Říjnový seznam Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Říjnový seznam Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Říjnový seznam Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Říjnový seznam


Domníváte se, že už vás Deaver nemůže ničím překvapit? Může. Touto knihou. Začátek tohoto neobyčejného krimirománu najdeme vlastně na jeho konci. Alespoň podle tradičních pravidel žánru. Která ovšem Jeffery Deaver převrací na hlavu. Gabriela McKenzieová zoufale čeká na zprávy o své unesené šestileté dcerce. Konečně se otevřou dveře. Do místnosti ale nevstoupí policie ani vyjednavač. Je to únosce a v ruce drží zbraň. Ještě před dvěma dny vedla Gabriela normální život. Jak je možné, že se všechno najednou takhle zvrtlo? Nejenže má zaplatit půl miliónu dolarů jako výkupné, ale musí také odevzdat záhadný dokument nazvaný Říjnový seznam. Nikdy dříve o té listině neslyšela. Ví jen tolik, že patřila bývalému šéfovi, který uprchl před policejním vyšetřováním neznámo kam… Od nedělního večera k pátečnímu ránu se odvíjí chytře vybudovaný děj, v němž nás autor nutí neustále přehodnocovat dříve předložená fakta. A když v samotném závěru konečně vyvstane úplný obraz děje, nezbude nám než užasnout nad tím, k jakému mistrovství Deaver dovedl umění literární manipulace.Kniha v českém jazyce!


Stažení Říjnový seznam zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Říjnový seznam (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Říjnový seznam zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Říjnový seznam.pdf (EUR-0.00)

  Říjnový seznam.epub (EUR-0.00)

  Říjnový seznam.doc (EUR-0.00)

  Říjnový seznam.txt (EUR-0.00)

  Říjnový seznam.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Říjnový seznam.PDF – (EUR 0.00);

  Říjnový seznam.MOBI – (EUR 0.00);

  Říjnový seznam.EPUB – (EUR 0.00);

  Říjnový seznam.DOC – (EUR 0.00);

  Říjnový seznam.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  The October List (2013)

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky
  Formáty eknihy: EPUB, MOBI, PDF
  Vydáno: , Domino
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (94)

  Přidat komentář

  artlucie

  26. ledna

  Tak tohle mi dalo zabrat. Geniální nápad, trvalo si zvyknout (chtěla jsem občas vědět, co bylo dál, a až pak mi došlo, že se dozvím jen to, co bylo dříve). Zajímavé. Jiný Deaver než obvykle, ale za mě super. Líbil se mi ten okamžik kdy to všechno klaplo do sebe a já si zase přečetla tu počáteční kapitolu a konečně věděla, jak to všechno bylo.

  Zouharka

  04. ledna

  je jiná než všechny jiné. Originálně napsaná, stále sem si musela uvědomovat , že se dej vrací ,…. nakonec si ale musí m znova opakovat : Nikomu se nedá věřit ,…. knihu doporučuju,…..

  Jaruš7

  04.12.2017

  No, zdolala jsem jí, ale klasika je KLASIKA. Nezdálo se mi to vyladěné, i když spád tu byl a konec tomu dal korunu.
  Citát: " Ne, nebudou si mě tam přát."

  luksky

  29.11.2017

  Kniha psaná naopak…měl sem z toho pochyby…ze začátku jsem se trošku ztrácel..ale pak to vše dávalo smysl a rozuzlení bylo fajn, mě se to lbilo.

  Mynny

  16.11.2017

  Unikátní nápad, pochybné zpracování. Kdyby to byla chronologicky psaná kniha, šlo by jednoznačně o Deaverovo nejslabší dílo, blízké dvěma hvězdičkám. Příběh sám o sobě je dost nezajímavý, chybí mu napětí i zajímavé lokace, známé z jiných Deaverových knih. Rozuzlení je jednoduše příšerné. Na druhou stranu čtivý styl si autor zachoval, takže jsem přečetl během jednoho dne. A za originální nápad dávám slabší 4* a s výhradou doporučuju.

  vlci

  11.11.2017

  Lákalo mne přečíst si příběh pozpátku. Navnadila mne spousta komentářů, ať to nevzdávám, i když začátek byl pro mne značně krkolomný (až tak do 3/4) a vyžadoval po mne notou dávku soustředěnosti.. Konec paráda!!! A když jsem si na závěr znovu přečetla první – poslední kapitolu, tak mi to celé došlo 🙂

  intelektuálka

  02.11.2017

  Krimi příběh pozpátku….

  Baki

  11.10.2017

  Je to přesně, jak se píše na přebalu knihy. Myslela jsem si, že už mě od pana Deavera nemůže nic překvapit – ale překvapilo!
  Geniálně napsaná kniha s neméně geniálními fotografiemi a popisky v obsahu. Zpočátku se vrství jeden otazník za druhým, postupně se vše objasňuje, ale stejně je to vše jinak a jasné je to až na úplném konci.

  Lukrecia

  01.10.2017

  Deavera miluji, ale u téhle knihy jsem si "sedla na zadek". Čekala jsem na konci, že to bude nesmyslné, nelogické, ale autor nejenže nezklamal, ale předčil všechno, co jsem dosud četla.

  silvara

  08.09.2017

  Na Říjnový seznam jsem se těšila. Za A) je to Deaver a za B) román, který je psán od konce k začátku? No, nečtěte to.
  A ano, z počátku to bylo nezvyklé čtení. Člověk si během jedné kapitoly vytvoří nějaký názor a pak zjistí, že jeho úsudek je chybný. A tak to pokračuje. Upřímně…nejvíc mě překvapily až dvě závěrečné (respektive dvě první) kapitoly. Za přečtení Říjnový seznam rozhodně stojí, ale moje oblíbená deaverovka to nebude.

  ThomasRuhe

  21.07.2017

  Říjnový seznam mě lákal, kvůli tomu, že je psán od konce na začátek. Opravdu originální nápad. Jenže při čtení jsem zjistil, že tento efekt není zase nijak výrazně znát jak jsem si původně představoval. Bylo to dobré, ale nic navíc. Až teprve posledních asi 60 stránek se tato finta naplno projeví a závěr je opravdu výborný. Hned po dočtení jsem si přečetl znovu první kapitolu, abych si připomněl jak to skončilo…
  Takže dávám 80 %.
  Taky by mě zajímalo jak knihu Deaver psal, jestli normálně a pak kapitoly otočil, načež je pouze upravil aby dávaly smysl a moc toho neprozradil, nebo hned postupoval od konce na začátek.

  SilvieSisinka

  16.07.2017

  Mile překvapena.Když jsem držela knihu v ruce a četla krimiromán psaný od konce k začátku….opravdu jsem si říkala to se nebude dát číst.Omlouvám se bylo to prima číst 🙂

  Don-Leo

  11.07.2017

  Kniha psaná zvláštním stylem. Děj je pozpátku. Celkem rychle se vše rozuzlilo. Krátké kapitoly, takže to celkem utíká. Doufám, že nejsem jediný, kdo musel po konci knížky číst znovu první kapitolu, abych zjistil, jak to vlastně skončilo.

  mulder

  20.06.2017

  J. Deaver patří k mým oblíbencům, tentokrát jsem s knížkou trochu bojoval, knihy neodkládám, daleko jsem k tomu neměl, ale dal jsem na radu knížku dočíst. Udělal jsem dobře, po přečtení se změnil celkový dojem z knihy k lepšímu. Začátek knihy jsem musel přečíst ještě jednou, celkově hodnotím jako zvláštní a povedené.

  katy238

  13.05.2017

  Deaver je jeden z mých zamilovaných autorů, a i když se jedná o skutečně brilantní a nezvyklé dílo, bohužel je to spíše slabší kousek. I tak jej mohu doporučit milovníkům zvolna stoupajícího napětí a poradit, nedokládejte knihu uprostřed jejího čtení, vydržte až do konce. Stojí to za to.

  klokan.1905

  28.04.2017

  Říjnový seznam…
  Četl se opravdu dobře, nejenom kvůli tomu, že kapitoly byly krátké a bylo jich dost… 😉 Napsat knihu od konce k začátku? Opravdu zajímavý nápad… Nejdříve jsem váhal nad tím, zda nemám začíst číst od začátku do konce, ale nakonec jsem to vzal tak, jak do Jeffery Deaver napsal… A dobře jsem udělal… 😉 Konec, tedy vlastně začátek, mě opravdu dostal…

  rabor

  04.04.2017

  Představoval jsem si, že díky retrospektivnímu stylu se z obyčejné deaverovské detektivky stane naprosto geniální záležitost, podobně jako u filmu Memento, který vám tady musím doporučit, protože jsem příliš líný vytvořit si profil na čsfd. Ale nebylo tomu úplně tak. Především mě zklamalo, že spisovatel, co má za sebou desítky knih, nedokáže svoje postavy popsat lepším zpúsobem, než vyjmenovat co mají na sobě za oblečení, jak moc mají zmuchlanou košili či zda mají skvrnu na rukávu. Jinak musím uznat, že to stojí za přečtení, zvláště konec to vylepšil, tedy vlastně začátek.

  Míša777

  17.03.2017

  Typický Deaver. Až do konce nevíte vůbec nic. A když už si myslíte, že něco málo víte, tak i to se nakonec ukáže v úplně jiném světle (a vy zjistíte, že jste vlastně nevěděli vůbec nic). Opravdu geniální!

  Rade

  04.03.2017

  Naprosto originální detektivka. Nejdřív mi to pozpátku moc nešlo, ale čím dál příběh pokračoval, tím to bylo lepší a lepší. Úžasný bonbónek, fajnová vychytávka, nakonec dávám maximum, zejména pro tu formu.
  Ale na obdobný fígl přišli už naši Cimrmani v Němém Bobši. „Víš, to bylo tak…“ 🙂

  Kešu1981

  04.02.2017

  Pozpátku a detektivka k tomu? Klobouk dolů, ono to vyšlo! Deaver je prostě mistr.

  babsi66

  03.02.2017

  Na to, že je to psané pozpátku, se autorovi povedlo vymyslet relativně zajímavou zápletku a…ehm…"závěrečné rozuzlení". Na druhou stranu, zase taková hitparáda to také nebyla a ve srovnání s jinými Deaverovými detektivkami je to spíš slabší průměr. Díky způsobu vyprávění totiž dostalo na frak prokreslení charakterů hlavních postav a očesány byly i popisné detaily podrobností, které jinak čtenáře vztahují do děje. Jako experiment ale dobrý.

  OndřejMergl

  28.01.2017

  Tuhle knihu doporučuji zkusit už jenom proto, abyste viděli, že jde napsat napínavou detektivku plnou zvratů i pozpátku.

  Anim1984

  22.01.2017

  Az tak do posledni tretiny me knizka moc nechytla. Porad jsem ji odkladala. Ale je pravda, ze ‘konec’ jsem opravdu necekala. Prekvapivy, jako ostatne u vsech knih od Deavera. Ale za me patri tahle k tem slabsim. Na druhou stranu ocenuji napad to trochu zmenit a zacit od konce.

  Vlastina67

  20.01.2017

  Hustýýýýýýýý :-) Deaver je prostě jednička! Protože čtu rychle, musela jsem hodně zpomalit, abych se na děj pořádně soustředila a také jsem čas od času musela zalistovat zpátky, abych si ověřila, že věci, které mi došly, tam opravdu byly. A ačkoliv jsem si během čtení vymyslela asi tři ukončení, tohle mě opravdu nenapadlo. Číst knížku pozpátku byl dokonalý nápad a za něj je pět hvězdiček málo!!!

  zazinka2

  09.01.2017

  Pecka! Nikdy jsem nečetla knihu psanou pozpátku a tahle byla naprosto skvělá. S každou novou kapitolou jsem musela přehodnotit, jak to vlastně asi nakonec skončí

  Pavlusa007

  01.01.2017

  Moc pěkné, typický Deaverovský zvrat, ale takto pozpátku se mi to nečetlo dobře, což klidně může být jen můj problém :).

  Jardell

  11.12.2016

  jako fakt zajímavá kniha, ještě kus před koncem jsem přemýšlel, jak to asi může vše začít, ale ta pointa mi celkem i vyrazila dech!!

  Danago

  29.11.2016

  Když sem knihu vzala do ruky pohrávala sem si s myšlenkou , že ji budu číst od konce. Naštěstí sem to neudělala. Bylo to jedním slovem skvělé a šokující! Knížka se mě velice líbila a hodně mě překvapila. Přečetla sem ji na jeden zátah, nemohla sem se od ní prostě odtrhnout.

  janavop

  21.11.2016

  Kniha se mi líbila jako všechny Deaverovky, ani obrácený časový sled nevadil, jen ten úplně poslední zvrat v ději mi tentokrát přišel absolutně nelogický, ten už tam být neměl.

  ken-zo

  22.10.2016

  Zajímavá zkušenost při čtení:) Deaver tento "nový" styl určitě zvládl skvěle, ale já dám příště pro jistotu přednost tradičnímu postupu.
  TAGS:

  Online Říjnový seznam ebook, Kniha Říjnový seznam FB2, Download Říjnový seznam PDF , Download Říjnový seznam MOBI, Online Říjnový seznam kniha, Zdarma Stažení Říjnový seznam IPhone, Online kniha Říjnový seznam PDF, Zdarma Říjnový seznam DJVU, Zdarma Stažení Říjnový seznam TXT, Stažení Říjnový seznam RTF, Online Říjnový seznam FB2 , e-kniha Říjnový seznam stažení TXT, Zdarma Říjnový seznam stažení kniha, e-kniha Říjnový seznam download MOBI, Stažení Říjnový seznam IPad, Číst Říjnový seznam MOBI, Číst Říjnový seznam DOC, Zdarma Říjnový seznam AWZ, Download e-kniha Říjnový seznam iPad , Zdarma Říjnový seznam DJVU, Download Říjnový seznam e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Říjnový seznam DVD, Číst Říjnový seznam TXT, Book Říjnový seznam stažení DJVU, Říjnový seznam stažení kniha zdarma, Říjnový seznam stažení kniha pdf zdarma, Říjnový seznam pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Říjnový seznam pdf zdarma, Říjnový seznam stažení kniha epub zdarma, Říjnový seznam ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply