Ruce světla Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Ruce světla Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Ruce světla Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Ruce světla


Autorka se v současné době zabývá léčitelstvím, pracovala jako psychoterapeut a původně se věnovala vědě. Její kniha se zabývá historií vědeckého zkoumání energetického pole a aury i zkušenostmi a zážitky léčitele. Uvádí psychodynamiku do souvislosti s lidským energetickým polem a popisuje jeho změny ve vazbě na osobnostní funkce. Čtenář zde také nalezne vysvětlení podstaty spirituálního léčení jak z pohledu léčitele, tak i léčeného.Kniha v českém jazyce!


Stažení Ruce světla zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Ruce světla (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Ruce světla zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Ruce světla.pdf (EUR-0.00)

  Ruce světla.epub (EUR-0.00)

  Ruce světla.doc (EUR-0.00)

  Ruce světla.txt (EUR-0.00)

  Ruce světla.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Ruce světla.PDF – (EUR 0.00);

  Ruce světla.MOBI – (EUR 0.00);

  Ruce světla.EPUB – (EUR 0.00);

  Ruce světla.DOC – (EUR 0.00);

  Ruce světla.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Hands of Light (1987)

  Žánr:
  Duchovní literatura, Esoterika, astrologie, okultismus
  Vydáno: , Pragma
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (3)

  Přidat komentář

  s.mirka1

  14.11.2017

  Výborná učebnice pro všechny kteří pracují či chtějí pracovat s energií a záměrem léčit ….

  marcela8717

  11.08.2016

  Kniha je plná infomací, které jsou uchopitelné pro všechny, kteří pracují s energiemi, může být těžká na čtení, vyžaduje hodně soustředění a troufám si říct, že opakovaných návratů k určitým tématům.

  Varvara

  06.06.2013

  Výborná kniha, kterou doporučuji každému, kdo se zajímá o energetický systém člověka a práci s ním. Autorka v knize detailně popisuje jednotlivé energetické vrstvy, které jsou okolo hmotného těla, dále pak čakry, různé způsoby energetického léčení atd. Ale nečekejte žádný sladký new-age přístup, vše je podáno věcně a realisticky. Přístup autorky k problematice je až vědecký, což není divu vzhledem k její profesní minulosti. Autorka nikomu neslibuje zázraky ve smyslu, že po přečtení knihy všichni uvidí auru atd., naopak přímo píše, že je potřeba tvrdě cvičit a pracovat na sobě, aby se dostavil nějaký pokrok. Kniha je velmi praktická, Barbara uvádí spoustu cvičení, která jsou ověřená praxí. Jsou zde také návody pro léčitele, jak vést léčení apod. Je to učebnice, kniha, kterou je potřeba studovat (alespoň pokud se někdo chce zabývat tímto typem léčitelství). V knize je mnoho ilustrací, jak černobílých, tak také barevných. Oceňuji také případy z autorčiny léčitelské praxe.  TAGS:

  Online Ruce světla ebook, Kniha Ruce světla FB2, Download Ruce světla PDF , Download Ruce světla MOBI, Online Ruce světla kniha, Zdarma Stažení Ruce světla IPhone, Online kniha Ruce světla PDF, Zdarma Ruce světla DJVU, Zdarma Stažení Ruce světla TXT, Stažení Ruce světla RTF, Online Ruce světla FB2 , e-kniha Ruce světla stažení TXT, Zdarma Ruce světla stažení kniha, e-kniha Ruce světla download MOBI, Stažení Ruce světla IPad, Číst Ruce světla MOBI, Číst Ruce světla DOC, Zdarma Ruce světla AWZ, Download e-kniha Ruce světla iPad , Zdarma Ruce světla DJVU, Download Ruce světla e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Ruce světla DVD, Číst Ruce světla TXT, Book Ruce světla stažení DJVU, Ruce světla stažení kniha zdarma, Ruce světla stažení kniha pdf zdarma, Ruce světla pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Ruce světla pdf zdarma, Ruce světla stažení kniha epub zdarma, Ruce světla ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply