Řeka bohů II. Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Řeka bohů II. Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Řeka bohů II. Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Řeka bohů II.


Rok pro celosvětovém úspěchu románu Řeka bohů připravil mistr afrických příběhů Wilbur Smith pokračování bestselleru pod názvem Řeka bohů II – Sedmý pergamen. Mezi oběma ztvárněnými příběhy však uplynuly čtyři tisíce let. Duraid a jeho nádherná manželka Royana jako první objeví hrobku královny Lostris. Naleznou zde pergameny, v nichž truchlící Taita popsal pohřeb faraona Mamose i s veškerým jeho bohatstvím. Senzační odkaz ze záhrobí se stane vodítkem k hledání pokladu nedozírné ceny a rozluštění faraonova tajemství. Rozpoutá se divoká bitva, ve které mnozí jednají bez zábran, jen aby dosáhli svých cílů.Kniha v českém jazyce!


Stažení Řeka bohů II. zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Řeka bohů II. (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Řeka bohů II. zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Řeka bohů II..pdf (EUR-0.00)

  Řeka bohů II..epub (EUR-0.00)

  Řeka bohů II..doc (EUR-0.00)

  Řeka bohů II..txt (EUR-0.00)

  Řeka bohů II..mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Řeka bohů II..PDF – (EUR 0.00);

  Řeka bohů II..MOBI – (EUR 0.00);

  Řeka bohů II..EPUB – (EUR 0.00);

  Řeka bohů II..DOC – (EUR 0.00);

  Řeka bohů II..TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Řeka bohů (2.)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Historie
  Formáty eknihy: EPUB
  Vydáno: , Alpress
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (59)

  Přidat komentář

  Zdeňulína

  předevčírem

  Zprvu pro mě bylo zklamáním, že děj se odehrává v současnosti, ale starý egypt byl cítit stále. Kniha mě nadchla úplně stejně jako první díl.

  Sandalkar

  13. ledna

  Byla jsem nadšenější než z prvního dílu, sice se to pomalu rozjíždí, ale konec stojí za všechny prachy! Doporučuji milovníkům Indiana Jonese 🙂

  ufounek17

  20.11.2017

  Bez komentáře…poutavá,čtivá a emocionální jako ta první. Napnutá jsem byla od začátku do konce !!! Doporučuji.

  Endy17

  31.10.2017

  Nepravděpodobné a nereálné, ale o tom to není. Kniha dokáže čtenáře pobavit a strhnout, v některých pasážích je těžké se od ní odtrhnout. Místy je ale zbytečně podbízivá a opakované odkazy autora na předchozí díl a vlastní osobu jsou násilné.

  p.pavlina

  22.09.2017

  I když je to druhý díl, bylo to perfektní. Vypravěčské umění autora je obdivuhodné. Neztrácelo to šťávu a nápad se způsobem napojení na první knihu byl originální. Už se těším na další díl.

  Ishir

  06.08.2017

  první díl mě bavil více

  Blekí

  20.07.2017

  Tahle kniha je taková pohádka pro dospělé – nereálné postavy, milostná zápletka, zlý záporák a nakonec šťastný konec a všichni žili šťastně až do smrti. Oproti jedničce jí chybí náboj a atmosféra, která pro mě z první Řeky bohů udělala nezapomenutelnou knihu. Přesto jí musím dát 4/5, protože nižší hodnocení by ji dle mého názoru uráželo. Kniha je akční, děj má spád, postavy si lehce oblíbíte a ve výsledku si u čtení moc hezky odpočinete aniž by jste se nudili.

  harena

  17.07.2017

  Druhý díl Řeky bohů, napsaný velice čtivě, opět od začátku až po str. 500 napětí, láska, prostě dobrodružná pohádka pro dospělé, která se neuvěřitelně dobře četla. Knížku doporučuji jako příjemné čtení pro chvíle odpočinku.

  Romžiry

  10.07.2017

  Opět bez zklamání. Těším se na další díl.

  niknikita

  08.06.2017

  Wilbur Smith a jeho jedinečné vypravěčské umění mne asi nemůže zklamat.Fascinuje mne způsob, jakým čtenáře přenáší z dramatických línií do uvolněného až romantického děje, aby v zápětí ještě přitvrdil a znovu napnul strunu příběhu až k prasknutí.Opět další nádherná kniha – jak jinak.

  jana5843

  07.06.2017

  Musím říci že druhy díl je lepší než první má vetší spád a je to napínavé ..ˇúplná výprava ..Taita jak jinak úžasně dokonalý ..rozhodně doporučuji

  Atanone

  14.05.2017

  Trochu jsem se pokračování bála,protože většinou dvojka laťku nepřeskočí.
  Druhý díl je jiný (tož aby nebyl,že!),ale zase opět velmi dobře vystavěný příběh,moc dobře se mi to četlo

  Basetka

  25.03.2017

  Uvažovala jsem, zda si udělat časovou prodlevu mezi prvním a druhým dílem. Začetla jsem se hned. Ze začátku mi bylo líto, že už nejde o samotného Taitu, ale příběh je postaven na jiné časové ose. Nicméně, tak jako v prvním díle mě uchvátila oddanost Taity k Lostris, tak v druhém díle jsem byla neméně okouzlena Roaninou láskou k historii a Egyptu.
  A tím, že byl závěr i překvapující, tak dávám opět plný počet.

  paprika75

  07.03.2017

  Po přečtení prvního dílu jsem se vrhla na druhý. Těšila jsem se na pokračování … a to jsem se spletla. Když mi došlo, že jsem v současné době, tak jsem byla dost zklamaná, ale nevzdala jsem to … vyplatilo se. Skvěle postavený příběh. Byla jsem nadšená. 5*

  karamelka33

  15.02.2017

  Od půlky zajímavý ,jinak jednička byla lepší.

  jana5843

  30.01.2017

  Super ,lepší než jednička ..

  Jap

  21.11.2016

  Většinou to tak nebývá, ale druhý díl se mi líbil víc než asi slavnější jednička. Wilbur Smith píše poutavě a určitě zkusím i jeho další knížky.

  vlkcz

  06.09.2016

  Ve srovnání s "jedničkou" je přímočařejší a akčnější. Ale přeci jen jde o krok zpátky, takže další díly už asi pominu.

  martin9072

  20.08.2016

  Teda, to byla jízda. Dobrovolně se přiznám, že jsem se kvůli negativním referencím tomuto dílu dlouho vyhýbal, ale nakonec jsem neodolal a přečetl jsem to. Na začátku jsem měl problémy sžít se se stylem vyprávění, ale po první vraždě jsem se naladil na stejnou vlnu s autorem a už jsem se vezl. Pravda, autor se nevyhnul některým klišé (úchylného německého boháče bych klidně oželel, stejně tak bych oželel i hlavní postavy vyrobené ze železa :)), ale kniha je jinak natolik dobrá a má spád dravé řeky, že klišé velice rád odpustím. 5*.
  Jo a namachrovaný Taita mi vůbec nechyběl 🙂

  lábuska1

  19.05.2016

  Druhý díl je více "akční ", dobře se čte.

  Hedwik

  12.05.2016

  Kniha je velmi hezky napsána a opět mě pohltila celou svou originalitou. Co mě však trochu vadilo a nepůsobilo zas tak lehce jako celá kniha, je popis milostných scén. Však je to jedna nepatrná vada na kráse 🙂

  Jido

  25.04.2016

  Stejně jako první díl čtivé, napínavé, dobrodružné, tajemné…

  papajapa

  02.04.2016

  První díl se mi líbil víc, ale i tahle kniha měla své kouzlo. Děj se odehrává v přítomnosti což je změna, nicméně poutavý děj, který čtenáře rozhodně nepustí.

  Janapek

  02.04.2016

  První díl Řeky bohů byl lepší, ale děj stále napínavý :-).

  fis.rena

  02.04.2016

  Pro mě slabší,ačkoliv dobrodružnější než první díl. Nečekané zvraty,ale další díly už číst nebudu,jsem přehlcena a tak nějak necítím absolutní potřebu číst dál. Pro mě dostačující 😀

  Aknel26

  17.03.2016

  Úplně jiné než první díl. Tak moc, že nedokážu říct, který díl byl lepší, je to nesrovnatelné. Dvojka byla navzdory předpokládanému konci napínavější, posledních asi sto padesát stran jsem četla na jeden zátah dlouho do noci. Tři věci mi ale nesedly: 1) co všechno ten Taita před 4000 lety dokázal bez pomoci techniky, 2) co všechno hlavní hrdinové přežili, 3) že by bylo možné číst hieroglyfy stejně snadno a plynule jako Ema má mísu?

  veronika_m

  11.02.2016

  Nečekaná změna dějové linie oproti prvnímu dílu, ale taky super a velmi čtivá. Více se blíží Smithovým standardním knihám.

  Veggi

  16.01.2016

  Kniha čtená s delším odstupem od prvního dílu. Je to až k nevíře kolik smrtelných útoků a nehod přežijí hlavní hrdinové a mají maximálně modřinu. Místní lidé padají jak mouchy, jim holt štěstí nepřeje. Kniha je plná kliše, jako např. Němci jsou tu popisování v podstatě jako pervezní úchyláci s podivnými sexuálními praktikami : ) No i přesto všechno jsem se přistihla, že v některých pasážích ani nedýchám, jak jsem napnutá : )

  k.chilli

  02.10.2015

  Akčnější než dvojka,ale slabší na příběh.Každopádně jako pokračování jedničky dobré:-)

  ma71

  26.09.2015

  Můj názor je, že první díl je lepší. I tak ale rozhodně stojí za přečtení. Dvojka je taková akčnější, první díl zase vtáhne čtenáře do děje díky skvěle popsané atmosféře starověkého egypta. Přiznám se, že ta historie je mi bližší.
  TAGS:

  Online Řeka bohů II. ebook, Kniha Řeka bohů II. FB2, Download Řeka bohů II. PDF , Download Řeka bohů II. MOBI, Online Řeka bohů II. kniha, Zdarma Stažení Řeka bohů II. IPhone, Online kniha Řeka bohů II. PDF, Zdarma Řeka bohů II. DJVU, Zdarma Stažení Řeka bohů II. TXT, Stažení Řeka bohů II. RTF, Online Řeka bohů II. FB2 , e-kniha Řeka bohů II. stažení TXT, Zdarma Řeka bohů II. stažení kniha, e-kniha Řeka bohů II. download MOBI, Stažení Řeka bohů II. IPad, Číst Řeka bohů II. MOBI, Číst Řeka bohů II. DOC, Zdarma Řeka bohů II. AWZ, Download e-kniha Řeka bohů II. iPad , Zdarma Řeka bohů II. DJVU, Download Řeka bohů II. e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Řeka bohů II. DVD, Číst Řeka bohů II. TXT, Book Řeka bohů II. stažení DJVU, Řeka bohů II. stažení kniha zdarma, Řeka bohů II. stažení kniha pdf zdarma, Řeka bohů II. pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Řeka bohů II. pdf zdarma, Řeka bohů II. stažení kniha epub zdarma, Řeka bohů II. ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply