Ruka na zrkadle Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Ruka na zrkadle Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Ruka na zrkadle Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Ruka na zrkadle


Neuveriteľne vierohodný príbeh o živote po živote. Skeptička sa snaží zosúladiť to, čo vie, s tým, čo vidí.

Príbeh lásky.
V roku 2004 Max Besler, manžel Janis Heaphy Durhamovej, zomrel na rakovinu pažeráka vo veku 56 rokov. V čase trúchlenia sa Heaphy Durhamová začala stretávať s fenoménmi, aké nikdy nezažila: s blikajúcimi svetlami, otvárajúcimi sa a zatvárajúcimi sa dverami. Hodinové ručičky zastali na 12.44, čo bol presný čas Maxovej smrti. Potom sa však udialo niečo alarmujúce, čo nadobro zmenilo jej život. Na prvé výročie Maxovej smrti sa na kúpeľňovom zrkadle z ničoho nič objavil odtlačok ruky z poprašku. Je to neuveriteľné, ale podobné obrazce sa objavili aj na druhé a tretie výročie Maxovej smrti. Bolo jasné, že ide o niečo nadprirodzené.
Tak sa začala cesta Heaphy Durhamovej vedúca k transformácii jej duchovnosti, ktorá navždy zmenila jej spôsob nazerania na realitu. V jej priebehu sa autorka rozprávala s vedcami a s ľuďmi praktizujúcimi duchovný život. Objavila, že hranica medzi týmto a oným svetom nie je vôbec pevná a že tieto dva svety môže premostiť láska.Kniha v českém jazyce!


Stažení Ruka na zrkadle zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Ruka na zrkadle (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Ruka na zrkadle zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Ruka na zrkadle.pdf (EUR-0.00)

  Ruka na zrkadle.epub (EUR-0.00)

  Ruka na zrkadle.doc (EUR-0.00)

  Ruka na zrkadle.txt (EUR-0.00)

  Ruka na zrkadle.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Ruka na zrkadle.PDF – (EUR 0.00);

  Ruka na zrkadle.MOBI – (EUR 0.00);

  Ruka na zrkadle.EPUB – (EUR 0.00);

  Ruka na zrkadle.DOC – (EUR 0.00);

  Ruka na zrkadle.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  The Hand on the Mirror

  Žánr:
  Literatura světová
  Vydáno: , Ikar (SK)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (11)

  Přidat komentář

  Acquenta

  09. ledna

  Kniha, při které jsem měla strach jít večer na záchod. Tedy, alespoň co se týče čtení na začátku. Opravdu z vyprávění spisovatelky mrazilo. Škoda, že se to pak v polovině knihy obrátilo a čtení už bylo nudné a nezáživné…

  PeM

  15.06.2017

  Také z knihy nejsem nijak zvlášť odvázaná. Čekala jsem víc, nevadí, zase něco jiného. Přečetla jsem ji poměrně rychle, možná i proto, že jsem přeskakovala ty části s odbornými výrazy (z fyziky apod.), které mě nic neříkají.

  Lanisa1966

  04.02.2017

  Jooooo…! Dokonale popsaný příběh. Vřele doporučuji, kdo miluje mystično. Bude vás mrazit v zádech.

  MonikaV

  03.11.2016

  Nebaví mě to. Ani to nedočtu, tématika zajímavá, ale kniha ne.

  jiri77

  09.09.2016

  Autorka nám zajímavě předkládá důkazy a indicie o životě po smrti. Některé důkazy byly opravdu velmi zajímavé ale u některých to hraničilo až s naivitou vidět důkaz málem v každé věci. Po přečtení téhle knihy se určitě člověk zamyslí jestli nás čeká něco na druhé straně. Kniha se čte celkem svižně až některé nudnější pasáže.

  faraod

  15.07.2016

  Knížku jsem přečetla doslova jedním dechem. Ač jsem od samotného názvu očekávala něco jiného a některé části byli zdlouhavé..V obsahu nejde tolik o fakta jak o celkové zamyšlení a to se autorce myslím povedlo. Je na každém z nás, jak dalece jsme schopni těmto věcem věřit..

  Damato

  26.05.2016

  Tak nějak jsem víceméně rozčarovaná sama nad sebou. Sama pro sebe jsem si říkala, že tohle musí být něco- už podle obálky, no a nebylo . Ale přitom kniha byla napsaná hezky- občas nuda, ale to se dalo vydržet, protože jsem pořád čekala, kdy to přijde. Kdy přijde co? No přeci vysvětlení života po životě. V mé víře, že moje dávno zesnulá babička nade mnou pořád drží ochrannou ruku mě to nezlomilo, ale toužila jsem vědět něco víc . Takže , kdo nebude očekávat moc, hezky si počte, kdo ale bude čekat vysvětlení nevysvětlitelného, případně nějaké bombastické vysvětlení, bude zklamán. A dost mě dostalo i to, co zarazilo čitatele v komentářích pode mnou – do dvou let po smrti byla byla ukrutně šťastná s jiným – no podle mě fakt trochu jetý.

  kikies

  17.05.2016

  Myslím, že kniha vyvolává větší očekávání, než může splnit. Vlastně jsem ani tak nebyla překvapená, dostala jsem to, co se dalo čekat, ale pořád jsem někde potají doufala, že v tom bude víc…. a nebylo :-/ Špatné to není, je za tím cítit kus novinářské práce hnané touhou se něco dozvědět, přinést světu něco nového, něco víc než jen dohady, a snahu interpetovat svůj zážitek nejen jako duchařskou historku. Mno, asi nemám nijak zvlášť vyhraněný názor, řekla bych, že je takový nijaký, podobně jako tato kniha.

  katy238

  10.05.2016

  Kniha mě zklamala. Pokud by byl příběh alespoň z poloviny tak povedený, jako grafika obálky, určitě by to bylo dobré počtení. Bohužel se tak nestalo a zájemcům o nadpřirozené jevy rozhodně nedoporučuji sáhnout po tomto nezáživném a nudném titulu bez hlavy a paty.

  Dep8

  15.04.2016

  Začátek byl výborný. Příběh Janis mě zajímal, hned jsem se začetla. Postupem času to začalo ztrácet na kvalitě. Děj se neustále opakoval, rozhovory s vědci mě nudily. Možná to bylo tím, že se nezajímám o tato témata. Na existenci posmrtného života jsem nevěřila a ani Ruka na zrcadle mě k tomu nepřiměla.

  DominaCZ

  11.04.2016

  Nevím nevím.. ta kniha se motala v kruhu pořád dokola, Janis byla vůči všemu dost slepá a zároveň hrotila to, co nemusela….nejvíc mě ale zarazilo, že hynula šílenou bolestí a před úmrtím hlásala ZAPOMENOUT NA TEBE, ŽÍT S JINÝM?? VYLOUČENO!!!
  …. a do dvou let už byla šíleně, ještě víc zaláskovaná do jinýho.
  To se nedělá.  TAGS:

  Online Ruka na zrkadle ebook, Kniha Ruka na zrkadle FB2, Download Ruka na zrkadle PDF , Download Ruka na zrkadle MOBI, Online Ruka na zrkadle kniha, Zdarma Stažení Ruka na zrkadle IPhone, Online kniha Ruka na zrkadle PDF, Zdarma Ruka na zrkadle DJVU, Zdarma Stažení Ruka na zrkadle TXT, Stažení Ruka na zrkadle RTF, Online Ruka na zrkadle FB2 , e-kniha Ruka na zrkadle stažení TXT, Zdarma Ruka na zrkadle stažení kniha, e-kniha Ruka na zrkadle download MOBI, Stažení Ruka na zrkadle IPad, Číst Ruka na zrkadle MOBI, Číst Ruka na zrkadle DOC, Zdarma Ruka na zrkadle AWZ, Download e-kniha Ruka na zrkadle iPad , Zdarma Ruka na zrkadle DJVU, Download Ruka na zrkadle e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Ruka na zrkadle DVD, Číst Ruka na zrkadle TXT, Book Ruka na zrkadle stažení DJVU, Ruka na zrkadle stažení kniha zdarma, Ruka na zrkadle stažení kniha pdf zdarma, Ruka na zrkadle pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Ruka na zrkadle pdf zdarma, Ruka na zrkadle stažení kniha epub zdarma, Ruka na zrkadle ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply