Proti všem Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Proti všem Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Proti všem Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Proti všem


V románu Proti všem se Tom Clancy a Peter Telep věnují problematice pašování drog a hrozbám útoků blízkovýchodních teroristů. Děj knihy čtenáře přivádí do dvou měst po obou stranách hranice mezi Mexikem a USA, na místa, kde dochází k rozsáhlému pašování drog. V Juárezu mezi sebou bezohledně válčí dva nejmocnější mexické drogové kartely o to, kdo ovládne přísun drog přes hranici do USA.
Na pozadí těchto skutečností se odehrává napínavý děj. Nepřátel je skutečně mnoho – patří k nim nejen drogové mafie, do obchodu s drogami zasahuje i Tálibán, podporovaný vládci kmenových území v Pákistánu a v Afghánistánu.
Román líčí dramatické události a vraždy provázející stavbu tunelu pod hranicí USA s Mexikem, který má být jeden z největších, a usilovné a dlouho neúspěšné pátrání po tajemném vůdci mexického juárezského kartelu, jenž tunel buduje. Do spletité pašerácké sítě obchodníků s drogami, kteří dodávají své zboží do USA, patří pěstitelé marihuany, zpracovatelé koky v Jižní Americe i na jihu USA a afghánští obchodníci s opiem. Do této sítě navíc proniká skupina teroristů, kteří usilují o navázání spolupráce s některým z drogových kartelů, aby s jeho pomocí tajně pronikli do USA. Zamýšlejí „zopakovat 11. září“. Podaří se jim násilně, a proti vůli vůdce mexického drogového kartelu, projít nově vybudovaným tunelem do USA.Kniha v českém jazyce!


Stažení Proti všem zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Proti všem (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Proti všem zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Proti všem.pdf (EUR-0.00)

  Proti všem.epub (EUR-0.00)

  Proti všem.doc (EUR-0.00)

  Proti všem.txt (EUR-0.00)

  Proti všem.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Proti všem.PDF – (EUR 0.00);

  Proti všem.MOBI – (EUR 0.00);

  Proti všem.EPUB – (EUR 0.00);

  Proti všem.DOC – (EUR 0.00);

  Proti všem.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Against All Enemies (2011)

  Žánr:
  Literatura světová, Thrillery
  Formáty eknihy: MOBI, PDF
  Vydáno: , BB art
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (5)

  Přidat komentář

  trudoš

  25.02.2016

  Těšil jsem se na regulérní válku americké armády s drogovými kartely a místo toho obdržel kýčovitou story o prohnilých teroristech a hrdinných vojácích. Víceméně slabota, Tom Clancy a Peter Telep jsou sice silní v jednotlivých scénách, ale příběh postrádá konkrétní dějovou linii. To je často způsobené tím, že autoři jednoduché věci dělají komplikovanými a komplikované jednoduchými. Vyprávění připomíná sled akčních scén, přičemž nějaký tvar začne celek nabírat až v posledních stech stranách. Navíc je román zalidněn obrovským množstvím postav, z nichž valná většina je čistě vedlejších. Dělat si průběžně přehled v tom, koho sledovat a koho vypouštět, byl vpravdě nadlidský úkon.
  Ale při vší kritičnosti musím přiznat, že některé dílky skládačky občas chytly. Po řemeslné stránce to též docela jde, i když charakterizace postav je dost ubohá – vojáci jsou svědomití a obětaví, zločinci bezcitní a krutí. V důsledku to tak celé evokuje nízkorozpočtový akční film, prokládaný spoty na službu vlasti.

  klataworld

  07.08.2015

  Na začátku nekonečně se táhnoucí kniha, ale po začtení do příběhu jsem se "nekonečného" konce dočkala až velmi brzo. Napínavý a stále se rozvíjející děj dodal knize zvláštnost a autoritu. S každou stranou jsem se stále víc a víc ponořovala do nespravedlivého světa drog a teroristů. Kniha mě uchvátila ve všech směrech; jak dějovým, tak i znaleckým.

  dangerita

  12.09.2013

  Když jsem viděla zápletku, trochu jsem se zalekla, zda to autor tentokrát nepřehnal. Ale mile mě překvapil. Z několika jeho posledních knih jsem byla mírně zklamaná, ale při čtení Proti všem jsem měla pocit, že se vrací starý dobrý Clancy tak jak ho znám z Honu na ponorku, Kardinála z Kremlu a dalších jeho výtečných románů. Děj by klidně mohl být inspirován skutečnou událostí nebo se skutečnou událostí stát. To druhé doufám nenastane.

  Jediné, co bych si dovolila vytknout, je trochu moc pasáží se strohým popisem taktiky, vybavení či výstroje. Znalosti má autor výtečné, ale uvítala bych lepší začlenění do děje. Místy şe mi zdálo, že to přerušuje jinak výborný dějový spád.

  rasputin

  02.07.2013

  Působivé, dramatické, napínavé, poučné, čtivé. Zde se mi opět potvrzuje, že pětistupňové hodnocení je nedostačující. I když je kniha skvělá, nemůžu dát stejný počet bodů, jako třeba Steinbeckovým Hroznům hněvu nebo Kmotrovi od Maria Puzza.

  čef

  04.04.2013

  Hodnotím jako jednu z nejlepších románů, které jsem od Clancyho zatím četl. Kniha je nabitá mnoha informacemi o boji proti terorismu a drogám. Vyprávění je střízlivé bez příkras, ale velmi působivé. Svět agentů je zde hnusný, frustrující, bez budoucnosti a veřejného ocenění. Nepřátel je mraky, cena života žádná a občasná vítězství hodně zasloužená mnoha mrtvolami těch zlých, ale i hodných.  TAGS:

  Online Proti všem ebook, Kniha Proti všem FB2, Download Proti všem PDF , Download Proti všem MOBI, Online Proti všem kniha, Zdarma Stažení Proti všem IPhone, Online kniha Proti všem PDF, Zdarma Proti všem DJVU, Zdarma Stažení Proti všem TXT, Stažení Proti všem RTF, Online Proti všem FB2 , e-kniha Proti všem stažení TXT, Zdarma Proti všem stažení kniha, e-kniha Proti všem download MOBI, Stažení Proti všem IPad, Číst Proti všem MOBI, Číst Proti všem DOC, Zdarma Proti všem AWZ, Download e-kniha Proti všem iPad , Zdarma Proti všem DJVU, Download Proti všem e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Proti všem DVD, Číst Proti všem TXT, Book Proti všem stažení DJVU, Proti všem stažení kniha zdarma, Proti všem stažení kniha pdf zdarma, Proti všem pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Proti všem pdf zdarma, Proti všem stažení kniha epub zdarma, Proti všem ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply