Průvodce světem koučování a osobnostní typologie Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Průvodce světem koučování a osobnostní typologie Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Průvodce světem koučování a osobnostní typologie Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Průvodce světem koučování a osobnostní typologie


Kniha Průvodce světem koučování a osobnostní typologie zkušených lektorů, konzultantů a koučů Anny Crkalové a Norberta Riethofa s patřičnou odbornou erudicí, nadhledem i lehkostí propojuje atraktivní obory koučování a osobnostní typologie MBTI®, které jsou v současném světě podnikání předmětem častých diskusí a jejichž oblíbenost v těchto oblastech neustále vzrůstá.

Na stránkách tohoto inspirujícího „průvodce“, bohatě ilustrovaného vtipnými kresbami Jana Šnejdara, budete vtaženi do příběhu kouče Petra, jehož klienty se postupně stávají výrobní ředitel, projektový manažer, ředitelka školy a začínající podnikatel. Na Petrově příběhu, jenž je „poskládán“ z osobních zkušeností autorské dvojice, může čtenář sledovat Petrův profesní a osobní růst, aniž by si sám uvědomil, že i u něj dochází k hlubšímu sebepoznání a celkovému rozvinutí profesního i osobnostního potenciálu. Petrův „praktický“ příběh je důmyslně doplněn „teoretickými“ odbočkami do mnoha odborných oblastí, na nichž je moderní koučování založeno – od koučovacích modelů a leadershipu přes Gestalt techniky a neurolingvistické programování až po psychologii osobnosti. Kouč Petr atraktivní formou pomáhá čtenáři poznat vlastní osobnostní typ, přináší náměty, jak pracovat s různými osobnostními typy, i širokou paletu koučovacích technik, modelů a kompetencí, jejichž pomocí si každý může vytvářet svůj vlastní osobitý přístup ke koučování.

Oč při koučování jde? O vstup do hlubin naší motivace a o hledání našich silných stránek. Proto je považováno za jeden z nejefektivnějších způsobů zvyšování výkonnosti manažerů, pracovních týmů i jednotlivců a rozvíjení jejich potenciálu. Přirovnává se k cestě, na které poznáváme sami sebe a přibližujeme se k druhým lidem. Stále častěji dnes slyšíme, že manažeři a lídři „neřídí”, ale „vedou” – k vyšší výkonnosti, osobnostnímu a profesionálnímu rozvoji i k rovnováze mezi pracovním a osobním životem. A všichni ti, kteří pracují s lidmi a chtějí účinně a s nadhledem zvládat změny v pracovním i osobním životě, náležitě ocení náměty i praktický návod zkušených autorů, jak v koučování i manažerské praxi využít metody založené na jungovské typologii osobnosti a jak různé typy lidí koučovat.

Tato čtivá, v mnoha směrech ojedinělá příručka vycházející z širokého spektra odborné literatury o leadershipu, koučování a osobnostní typologii, jejímž prvořadým záměrem je myšlenkový posun ve vnímání profesionálního koučování – od „dělat kouče“ k „být koučem“ – splňuje všechny předpoklady, aby se stala něčím více než jen zdrojem užitečných informací. Čtenáře naplno vtahuje do příběhu pomocí úkolů a příkladů, na nichž si může sám vyzkoušet nabyté znalosti a dovednosti, a předkládá mu řadu tipů a rad vhodných pro každodenní praxi. Je určená nejen pro manažery a lídry ze světa byznysu, ale i pro profesionální kouče, personalisty, učitele i všechny ty, kteří na sobě chtějí pracovat.Kniha v českém jazyce!


Stažení Průvodce světem koučování a osobnostní typologie zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Průvodce světem koučování a osobnostní typologie (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Průvodce světem koučování a osobnostní typologie zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Průvodce světem koučování a osobnostní typologie.pdf (EUR-0.00)

  Průvodce světem koučování a osobnostní typologie.epub (EUR-0.00)

  Průvodce světem koučování a osobnostní typologie.doc (EUR-0.00)

  Průvodce světem koučování a osobnostní typologie.txt (EUR-0.00)

  Průvodce světem koučování a osobnostní typologie.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Průvodce světem koučování a osobnostní typologie.PDF – (EUR 0.00);

  Průvodce světem koučování a osobnostní typologie.MOBI – (EUR 0.00);

  Průvodce světem koučování a osobnostní typologie.EPUB – (EUR 0.00);

  Průvodce světem koučování a osobnostní typologie.DOC – (EUR 0.00);

  Průvodce světem koučování a osobnostní typologie.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl
  Vydáno: , Management Press
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  molt

  18.05.2017

  Tahle kniha mi připadá trošku rozpačitá. V podstatě člověka seznamuje se základy koučování a se základy typologie. Což jsou dva zcela paralelní obory-to samozřejmě neznamená, že se vzájemně neovlivňují. Vím-li již něco o koučování a přemýšlím, jak se v něm dá uplatnit typologie, bude mi trapné jaké banality se tu o koučování, kterému rozumím píšou. Naopak to platí stejně (znám-li typologii a zajímá mě jak se uplatní například v koučování). Kromě toho oba obory jsou smysluplně provázané asi jen přílohou na konci (, kde si přečtete dva tři typy a víte, co bude u ostatních).
  Lepší než číst Průvodce světem… je vzít si knížku o koučování knížku o typologii, přečíst je, a pak si udělat myšlenkovou mapu. Tato kniha je vhodná pro laiky v obou oborech se zájmem o oba oboru- a nevím, jestli jich je dost.  TAGS:

  Online Průvodce světem koučování a osobnostní typologie ebook, Kniha Průvodce světem koučování a osobnostní typologie FB2, Download Průvodce světem koučování a osobnostní typologie PDF , Download Průvodce světem koučování a osobnostní typologie MOBI, Online Průvodce světem koučování a osobnostní typologie kniha, Zdarma Stažení Průvodce světem koučování a osobnostní typologie IPhone, Online kniha Průvodce světem koučování a osobnostní typologie PDF, Zdarma Průvodce světem koučování a osobnostní typologie DJVU, Zdarma Stažení Průvodce světem koučování a osobnostní typologie TXT, Stažení Průvodce světem koučování a osobnostní typologie RTF, Online Průvodce světem koučování a osobnostní typologie FB2 , e-kniha Průvodce světem koučování a osobnostní typologie stažení TXT, Zdarma Průvodce světem koučování a osobnostní typologie stažení kniha, e-kniha Průvodce světem koučování a osobnostní typologie download MOBI, Stažení Průvodce světem koučování a osobnostní typologie IPad, Číst Průvodce světem koučování a osobnostní typologie MOBI, Číst Průvodce světem koučování a osobnostní typologie DOC, Zdarma Průvodce světem koučování a osobnostní typologie AWZ, Download e-kniha Průvodce světem koučování a osobnostní typologie iPad , Zdarma Průvodce světem koučování a osobnostní typologie DJVU, Download Průvodce světem koučování a osobnostní typologie e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Průvodce světem koučování a osobnostní typologie DVD, Číst Průvodce světem koučování a osobnostní typologie TXT, Book Průvodce světem koučování a osobnostní typologie stažení DJVU, Průvodce světem koučování a osobnostní typologie stažení kniha zdarma, Průvodce světem koučování a osobnostní typologie stažení kniha pdf zdarma, Průvodce světem koučování a osobnostní typologie pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Průvodce světem koučování a osobnostní typologie pdf zdarma, Průvodce světem koučování a osobnostní typologie stažení kniha epub zdarma, Průvodce světem koučování a osobnostní typologie ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply