První parta Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

První parta Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

První parta Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

První parta


Kniha v českém jazyce!


Stažení První parta zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:První parta (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení První parta zdarma kniha:

  MIRROR-2

  První parta.pdf (EUR-0.00)

  První parta.epub (EUR-0.00)

  První parta.doc (EUR-0.00)

  První parta.txt (EUR-0.00)

  První parta.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  První parta.PDF – (EUR 0.00);

  První parta.MOBI – (EUR 0.00);

  První parta.EPUB – (EUR 0.00);

  První parta.DOC – (EUR 0.00);

  První parta.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Romány, Literatura česká
  Vydáno: , Práce
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (16)

  Přidat komentář

  Melanka

  16.07.2017

  Skvělá kniha, skvělý Čapek, jako vždy. Příběh, ač velmi komorní, byl napínavý i dojemný.

  gersie

  22.04.2017

  Napínavě napsaný příběh , který nám zprostředkuje těžkou a velice nebezpečnou havířskou práci.Nejdůležitější je ale krásně vystižené myšlení mladíka, který se dostal do "první party" pracující na záchraně zasypaných druhů. Mistrně vykreslené postavy a jejich psychologie dělají tohle dílo nadčasovým.

  Sidonie

  17.03.2017

  Trochu netypický Čapek, ale vážně poutavé. I když tu chybí fantastické prvky a autorův humor, je to skvělé dílo.
  O čem? O lidech.

  RichardvonT.

  10.08.2016

  Přečteno jedním dechem:-) Takový čtenářsky přívětivější Čapek. Nabízí se srovnání s Pestrými vrstvami od Landsmanna, přičemž jeden autor byl horníkem, zato druhý pražským intelektuálem. Práci v podzemí však oba vystihli perfektně.
  A jak už to bohužel chodí u některých borců (kupříkladu Filip Topol, Jan Balabán, Karel Hlaváček a právě pan Čapek), můžeme jen snít, co by ještě stihli vytvořit, nemuset odejít ze světa tak brzy…

  Michal1999

  29.05.2016

  Průměrnější Čapkova knížka, ale celkem mě bavila.

  repli2dev

  17.04.2016

  Tahle knížka ve mě vyvolala rozporuplné dojmy, protože svým tématem a provedením je inherentně budovatelská a lehce na můj vkus přeoptimističtělá.

  Na straně druhé bych knihu zařadil do noetických, obzvláště tím jak Čapek líčí různorodost vidění druhých, interpretace jejich činů, motivací atp… a také podivně prolínající se svět fantazií a realit hlavního hrdiny.

  andik007

  30.01.2016

  Stanislav Pulpan vozac, hrdina z dolu Kristyna, ktery to tak neciti. Krasne vykreslene charaktery a pratelstvi.

  borsalino_csfd

  22.12.2015

  Komunistickou propagandou zneužité dílo Karla Čapka, které nemělo společného nic s propagandou ani komunistickou ideologií. Jde o lidský příběh havířů, nasazujících svůj život pro záchranu svých kamarádů. A tato situace s sebou nese krásné chrarakterové vykreslení postav i děje, jak to uměl jen Karel Čapek. Knížku jsem přečetl jedním dechem, co dodat…

  Katy007

  04.03.2015

  Čapek je prostě mistr slova. Příběh je napínavý, líbí se mi jak jsou vykresleny jednotlivé postavy, jejich postoje k situaci a vzájemné vztahy bez nějakého citového klišé. Prostředí horníků pro mě je dost netradiční ale proč ne. Vždyť o to v literatuře jde – o netradičnost.

  milan.krimsky

  16.11.2014

  Na to, že je to pomalu román vydaný skoro před sto lety, tak se čte opravdu pěkně.

  kytikyti

  28.02.2014

  Genius Karel Capek. Po dlouhe dobe si uzivam kvalitni cteni, uzasne popsane postavy, napinavy dej, a mnoho dalsiho. Cerste po precteni Irvinga (muzete si precist me hodnoceni v komentarich) je Capek uplny balzam. Krasne jsem si pobrecela.

  Gwaihir

  04.09.2013

  Zřejmě jediný román, v němž si Karel Čapek za své hrdiny zvolil obyčejné pracující, je bezesporu naplněn obdivem a úctou k čistotě a nezištnosti konání havířů riskujících život pro záchranu svých druhů. Ztvárnění příběhu se pak nese v krásném takřka básnickém duchu živého obrazu, který nám dovoluje nahlédnout do srdcí a duší jednotlivých postav a pohledem nezkušeného mládí poodhaluje čtenáři své vlastní pocity ze světa drsného, leč láskyplného, hornického prostředí. 95 %

  Rup

  23.06.2013

  Rozhodně se rozsahem ani formou nejedná o povídku, jak je v některých anotacích zmíněno. Zcela určitě je to román, i když nikterak rozsáhlý. Zadruhé není v žádné anotaci zmíněna hlavní linie, a to "krize dospívání" – obdobné téma jako u Šrámkova Měsíce nad řekou. A zatřetí si laskavě račte povšimnout, že ačkoli má román silně sociální a solidární náboj, nemůže za onu politováníhodnou událost, při níž se děj odehrává, žádný zlotřilý kapitalista, což se například o většině soudobých amerických thrillerech říci nedá. Bohužel se dílo ani zdaleka nevyrovná jiné Čapkově tvorbě a proto ono hodnocení.

  Lilu_

  13.01.2013

  Kniha má zajímavý děj, ale tak nějak mi nesedla.

  Yalka

  02.01.2013

  Moje oblíbená, i když mezi Čapkovými knihami není považována za nějak převratnou.

  WEIL

  15.08.2011

  Dost nedoceněná kniha. Sociální aspekt je v popředí, ale především – tomuhle řemeslu se věnovalo hodně lidí, takže si něco kulturního zasloužili.  TAGS:

  Online První parta ebook, Kniha První parta FB2, Download První parta PDF , Download První parta MOBI, Online První parta kniha, Zdarma Stažení První parta IPhone, Online kniha První parta PDF, Zdarma První parta DJVU, Zdarma Stažení První parta TXT, Stažení První parta RTF, Online První parta FB2 , e-kniha První parta stažení TXT, Zdarma První parta stažení kniha, e-kniha První parta download MOBI, Stažení První parta IPad, Číst První parta MOBI, Číst První parta DOC, Zdarma První parta AWZ, Download e-kniha První parta iPad , Zdarma První parta DJVU, Download První parta e-kniha zdarma, Zdarma Stažení První parta DVD, Číst První parta TXT, Book První parta stažení DJVU, První parta stažení kniha zdarma, První parta stažení kniha pdf zdarma, První parta pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha První parta pdf zdarma, První parta stažení kniha epub zdarma, První parta ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply