Ready player one – Hra začíná Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Ready player one – Hra začíná Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Ready player one – Hra začíná Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Ready player one – Hra začíná


Píše se rok 2045 a svět, utápějící se v energetické a ekonomické krizi, je velmi chmurným místem k životu. Není divu, že většina lidí utíká před realitou do uměle vytvořeného vesmíru videoherního systému OASIS, kde mohou zapomenout na běžné starosti, vytvořit si novou identitu a jejím prostřednictvím se pak pohybovat po tisícovkách virtuálních planet, pracovat, studovat, bavit se a prožívat své sny. Navíc se tam někde skrývá i dědictví po tvůrci této videohry, miliardáři Jamesi Hallidayovi, který před svou smrtí zanechal ve skrytých koutech OASIS několik klíčů, jež mají hráčům ukázat cestu k pokladu. Trvá však dlouhých pět let, než se středoškolákovi Wadu Wattsovi podaří objevit první z nich. A potom vypukne hotové peklo, protože zájemců o dědictví, které nálezci zajistí doživotní bohatství a obrovskou moc, je nespočet a v cestě za svým cílem se neštítí žádných prostředků. Když se pak soupeření přenese z virtuálního světa do toho skutečného, končí veškerá legrace – tady už jde o život.Kniha v českém jazyce!


Stažení Ready player one – Hra začíná zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Ready player one – Hra začíná (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Ready player one – Hra začíná zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Ready player one – Hra začíná.pdf (EUR-0.00)

  Ready player one – Hra začíná.epub (EUR-0.00)

  Ready player one – Hra začíná.doc (EUR-0.00)

  Ready player one – Hra začíná.txt (EUR-0.00)

  Ready player one – Hra začíná.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Ready player one – Hra začíná.PDF – (EUR 0.00);

  Ready player one – Hra začíná.MOBI – (EUR 0.00);

  Ready player one – Hra začíná.EPUB – (EUR 0.00);

  Ready player one – Hra začíná.DOC – (EUR 0.00);

  Ready player one – Hra začíná.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Ready Player One (2011)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Sci-fi
  Vydáno: , Jota
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (271)

  Přidat komentář

  guugvx

  včera

  Kniha automaticky přesunuta do Přečtených. Níže k ní napište svůj komentář. Děkujeme.

  Angelo

  15. ledna

  Začátek se mi četl těžko. Nicméně je nezbytný k pochopení děje. Následně se děj rozjel. Od té doby jsem byl už nemilosrdně vtažen do příběhu, kde jsem usilovně držel palce hlavnímu hrdinovi.

  Rozhodně knihu doporučuji!

  missana

  15. ledna

  Pro někoho možná trochu povrchní záležitost, ale nesmírně zábavná 🙂 Samozřejmě je dobré, když se člověk trochu vyzná a ví o čem je řeč (rozhodně si to pak víc užijete), ale internet kdyžtak pomůže 🙂
  Snad se do této fáze bytí nedopracujeme, ač to tak bohužel pomalu vypadá….a jestli jo, nezbývá než doufat, že všechno dobře dopadne 🙂 Třeba i ten film dobře dopadne… I když co se týče filmových zpracování, schválila bych toho zatím jen velmi málo 😀

  Sandalkar

  13. ledna

  Geniální nápad, čtivé zpracování a trochu strach, zda takhle lidstvo opravdu jednou dopadne….MUST READ.

  Nevimm

  11. ledna

  Krásná kniha o lásce i v reálném světě. 🙂

  ReniHan

  06. ledna

  Kniha byla velmi čtivá a napínavá. Bohužel nejsem geek, který by všem odkazům rozuměl.

  barlow

  30.12.2017

  Absolutně mě to pohltilo. Přiznám se, že téma je mi velmi blízké a určitě jsem díky tomu mírně nestranný, ale co už. I přes slabší pasáže jsem se prokousával světem 80. let v moderním pojetí s nadšením malého dítěte a to se mi dlouho nestalo (zapojil jsem do procesu i youtube). Práce musela jít stranou. Doufejme, že filmové podání zachová duch předlohy a neudělá z ní jen rozmáchlou akci…

  thorir

  28.12.2017

  Na knihu mě upozornil trailer k chystanému filmu dle předlohy. Přečetl jsem si anotaci a ta mě zaujala natolik, že jsem knihu zakoupil. Příběh sice není zvlášť ohromující, přesto je velmi zábavný, zejména pro člověka se vztahem ke geekovské subkultuře. Za takového se považuji, sám jsem strávil spoustu hodin u PC her (filmů a seriálů :)). A i nyní se k tomu občas vracím. Nevím, zda autor má podobnou zkušenost, jeho hrdinové jsou nicméně popsáni velmi uvěřitelně, je to radost když potvora dropne legendárku 🙂 … V množství odkazů na dnes již kultovní filmy/hry/hudbu je asi největší kouzlo knihy – vyvolávají vlastní vzpomínky. Plný počet nedávám z důvodu naprosto zbytečné SJW vložky na konci knihy, povinné diverzity. Vůbec to do takové knihy nepatři a je to tam jak pěst na oko.

  terka0056

  25.12.2017

  Dobrá kniha o tom, jak celý svět pomalu zaniká, proto se všichni chtějí nalogovat do virtuáního světa. Podle mě je hlavní myšlenkou autora, že lidé za svými problémy utíkají do hry, místo aby se snažili v něčem zlepšit v klasickém neherním světě a že ve virtuální realitě lze najít víc nebezpečí, než si myslíme. Nevím nic o autorovi, ale myslím si to. Zaujala mě i honba za vejcem v té hře protože se pak z knihy stalo kromě sci-fi taky trochu fantazy iteratura, i když logicky fantastická nebyla.

  vevu.

  20.12.2017

  Erebos mě kdysi hrozně bavil, takže na tuto knihu jsem se taky hodně těšila. Zajímavé je, že nejsem vůbec nadšenec PC her apod., ale číst o tom mě dost baví.
  Příběh je poměrně jednoduchý, snad i předvídatelný, ale má spád. Navíc mě bavily odkazy na jiná díla z různých oblastí, oživilo mi to děj, můžete si podle toho třeba vytvořit playlist.
  Co se týče mého hodnocení, zásadní dílo to pro mě nebude, ale zklamaná jsem nebyla, přínesla mi přesně to, co jsem od ní očekávala – zábavu.

  katasmerdova

  19.12.2017

  Čekala jsem od této knihy daleko víc. Myslím, že je přeceňovaná. Mnohem lepší z tohoto žánru mi přišel erebos 🙂

  DriftBooks

  11.12.2017

  Osmdesátky… No jasně, v těch jsem přeci vyrostl. Ty mě formovaly. Iniciovaly. Ale proč mluvím o osmdesátkách, když se jedná o příběh z roku 2045? Protože jsou pro celý příběh zásadní. Úryvek z recenze praví: […] Nostalgickými odkazy se román jen hemží. Je doslova napěchovaný narážkami na literaturu, komiksy, hudbu, filmy a hlavně videohry. To vše samozřejmě datováno mezi léta 1980 až 1989. Čtenář, který tyto časy zažil, tím pádem bude nad textem skákat nadšením[…] Jenomže já vyrostl za drátama. V komunistické kleci. Ve světě cenzury. Něco se trhlinami skrze zdi postavené proletáři všeho světa protlačilo. Ale nebylo toho dost…

  […] Pamatujete se, jak kdysi dávno vždy jednou do roka přijely kolotoče a vy jste vždy neomylně zamířili do zšeřelé maringotky plné blikajících a kakofonicky pípajících automatů s videohrami, do kterých jste naházeli veškeré pracně ušetřené kapesné? […] Naprosto přesně! Pamatuji si, jak jsem byl unešený ze hry Fénix. Nábožně jsem postával v maringotce a sledoval hráče, když už mi došlo těch pár drobných od mámy. Nebo jsem se lepil na repráky a ujížděl na Floydech, které světští tu a tam pustili do kakofonie Davidů a podobných (tehdy ještě mladých) zombíků. Nevěděl jsem pořádně, kdo to jsou Flojdi, neznal jsem Zeď, nevěděl, o čem zpívají (to všechno jsem si zjistil později), ale věděl jsem, že se mi ta písnička (Another Brick In The Wall) kurva líbí. Jo… západní kulturu nám v těch dobách přiváželi kolotočáři. A dnes si navíc uvědomuji tu ironii, že kolotoče v Mostě většinou stály na louce za Okresním výborem KSČ. Možná to komančové chtěli mít pod kontrolou… Cha.

  Někteří recenzenti si stěžují, že odkazů na hudbu, filmy atd. je příliš. Že knize škodí. Já byl naopak spokojen. Jednou z důležitých iniciačních věcí pro čtenáře jsou tipeři. To jsou ti, kteří vás upozorní na dobrou knihu, film, písničku. Někdo, s kým sdílíte své zážitky a vzájemně se posouváte dál. Pokud jich okolo sebe máte málo, nebo nedej bože nikoho (no to je asi v době internetu vlastně nemožné), může se takovým tiperem stát i právě čtená kniha. Já si díky tipům z Ready Player One připomněl, co jsem znal a pokusil se najít – a mrknout na to, co jsem kvůli rudý bariéře (na kterou bohužel neustále spousta nešťastníků nostalgicky vzpomíná jako na časy, kdy bylo líp…) neměl možnost poznat.

  Ale také něco o knize, že ano… Skvělé. Šlape to. Sviští to. Bliká to. Vrní to. Chvilku odpočinku a pak hupky dupky znovu do haptického oblečku, nasadil VR brýle, nalogovat a… číst.

  oolinkaa

  05.12.2017

  tak toto bylo těžké.. nejsem žádný pc maniak, ani pc her, ale dle anotace mě to celkem uchvátilo, a těsila jsem se na čtení.. nicméně zprvu jsem to chtěla vzdát, nebavilo mě to, dlouhé popisování nějakých her a jejich zakladatelů je pro mě úplně bezcenné a dost jsem stránky přeskakovala.. nicméně když jsem se prokousala k samotnému ději a honu na H. vejce, bylo to prima.. takže takový průměr, za mě 3*..

  Woodinko

  04.12.2017

  Veľmi zaujímavý príbeh ktorý spája Sci-fi virtuálneho sveta a nostalgiu 80-tych rokov.

  Abixa

  29.11.2017

  Nejlepší kniha co jsem za poslední dobu četl. Jakožto milovníkovi video her, komiksů, anime, fantasy/sci-fi literatury a filmů, se mi dostalo toho nejlepšího zážitku, a to všechny tyhle věci naservírovány na jednom talíři. Pořádná akční jízda v herním stylu, obohacena o nespočet odkazů na 80-90.léta (I přesto že jsem vyrůstal o dekádu později, tak velkou část všech těch referencí a děl co jsou v knize zmíněny znám nebo se s nimi alespoň setkal a tím si je i znovu připomněl. To co šlo mimo mě a nikdy se s tím nestřetl tak se dalo jednoduše vygooglit a hned jsem byl v obraze) a krásné narážky na tuhle komunitu geeků/gamerů apod. a jejich životní styl mimo realitu. Úplně jsem se v knize našel, teď jen vyčkat na film a doufat že to na plátně bude podobná jízda jako v knize.

  Normálně se skrz knížky prokousávám nějaký ten pátek a čtu je spíš ve volných chvilkách, tahle mě ale už od samotného začátku vtáhla do sebe a nedovolila mi se od ní odtrhnout. Po 4 večerech jsem jí s nadšením přečetl aniž bych se do čtení musel nutit.

  Kniha se nemusí zalíbit každému, ten kdo se v herním světě moc nepohybuje tak z knížky moc zážitek asi mít nebude, nebo právě naopak a zjistí že celou tu dobu hledal pravě tohle 🙂

  Bekerče

  18.11.2017

  Stálo to za přečtení! 🙂

  MaxQ

  14.11.2017

  Rád se připojím ke zdejším nadšeným recenzím. V 80 letech jsem začínal koketovat s počítači, byť za totáče ve velmi omezených možnostech. Každopádně jsem většinu titulů dohnal v letech devadesátých, samozřejmě včetně filmů a muziky. Takže tato kniha mi opravdu připomněla mé mládí. Čte se perfektně, těžko se od ní odtrhává. A byť v sobě nenese žádnou velkou myšlenku, tak dokáže skvěle pobavit. A to není málo.

  mišmaška

  10.11.2017

  Jsem nadšená, jedna z nejlepších knih, co jsem za poslední dobu četla.

  gonga

  09.11.2017

  Opět jsem se nechal nachytat zdejším vysokým hodnocením , utratil jsem celých 400,- Kč za tuto naivní knihu. Po přečtení 4 kapitol lituji, i když jsem pubertu prožil také v 80. letech, jako guru hlavního hrdiny. Bohužel to byly osmdesátky v socialismu, nikoliv v USA a tak na mě spousta popkulturních odkazů ani fungovat nemůže. Byť je znám, tak jsem na nich nevyrůstal. To by mi ale nevadilo tolik, jako jazyk , kterým je kniha napsána. Infantilní, dětský, naivní. Snad taková nebude celá kniha.

  NAMEKA

  06.11.2017

  Paráda 🙂 Tahle kniha se u mne zařadila mezi mé nejoblíbenější.

  Heisenberg

  05.11.2017

  Jen ve zkratce: Tahle kniha byla jako stvořená přímo pro mě, ani jediný moment jsem se nenudil, nenašel jsem jediné slabé místo. Do četby jsem byl tak zažranej že jsem knihu měl po necelých 4 večerech přečtenou. Všechny kulturní reference mě potěšily. Příběh měl pěkný spád a výbornou gradaci, pěkně pracoval s postavami. Akce zde byla pěkně divoká, hravá a dravá. Prostě a jednoduše: Ready Player One je jedna velká jízda, totální nářez. To vše ze mě mluví asi můj vnitřní geek, ale je to tak, jsem nehorázně nadšen. Kniha se nemusí líbit každému, ale já si ji neuvěřitelně užil. Jedna z nejlepších knih co jsem v poslední době četl, a od teď i jedna z mých nejoblíbenějších. Jsem zvědav, jaká bude adaptace Stevena Spielberga, už se moc těším. A hlavně, díky Ernestu Clineovi za jednu z nejoriginálnějších knih jaká byla kdy napsána. Jen a jen doporučuji!

  Endy17

  03.11.2017

  "Vypadalo to tam jako v osmdesátých letech" je s absolutní převahou nejčastější větou příběhu, čtenář se s ní setká bezmála na každé stránce téhle lehce infantilní a naivní knihy. Trochu je to Harry Potter, včetně vševědoucí Hermiony, trochu Clancyho Net Force.
  Děj ubíhá rychle a stránky přímo mizí před očima. Ale když zmizí i ta poslední, nijak zvlášť vás to mrzet nebude.

  olle3

  26.10.2017

  Za poslední dobu jedna z nejlepších knih, která se mi dostala do ruky.

  Musím se přiznat, že neoriginální slovní spojení "virtuální realita" ve mně ze začátku nevzbuzovala velké nadšení – stejně, jako obálka. O knize jsem do té doby neslyšel a nečekal jsem nic extra.

  O to víc jsem byl překvapen, když se z titulu vyklubal jeden z těch, o kterých se pak říká, že se čtou "jedním dechem". Strhující dobrodružný příběh, perfektně vykreslená virtuální realita, s kterou se okamžitě ztotožní každý hráč (sám jsem hrál kdysi WoW), ale i ten, kdo má jen trošku představivosti. Velmi se mi líbil koncept, ve kterém byl vlastně hl. hrdina sám proti celému světu – a to jak tomu reálnému, tak tomu virtuálnímu.

  Velmi mne zaujal svět, ve kterém je možné cokoliv a přesto má svá pevná pravidla. Autor do posledního zbytku využil jeho potenciál a přesvědčil mě o tom, že jestli/až někdy bude nějaká dokonalá virtuální realita naprogramována, mohla by vypadat takhle.

  Prostě skvělá práce ve všech směrech. A i když si mé hnidopišské já našlo nějakou výtku, zpravidla byla o stránku později vyvrácena nebo vysvětlena.

  SPOILER!
  p.s. Hlavnímu hrdinovi jsem fandil tak urputně, že kdyby to nakonec nedopadlo dobře, autora bych si našel a dal mu jednu do zubů.

  Hodnocení: 5/5

  Více recenzí na: sekerkatomas.cz

  Dejwy

  08.10.2017

  Awesome

  LenkaWal

  06.10.2017

  Nevím kde začít. Začátek, lehce pomalejší seznamování s dějem a realitou, ale nezbytný. Bez něho by to nedávalo smysl, ale taky byl zajímavý. Pak se to rozjelo, ale uprostřed děj trochu ztratil dech. Ale ke konci to zase frčelo. Těším se, až se podívám na film. Nevím, jestli s toho jako většinou neudělají blbost, ale opravdu se těším na vizuální stránku.

  Pozor Spoiler: Ta ubrečená, zoufalá část s Wadem, kdy jen chodí a brečí, byla k uzoufání nudná.

  Rawar

  03.10.2017

  Tahle knížka je cílená na určitý druh lidí, ale to neznamená, že si ho nemůže přečíst kdokoliv. Kdokoliv kdo chce poznat bláznivou fantasii jednoho spisovatele, který vymyslel fungující virtuální svět, kde jste mohli být čím jste chtěli. Kde jste mohli zapomenout na skutečný svět. Že to lze i v dnešní době? Ano lze! V podstatě dnes můžete skrze internet získat vzdělání, vydělat mraky peněz, můžete si najít partnera, objednat si jídlo, vylepšit si vizáž…no zkrátka můžete dělat velkou magii. V téhle knížce je to ještě znásobené skutečností, že díky rukavicím a elektronickým brýlím jste skutečně ve středu dění a máte mnohem intenzivnější pocit bytí. Na pozadí jsou skvěle popsané neduhy, které sžírají skutečnou civilizaci. Špinavou a prohnilou. To je možná také lehký obraz dnešní doby. Malá paralela s 1984 ? Možná ano přátelé. Četlo se to lehce a pět hvězd nedávám jen proto, že už mi není 20 ani 25

  Kraken84

  27.09.2017

  Byla to vážně čtivá a zábavná jízda.

  Trailer dává tušit supr film, ale knihu nepředčí. Další kniha psaná IT geekem Marťan je opačný příklad.

  Většinu těch bojovníků, robotů a podobných nesmyslů jsem neznal a asi proto mi to nevadilo jako vykrádačka a rád jsem slyšel zmínku o Rush, Spaced a Pytonech.

  Ke konci jsem začal litovat ty děti, když se setkaly se svojí modlou –
  spoluzakladatelem hry, který byl rád, že jsou všichni až po uši zabraní do hraní, pop-kultury 80. let, kterou dokonce studují a znají zpaměti. To, že jsou naprosto nepoužitelní se zde neřeší. V cíli se nám dostává ponaučení, které protiřečí všemu, co předcházelo a nutně muselo předcházet dosažení cíle.

  EricNor

  26.09.2017

  Byl jsem hlavne zvedavy z duvodu, ze film toci Spielberg. Mel jsem za to, ze by si nevybral spatnou latku. Jsem ovsem dost zklamany. Kniha sice odsypa, ale jazyk je an urovni internetoveho diskutera – coz samosebou hlavni hrdina castecne je. Dale vlastne netusim jaky smysl kniha ma. Mozna neztracejte cas ve virtualnim svete, jdete radeji ojizdet skutecne holky (kluky), ale to autor vlastne celou dobu popira nekritickym zboznovanim milovanych videoher a tv poradu. V pribehu neexistuje prakticky prekazka, kterou by hrdina musel prekonavat za jakychkoliv tezkosti a s usilim na pokraji vycerpani nebo smrti. Popis technickych veci je pěkný, ale to je vse. Nakonec jsem to precetl celkem rychle, ale celou dobu jsem se nemohl zbavit pocitu, ze ztracim cas, coz je vlastne stejne jako u videoher :).

  petr9807

  20.09.2017

  Kniha jde do veliké hloubky, co se týče reálií 80. let. Pokud máte vztah k hrám, hráli jste někdy online, a zároveň vám něco říkají i filmy jako WarGames, nebo alba od skupiny Rush, pak si tuhle jízdu užijete.

  verxes

  17.09.2017

  Překvapilo mě, jak jednoduše se to četlo, docela mě to pohltilo a celkově mě to hodně bavilo – i na nějaké ty staré gamesy jsem si při tom taky vzpomněl.. u mě je hodnocení jednoduché – kniha splnila očekávání, přečetl jsem ji tak rychle, jako už dlouho žádnou knihu – např. když jsem chtěl jít spát a odložit to, tak jsem si říkal "ještě si kousek přečtu, ještě pár stran.." .. a to už se mi poslední dobou u žádné knihy nestalo.. takže 5/5 za super zážitek a určitě vyzkouším i další tituly od tohota autora, kterého jsem doposud neznal.
  TAGS:

  Online Ready player one – Hra začíná ebook, Kniha Ready player one – Hra začíná FB2, Download Ready player one – Hra začíná PDF , Download Ready player one – Hra začíná MOBI, Online Ready player one – Hra začíná kniha, Zdarma Stažení Ready player one – Hra začíná IPhone, Online kniha Ready player one – Hra začíná PDF, Zdarma Ready player one – Hra začíná DJVU, Zdarma Stažení Ready player one – Hra začíná TXT, Stažení Ready player one – Hra začíná RTF, Online Ready player one – Hra začíná FB2 , e-kniha Ready player one – Hra začíná stažení TXT, Zdarma Ready player one – Hra začíná stažení kniha, e-kniha Ready player one – Hra začíná download MOBI, Stažení Ready player one – Hra začíná IPad, Číst Ready player one – Hra začíná MOBI, Číst Ready player one – Hra začíná DOC, Zdarma Ready player one – Hra začíná AWZ, Download e-kniha Ready player one – Hra začíná iPad , Zdarma Ready player one – Hra začíná DJVU, Download Ready player one – Hra začíná e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Ready player one – Hra začíná DVD, Číst Ready player one – Hra začíná TXT, Book Ready player one – Hra začíná stažení DJVU, Ready player one – Hra začíná stažení kniha zdarma, Ready player one – Hra začíná stažení kniha pdf zdarma, Ready player one – Hra začíná pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Ready player one – Hra začíná pdf zdarma, Ready player one – Hra začíná stažení kniha epub zdarma, Ready player one – Hra začíná ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply