Proroctví Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Proroctví Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Proroctví Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Proroctví


Jako by se předpovědi věhlasného francouzského lékaře a astrologa začínaly s děsivou přesností naplňovat! Je na Jonathonu Payneovi a Davidu „D. J.“ Jonesovi, bývalých členech speciálních jednotek americké armády, aby podstoupili zápas na život a na smrt s rafinovaným a nelítostným vrahem a postavili se těm, kdo chtějí zneužít Nostradamovo vědění pro své temné záměry. Hraje se o tajuplné čtyřverší napsané na pergamenu, které je třeba rozluštit… Další ze strhujících thrillerů Chrise Kuzneského nabízí vše, co od něj příznivci románů Meč boží, Znamení kříže a Ztracený trůn očekávají — tajemství, napětí, akci i osobitý humor.Kniha v českém jazyce!


Stažení Proroctví zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Proroctví (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Proroctví zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Proroctví.pdf (EUR-0.00)

  Proroctví.epub (EUR-0.00)

  Proroctví.doc (EUR-0.00)

  Proroctví.txt (EUR-0.00)

  Proroctví.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Proroctví.PDF – (EUR 0.00);

  Proroctví.MOBI – (EUR 0.00);

  Proroctví.EPUB – (EUR 0.00);

  Proroctví.DOC – (EUR 0.00);

  Proroctví.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Payne a Jones (5.)

  Originální název:

  The Prophecy (2008)

  Žánr:
  Literatura světová, Thrillery
  Vydáno: , Jota
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (8)

  Přidat komentář

  alepav

  22.05.2016

  Na trefila jsem na ni náhodou v knihovně a nelituj. Kniha má děj, žádné zdlouhavé popisy nebo scény. Úžasný ironický humor a co se týče konce, myslím že dává každému prostor domyslet si svůj vlastní vysněný konec.

  Thebookman

  05.10.2015

  Náhodou velice čtivá a zajímavá knížka. Všem, kdo mají rádi napětí a tajemno mohu jedině doporučit. 🙂

  DastyX

  23.09.2015

  Kniha je první, kterou jsem ze série četla. Ale jestli všechny končí jako tato, tak je asi ani číst nebudu. Ano, kniha je vtipná, čtivá a akční, i když .. výsledek pátrání je předvídatelný a mohli na to přijít už mnohem dřív – dost se to natahovalo, někdy zbytečně. Od knihy jsem hlavně očekávala to, co v první kapitole bylo "slíbeno". Ale kniha skončila tam, kde podle názvu a první kapitoly měla začít. A to tajemné proroctví naznačené v první kapitole, kvůli kterému čtenář vydrží až do konce, tak to v knize vůbec není :-/ Nepotěšilo.

  čef

  04.12.2014

  Zatím všechny knihy autora, které jsem čet jsou čtivé a akční. Dvojice hrdinů řeší napínavé situace jako na běžícím pásu a jakoby mimochodem odhaluje jedno tajemství za druhým. Rovněž chlapských žertíků je plná p.. tedy více než dost a tak jsme rychle na konci ani nevíme jak. Dobré čtení k oddychu to je o tom žádná.

  svetlo77

  26.04.2013

  Jonathon Payne a D.J. Jones, ty dva opravdu miluju.Jejich humor i ve chvílích kdy jde o všechno je jedinečný.

  loreleis

  12.03.2013

  Určitě výborně napsaná a čtivá knížka. Jen ten konec….nemám ráda, když autor neodhalí vše, ale možná právě ta "špetka" tajemství, dělá z této knihy něco nadprůměrného. Jinak oceňuji zcela nenucené zapracování humoru. I u napínavé knížky se člověk rád zasměje. Kuzneski prostě umí psát.

  brabofka

  29.02.2012

  Kniha neměla chybu až na mírně tajemný konec.

  Lenka

  08.12.2011

  Tak tahle kniha neměla chybu. Četla se úplně sama. Kniha s napínavým dějem, dobrodružstvím a jedna záhada za druhou.
  No doporučuji jednoznačně.  TAGS:

  Online Proroctví ebook, Kniha Proroctví FB2, Download Proroctví PDF , Download Proroctví MOBI, Online Proroctví kniha, Zdarma Stažení Proroctví IPhone, Online kniha Proroctví PDF, Zdarma Proroctví DJVU, Zdarma Stažení Proroctví TXT, Stažení Proroctví RTF, Online Proroctví FB2 , e-kniha Proroctví stažení TXT, Zdarma Proroctví stažení kniha, e-kniha Proroctví download MOBI, Stažení Proroctví IPad, Číst Proroctví MOBI, Číst Proroctví DOC, Zdarma Proroctví AWZ, Download e-kniha Proroctví iPad , Zdarma Proroctví DJVU, Download Proroctví e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Proroctví DVD, Číst Proroctví TXT, Book Proroctví stažení DJVU, Proroctví stažení kniha zdarma, Proroctví stažení kniha pdf zdarma, Proroctví pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Proroctví pdf zdarma, Proroctví stažení kniha epub zdarma, Proroctví ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply