projekt dieťa kniha, Zdarma Stažení Projekt dieťa IPhone, Online kniha Projekt dieťa PDF, Zdarma Projekt dieťa DJVU, Zdarma Stažení Projekt dieťa TXT, Stažení Projekt dieťa RTF, Online Projekt dieťa FB2 , e-kniha Projekt dieťa stažení TXT, Zdarma Projekt dieťa stažení kniha, e-kniha Projekt dieťa download MOBI, Stažení Projekt dieťa IPad, Číst Projekt dieťa MOBI, Číst Projekt dieťa DOC, Zdarma Projekt dieťa AWZ, Download e-kniha Projekt dieťa iPad , Zdarma Projekt dieťa DJVU, Download Projekt dieťa e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Projekt dieťa DVD, Číst Projekt dieťa TXT, Book Projekt dieťa stažení DJVU, Projekt dieťa stažení kniha zdarma, Projekt dieťa stažení kniha pdf zdarma, Projekt dieťa pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Projekt dieťa pdf zdarma, Projekt dieťa stažení kniha epub zdarma, Projekt dieťa ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply