Ross Poldark – Návrat domů Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Ross Poldark – Návrat domů Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Ross Poldark – Návrat domů Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Ross Poldark - Návrat domů


Důstojník Ross Poldark se po letech vrací z americké války do rodného Cornwallu a těší se, že zase začne vést normální život, bude spravovat rodový majetek a ožení se s dívkou, kterou už léta miluje. Po návratu však zjišťuje, že otec je mrtvý, šlechtické sídlo i veškeré hospodářství zchátralé a že služebnictvo rozprodává všechny zbývající cennosti. Největší bolest však zažívá po zjištění, že se krásná Elizabeth zasnoubila s jeho bratrancem Francisem, protože se domnívala, že Ross ve válce zahynul. Zklamaný důstojník se ale navzdory všemu pouští do práce a snaží se dát do pořádku rodinný majetek a znovu otevřít otcův měděný důl. A také zapomenout na svou životní lásku a zvyknout si, že patří jinému. Pomáhá mu v tom mladičká Demelza, vlastně ještě téměř dítě, kterou najal jako služebnou, aby ji vytrhl z neutěšeného prostředí, v němž dosud žila. Vděčná dívka v něm vidí svého zachránce a odměňuje se mu hlubokým obdivem, ale zároveň usiluje o jistou míru samostatnosti. Vedle ní a s její pomocí se Ross znovu vrací do života…

Podle této dvanáctidílné ságy natočila britská televize BBC kultovní seriál, který si získal obrovskou popularitu. V roce 2015 vznikl stejnojmenný osmidílný remake, jenž zaznamenal okamžitý úspěch a zařadil se mezi nejsledovanější seriály posledních let. BBC seriál prodloužila o další sérii, chystanou na rok 2016.Kniha v českém jazyce!


Stažení Ross Poldark – Návrat domů zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Ross Poldark – Návrat domů (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Ross Poldark – Návrat domů zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Ross Poldark – Návrat domů.pdf (EUR-0.00)

  Ross Poldark – Návrat domů.epub (EUR-0.00)

  Ross Poldark – Návrat domů.doc (EUR-0.00)

  Ross Poldark – Návrat domů.txt (EUR-0.00)

  Ross Poldark – Návrat domů.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Ross Poldark – Návrat domů.PDF – (EUR 0.00);

  Ross Poldark – Návrat domů.MOBI – (EUR 0.00);

  Ross Poldark – Návrat domů.EPUB – (EUR 0.00);

  Ross Poldark – Návrat domů.DOC – (EUR 0.00);

  Ross Poldark – Návrat domů.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Poldark (1.)

  Originální název:

  Ross Poldark (1945)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Historie
  Vydáno: , Baronet
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (36)

  Přidat komentář

  minimonisek

  29.09.2017

  Knihu jsem četla po shlédnutí mého oblíbeného seriálu, proto ji doporučuji všem fanouškům Poldarka. Nevím, zda by se mi tolik líbila, kdybych seriál neznala, ale četla se dobře, příběh byl promyšlený a člověka vtáhl do děje. Už se těším na druhý díl.

  snimcibdim

  09.09.2017

  Pro mně částečně "červená knihovna" částečně "žánrový obrázek". Seriál pokládám za napínavější a celkově lepší – a myslím, že kdybych ho neviděla, tak knihu ani nedočtu. Smekám před BBC (i když ani oni z toho nedělají víc než jen romantickou mainstremovku opřenou o půvab a sexappeal hlavních představitelů).
  Oproti seriálu jsou v knize vztahy méně dramatické, děj rozvleklejší, postavy "šustí papírem".
  Žádné veledílo, jen průměrná oddechovka.
  Škoda – námět je totiž podle mě docela dobrý a dalo se z něj dostat víc než jen "román pro ženy".

  Toffee

  08.09.2017

  Zklamání! Uhrančivý krasavec na obálce, superlativa v komentářích, moje očekávání bylo velké – že to bude něco jako Jih proti Severu s mužským hrdinou. Bohužel, uhrančivý byl jen ten fešák na obálce, knížka ne. Bylo to celé tak nějak kostrbaté a bez čehokoli, co by vyvolávalo emoce. Veškerý děj byl jen jaksi nezaujatě popisován, takže i mé čtení se neslo bez valného zájmu o postavy, natož o to, co bude dál.

  LiLLu

  04.09.2017

  já jsem z toho tak nadšená nebyla, přišlo mi to studené bez emocí takové jak rovná linka..a když už to bylo zajímavé autor to ukončil a pokračoval u dálší postavy.
  Podívám se na seriál asi bude lepší..

  Anne Leyyd

  01.09.2017

  Čteno jedině kvůli skvělému seriálu 🙂

  Autor píše velmi dobře, svižně postupuje měsíci a roky a čtenář se při četbě rozhodně nenudí.

  Jelikož to napsal muž, tak se mi moc nepodařilo vytvořit si k postavám osobnější vztah – postrádala jsem kapku hlubší prodchnutost postav, kterou do psaní umí zasadit autorky, jinak ale nemám co vytknout.

  Co bych ale doporučila těm, kteří se do této série chtějí pustit, tak aby se nejprve mrkli na 1 – 2 epizody seriálu, protože těch postav je tam fůra a bez toho, že jsem viděla seriál jako první, bych se rozhodně nedovedla tak dobře orientovat.

  A tleskám tvůrcům seriálu, protože to bylo mistrovské převedení knihy na obrazovky. Jedno z nejlepších jaké jsem kdy viděla.

  meredith6677

  19.08.2017

  Velice čtivá kniha a pěkně popsaný děj. Za mě ale asi vede více seriál. 🙂

  Sabča92

  04.08.2017

  Tak toto byla skutečně krásná kniha! Viděla jsem nejprve seriál, ale to nic nemění na faktu, že kniha je prostě úžasná! Napsána nesutečně krásným květnatým jazykem, která se mi četla sama. Všem moc doporučuju 🙂

  annes

  28.06.2017

  Rosse jsem si prostě musela přečíst po shlédnutí seriálu. Musím říct, že postavy jsou v knize mnohem lépe propracované a dějové spojky lépe vysvětleny. Pokud máte rádi romantiku a anglickou přírodu/prostředí vřele doporučuji.

  Lee7

  04.06.2017

  Musím říct, že kniha mě uchvátila. Skvěle napsaná a vtáhne vás do děje za dob 18.století. Jací lidé byli, a jak vše vypadalo v jedné rodině. Moc hezky sepsán první díl. Jen očekávám co bude v druhém 🙂

  javirgo

  20.02.2017

  Právě jsem knihu dočetla a mám podobný názor jako uživatelka Atuin, viz komentář přede mnou. Ross na mě z obálky působí dost ďábelsky a to je zavádějící. Podle této obálky to vypadá, jako by byla kniha napsána podle filmového scénáře, nikoliv naopak. Myslím si, že je na čtenáři, jakou si udělá sám představu o hlavních postavách románu. To je ale jediné, co bych knize vytkla. Seriál jsem ještě neviděla, pouze v ukázkách.

  Atuin

  17.02.2017

  Velice by mě zajímalo proč si první vydání u nás zasloužilo filmovou obálku ( předpokládám že je filmová ), je to neoriginální a bez nápadu a vnucuje to představu že uvnitř knihy najdete něci jako Stmívání nebo Vampírskou akademii.
  Kniha sama mě překvapila je to povedené není to překombinovaná slátanina, ostatně vzhledem k datu sepsání ani nemůže být. Výborné prostředí, uvěřitelné postavy, prostě pravdivé. Taková jiná Jane Austen nebo Louisa May Alcottot, apd…Jsem ochotna tomu dát plné hodnocení, protože proč ne když je kniha dobrá, chytne a nelze ji odložit.5/5

  Barbara182

  16.02.2017

  Moc se mi líbí seriál BBC a tahle kniha ho nádherně "doplňuje" 🙂

  Jane007

  16.02.2017

  Upřímně jsem čekala něco trochu jiného. Knížku jsem četla na doporučení, že to má být podobné jako panství Downton. V tomhle jsem byla trochu zklamaná. Další, co mi hrozně vadilo, byla obálka. Mohli dát něco lepšího, ale to já neovlivním. A v knížce se občas vyskytovaly překlepy. Na druhou stranu se knížka četla velice dobře, skvěle jsem si u ní odpočinula a romantická zápletka (i když nereálná) se mi líbila. Jsem zvědavá na seriál.

  maruschka

  05.02.2017

  Bála jsem se přeslazené kostýmní romance. Zbytečně. Navíc je knížka s ohledem na datum vzniku tak trochu historickým vhledem na druhou, protože svým způsobem vypovídá i o názorech lidí před více než sedmdesáti lety.

  MayB2

  04.02.2017

  Odpočinkový slaďák v příjemném tónu. Kdejaký současný pisatel červené knihovny by si z téhle postarší romanťárny mohl vzít ponaučení. Není to nijak geniální, ale rozhodně také ne banální.

  katallinka

  31.01.2017

  Ke knize jsem se dostala prostřednictvím seriálu. Naštěstí jsem viděla pouze jeden díl, protože kniha vše popisuje velmi do hloubky a to seriály tak dobře neumí. Kniha se navíc velmi dobře čte. Už se těším, jak bude život rodiny Poldarků pokračovat dále.

  tygřík2

  31.01.2017

  Neznala, potkala, beznadějně zamilovala. Prostřednictvím seriálu, který vzniká od roku 2015.
  Kniha je rozvláčnější, ale vůbec to nevadí, krásně se po ní usíná.
  Romantický příběh, ale ne hloupý. ( Možná proto, že si všímá i jiných věcí než jen milostných pletek.) Neřeší být či nebýt nebo kdo a co jste. V Poldarkovi , když už jednou jste, tak koukáte, abyste byl ( řečeno slovy jiného klasika). Muž je muž, žena je žena, láska je nádherná, láska bolí, o lásku se musí pečovat. Problémy se řeší, nečeká se, až vyhnijí, nebo je vyřeší někdo jiný. Krása se nazývá krásou, špína špínou. Nikdo není ďábel ani anděl.
  Bohužel, vyskytují se tu tiskové chyby (opravdu ano a není to přímá řeč jedné z postav) , ale jsou drobné a není jich mnoho. Ale u jinak pěkně vyvedené knihy je to zbytečné a škoda. Ovšem, na druhou stranu, to vynahradí obálka, že?

  Channach

  27.01.2017

  Byla jsem velice mile překvapena a tak trochu vzdělána. Toto dílo ze 40.let minulého století je syrové, skvělé a předběhlo svou dobu. Není divu, že už podle něj byly natočeny 2 seriály a film. Vřele doporučuju. + ta seriálová obálka je prostě…wow. Více v mé recenzi v záložkách (Chrudimka.cz).

  ivulka15

  26.01.2017

  Mě se to moc líbilo. Hlavně barvitost jednotlivých postav, to že nikdo vlastně není úplně kladný ani záporný. A navíc se román odehrává ve velmi zajímavém období plném převratných změn.

  jitvav

  09.01.2017

  Knížka mne nezklamala, ale ani nijak zvlášť nenadchla. Chvíli mi také trvalo, než jsem se trochu sžila s hlavními postavami. Místy je také děj trochu rozvláčný, nicméně další díly si určitě přečtu.

  Leniiis

  06.12.2016

  Hezká knížka, jen konec mě už moc nebavil, ale určitě zkusím druhý díl.

  Sidonia

  14.10.2016

  Souhlas s orinkou3.obalka neodpovida obsahu, ale pekne napsany roman, vykresluje obraz doby – potize horniku, zivot ang. Slechty, zajímavé. Pekne jsem si pocetla.

  Větrnáhůrka

  29.09.2016

  To Hanisek:
  Ty "tiskové chyby" nebyly chyby, ale výroky poněkud tupé doktorovy manželky, která měla vadu řeči a neuměla vyslovovat "r". Proto ten "Poldauk" a "Ameuika". Jinak se taková logopedická vada v psaném textu znázornit nedá.

  Airin

  17.09.2016

  Kniha se mi četla opravdu nádherně! Autorův styl psaní Vás při první větě chytí a nepustí až do poslední věty. Je to velmi zajímavě napsané a divila jsem se, že jsem během čtení nepřeskočila ani jednu větu v knize. Je to velmi příjemné čtení, kde nechybí láska, intriky, příjemné prostředí, ve kterém se příběh odehrává a vy se přistihnete, jak se už nemůžete dočkat další kapitoly.
  Seriál se mi také opravdu velmi líbí :))

  flanker.27

  01.09.2016

  Tohle je ten případ, kdy mne adaptace dovedla k předloze. Je to pak trochu jiné, než když první čtu knihu a až poté vidím adaptaci (ve druhém případě to adaptace mají těžší, protože si člověk udělá svou představu, do které se tvůrci nemusí trefit). Nicméně ke knize. Velice příjemně napsané, autorův lehký styl se okamžitě zažere pod kůži a oči přeletí až na poslední stránku. Propracované charaktery a dokonale zvládnuté prostředí. Rodová sága jak má být.
  K těm chybám, co zazněly v jednom komentáři: to byla vada řeči paní Choakové 🙂

  weberda

  31.07.2016

  Krásný čtivý román, doporučuji.

  ElisR1

  20.07.2016

  Od knihy jsem čekala hodně, vzhledem ke všem nadšeným recenzím, ale nakonec jsem byla jenom zklamaná.

  Izu

  20.06.2016

  Tak nevim. Kniha neni spatna, ale za srdce me nevzala.Takove nemastne,neslane.Ale zkusim i druhy dil.

  orinka3

  18.05.2016

  To je aspoň knížka!! Obálka je tedy hodně kýčovitá, ale koho neodradí, dočká se úžasné četby. Příběh jsem zhltala za dva dny a před očima mi defilovaly postavy jako živé. Autorovi se podařilo vykreslit každou z nich tak, jako bychom ji znali osobně. Každá jiná, každá svým způsobem originální a utkvívající v paměti. I prostředí je navýsost zajímavé, hlavní hrdina není typický klaďas, o to víc je sympatický. Moc se těším na další díl, už jsem si ho zarezervovala v knihovně.

  Skatty

  06.05.2016

  Moc se mi tato kniha líbila a už se těším na další díl. A mám v plánu i seriál, ale to až přečtu knihy. Protože kniha je většinou vždycky lepší než film. Alespoň co se mých zkušeností týče 🙂 Takže uvidíme. Vřele doporučuju všem 🙂
  TAGS:

  Online Ross Poldark – Návrat domů ebook, Kniha Ross Poldark – Návrat domů FB2, Download Ross Poldark – Návrat domů PDF , Download Ross Poldark – Návrat domů MOBI, Online Ross Poldark – Návrat domů kniha, Zdarma Stažení Ross Poldark – Návrat domů IPhone, Online kniha Ross Poldark – Návrat domů PDF, Zdarma Ross Poldark – Návrat domů DJVU, Zdarma Stažení Ross Poldark – Návrat domů TXT, Stažení Ross Poldark – Návrat domů RTF, Online Ross Poldark – Návrat domů FB2 , e-kniha Ross Poldark – Návrat domů stažení TXT, Zdarma Ross Poldark – Návrat domů stažení kniha, e-kniha Ross Poldark – Návrat domů download MOBI, Stažení Ross Poldark – Návrat domů IPad, Číst Ross Poldark – Návrat domů MOBI, Číst Ross Poldark – Návrat domů DOC, Zdarma Ross Poldark – Návrat domů AWZ, Download e-kniha Ross Poldark – Návrat domů iPad , Zdarma Ross Poldark – Návrat domů DJVU, Download Ross Poldark – Návrat domů e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Ross Poldark – Návrat domů DVD, Číst Ross Poldark – Návrat domů TXT, Book Ross Poldark – Návrat domů stažení DJVU, Ross Poldark – Návrat domů stažení kniha zdarma, Ross Poldark – Návrat domů stažení kniha pdf zdarma, Ross Poldark – Návrat domů pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Ross Poldark – Návrat domů pdf zdarma, Ross Poldark – Návrat domů stažení kniha epub zdarma, Ross Poldark – Návrat domů ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply