Původ Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Původ Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Původ Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Původ


Tajemství původu člověka zůstávalo po tisíciletí skryto. Teď hrozí, že jeho prozrazení povede k záhubě celého lidstva… Vědkyně NASA Lynn Edwardsová a její tým objeví v Antarktidě zmrzlé tělo – je staré patrně čtyřicet tisíc let, avšak oděné v moderním oblečení, a podle všeho je lidské. Nebo ne? Než o něm stihnou zjistit víc, někdo spáchá na výpravu atentát, jen Lynn vyvázne jako zázrakem živá. A odhodlaná zjistit pravdu – o obrazcích v Nazce, o Oblasti 51, o Atlantidě. A o tom, kdo žil na Zemi před námi a nepřestal po ní toužit… Poutavý, originální a napínavý konspirační thriller.Kniha v českém jazyce!


Stažení Původ zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Původ (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Původ zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Původ.pdf (EUR-0.00)

  Původ.epub (EUR-0.00)

  Původ.doc (EUR-0.00)

  Původ.txt (EUR-0.00)

  Původ.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Původ.PDF – (EUR 0.00);

  Původ.MOBI – (EUR 0.00);

  Původ.EPUB – (EUR 0.00);

  Původ.DOC – (EUR 0.00);

  Původ.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Origin (2012)

  Žánr:
  Literatura světová, Horory, Thrillery
  Formáty eknihy: EPUB
  Vydáno: , Euromedia
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (42)

  Přidat komentář

  Atak

  21. ledna

  V komentářích jsem četl, že tato kniha je jak prvotina J. Rollinse, napínavé to je k prasknutí, čte se to náramně, ale těch mrtvol to u Rollinse není a doufám ani nebude 😀 A konec příběhu? ….

  LiberX

  21.07.2017

  Naivní a neotesané, přesto zábavné a čtivé. Stylem a výpravou připomíná ranou tvorbu Jamese Rollinse.

  alva1

  11.02.2017

  Knihu jsem přečetla jednim dechem. Od začátku až dokonce je tempo téměř zběsilé.

  Hufendy

  06.02.2017

  Mrzí mě, že lidi tuhle knihu hodnotí záporně. Doporučila mi ji kamarádka a jako první mě zaujal obal (nezapomeňte: nesuď knihu podle obalu :D). Začátek byl sice trochu pomalejší ale to nemění můj názor na to, že je to špatná kniha. Příběh jsem přečetla velmi rychle a někdy jsem měla strach číst dál. Pořád jsem si kladla otázku : ,,Co bude s hlavní hrdinkou?" Kniha mě vtrhla do děje a tak to bylo po celou dobu. Kdo má rád thrillery nebude litovat 😉

  mrliš

  22.01.2017

  Nic moc. Hlavní myšlenka není špatná, ale zpracování je nepovedené. Neskutečně přehnané situace. Hlavní pár super hrdinů je nezničitelný. Tady autor opravdu hodně přestřelil. A velké finále na které se čtenář těší, tak nějak vyšumí do ztracena.

  Isew

  17.10.2016

  Pokud chcete knihu číst a nechat se překvapit, nečtete komentář pobijecemuch. Z nepochopitelného důvodu vyzradí pointu, a ani to neuvede jako spoiler. Naštěstí jsem knihu přečetla dříve, než tento komentář, protože bych byla nesmírně naštvaná.
  Kniha mě bavila od začátku do konce. Odsýpala a nenudila. Ano, hlavní hrdinové zvládli víc, než by asi zvládli ve skutečnosti, ale co, je to beletrie a ne literatura faktu. A pointa se mi moc líbila. Nečekala jsem to.

  povermaster

  12.10.2016

  Knihu bych přirovnal ke knize "Pád", která se mi velice líbila. Zápletka vcelku slušná, skupina stepních vlků je ostřejší a důvtipnější než stádo agentů 007, ale trochu mě zklamal konec.

  Radous

  10.08.2016

  Musím říct, že se mi kniha nad očekávání líbila – dost odsejpala, zároveň byla napínavá .. no, zhltnul jsem ji během tří dnů. Ač si myslím, že tam je pár otazníků (a snad nedomyšleností), tak pointa mi to nakonec vynahradila a já zaokrouhluju z původně připraveného hodnocení tří a půl hvězdiček na čtyři.
  Ještě bych poznamenal: konec je tam takový, jak má být .. koukám, že tady pár lidí nepochopilo, kam svým závěrem knihy autor mířil .. respektive – druhý díl není vůbec potřeba 🙂

  Ingenír

  16.06.2016

  Byl jsem velmi překvapen touto knihou. Skoro bez reklamy se dostala na Český trh a jak se rychle objevila, tak se rychle dostala do výprodejů. Já si ji koupil a strašně se mi příběh líbil. Plné zajímavých mimozemšťanů, krve, dobrodružství a je to v některých částech i šíleně akční. Já se prostě bavil. Takovéto příběhy mám rád.

  lazarus

  17.04.2016

  Panebože, ty to vidíš a ty to dopustíš? Nic blbějšího, myšlenkově totálně vykolejeného a co se logiky týče tak nehorázně pitomého jsem dlouho nečetl. Paskvil danikenovských žblebtů a extrakt mokrých snů všech konspirátorů tohoto světa se nakumuloval na jednu nehezkou hromadu textu s titulem Origin. Brannan, pardon ale spisovatel ani náhodou, očividně milovník scifi filmů a počítačových her, vyplodil neskutečnou hovadinu a divím se, že mu to vůbec někdo vydal. Nedávno jsem dočetl trilogii Atlantský svět, Mor a podobné lapálie a i když šlo o podobnou mizérii, vcelku jsem se bavil, protože pan autor uměl příběh docela slušně odvyprávět. Ovšem Původ je dle mého neskromného názoru záležitost 13ti letého děcka. Jinak si nedovedu vysvětlit tu neskutečnou záplavu logických kiksů a nereálných momentů v životě hlavních protagonistů avízované blbiny.
  Zdržím se dalších plků k této věci, protože se obávám, že bych se neudržel a byl bych nucen začít "verbalovatět". Mimochodem proti verbalovi nic nemám. Naopak, mám jeho komentáře na csfd vážně rád, jen mám dojem, že jeho styl projevu na tento server nepatří. Vyjma tady této hrůzy…

  Terva

  13.04.2016

  CITÁT – Mozek a Duch se za mnoho let opět spojily v jedno.

  Po skoro příšerné Hlubině od Cuttera, kterou jsem dočetl s velkou námahou a ještě k tomu v půlce dne a neměl jsem tudíž další knihu na čtení, jsem si narychlo koupil v Levných knihách toto.
  A jsem velmi překvapen, že je tato kniha tak odsuzovaná a skoro neznámá.
  Zpočátku jsem si říkal, že ji mám jen na překlenutí dne, ale večer jsem záhy zjistil, že mám již půlku přečtenou a baví mě to.
  Kniha je rozdělena na pět částí.
  První dvě části jsou silně akční, plné honiček, útěků a krve.
  Třetí část je konspirace a seznámení s podstatou příběhu.
  Musím dodat, že teorie o mimozemšťanech, zde použitá je vlastně skoro geniální. Sem tam to už někoho napadlo, ale i mistr Däniken si to moc netroufal vytrubovat a že je to velký kacíř.
  Tak jsem zatleskal a vrhnul se do čtvrté části. Je opět rychlá, akční, zase teče krev a umírají lidé a přidávají se další skutečnosti.
  Je to povedený příběh a já byl rád, že jsem na něj narazil.
  Pátá část je už jen malé a krátké dokončení z perfektní pointou.

  Genesis Kapitola 6 /1:4
  Je to tam všechno jasně napsané černé na bílém,
  máme to všichni před očima, ale nikdo to doopravdy nepochopil.
  Nefilové jsou občas v překladech označováni jako Anunnaki.

  Malá ochutnávka:
  Starověké národy mohly postihnout i další pohromy – srážka s meteorem, sopečné výbuchy, a tak dále. Sečteno a podtrženo: je rozhodně možné, že naši planetu kdysi obývala vyspělá civilizace, snad dokonce vyspělejší než ta naše, která byla posléze téměř vyhlazena.

  Nutno dodat, že hlavním aktérům Adamsovi a Lynn by v mnohém záviděli tací jako je Mila Jovovich, Arnold Schwarzenegger nebo Sylvester Stallone. Jejich akční tvorba je někdy až šílená a na rozdíl od mimozemských teorií, použitých v knize, jsou některé akční části těžko uvěřitelné.
  Ale mě to bavilo, já se bavil a možná to bude bavit i vás.
  V Levných knihách za 69 KČ – nekupte to.

  PS: Koukal jsem, že se tu již vyrojilo více kladných komentářů a to je dobře.

  Teryy

  27.03.2016

  Nakonec to až tak špatné nebylo. Začátek je dost dlouhý, i když to má čtenáře navnadit číst dál.
  Rozuzlení je dokonalé.

  mpb1913

  23.02.2016

  Velmi dobrý nápad, s ještě lepším vyústěním, základní koncept je vážně výbornej. Škoda toho balastu okolo ( zuby, skákání ve větvích, dýchání přes pistole, pobíhání po rychlíku atd.), trochu komornější atmosféra by v tomto případě na čtenáře určitě zapůsobila více.

  cantona

  17.11.2015

  Ano toto byl akční sci-fi thriller. Je pravda, že některé pasáže děje byly dost přitažené za vlasy (hlavní hrdina je schopnější než Jason Bourne s Jamesem Bondem dohromady), ale jinak si nemyslím, že si zaslouží tak špatné hodnocení. Nápad autora co se týče děje byl fajn a rozhodně mi to nevadilo a četlo se to dobře. Konec knihy nechápu. Jestli autor napíše pokračování tak fajn, protože jinak se mi zdá, že to chtěl rychle ukončit a moc se mu to nepovedlo.

  Beovulfak

  22.10.2015

  Musim říci, že me bavil námět. Ale tak naivní knizku jsem dlouho nečetla. Nebudu prozrazovat.

  pobijecmuch

  24.09.2015

  Oddychová kniha ? No, autor se asi inspiroval panem Čapkem a pohádkou O pejskovi a kočičce jak pekli dort. V této knize je takový mišmaš všeho možného, až to vyvolává bujaré veselí čtenáře.
  Hlavní hrdina indián z kmene Siouxů se svým životním idolem – exmanželkou se vesele prohání na mustangu po ulicích města Santiago de Chile, hned na to z pohledu letadla žasnou nad geoglyfy v Peru, zavítají na tajemnou Oblast 51 v americké Nevadě a zakončí svoji jízdu ve Švýcarsku, v centru organizace pro jaderný výzkum. Celou knihu autor prošpikoval teoriemi o návštěvnicích z vesmíru a tajemství původu homo sapiens. Vše doprovází v šíleném tempu různé rvačky a přestřelky.
  Uf, uf, Šedý medvěd" přežil a jeho životní těhotná láska se polámaným strojem času dostala až do doby neandrtálců.
  Celou knihu jsem tedy přežil, aniž bych utrpěl újmu na zdraví a měl noční můry jako hlavní hrdina.
  Dávám přesto tři hvězdičky, protože se tady dává plný počet za dalekou větší literární hlouposti.

  Gracian1964

  16.09.2015

  Tema nebola zla. Precital som to rychlo a pobavil som sa. Hlavne na superschopnostiach hlavnych hrdinov. Boli poriadne pritiahnute za vlasy. Mohol to mily Brannan vymysliet uveritelnejsie a uskutocnitelnejsie. Chcel by som ho vidiet, ako by dychal zahrabany v piesku pomocou pistole, ktorej pazbu ma v ustach a hlaven trci nad zem. Aj ostatne zazracne uniky su pomerne komicke. Inak fajn, bral som to so znacnou rezervou. O pokracovanie asi nebudem mat valny zajem.

  Temný snílek

  29.08.2015

  Původ je sci-fi konspirační thriller, který zajme převážně nadšence všech možných i nemožných teorií, pro ostatní je to spíše pouze nenáročná oddychovka.

  Autor chtěl vytvořit něco velkolepého, co čtenáře šokuje a donutí k pochybnostem všeho, co zná. Bohužel zůstal jen na půli cesty a šílený závěr (při kterém zbývá jen se nevěřícně pousmát a kroutit hlavou nad touto fantasmagorií) celé snažení zazdil.

  Škoda! Jinak je ovšem kniha zajímavé počtení, které dokáže i pobavit a užijete si napínavé cestovaní zběsilou rychlostí nejen přes hranice státu v Americe, ale také po Evropě. Nepřátelé jsou stále v pohybu, chystají svůj velký plán a pronásledují Lynn s Mattem, ale ti jim stále proklouzávají mezi prsty…

  Petr101

  28.02.2015

  Oddechové čtení, které má spád. Trošku mi vadili ty supermanské vlastnosti jednoho z hrdinů, ale i tak to byla zábava. Souhlasím s předchozím názorem, že konec byl nejzajímavější a určitě by si příběh zasloužil pokračování.

  horvis

  10.01.2015

  reakce na fraste:
  Mýlíš se !
  Jak píšeš o tom nádherném výkonu, kdy se vykrade dopoledne za bílého dne pod rouškou tmy avleze si pod vůz – tak takhle to v knize vůbec není.

  Odehrává se to totiž opravdu uprostřed noci. Jediné světlo kterému se tam hrdina vyhýbá je od světlometů aut apod.
  Já si myslím, že je to dobré čtění, není to nuda.

  ina77

  21.12.2014

  Nevím,ale když to začalo o něčem být,tak byl konec.
  Doufám,že bude pokračování!

  Lablynt

  17.12.2014

  Jestli je tenhle konec opravdový konec, pak se naštvu! Tohle prostě musí pokračovat, úžasný a akční příběh, nenapadlo by mne, že z nálezu těla se dostanu až k mimozemšťanům. Vážně jsem si představovala něco jiného, ale rozhodně nejsem zklamaná – doporučuji!!

  fraste

  23.08.2014

  tak jsem se vrátil do dětství ke čtení Rodokapsů,kdy plavovlasá Maud svým koltem skolila sama 20 desperátů, James Bond by mohl odejít do starobního důchodu, když se Matt Adams animálně nadechne,zařve a řemen praskne,načež jednou rukou zneškodní několik přiblblých profesionálů nebo další nádherný výkon,kdy se vykrade dopoledne za bílého dne pod rouškou tmy a vleze si pod vůz, o tom jak auto nádherně opustil a překvapil své přátele stopaře radši nemluvit,slátáno všechno možné dohromady,mám,co jsem chtěl,pokračování číst nehodlám

  kotel

  12.08.2014

  Kdyby tam nebyli akční scény typu batman,superman,mission imposible tak je to pěkný příběh ale tohle ne

  Jaru

  16.07.2014

  Po pravdě jsem čekala od knihy trochu víc, i když konec překvapil.

  Budulman

  29.06.2014

  Celkově super počtení, knížka má spád, o překvapení není nouze, jak už bylo uvedeno hodněkrát, spousta situací, které jsou ne že by neuvěřitelné, ale občas nesmyslné, nebo možná lépe řečeno "účelné".
  Každopádně jsem si "Původ" užil.
  No a konec… čekal jsem milion jiných konců, ale tohle opravdu ne :o)

  calibre44

  09.06.2014

  Podle mého názoru by se tento příběh vyjímal spíš v edici RODOKAPS. Příběh je těžko uvěřitelný a tím nemyslím mimozemšťany, spíš schopnosti hlavních hrdinů, protože to, jak se dostávají z prekérních situací je mírně řečeno přitažené za vlasy. Nepostrádá napětí, oddychovka.

  miasa01

  06.06.2014

  Pozor, obsahuje spoilery.

  Pro mě je knížka slabším průměrem. Myšlenka dobrá, ale nějak se mi těžce nesly naprosto absurdní situace. Podle anotace ( a nevím proč jsem byla tak strašně naivní ), jsem první půlku tajně čekala na to, až se ten chlapík z ledu probudí a všem to tam ukáže. A ono ne. Týmu elitních a nejlíp vycvičených vojáků na světě dá na frak vědkyně s bývalým manželem stopařem. Prostě krása.
  Tři hvězdy za to, že to bylo čtivé a za úžasný konec. Ten moje mínění na danou knížku trochu napravil.

  Jack Bauer

  29.05.2014

  Když pomineme, že akce je hodně přitažená za vlasy (zuby,řemeny,šipky…), tak se jedná o výbornou konspirační sci-fi přesně jak mám rád. Velmi přehnané, plno akce a napětí, kniha na pobavení s perfektním podtextem. Dva nesmrtelní superhrdinové s armádou za zády, taková pohádka pro dospělé, nenudí, skvěle se čte. Vypnout mozek, nehledat chyby a bavit se.

  lenkaknel

  19.05.2014

  Jak už tu zaznělo: čtivá, akční, napínavá. Doufám jen, že ta druhá kniha co autor píše bude pokračování. Protože ten konec si o ně přímo říká! (a že u nás vyjde) =)

  Jakeneg: mně to přijde daleko uvěřitelnější než ten kousek, co se povedl prof. Langdonovi v Andělech a Démonech (taky vrtulník)
  TAGS:

  Online Původ ebook, Kniha Původ FB2, Download Původ PDF , Download Původ MOBI, Online Původ kniha, Zdarma Stažení Původ IPhone, Online kniha Původ PDF, Zdarma Původ DJVU, Zdarma Stažení Původ TXT, Stažení Původ RTF, Online Původ FB2 , e-kniha Původ stažení TXT, Zdarma Původ stažení kniha, e-kniha Původ download MOBI, Stažení Původ IPad, Číst Původ MOBI, Číst Původ DOC, Zdarma Původ AWZ, Download e-kniha Původ iPad , Zdarma Původ DJVU, Download Původ e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Původ DVD, Číst Původ TXT, Book Původ stažení DJVU, Původ stažení kniha zdarma, Původ stažení kniha pdf zdarma, Původ pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Původ pdf zdarma, Původ stažení kniha epub zdarma, Původ ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply