Rodinný rozpočet a společnost spotřeby Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Rodinný rozpočet a společnost spotřeby Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Rodinný rozpočet a společnost spotřeby Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Rodinný rozpočet a společnost spotřeby


Tajemstvím úspěšného a bohatého rodinného rozpočtu je především základní umění jak šetřit a neutrácet zbytečně. Utratit lze totiž prakticky nekonečné množství peněz – při dostatečně rozmařilém a neuvědomělém přístupu k vlastním financím se dají během několika měsíců zlikvidovat plody práce mnoha generací. Potřeby jsou totiž nekonečné a vydělávat peníze bude vždycky těžší než je utrácet. Avšak naši předkové byli daleko opatrnější a konzervativnější nežli jsme my, k rodinným financím přistupovali opatrně a s velkou rozvahou. A pokud naše moderní společnost nechce skončit obrovským finančním krachem, bude nutně muset hledat poučení právě u vlastních předků. Tuto cestu za finanční rovnováhou ukazuje nová kniha odborného asistenta na vysoké škole ekonomické Luboše Smrčky.

I když základem knihy jsou především ekonomické poučky, její pohled na problematiku rodinných rozpočtů a financí je daleko širší – mnoho je zde z otázek psychologie spotřeby a psychologie obecně, sociologie či politologie. Mnohé z problematiky je vykládáno na základě příkladů a různých příběhů ze života, zároveň však publikace vychází z pevného politicko-ekonomického rámce a názoru autora. Kapitoly jsou doplněny testem na procvičení znalostí. Publikace je vhodná jako vysokoškolská skripta, ale i jako doplnění informací pro všechny lidi pohybující se v ekonomické oblasti.Kniha v českém jazyce!


Stažení Rodinný rozpočet a společnost spotřeby zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Rodinný rozpočet a společnost spotřeby (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Rodinný rozpočet a společnost spotřeby zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Rodinný rozpočet a společnost spotřeby.pdf (EUR-0.00)

  Rodinný rozpočet a společnost spotřeby.epub (EUR-0.00)

  Rodinný rozpočet a společnost spotřeby.doc (EUR-0.00)

  Rodinný rozpočet a společnost spotřeby.txt (EUR-0.00)

  Rodinný rozpočet a společnost spotřeby.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Rodinný rozpočet a společnost spotřeby.PDF – (EUR 0.00);

  Rodinný rozpočet a společnost spotřeby.MOBI – (EUR 0.00);

  Rodinný rozpočet a společnost spotřeby.EPUB – (EUR 0.00);

  Rodinný rozpočet a společnost spotřeby.DOC – (EUR 0.00);

  Rodinný rozpočet a společnost spotřeby.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Literatura naučná, Ekonomie a obchod
  Vydáno:
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (0)  TAGS:

  Online Rodinný rozpočet a společnost spotřeby ebook, Kniha Rodinný rozpočet a společnost spotřeby FB2, Download Rodinný rozpočet a společnost spotřeby PDF , Download Rodinný rozpočet a společnost spotřeby MOBI, Online Rodinný rozpočet a společnost spotřeby kniha, Zdarma Stažení Rodinný rozpočet a společnost spotřeby IPhone, Online kniha Rodinný rozpočet a společnost spotřeby PDF, Zdarma Rodinný rozpočet a společnost spotřeby DJVU, Zdarma Stažení Rodinný rozpočet a společnost spotřeby TXT, Stažení Rodinný rozpočet a společnost spotřeby RTF, Online Rodinný rozpočet a společnost spotřeby FB2 , e-kniha Rodinný rozpočet a společnost spotřeby stažení TXT, Zdarma Rodinný rozpočet a společnost spotřeby stažení kniha, e-kniha Rodinný rozpočet a společnost spotřeby download MOBI, Stažení Rodinný rozpočet a společnost spotřeby IPad, Číst Rodinný rozpočet a společnost spotřeby MOBI, Číst Rodinný rozpočet a společnost spotřeby DOC, Zdarma Rodinný rozpočet a společnost spotřeby AWZ, Download e-kniha Rodinný rozpočet a společnost spotřeby iPad , Zdarma Rodinný rozpočet a společnost spotřeby DJVU, Download Rodinný rozpočet a společnost spotřeby e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Rodinný rozpočet a společnost spotřeby DVD, Číst Rodinný rozpočet a společnost spotřeby TXT, Book Rodinný rozpočet a společnost spotřeby stažení DJVU, Rodinný rozpočet a společnost spotřeby stažení kniha zdarma, Rodinný rozpočet a společnost spotřeby stažení kniha pdf zdarma, Rodinný rozpočet a společnost spotřeby pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Rodinný rozpočet a společnost spotřeby pdf zdarma, Rodinný rozpočet a společnost spotřeby stažení kniha epub zdarma, Rodinný rozpočet a společnost spotřeby ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply