Prometheova lest Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Prometheova lest Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Prometheova lest Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Prometheova lest


Ostřílený agent Nicholas Bryson se po patnácti letech terénní špionáže dozvídá krutou pravdu: supertajná agentura Direktoriát, pro kterou celou dobu pracoval, ve skutečnosti nehájila americké zájmy, ale působila proti nim. Bryson je nyní pověřen náměstkem ředitele CIA, aby se pokusil vypátrat své bývalé zaměstnavatele, kteří mezitím záhadně zmizeli.
Téměř proti své vůli se Bryson ocitá ve víru strhujících a dramatických událostí: střídá stát za státem a město za městem a všude je pronásledován najatými zabijáky, aniž by tušil proč. Po sérii šokujících odhalení a masových teroristických činů po celém světě se Brysonovi postupně začíná rýsovat hrůzná skutečnost: světu hrozí spiknutí mocných, kteří chtějí zlikvidovat autoritu národních vlád a nastolit nový pořádek pod záminkou zajištění „bezpečnosti občanů“. Bryson zůstává jediným, kdo může tomuto plánu zabránit, ale úkol, jenž před ním stojí, se zdá být nesplnitelný…
Tato kniha je doslova prošpikována dramatickými zvraty děje, zasvěcenými popisy nejmodernějších technických zařízení a dokonalým zachycením atmosféry různých zemí světa. Navíc jistě není náhodou, že ačkoli se jedná o literární fikci, některé postavy a okolnosti románu jsou čtenáři až příliš povědomé.
2. vydání.Kniha v českém jazyce!


Stažení Prometheova lest zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Prometheova lest (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Prometheova lest zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Prometheova lest.pdf (EUR-0.00)

  Prometheova lest.epub (EUR-0.00)

  Prometheova lest.doc (EUR-0.00)

  Prometheova lest.txt (EUR-0.00)

  Prometheova lest.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Prometheova lest.PDF – (EUR 0.00);

  Prometheova lest.MOBI – (EUR 0.00);

  Prometheova lest.EPUB – (EUR 0.00);

  Prometheova lest.DOC – (EUR 0.00);

  Prometheova lest.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Literatura světová, Thrillery
  Vydáno: , Domino
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (3)

  Přidat komentář

  zoew

  13.05.2013

  Děj má spád, námět je zajímavý, ale místy mi to přišlo trochu moc překombinované a hlavní hrdina je kromě své mimořádné geniality i fyzicky silně nadprůměrný a navíc neprůstřelný a nezničitelný. Kdyby autor trochu ubral a držel se víc při zemi, působil by tento příběh věrohodněji a reálněji. Přes to všechno se mi tato kniha četla dobře a jako oddechové čtení, nad kterým je lepší příliš nepřemýšlet, mohu doporučit.

  Kateriska

  12.02.2013

  Tato kniha byla pro mě úplně novým žánrem, protože se musím přiznat, že podobnou knihu jsem zatím nečetla. Její obsáhlost a propracovanost mě udivuje a obdivuji Roberta Ludluma za to, co stvořil. Myslím si, že toto dílo ve mě něco zanechalo. Opravdu si myslím, že to je obdivuhodné. Všechny ty vynálezy, nápady na scény a další věci… Jako kdyby byl spisovatel sám agent některé špionážní organizace. Knihu jsem četla docela dlouho, bohužel jsem na ni neměla moc času, ale i tak jsem si příběh dokázala vychutnat. Dávám čtyři hvězdičky, protože bych ještě trochu rozvinula konec příběhu. Nedalo by se říci, že bych se v postavách ztrácela, i když jich bylo mnoho a to je dobře. Autor nám předkládá myšlenky, které se vzápětí třeba úplně změní a to mě přivádí v úžas. Doufám, že si na knihy R. Ludluma ještě někdy najdu čas. Lákají mě díla o agentu Bourneovi.

  Lo_kren

  17.03.2012

  v nekterych momentech mi bryson pripominal skoro terminatora :))) ale jinak dobra kniha  TAGS:

  Online Prometheova lest ebook, Kniha Prometheova lest FB2, Download Prometheova lest PDF , Download Prometheova lest MOBI, Online Prometheova lest kniha, Zdarma Stažení Prometheova lest IPhone, Online kniha Prometheova lest PDF, Zdarma Prometheova lest DJVU, Zdarma Stažení Prometheova lest TXT, Stažení Prometheova lest RTF, Online Prometheova lest FB2 , e-kniha Prometheova lest stažení TXT, Zdarma Prometheova lest stažení kniha, e-kniha Prometheova lest download MOBI, Stažení Prometheova lest IPad, Číst Prometheova lest MOBI, Číst Prometheova lest DOC, Zdarma Prometheova lest AWZ, Download e-kniha Prometheova lest iPad , Zdarma Prometheova lest DJVU, Download Prometheova lest e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Prometheova lest DVD, Číst Prometheova lest TXT, Book Prometheova lest stažení DJVU, Prometheova lest stažení kniha zdarma, Prometheova lest stažení kniha pdf zdarma, Prometheova lest pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Prometheova lest pdf zdarma, Prometheova lest stažení kniha epub zdarma, Prometheova lest ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply