Ptáci, zvířata a moji příbuzní Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Ptáci, zvířata a moji příbuzní Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Ptáci, zvířata a moji příbuzní Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Ptáci, zvířata a moji příbuzní


Svoje vzpomínky na pět roků strávených s rodinou na ostrově Korfu ztvárnil britský zoolog a ochránce přírody G. Durrell v nesmrtelné knize O mé rodině a jiné zvířeně a co se do ní nevešlo, předkládá v jejím magickém, poučném a ještě navíc humorném volném pokračování. Až budete číst historku o želvě, dávejte pozor, ať oslepeni smíchem nezašlápnete svou vlastní.

6. vydání v českém jazyce.Kniha v českém jazyce!


Stažení Ptáci, zvířata a moji příbuzní zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Ptáci, zvířata a moji příbuzní (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Ptáci, zvířata a moji příbuzní zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Ptáci, zvířata a moji příbuzní.pdf (EUR-0.00)

  Ptáci, zvířata a moji příbuzní.epub (EUR-0.00)

  Ptáci, zvířata a moji příbuzní.doc (EUR-0.00)

  Ptáci, zvířata a moji příbuzní.txt (EUR-0.00)

  Ptáci, zvířata a moji příbuzní.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Ptáci, zvířata a moji příbuzní.PDF – (EUR 0.00);

  Ptáci, zvířata a moji příbuzní.MOBI – (EUR 0.00);

  Ptáci, zvířata a moji příbuzní.EPUB – (EUR 0.00);

  Ptáci, zvířata a moji příbuzní.DOC – (EUR 0.00);

  Ptáci, zvířata a moji příbuzní.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Birds, Beasts and Relatives (1994)

  Žánr:
  Literatura světová, Humor
  Vydáno: , BB art
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (16)

  Přidat komentář

  VladimirTetur

  12.12.2017

  Naprosto špičkový literární materiál.

  Durell píše tak, že vás doslova přenese na Korfu. Stanete se plnohodnotným členem jejich rodiny a budete dýchat mořský vzduch i doma v obýváku.

  Chesterton

  11.11.2017

  Pro mě skoro ještě lepší než "O mé rodině…." Moc potřebná v dnešní době. Super relax od shonu a chvatu moderní doby 😉 Laskavé pohlazení přírodou a humorem.

  mlsnákoza

  10.07.2017

  Moje zřejmě nejoblíbenější kniha Geralda Durrella. Četla jsem ji ale už velmi dávno, takže nemohu objektivně hodnotit z pozice dospělého čtenáře. Dodneška ve mně ale přetrvává dobrý dojem z knihy, což se mi za život nestalo mockrát. Skvělý pohodový humoristický román, možná jsem jako dítě některé nedostatky přehlédla…

  Amalberga

  07.07.2017

  Kniha O mojí rodině a jiné zvířeně mi přišla daleko zábavnější a poutavější, byla vyprávěna více z pohledu chlapce a události nebyly tak zkrácené a narychlo odvyprávěné a byly zajímavější

  Mergirus

  31.05.2017

  Nádherná odpočinková četba, při níž se člověk musí usmívat 😉

  medlovice

  24.01.2017

  Smála jsem se a bavila při čtení . Jen když jsem potom zavřela oči viděla jsem všechny ty tykadla kusadla a nožičky a pitva mrtvé želvy mě také děsila. Tato kniha se odehrává na ostrově Korfu a dýchala na mě mořem a slaným vzduchem ale mít takové děti jeden si tahá domů hmyz a jiné potvory a druhý umělce a flamendry no ubohá matka. Smutný konec……

  sagasir

  09.12.2016

  Pokračujeme s úsměvem na rtech

  Čtěme i humornou literaturu. Obzvlášť když je to teď samá kriminálka, fantasy, červená knihovna, historické romány, psychologické thrillery. Udělá vám to jen a jen dobře. Nemusí se pak ani jednat o současného spisovatele. Durrell toť jasným důkazem. Dostal mě už knihou O mé rodině a jiné zvířeně a jejím pokračováním si mě doživotně získal.

  Z celé knihy přímo sálá laskavý humor, pohoda, klid, láska k životu jako takovému, láska k přírodě a fauně i flóře v ní se nacházející. Tohle musí obměkčit i toho nejzarytějšího morouse na světě. Příběh se čte sám od sebe, navazuje na sebe, nemá hluchá místa, čtení rozhodně nenudí, naopak velice baví díky mnoha vtipným situacím. Durrell je úžasná osobnost a vy ať už chcete či nechcete, musíte obdivovat jeho nezměrnou lásku ke všemu živému. Tenhle pán toho udělal pro přírodu tolik a my bychom mu za to měli být vděční. Měli bychom mu být vděční i za to, že díky jeho knihám tuto nesmírnou lásku přenese i na vás. Za vděk určitě poslouží i úchvatný popis ostrova Korfu a všech jeho krás, tajemných zákoutí a kouzelných západů slunce. Přiznám se, že Řecko nepatří mezi mé vysněné destinace, ale po přečtení knihy jsem o návštěvě této určitě krásné země uvažoval a nadále i uvažuji. Samozřejmě by mé kroky mířily na Korfu, kam taky jinam. I tohle dokázat je pro mě známka opravdu dobrého spisovatele. Autor si dobře poradil i s postavami. Setkávat se tak budete s autorovou vypečenou rodinkou. Co ti zase všechno vyvedli? No málo toho rozhodně nebylo, ale prozrazovat to nebudu. Tohle se prostě musí přečíst. Jisté je však to, že si je oblíbíte zase o pořádný kus více. V knize nechybí ani další známé postavy z úvodního dílu a dočkáme se i několika nových zajímavých hrdinů a hrdinek. Jazyk v knize použitý si pak také zaslouží výbornou známku. Je nesmírně čtivý, hravý, místy i takový trochu starodávný, plný krásných příměrů, přirovnání, metafor, náznaků atd. Hotová hra se slovy.

  Tohle se prostě čte samo. Čtení baví a vyvolává ve vás vzpomínky na minulost. Na dětství a na to jak jste milovali své zvířátko a co všechno jste s ním zažili. Ukazuje krásu života v celé své velkoleposti a ta by se měla navždy chránit. Ukazuje jednu místy dost zvláštní, ale veselou rodinu. Schválně je i vaše rodina tak trochu šílená v dobrém slova smyslu? Ptáci, zvířata a moji příbuzní je prostě kouzelná kniha, kterou však budete mít hodně rychle za sebou. Má totiž jen 197 stran. Naštěstí má pokračování a jinak Durrell napsal plno dalších knih. Doporučuji se na autorův svět podívat i z jiné strany. Tedy konkrétně zkuste seriál The Durrells. Ten právě pojednává o době, kdy rodina žila na ostrově Korfu. Už byla odvysílaná první série obsahující jen 6 epizod a druhá řada nás teprve čeká. Seriál se povedl a vy ho můžete s knihami minimálně porovnávat. Na závěr ještě dodám poslední dvě věci ke knize tady recenzované. Tou první je její procentuální hodnocení. Tomuto dílu uděluju rovných 100 % a jediná výtka snad jen, že by knize slušely nějaké ilustrace. Přece jenom krásně barvitý popis prostředí by si je rozhodně zasloužil.

  Nielada

  02.11.2016

  Jednou v létě o prázdninách jsem se při procházce městem zatoulala do antikvariátu (jak jinak – tak to dopadne vždy). A narazila jsem na tuto knihu (starší vydání). A vzpomněla si, že mi toho autora už někdo doporučoval. A koupila si ji. A přečetla. A zamilovala se. A od té doby si v antikvariátech kupuji a poté čtu každou knihu tohoto autora a pořád mě to baví.

  anelaz

  18.02.2016

  Tuto knížku jsem už před lety četla a opět mě nezklamala, odpočinková četba a pěkné líčení flóry a fauny ostrova Korfu…

  mihal5570

  12.01.2016

  Jako dítě jsem jeho knížky prostě miloval 🙂

  woodward

  23.06.2015

  Gerald Durrel je podivuhodný zjev světové literatury. Renomovaný zoolog, který "upouští páru" psaním veselých knížek o svých výpravách za exotickými živočichy či o nádherném dětství na ostrově Korfu a občas prostě jen tak napíše veselý příběh, který s realitou nemá nic společného. Ptáci zvířata a moji příbuzní, stejně jako O mé rodině a jiné zvířeně nebo Zahrady bohů – to je koncentrát slunce a středomořské pohody. Nehledejte myšlenkovou hloubku ani tepání nešvarů. Nejlepší je sednout si někam na sluníčko s něčím studeným k pití a dát se do čtení. Je to legrace.

  Martin, Vyškov

  20.10.2014

  Pohodové čtení pro nenáročné čtenáře

  Raksa.A

  12.03.2014

  Gerald Durrell – vždycky potěší, nikdy nezklame!

  RaptoR

  17.09.2013

  Výborné vyprávění, které mě připoutalo k Durrellovi. Není nad lehký britský humor a plno zvířat 🙂

  Teraka

  07.05.2013

  Tato kniha pro mě představuje mé první seznámení s Durrelllem, které bylo nezapomenutelné. Jeho popisy přírody , zvířat a lidí vyvolávají neskutečně živé představy. Jeho knihám nechybí humor a vřelost. Někdy má člověk při čtení pocit, že nejen vše vidí, ale i cítí vůně (občas i zápach 🙂 ).

  Kula

  15.04.2013

  Kniha vtipná, čtivá, ale pro mě nedosahuje humoru Mojí rodiny a jiné zvířeny, ikdyž mám podezření, že to bude v překladu.  TAGS:

  Online Ptáci, zvířata a moji příbuzní ebook, Kniha Ptáci, zvířata a moji příbuzní FB2, Download Ptáci, zvířata a moji příbuzní PDF , Download Ptáci, zvířata a moji příbuzní MOBI, Online Ptáci, zvířata a moji příbuzní kniha, Zdarma Stažení Ptáci, zvířata a moji příbuzní IPhone, Online kniha Ptáci, zvířata a moji příbuzní PDF, Zdarma Ptáci, zvířata a moji příbuzní DJVU, Zdarma Stažení Ptáci, zvířata a moji příbuzní TXT, Stažení Ptáci, zvířata a moji příbuzní RTF, Online Ptáci, zvířata a moji příbuzní FB2 , e-kniha Ptáci, zvířata a moji příbuzní stažení TXT, Zdarma Ptáci, zvířata a moji příbuzní stažení kniha, e-kniha Ptáci, zvířata a moji příbuzní download MOBI, Stažení Ptáci, zvířata a moji příbuzní IPad, Číst Ptáci, zvířata a moji příbuzní MOBI, Číst Ptáci, zvířata a moji příbuzní DOC, Zdarma Ptáci, zvířata a moji příbuzní AWZ, Download e-kniha Ptáci, zvířata a moji příbuzní iPad , Zdarma Ptáci, zvířata a moji příbuzní DJVU, Download Ptáci, zvířata a moji příbuzní e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Ptáci, zvířata a moji příbuzní DVD, Číst Ptáci, zvířata a moji příbuzní TXT, Book Ptáci, zvířata a moji příbuzní stažení DJVU, Ptáci, zvířata a moji příbuzní stažení kniha zdarma, Ptáci, zvířata a moji příbuzní stažení kniha pdf zdarma, Ptáci, zvířata a moji příbuzní pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Ptáci, zvířata a moji příbuzní pdf zdarma, Ptáci, zvířata a moji příbuzní stažení kniha epub zdarma, Ptáci, zvířata a moji příbuzní ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply