Robinson Crusoe (převyprávění) Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Robinson Crusoe (převyprávění) Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Robinson Crusoe (převyprávění) Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Robinson Crusoe (převyprávění)


Kniha v českém jazyce!


Stažení Robinson Crusoe (převyprávění) zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Robinson Crusoe (převyprávění) (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Robinson Crusoe (převyprávění) zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Robinson Crusoe (převyprávění).pdf (EUR-0.00)

  Robinson Crusoe (převyprávění).epub (EUR-0.00)

  Robinson Crusoe (převyprávění).doc (EUR-0.00)

  Robinson Crusoe (převyprávění).txt (EUR-0.00)

  Robinson Crusoe (převyprávění).mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Robinson Crusoe (převyprávění).PDF – (EUR 0.00);

  Robinson Crusoe (převyprávění).MOBI – (EUR 0.00);

  Robinson Crusoe (převyprávění).EPUB – (EUR 0.00);

  Robinson Crusoe (převyprávění).DOC – (EUR 0.00);

  Robinson Crusoe (převyprávění).TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Romány, Literatura česká
  Vydáno: , SNDK – Státní nakladatelství dětské knihy
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (144)

  Přidat komentář

  pipa36

  25. ledna

  Četla jsem jako dítě. Bylo to natolik čtivé, že jsem ještě dlouho potom snila o tom, že jsem Robinsonem…

  Ann98

  17. ledna

  Naprostá klasika, kterou jsem jako malá přečetla několikrát. Jedná se o dobře vymyšlený příběh s dokonale propracovaným dějem. Docela jsem vše prožívala s hlavním hrdinou. Vše jsem si dokázala tak věrohodně představit, jako bych tam sama byla. Dychtivě jsem hltala každé jeho dobrodružství – od samotného ztroskotání, nemoc, lov, postupného zušlechťování si okolního prostředí, snahy získat oheň a zároveň si ho udržet až po notoricky známé seznámení s Pátkem. Dneska už bych se dočtení znovu nepustila, raději si budu Robinsona pamatovat tak, jak si ho pamatuji z dětských let.
  PS. Kdo nečetl, jakoby nežil!

  Vlk.kh

  31.12.2017

  Klasika z dětství, ke které se občas vrátím. To se to tehdy snilo o pobytu na pustém ostrově, jojo. A jak mi dnes většina lidí leze krkem, zasním se občas znovu 😀

  Vojla

  25.12.2017

  Co k tomu vůbec říci 🙂 Řadu let jsem se téhle knize vyhýbal a až teď jsem došel k tomu, že je to naprosto perfektní příběh. Nemůžu víc než jenom doporučit!

  Ivo1973

  10.12.2017

  Super kniha, myslím že to byla i povinná četba.

  Pohodová

  07.12.2017

  Kdo by neznal tak úžasný dobrodružný příběh našeho dětství?

  Ája27

  16.11.2017

  Četla jsem někdy ve 12 letech jedním dechem. Můžu dát jedině palec nahoru. 🙂

  Meri47

  07.11.2017

  Ke knize jsem se dostala díky výzvě…a jsem ráda. Tuto zkrácenou verzi jsem si vybrala popravdě proto, že není tak obsáhlá jako originál. Snad se jednou dostanu k přečtení původního Robinsona od Daniela Defoa.

  smatralka008

  01.11.2017

  začátek knihy nic moc, poté ale když se člověk začte zjišťuje, že to není tak špatná kniha.

  evelýny

  23.10.2017

  Kdo by neznal nejslavnějšího trosečníka v dějinách lidstva, jehož příběh ,,hltají" čtenáři napříč staletími, přesněji od roku 1719.
  Kdo by neznal dobrodružný příběh jednoho námořníka z Yorku, plného napětí, nezlomené lidské vůle, vynalézavosti, trpělivosti a … naděje.
  Kdo by neznal Robinsona Crusoe, jehož příběh já budu mít navždy spojený s jedněmi zasněženými Vánocemi roku 1974.

  ZAJÍMAVOST: Daniel Defoe tímto románem dal základ tzv. robinsonádě – literárnímu útvaru, jehož hlavním motivem je postava trosečníka (POZOR! Neplést si s odvážným skokem brankáře ve fotbale – tento odvážný čin je pojmenovám po úplně jiném Robinsonovi ) :-)))

  P.S: Celý život Robinsonovi závidím jeho věrného druha Pátka. Věrných přátel totiž v životě není nikdy dost.

  krubi001

  08.10.2017

  Další knížka z dětství kterou si rád přečtu i teď.

  Jirinamac

  02.10.2017

  Dodnes pamatuji, jak jsem o prázdninách hltala Robinsona a záviděla mu to úžasné dobrodružství. V té době jsem byla ve skautu a představovala jsem si, jak bych uplatnila své naučené dovednosti.

  SoňkaSoník

  01.10.2017

  Nevím proč, ale Robinson mě prostě nikdy nechytl. Nemám moc ráda dobrodružná díla, kde jde o přežití. Ale to je každého názor, někdo na to je, někdo ne 🙂

  sola_lupa

  17.09.2017

  Konečně jsem se k ní dostala, a to hlavně díky výzvě. Je to úžasná dobrodružná literatura. Není jen o dobrodružství, ale taky o přemýšlení. Fascinovalo mě, jak byl Robinson podnikavý, co všechno si dokázal pomocí vlastní hlavy a rukou vytvořit. Za mě jedna z nejlepších knížek minimálně za tento rok, pokud ne za delší dobu, co jsem četla.

  Gwendelína

  13.09.2017

  Moc krásná kniha a s postupem času je snad stále krásnější. Ráda se vracím do dobrodružství na ostrově.

  JosefPluhař

  21.08.2017

  Poprvé jsem knihu četl jako dítě a zopakoval jsem si to v dospělosti. Kniha udržuje stálé, příjemné, mírné napětí. Je velice srozumitelná. Musíte číst stále dál a dál a dál…Každá další stránka přináší něco nového, objevného. Moc fajn.

  DK197

  12.08.2017

  Oblíbená kniha mého táty v dětství a kniha, na kterou jsem se léta chystala. Nelituji ani omylem! A obzvláště části s Pátkem byly úžasné, ale nejen ty. A, ač to nerada přiznávám, na konci slzička ukápla. 🙂 Tohle budu číst dětem! 🙂

  vampiru

  30.07.2017

  Člověk co nezná Robinsona jakoby nežil. Přestože v přepisu je hodně velkých změn, tak byla kniha dle mého očekávání. Byla zábavná, dobrodružná a napínavá.

  tom0579

  20.07.2017

  Jediná škoda je že byl originál zkrácen ze 3 knih na 1 !

  simonit

  26.06.2017

  Myslím, že tato knížka patří k základnímu vzdělání každého člověka. Krásný, poutavý příběh mladého muže na ostrově…:) Knížku jsem četla v Chorvatsku a o to lepší to byl zážitek.

  ArwenEvenstar

  26.06.2017

  Knihu Robinson Crusoe jsem poprvé otevřela před více než deseti lety. Tehdy mě ale její děj nezaujal a já se nedostala dál než za první kapitolu. Před nedávnem jsem se, částečně díky čtenářské výzvě, rozhodla, že tuto knížku konečně přečtu celou, a musím říci, že nelituji. Ke knize se určitě ještě vrátím. Ráda bych si ji přečetla nezkrácenou v původní podobě.

  Midudedi

  25.06.2017

  K Robinsonovi v podání páně Plevy jsem se vrátil po mnoha letech a četl jsem jej po několikáté. A mimo kvalit uvedených v předchozích komentářích, které nezpochybňuji, mi při posledním čtení došlo, že v příběhu v každém věku a při každém dalším pokusu lze najít něco dosud neviděného, ca zaujme. Úžasná kniha o tom, že nejbližší pomocná ruka je na konci vlastní paže a že i syčáci mohou prozřít. Klasika všech klasik.

  A jako vždy, ilustroval-li knihu Zdeněk Burian, vydání bez jeho ilustrací ztrácí smysl.

  hanak_v_exilu

  20.06.2017

  Robinson Crusoe je dost možná moje nejoblíbenější dobrodružná knížka. A že má v různých verneovkách, foglarovkách, nebo v Terroru od Dana Simmonse hodně tvrdou konkurenci. Příběh světoznámého trosečníka je tak napínavý a pohlcující, že mě neomrzel ani po pátém přečtení. Jen poslední kapitoly nemám rád. Chápu že Robinson celou dobu bojoval za zlepšování života a bylo by kruté nechat ho v tom plácat pořád dokola. Bohužel se v závěru z knihy vytratilo ono nadšení z nových vynálezů a s dostatkem zdrojů a nástrojů robředl jak strach z budoucnosti, tak atmosféra.

  mira.l

  27.05.2017

  Po Robinsonovi jsem sáhnul po hodně dlouhé době jednak proto, že jsem si ho chtěl přečíst znovu a taky kvůli letošní čtenářské výzvě. Musím konstatovat, že tato verze v převyprávění J. V. Plevy je velmi čtivá, četlo se mi to i po letech bez problémů.
  Robinsonovo dětství, kde je vykreslen jako ne zrovna poslušný syn, doba otroctví, ze kterého uprchl (řekl bych až nečekaně snadno a hladce) a pochopitelně jeho následný pobyt na ostrově, vše se čte jedním dechem. Asi nejzajímavější fází jsou pak jeho začátky pobytu na ostrově, kdy postupně poznával, co všechno ostrov skýtá za možnosti a postupnými krůčky se zařizoval od základních potřeb obživy až po poměrně slušné hospodářství. Po záchraně Pátka už to z tohoto hlediska tak poutavé není, ale i závěr knihy se odehraje ve svižném tempu. Akorát jsem se místy nemohl ubránit dojmu, že je to přece jenom zestručnělé místy až moc a ten úplný závěr, kde je popsáno pochytání bandy pirátů jakoby to byla dvoudenní kuřata, je trošku přitažený za vlasy.
  Za ten trošku odbytý konec jednu hvězdičku strhávám, ale i tak to budou pěkné, poctivé čtyři, Robinson je zkrátka jeden z příběhů, na které se nezapomíná.
  Asi se poohlédnu i po plné verzi D. Defoa.

  stastnyandel

  25.05.2017

  Překvapilo mě, jak moc se mi líbila. Určitě si ji ještě někdy přečtu.

  Zikus

  24.05.2017

  Když opomenu drzost převyprávět příběh kvůli politickému režimu a přehnanou Robinsonovu tendenci sbírat a ničit (zapálil prales; bral želvám 90 vajec na jeden zátah, přitom by je mohl brát v menším počtu a častěji; zotročil si papouška, což je v knize popisováno tak, jako že je to pro něj fajn, být zavřený v kleci; apod.), tak je to opravdu pěkný a čtivý příběh. Robinson se zkrátka na ostrově výborně adaptoval. Na konci správné úvahy o tom, jak se z kdekoho může stát pirát a naopak. Shrnuto podtrženo- služná knížka.

  Adelajda_4

  05.05.2017

  Stačil mi den a noc, abych knihu přečetla. Bylo to strhující a kniha je jasným důkazem, že i povinná četba může být zajímavá.

  Barsine

  18.04.2017

  Oblíbená pasáž – dělání másla 🙂

  Každý by si měl tento příběh trosečníka přečíst, je to velmi poučné.
  Škoda jen, že nejsme vedeni a učeni k přežití v divočině nebo na ostrově…jednou se nám to bude hodit a co potom?

  maple34

  07.04.2017

  Některé pasáže jsou i přes zkrácení zdlouhavé, stále se však jedná o velmi silný a poutavý příběh, který se navíc velmi plynule čte. Zaujmou filosofické pasáže, dobrodružný hon za potravou, přisvojení si tamějšího prostředí, soužití člověka s přírodou, duchapřítomná rozhodnutí, napětí – to vše v knize nejdete, a je toho ještě víc…

  TheTara18

  06.04.2017

  První čtená kniha k maturitě, za kterou jsem byl velice rád. Nebylo to žádné nucené čtení, příběh se mi líbil. Převyprávění od pana Plevy je velice povedené.
  TAGS:

  Online Robinson Crusoe (převyprávění) ebook, Kniha Robinson Crusoe (převyprávění) FB2, Download Robinson Crusoe (převyprávění) PDF , Download Robinson Crusoe (převyprávění) MOBI, Online Robinson Crusoe (převyprávění) kniha, Zdarma Stažení Robinson Crusoe (převyprávění) IPhone, Online kniha Robinson Crusoe (převyprávění) PDF, Zdarma Robinson Crusoe (převyprávění) DJVU, Zdarma Stažení Robinson Crusoe (převyprávění) TXT, Stažení Robinson Crusoe (převyprávění) RTF, Online Robinson Crusoe (převyprávění) FB2 , e-kniha Robinson Crusoe (převyprávění) stažení TXT, Zdarma Robinson Crusoe (převyprávění) stažení kniha, e-kniha Robinson Crusoe (převyprávění) download MOBI, Stažení Robinson Crusoe (převyprávění) IPad, Číst Robinson Crusoe (převyprávění) MOBI, Číst Robinson Crusoe (převyprávění) DOC, Zdarma Robinson Crusoe (převyprávění) AWZ, Download e-kniha Robinson Crusoe (převyprávění) iPad , Zdarma Robinson Crusoe (převyprávění) DJVU, Download Robinson Crusoe (převyprávění) e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Robinson Crusoe (převyprávění) DVD, Číst Robinson Crusoe (převyprávění) TXT, Book Robinson Crusoe (převyprávění) stažení DJVU, Robinson Crusoe (převyprávění) stažení kniha zdarma, Robinson Crusoe (převyprávění) stažení kniha pdf zdarma, Robinson Crusoe (převyprávění) pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Robinson Crusoe (převyprávění) pdf zdarma, Robinson Crusoe (převyprávění) stažení kniha epub zdarma, Robinson Crusoe (převyprávění) ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply