Prorok Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Prorok Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Prorok Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Prorok


Prorok a Zahrada prorokova jsou básnické prózy významného libanonského spisovatele a malíře Chalíla Džibrána, jež v současné době náležejí ke knihám s nejširším světovým ohlasem. Jsou poselstvím moudrosti a lásky, obrážejícím vlivy Východu a Západu, křesťanství a islámu, tradic i současnosti, v souladu s autorovou mnohovrstevnou osobní zkušeností.Kniha v českém jazyce!


Stažení Prorok zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Prorok (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Prorok zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Prorok.pdf (EUR-0.00)

  Prorok.epub (EUR-0.00)

  Prorok.doc (EUR-0.00)

  Prorok.txt (EUR-0.00)

  Prorok.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Prorok.PDF – (EUR 0.00);

  Prorok.MOBI – (EUR 0.00);

  Prorok.EPUB – (EUR 0.00);

  Prorok.DOC – (EUR 0.00);

  Prorok.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  The Prophet (1923)

  Žánr:
  Literatura světová, Poezie
  Vydáno: , Pragma
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (12)

  Přidat komentář

  marieke

  25.11.2017

  Za mě zatím 4*, protože jsem ji teď četla poprvé, určitě je to kniha ke které se třeba vracet častěji.
  A co se týče toho proklamovaného náboženství, o kterém tu někteří mluví, nevím, jaké máte na mysli, ale Gibran byl křesťan.

  LogoloG

  12.09.2017

  Když jsem četl Proroka, Prorok četl mne.

  Norea

  20.09.2016

  Táto kniha sa mi akoby vždy dostala do cesty, keď som došla za kamarátkou do kníhkupectva a tak ma zaujala. Kamarátka mi ju nedávno požičala a teraz som ju dočítala. Kniha sa mi veľmi páči. Páčia sa mi postavy, názory, rozdelenie tématík. Čítala sa rýchlo a ľahko. Dá rozum do pohybu a dušu na správne miesto 🙂 Odporúčam si ju prečítať.

  rossx

  03.08.2016

  Kniha není špatná, ale četli jste Gitándžali Rabíndranátha Thákura? Prorok je dost přeceňovaná kniha, což patrně souvisí s mohutnou propagací jistého náboženství. Pro nás obyčejné čtenáře, mučené vlastním hladem a žízní, tam je až příliš mnoho Moudrosti a Dobra, i když se to občas ředí Zlem, které je vlastně Dobrem. Přečtěte si Gitándžali a obě díla srovnejte…

  DickBach

  20.04.2016

  Hluboké myšlenky, které by měly být tesány do žuly a vrývány do srdcí.

  gleti

  20.01.2016

  Proroka jsem si zvolila v rámci letošní knižní výzvy. Jeho délka slibovalo, že knihu s přehledem přečtu za jediný den (bod 14) a opravdu jsem to splnila. Nebylo to však tak jednoduché, jak jsem si představovala. Autorovy hluboké myšlenky mi neumožnily ani chvilkový oddych, plně jsem se musela soustředit na vše, co chce slovy svého hrdiny sdělit čtenářům. Prorok zkrátka není knížkou jednoho dne, ale celého života.

  Shui-Xian

  02.11.2015

  Kdo hledá, jistě najde v knize moudrost, která jej povzbudí, postrčí k duchovnímu směřování, Kdo nehledá, možná bude zbožností, duchovností a hloubavostí knihy otráven. Mně osobně nepřišla ani záživná, ani zajímavá, ale třeba se s jejími myšlenkami ještě potkám časem. Prozatím si uchovávám dojem z legendárního citátu:
  "O Dobru v tobě mohu mluvit, ale o Zlu ne. Vždyť co jiného je Zlo než Dobro, mučené vlastním hladem a žízní? Když má Dobro hlad, hledá potravu dokonce i v temných jeskyních, a když má žízeň, pije i z mrtvých vod." …

  Szevcza

  24.03.2015

  Škoda, že maximum hvězdiček je pět…
  Mimo jiné inspirace pro píseň River of deceit – https://www.youtube.com/watch?v=Fm72DPJCX58 .

  Pawlisman

  02.09.2014

  Legendární kniha s mnohými silnými myšlenkami. Malinko mi filozofickým pojetím a nadčasovostí připomíná myšlenky Exupéryho. Krásné rozdělení dle témat. Je třeba si dávkovat po malých částech a vracet se k těm, které vás zaujmou.

  růža

  07.11.2012

  Kniha, která ke mně hodně promluvila a ovlivnila mne. Skvělé čtení na přemýšlení.

  Pilgrim

  01.10.2012

  Moje oblíbená knížečka, která má i v dnešní době co říci.

  swamp

  Kniha si až moc bere z náboženství, které je sic celosvětově proklamováno, ale o jehož smyslu jsem ochoten polemizovat. Vyslovuje již mnohokrát vyřčené pravdy – ve své době možná byla aktuální, dnes mi takto nepřijde.  TAGS:

  Online Prorok ebook, Kniha Prorok FB2, Download Prorok PDF , Download Prorok MOBI, Online Prorok kniha, Zdarma Stažení Prorok IPhone, Online kniha Prorok PDF, Zdarma Prorok DJVU, Zdarma Stažení Prorok TXT, Stažení Prorok RTF, Online Prorok FB2 , e-kniha Prorok stažení TXT, Zdarma Prorok stažení kniha, e-kniha Prorok download MOBI, Stažení Prorok IPad, Číst Prorok MOBI, Číst Prorok DOC, Zdarma Prorok AWZ, Download e-kniha Prorok iPad , Zdarma Prorok DJVU, Download Prorok e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Prorok DVD, Číst Prorok TXT, Book Prorok stažení DJVU, Prorok stažení kniha zdarma, Prorok stažení kniha pdf zdarma, Prorok pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Prorok pdf zdarma, Prorok stažení kniha epub zdarma, Prorok ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply