Ptolemaiovci – Z makedonských hor na trůn faraonů Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Ptolemaiovci – Z makedonských hor na trůn faraonů Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Ptolemaiovci – Z makedonských hor na trůn faraonů Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Ptolemaiovci - Z makedonských hor na trůn faraonů


Dějiny starověkého Egypta patří k nejzajímavějším a nejpřitažlivějším epochám vývoje naší civilizace. Říše bájných faraonů rozkládající se kolem legendárního veletoku Nilu udávala takt dění ve Středomoří bezmála čtyři tisíce let. Již od napoleonských výprav přitahuje bez ustání pozornost historiků a archeologů a dodnes nevydala všechna svá tajemství.
Nemalý podíl na dosavadním bádání mají přitom čeští odborníci. K nim se řadí i ing. Luděk Wellner, amatérský historik, jenž se studiu egyptských starožitností náruživě věnuje již třicet let a zdatně sekunduje profesionálním kolegům, jak dokládá mimo jiné touto faktografickou knihou. Zaměřil se v ní na dramatické finále Egypta, které se odehrávalo za vlády dynastie Ptolemaiovců. Systematicky mapuje osudy jejích králů, královen, potomků a příbuzných na základě aktuálních poznatků.
Líčí jejich rušné a nevybíravé boje o egyptský trůn, mocenské zvraty, intriky a pády. Sleduje osudy svých hrdinů od rozpadu říše Alexandra Velikého a nástupu Ptolemaia I. k moci až po impozantní zoufalé úsilí Kleopatry o záchranu Egypta před dravým Římem. Jako na filmovém pásu nechává autor defilovat postupně všechny faraony ptolemaiovské krve jednoho za druhým, ušlechtilé charaktery stejně jako padouchy. Plasticky vykresluje spletité poměry uvnitř jejich rodu, vztahy s panovnickými rody sousedních říší tehdejšího Středomoří, politické i vojenské konflikty, dění na královských dvorech i bohatý kulturní ruch ve znamení tzv. helénismu.
Text je doplněn tabulkami, portréty, rodokmeny a mapkami, kresbami a množstvím fotografií.Kniha v českém jazyce!


Stažení Ptolemaiovci – Z makedonských hor na trůn faraonů zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Ptolemaiovci – Z makedonských hor na trůn faraonů (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Ptolemaiovci – Z makedonských hor na trůn faraonů zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Ptolemaiovci – Z makedonských hor na trůn faraonů.pdf (EUR-0.00)

  Ptolemaiovci – Z makedonských hor na trůn faraonů.epub (EUR-0.00)

  Ptolemaiovci – Z makedonských hor na trůn faraonů.doc (EUR-0.00)

  Ptolemaiovci – Z makedonských hor na trůn faraonů.txt (EUR-0.00)

  Ptolemaiovci – Z makedonských hor na trůn faraonů.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Ptolemaiovci – Z makedonských hor na trůn faraonů.PDF – (EUR 0.00);

  Ptolemaiovci – Z makedonských hor na trůn faraonů.MOBI – (EUR 0.00);

  Ptolemaiovci – Z makedonských hor na trůn faraonů.EPUB – (EUR 0.00);

  Ptolemaiovci – Z makedonských hor na trůn faraonů.DOC – (EUR 0.00);

  Ptolemaiovci – Z makedonských hor na trůn faraonů.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Literatura naučná, Historie
  Vydáno: , Epocha (ČR, od r. 1989)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  braunerova

  17.05.2014

  Podrobná kniha faktů o celé dynastii Prolemaiovců. Není psaná populárně naučnou formou, spíše mi připoměla učebnici dějepisu, ale velmi dobře napsanou.  TAGS:

  Online Ptolemaiovci – Z makedonských hor na trůn faraonů ebook, Kniha Ptolemaiovci – Z makedonských hor na trůn faraonů FB2, Download Ptolemaiovci – Z makedonských hor na trůn faraonů PDF , Download Ptolemaiovci – Z makedonských hor na trůn faraonů MOBI, Online Ptolemaiovci – Z makedonských hor na trůn faraonů kniha, Zdarma Stažení Ptolemaiovci – Z makedonských hor na trůn faraonů IPhone, Online kniha Ptolemaiovci – Z makedonských hor na trůn faraonů PDF, Zdarma Ptolemaiovci – Z makedonských hor na trůn faraonů DJVU, Zdarma Stažení Ptolemaiovci – Z makedonských hor na trůn faraonů TXT, Stažení Ptolemaiovci – Z makedonských hor na trůn faraonů RTF, Online Ptolemaiovci – Z makedonských hor na trůn faraonů FB2 , e-kniha Ptolemaiovci – Z makedonských hor na trůn faraonů stažení TXT, Zdarma Ptolemaiovci – Z makedonských hor na trůn faraonů stažení kniha, e-kniha Ptolemaiovci – Z makedonských hor na trůn faraonů download MOBI, Stažení Ptolemaiovci – Z makedonských hor na trůn faraonů IPad, Číst Ptolemaiovci – Z makedonských hor na trůn faraonů MOBI, Číst Ptolemaiovci – Z makedonských hor na trůn faraonů DOC, Zdarma Ptolemaiovci – Z makedonských hor na trůn faraonů AWZ, Download e-kniha Ptolemaiovci – Z makedonských hor na trůn faraonů iPad , Zdarma Ptolemaiovci – Z makedonských hor na trůn faraonů DJVU, Download Ptolemaiovci – Z makedonských hor na trůn faraonů e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Ptolemaiovci – Z makedonských hor na trůn faraonů DVD, Číst Ptolemaiovci – Z makedonských hor na trůn faraonů TXT, Book Ptolemaiovci – Z makedonských hor na trůn faraonů stažení DJVU, Ptolemaiovci – Z makedonských hor na trůn faraonů stažení kniha zdarma, Ptolemaiovci – Z makedonských hor na trůn faraonů stažení kniha pdf zdarma, Ptolemaiovci – Z makedonských hor na trůn faraonů pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Ptolemaiovci – Z makedonských hor na trůn faraonů pdf zdarma, Ptolemaiovci – Z makedonských hor na trůn faraonů stažení kniha epub zdarma, Ptolemaiovci – Z makedonských hor na trůn faraonů ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply