Rendezvous Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Rendezvous Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Rendezvous Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Rendezvous


Vybrať sa na schôdzku s diablom si vyžaduje sakramentskú odvahu.
Po porážke Napoleona Bonaparteho konečne zavládol v Európe mier. Harry Fleming, gróf z Graystonu, ktorý si počas vojny plnil vlasteneckú povinnosť, sa rozhodne uzavrieť manželstvo so ženou, zodpovedajúcou jeho vysokým nárokom. Na zozname jeho potenciálnych manželiek sa nečakane ocitne aj Augusta Ballingerová.
Po záhadnej smrti brata Richarda zostane dvadsaťtriročná Augusta posledným potomkom rodu Ballingerovcov z norghumberlandskej vetvy. Jej predkovia boli vychýrenými hazardérmi, vychutnávajúcimi život plnými dúškami.
Úsilie očistiť povesť rodiny núti Augustu podniknúť nejeden riskantný krok, čím serióznemu grófovi poriadne pohne žlčou. Napriek všetkým výstrelkom tmavovlasej potmehúdky trvá Harry na sobáši.Kniha v českém jazyce!


Stažení Rendezvous zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Rendezvous (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Rendezvous zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Rendezvous.pdf (EUR-0.00)

  Rendezvous.epub (EUR-0.00)

  Rendezvous.doc (EUR-0.00)

  Rendezvous.txt (EUR-0.00)

  Rendezvous.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Rendezvous.PDF – (EUR 0.00);

  Rendezvous.MOBI – (EUR 0.00);

  Rendezvous.EPUB – (EUR 0.00);

  Rendezvous.DOC – (EUR 0.00);

  Rendezvous.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Historická tematika

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Pro ženy
  Vydáno: , Wist
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (12)

  Přidat komentář

  Majdule

  27.02.2017

  Vášeň, romantika, muž, který pohrdá láskou po špatné zkušenosti, aby poté miloval o to více, okouzlující a výstřední hlavní hrdinka. Úžasné erotické scény. Radost číst.

  martiline

  29.11.2016

  Romány od Amandy Quick jsem svého času doslova zbožňovala. Krásné příběhy. 🙂

  TaLu

  21.08.2015

  Opět jedna z těch velmi povedených historických romancí od autorky.
  Dokáže romantiku promíchat s vtipem i napětím a to všechno tak akorát, aby z toho nebyl nepoživatelný guláš.
  Doporučuji.

  kacaaba

  07.07.2015

  Další knížka, kde si žena svou inteligencí a odvahou získá srdce na venek tvrdého a neústupného muže. Historická romance z 19. století

  VytíVlčice

  05.03.2015

  Dle mého názoru je to jedna z nejlepších historicky napsaných románů od této autorky. Děj je velmi napínavý a romantické scény, které se v knize objevují jsou chvílemi i úsměvné. Napínavé scény, ale i vrtochy hlavních hrdinů jsou skvělé.

  miruska1

  27.02.2015

  Kniha sa mi veľmi pačila,je čtiva a docela som sa bavila…….

  zp87

  15.12.2014

  Moje první knížka od Amandy Quick – a velmi příjemný zážitek. Četla jsem ji tedy už před pár měsíci, takže si hlavně pamatuju to, že mě bavila a rozhodla jsem se od Quick přečíst knížek víc. Děj jsem si ale před přečtením obsahu vybavit nemohla. Takže vlastně ani nevím, proč dávám 4*… 🙂 ale ne, vím, že jsem ji přečetla během snad dvou dnů a že jsem se od ní nemohla odtrhnout – možná to bylo i tím, že to byla pro mě nová autorka… Lord Graystone byl trochu "škrobený" a tvrdý – jak píše mikika "chladnokrevný"… a právě to se mi líbilo – bylo to jiné, než hrdinové, kteří si z hrdinek sedají na zadek a pod jejich vlivem mění své priority a zvyky… Amandu Quick si tedy připisuju ke svým oblíbeným autorkám. Snad mě příště nezklame.

  mikika

  24.09.2013

  jedna z nejslabších od Amandy, obvykle duo ztřeštěná hrdinka + chladnokrevný lord funguje, tady to bylo naprosto nereálné, slaboduché hovory, jsem notně zklamaná… asi hodně stará kniha, dle slovníku (nebo překladu..)

  kika 13

  23.02.2013

  Krásné čtení v té době jsem měla tuto spisovatelku ráda.

  maryzka

  04.05.2012

  byla to první kniha kterou jsem od této autorky četla.

  ivule85

  19.03.2012

  Moc hezká knížka a krásný příběh 🙂

  lily152

  20.02.2012

  Tato knížka je velmi zábavná, ostatně jako každá od této autorky . Je zde velmi zajímavá zápletka. Kniha mě moc bavila.  TAGS:

  Online Rendezvous ebook, Kniha Rendezvous FB2, Download Rendezvous PDF , Download Rendezvous MOBI, Online Rendezvous kniha, Zdarma Stažení Rendezvous IPhone, Online kniha Rendezvous PDF, Zdarma Rendezvous DJVU, Zdarma Stažení Rendezvous TXT, Stažení Rendezvous RTF, Online Rendezvous FB2 , e-kniha Rendezvous stažení TXT, Zdarma Rendezvous stažení kniha, e-kniha Rendezvous download MOBI, Stažení Rendezvous IPad, Číst Rendezvous MOBI, Číst Rendezvous DOC, Zdarma Rendezvous AWZ, Download e-kniha Rendezvous iPad , Zdarma Rendezvous DJVU, Download Rendezvous e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Rendezvous DVD, Číst Rendezvous TXT, Book Rendezvous stažení DJVU, Rendezvous stažení kniha zdarma, Rendezvous stažení kniha pdf zdarma, Rendezvous pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Rendezvous pdf zdarma, Rendezvous stažení kniha epub zdarma, Rendezvous ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply