Řecký poklad Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Řecký poklad Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Řecký poklad Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Řecký poklad


Kniha v českém jazyce!


Stažení Řecký poklad zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Řecký poklad (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Řecký poklad zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Řecký poklad.pdf (EUR-0.00)

  Řecký poklad.epub (EUR-0.00)

  Řecký poklad.doc (EUR-0.00)

  Řecký poklad.txt (EUR-0.00)

  Řecký poklad.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Řecký poklad.PDF – (EUR 0.00);

  Řecký poklad.MOBI – (EUR 0.00);

  Řecký poklad.EPUB – (EUR 0.00);

  Řecký poklad.DOC – (EUR 0.00);

  Řecký poklad.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  The Greek Treasure (1975)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Historie
  Vydáno: , Odeon
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (10)

  Přidat komentář

  85098211

  03.08.2017

  Matně si vzpomínám, že jsem knihu už jednou kdysi četla. Tentokrát jsem si ji poslechla jako audioknihu v podání Martina Preisse. Je dobrá, ale zdá se mi až moc popisná. Pokud jde o osudy Schliemanna a jeho ženy Sofie, tak oba nezbývá než je obdivovat. Co všechno dokázali a v jakých podmínkách. To je v dnešní době nejen nepředstavitelné, ale i nemyslitelné. A těch překážek, co museli na své cestě k úspěchu překonat! Nic jim nespadlo do klína samo. Smekám před nimi…

  lentilka_007

  17.07.2017

  Když se člověk začte, čte se hezky. Měla jsem ale problém se ke knize vracet a znovu se vždy začíst. V průběhu její četby jsem přečetla několik dalších, nebyla to pro mě taková ta, co se čte jedním dechem. Přesto ale moc zajímavý příběh, dobrá kniha.

  Liilith

  11.06.2017

  Vynikající kniha a úžasný životopis velkého člověka. Jaký by byl kdyby mohl žít a pracovat v dnešní moderní době? Dokázal nepředstavitelné věci a přitom nezapomněl odkud pocházel. Uměl vydělat spoustu peněz, ale ty dokázal přímo krásně utratit a myslet i na tu nejubožejší ženu svého dětství. Co dodat?

  niika

  15.07.2014

  V tak obsáhlém románu se nelze vyhnout zdlouhavým popisům, přesto kniha je napsaná velmi čtivě, a tak se dá tento fakt snadno odpustit. S Henrym a jeho ženou Sofií jsem strávila krásné chvíle. Jejich život byl neuvěřitelný. Nejvíce se člověku tají dech, když si uvědomí, že autor vycházel ze skutečných postav. Příběh se tolik liší od jiných fiktivních v ostatních románech. Co život nevymyslí?! Oceňuji popsání Sofie Schliemannové jako odvážné, silné ženy a oddané manželky.

  ideaface

  13.01.2014

  Docela poutavý příběh, nešlo od něj odtrhnout oči, určitě čtivé od první do poslední stránky.

  Atuin

  02.11.2013

  Představa že brouzdal v Homérovi a zatrhával si různé poznámky, četl ho sem a tam a tak TO prostě našel mi přišla vždy zajímavá a naveskrz romantická. Je to jakýsi výsměch akademické ( i jiné) společnosti, ačkoliv výsměch zcela nečekaný a Schliemann k němu dospíval dosti tvrdě. I. Stone nechal v pozadí jeho mládí a tuto dost neupozaditelnou perspektivu a vytáhl na světlo Henryho již absolutně věřícího ve svůj cíl. I tak však tento muž zjistil že řecko skrývá ještě něco daleko živějšího než jsou Homérovo verše, a mám dojem že teprve tehdy po tomto zjištění se mu otevřelo.
  Kniha je to čtivá, koho zajímájí počátky archeologie, ale i toho koho vůbec nezajímájí, ale rád se s nimi setká, toho překvapí jak živoucí to může být. 5/5

  alicepar

  24.10.2013

  Čtivá kniha, kouzelná zejména tím, že je postavená na skutečných událostech.

  fialka voňavá

  22.06.2013

  Schliemannův živ. příběh plný dobrodružství i jeho fantastické archeologické objevy nám přibližuje tato kniha. Popisuje život s druhou ženou Sofií,která si ve svých 17. letech bere o 30 let staršího muže.Schliemann díky svému nadšení a neúnavnému úsilí našel Priamův poklad, objevil Tróju,Mykény a tisíceuměl. předmětů z čistého zlata. A z knihy vyplynulo, že hlavně našel svůj "řecký poklad" ve své ženě Sofii.

  demonnight

  27.09.2012

  Souhlasím z předchozím komentářem, jen je pro mě Irving Stone čtivější.

  vincek1

  17.11.2011

  Po H.A Stoll další životopisný román o Heinrichu Schliemanovi. Četl jsem oba a také je vlastním . Podle mého názoru výborně napsané a čtivé.  TAGS:

  Online Řecký poklad ebook, Kniha Řecký poklad FB2, Download Řecký poklad PDF , Download Řecký poklad MOBI, Online Řecký poklad kniha, Zdarma Stažení Řecký poklad IPhone, Online kniha Řecký poklad PDF, Zdarma Řecký poklad DJVU, Zdarma Stažení Řecký poklad TXT, Stažení Řecký poklad RTF, Online Řecký poklad FB2 , e-kniha Řecký poklad stažení TXT, Zdarma Řecký poklad stažení kniha, e-kniha Řecký poklad download MOBI, Stažení Řecký poklad IPad, Číst Řecký poklad MOBI, Číst Řecký poklad DOC, Zdarma Řecký poklad AWZ, Download e-kniha Řecký poklad iPad , Zdarma Řecký poklad DJVU, Download Řecký poklad e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Řecký poklad DVD, Číst Řecký poklad TXT, Book Řecký poklad stažení DJVU, Řecký poklad stažení kniha zdarma, Řecký poklad stažení kniha pdf zdarma, Řecký poklad pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Řecký poklad pdf zdarma, Řecký poklad stažení kniha epub zdarma, Řecký poklad ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply