Reparátor Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Reparátor Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Reparátor Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Reparátor


Román Reparátor vyšel v roce 1997, tedy devět let po Měsíci mého života. V jistém smyslu spadá i nespadá do mého arkadského cyklu, záleží na tom, jak se arkadský cyklus definuje. Pokud místopisně, tak samozřejmě do cyklu patří, protože se odehrává v Arkádii, ovšem pokud bych vycházel z předpokladu, že cyklus stojí na postavách Kuby Nedomého a Dědka Čucháka a krásné Su, pak sem nepatří. Kuba s Dědkem se tu jenom mihnou. Dá se tedy říci, že stojí tak trochu mimo a je mi to trochu líto. Z určitého hlediska je to podle mého názoru lepší román než Měsíc mého života, který ostatně v pravém slova smyslu román není.
—-
Detektivní sci-fi román z prostředí kosmu, jehož hlavním hrdinou je reparátor, opravář mechanizmů.
Klonované dvojče, muž žijící nenápadně a strastiplně, neboť jeho profese je zákonem zakázána, se dostává do víru událostí, které ho ženou a vlečou až k setkání s rodným bratrem a k poznání úkolu, pro nějž byli oba sourozenci vytvořeni. Píše se rok 2227. Industriální impérium spravuje moudře a spravedlivě přirozené i umělé světy Sluneční soustavy. Císařské edikty vydané proti zakázaným technologiím tvoří základ stability. Poté, co byly zakázány mezihvězdné lety a kolonisté z planety Uma v soustavě Sonora Asdal byli repatriováni, lidé se mohou moudře a klidně soustředit na správu svých věcí. Všichni jsou šťastni. S některými výjimkami. V lunárním habitatu Arkádie začíná příběh jednoho takového nespokojence. Jmenuje se Ron Astonvarga. Povoláním je reparátor a už to ho staví za hranice zákona: opravování mechanických zařízení je zakázáno. Co si ale má Ron počít, když nic jiného dělat neumí a nechce? Ty tam jsou doby, kdy měl přístup do nejvyšší společnosti, ke dvoru vévody Magira. Nyní žije z ruky do úst a doba, potvora, je čím dál horší. V této chvíli náhle umírá starý vévoda Magir, někdejší Ronův ochránce a jeho poslední naděje. V poslední vůli na Rona nezapomněl. Odkázal mu cosi pramálo praktického, cívku speciálního drátu, se kterou se nedá nic dělat, jen ji prodat. Právě to Ron udělá a v tom okamžiku se ocitá ve víru pekelného tance. Uchází se o něho tajná služba Jeho Veličenstva i krásná teroristka. Ohrožují ho řezníci lidského masa i geneticky degradovaní humo, primitivní bytosti obývající nejvyšší vrstvu ochranné kupole habitatu Arkádie. Proti jeho vůli se před ním otvírá úzká a klikatá cesta s propastmi na obou stranách. Vede do kosmického prostoru, kde kdysi zahynul jeho bratr, legendární hrdina kosmického sportu Bart Astonvarga, při testování supermoderní lodi Drakkar. Co se to tenkrát stalo s Bartem a Drakkarem? Proč je o Drakkar najednou takový zájem? Byl to skutečně jen obyčejný závodní kosmolet? Doprovázen profesionálkou teroru Brendou Farrerovou musí Ron Astonvarga hledat odpovědi na tyto otázky, třebaže je ani nechce znát. Nehrdinský hrdina, obklopený ze všech stran zradou, je smýkán událostmi a hradby tajemství se kolem něho hroutí jako karty falešné hry. Detektivní příběh této kosmické science fiction vás přesvědčí o tom, co on tušil celý život, že se totiž nedá věřit vůbec nikomu. Snad jen s nějakými výjimkami.Kniha v českém jazyce!


Stažení Reparátor zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Reparátor (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Reparátor zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Reparátor.pdf (EUR-0.00)

  Reparátor.epub (EUR-0.00)

  Reparátor.doc (EUR-0.00)

  Reparátor.txt (EUR-0.00)

  Reparátor.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Reparátor.PDF – (EUR 0.00);

  Reparátor.MOBI – (EUR 0.00);

  Reparátor.EPUB – (EUR 0.00);

  Reparátor.DOC – (EUR 0.00);

  Reparátor.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Arkádie (Ondřej Neff)

  Žánr:
  Romány, Literatura česká, Sci-fi
  Vydáno: , Corona
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (3)

  Přidat komentář

  tenax

  18.02.2017

  Příběh Rona Astonvargy se odehrává v perfektně popsaném a propracovaném prostředí lunárního habitatu Arkádie ve 23. století. Má spád a napětí – co kapitola, to nějaký dějový zvrat, takže se čtenář vyloženě těší na další stránky, ale i humorné hlášky typu
  …úsměv toho druhu, jaký pedofilové přidávají školačkám jako prémii navíc k pytlíku bonbónů…
  …Úspory jsou látka značně těkavé povahy…
  …Byl to úsměv s razancí kopance do břicha…
  …patřil k těm žoviálům, kteří všechno řeší smíchem. A když se jim to nepovede, kudlou do zad…
  Skvělé odpočinkové čtení, které ale zároveň naznačuje, kam by se mohly vyvinout některé v současnosti rozpracovávané technologie a metody ovládání a kontroly společnosti. Až z toho trochu mrazí…

  lukaz1010

  24.07.2015

  Báječná knížka! Humor je v této Neffově knížce naprosto super. Pěkné počtení, které vřele doporučuji.

  machalcz

  08.03.2011

  Četl jsem to hned po přečtení "Měsíce mého života" a ta se mi tyto dvě knihy příjemně "spojily".  TAGS:

  Online Reparátor ebook, Kniha Reparátor FB2, Download Reparátor PDF , Download Reparátor MOBI, Online Reparátor kniha, Zdarma Stažení Reparátor IPhone, Online kniha Reparátor PDF, Zdarma Reparátor DJVU, Zdarma Stažení Reparátor TXT, Stažení Reparátor RTF, Online Reparátor FB2 , e-kniha Reparátor stažení TXT, Zdarma Reparátor stažení kniha, e-kniha Reparátor download MOBI, Stažení Reparátor IPad, Číst Reparátor MOBI, Číst Reparátor DOC, Zdarma Reparátor AWZ, Download e-kniha Reparátor iPad , Zdarma Reparátor DJVU, Download Reparátor e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Reparátor DVD, Číst Reparátor TXT, Book Reparátor stažení DJVU, Reparátor stažení kniha zdarma, Reparátor stažení kniha pdf zdarma, Reparátor pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Reparátor pdf zdarma, Reparátor stažení kniha epub zdarma, Reparátor ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply