Radost z x Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Radost z x Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Radost z x Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Radost z x


Kolem matematiky se točí celý moderní svět, je však mezi námi mnoho lidí, kterým se jejich první setkání s ní nevyvedlo a kteří mají místo potěšení a užitku z matematiky spíše strach. Zejména jim je určena kniha profesora aplikované matematiky Stevena Strogatze. V jednoduchých krocích vykládá základní pojmy, přístupy i historii moderní matematiky, u čtenáře přitom nepředpokládá nic víc než zdravý rozum a přirozenou zvídavost. Nejde mu však o to, aby se čtenář naučil s matematikou pracovat – jeho hlavním cílem je, aby z toho měl radost, aby mu zprostředkoval estetický požitek z matematického myšlení, z nalézání souvislostí mezi nejrůznějšími strukturami našeho světa. Zkrátka však nepřijde ani čtenář, který o matematice ví své: i profesionální matematici si často nejsou vědomi souvislostí, které považují za dané a dále o nich neuvažují. I jim má co poskytnout výklad, který sice začíná na úplném začátku, ale neklade si žádnou horní mez. Doslova totiž platí, že nás Radost z x provede světem myšlení od jedné až do nekonečna.Kniha v českém jazyce!


Stažení Radost z x zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Radost z x (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Radost z x zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Radost z x.pdf (EUR-0.00)

  Radost z x.epub (EUR-0.00)

  Radost z x.doc (EUR-0.00)

  Radost z x.txt (EUR-0.00)

  Radost z x.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Radost z x.PDF – (EUR 0.00);

  Radost z x.MOBI – (EUR 0.00);

  Radost z x.EPUB – (EUR 0.00);

  Radost z x.DOC – (EUR 0.00);

  Radost z x.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  The Joy of x (2012)

  Žánr:
  Věda, Matematika a logika
  Formáty eknihy: PDF
  Vydáno: , Dokořán
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (4)

  Přidat komentář

  Turmee

  26.04.2016

  Číst tuhle knžku mě opravdu bavilo. Stručný matematický přehled doplněný o zajímavosti, praktické ukázky a vtipné historky. Našlo by se pár míst, která nejsou úplně přehledná nebo korektní. Rozhodně si nemyslím, že by toto byla knížka pro začátečníky nebo věčné "hatery" matematiky. Pro pochopení souvislostí a stíhání sledování rychlospádného děje je určitá základní znalost nutná. Určitě by však neměla chybět v knihovničce žádného milovníka matematiky, už jenom díky odkazům na spoustu dalších skvělých knížek.

  codeas

  24.12.2015

  Kniha je dost nepřehledná a zmatená. Celkem tu najdete asi 2-3 originální myšlenky (např. jak se zaplňuje kino a jak to souvisí s Eulerovým číslem). Raději si ji půjčte než kupte

  tinnie

  12.02.2015

  Zajímavá kniha, zpestření témat (a mnohdy i lépe vysvětlené), co vám ve škole přijdou nudná.

  Annicka

  04.02.2015

  Kniha mi příjde poněkud nevyvážená. Některé kapitoly jsou napsány čtivou a srozumitelnou formou. V některých (třeba kapitola u komplexních čísel) ale se ale autor snaží sdělit příliš mnoho na příliš malém prostoru, takže si čtenář přečte začátek a z toho prý jasně vyplývající závěr, aniž by měl šanci pochopit, jak se k tomu závěru dospělo. Těch prvních kapitol je v knize naštěstí více než těch druhých.  TAGS:

  Online Radost z x ebook, Kniha Radost z x FB2, Download Radost z x PDF , Download Radost z x MOBI, Online Radost z x kniha, Zdarma Stažení Radost z x IPhone, Online kniha Radost z x PDF, Zdarma Radost z x DJVU, Zdarma Stažení Radost z x TXT, Stažení Radost z x RTF, Online Radost z x FB2 , e-kniha Radost z x stažení TXT, Zdarma Radost z x stažení kniha, e-kniha Radost z x download MOBI, Stažení Radost z x IPad, Číst Radost z x MOBI, Číst Radost z x DOC, Zdarma Radost z x AWZ, Download e-kniha Radost z x iPad , Zdarma Radost z x DJVU, Download Radost z x e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Radost z x DVD, Číst Radost z x TXT, Book Radost z x stažení DJVU, Radost z x stažení kniha zdarma, Radost z x stažení kniha pdf zdarma, Radost z x pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Radost z x pdf zdarma, Radost z x stažení kniha epub zdarma, Radost z x ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply