Pronikavý vhled Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Pronikavý vhled Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Pronikavý vhled Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Pronikavý vhled


Kniha v českém jazyce!


Stažení Pronikavý vhled zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Pronikavý vhled (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Pronikavý vhled zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Pronikavý vhled.pdf (EUR-0.00)

  Pronikavý vhled.epub (EUR-0.00)

  Pronikavý vhled.doc (EUR-0.00)

  Pronikavý vhled.txt (EUR-0.00)

  Pronikavý vhled.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Pronikavý vhled.PDF – (EUR 0.00);

  Pronikavý vhled.MOBI – (EUR 0.00);

  Pronikavý vhled.EPUB – (EUR 0.00);

  Pronikavý vhled.DOC – (EUR 0.00);

  Pronikavý vhled.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Duchovní literatura, Náboženství, Osobní rozvoj a styl
  Vydáno: , Canopus
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (3)

  Přidat komentář

  Iva.J

  16.09.2017

  Pátý svazek řady Drahokamy je v originále kniha „Les enseignements secrets dans les sectes bouddhistes tibétaines“ (1.vydání jsem našla datováno 1950, ale kdoví), která u nás vyšla pouze v této verzi s komentáři Květoslava Minaříka, který se též podílel na jejím překladu. Cestovatelka Alexandra David-Néelová zde podává výklad (reportážně, nikoliv jako návod) tajných tibetských učení (sangwa), konkrétně ideu pronikavého vhledu (lhagthong – vidět úplně za). Tajné zde není myšleno ani tak jako něco střeženého, ale jako něco těžce intelektuálně přístupného, takže to vlastně zůstává většině lidí skryto. „Tajná učení můžeme vykřikovat i na ulici; zůstanou tajná pro lidi s tupým intelektem, kteří uslyší slova, ale nepochopí jejich smysl.“ Tímto se zabývá oddechová první kapitola, poté už je text stále hutnější, aby ne, mám pocit, že v tomto útlém spise jsou snad všechny (nejen) základní myšlenky tibetského buddhismu (skutečnost jevů, závislé vznikání, pomíjejícnost, převtělování, nauka o prázdnotě), plus srovnávání výkladů různých učenců a také buddhistických směrů. Přepínání do KM komentářů je skutečně místy obtížné, ale zase danou věc obohatí o další rozměr. No a takhle (de)motivující celá ta nauka je: „Žákovi poněkud možná zmatenému, když vidí otřeseny a zhrouceny své dosavadní představy pokládané za neotřesitelné, namítne jeho učitel, že vidět ve všem klam může být též klamem, jehož je nutno se cestou zbavit, a obvykle uzavře své lekce těmito slovy: „Nechtěl jsem vás ničemu naučit, ale vyzýval jsem vás jen k myšlení, pochybování, hledání.“

  gome

  06.03.2015

  Skvelý text! Bohužiaľ, ako väčšina duchovnej alebo psychologickej literatúry, aj táto kniha je určená iba pre ľudí "na rovnakej vlne". Jej odkaz je neprenosný a nevysvetliteľný.

  LordSnape

  02.12.2012

  Jako narovinu říkám, že jsem se většinu knihy vůbec nechytal. Je to psáno velmi odborně, nezajímavě a místy i trochu spontánně, což textu docela škodí. O tajném učení vím, že je zajímavé, ale tento jeho výklad mi nic nedal. Minaříkovy komentáře jsou pak místy dosti rušivé, kolikrát jsem ztratil spojovací nit v původním textu, nehledě na to, že jsou na podobné, nicneříkající vlně jako slovosledný přednes od David-Neelové. Tajné učení bylo mnoho let běžnému člověku skryto a zklamalo mě, že zde není jiných knih, které by jej dokázaly objasnit běžnému západnímu laikovi. Jeho zajímavost, poselství a nadčasovost, by si to jistě zasloužila.  TAGS:

  Online Pronikavý vhled ebook, Kniha Pronikavý vhled FB2, Download Pronikavý vhled PDF , Download Pronikavý vhled MOBI, Online Pronikavý vhled kniha, Zdarma Stažení Pronikavý vhled IPhone, Online kniha Pronikavý vhled PDF, Zdarma Pronikavý vhled DJVU, Zdarma Stažení Pronikavý vhled TXT, Stažení Pronikavý vhled RTF, Online Pronikavý vhled FB2 , e-kniha Pronikavý vhled stažení TXT, Zdarma Pronikavý vhled stažení kniha, e-kniha Pronikavý vhled download MOBI, Stažení Pronikavý vhled IPad, Číst Pronikavý vhled MOBI, Číst Pronikavý vhled DOC, Zdarma Pronikavý vhled AWZ, Download e-kniha Pronikavý vhled iPad , Zdarma Pronikavý vhled DJVU, Download Pronikavý vhled e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Pronikavý vhled DVD, Číst Pronikavý vhled TXT, Book Pronikavý vhled stažení DJVU, Pronikavý vhled stažení kniha zdarma, Pronikavý vhled stažení kniha pdf zdarma, Pronikavý vhled pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Pronikavý vhled pdf zdarma, Pronikavý vhled stažení kniha epub zdarma, Pronikavý vhled ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply