Růže podzimu Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Růže podzimu Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Růže podzimu Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Růže podzimu


Kniha v českém jazyce!


Stažení Růže podzimu zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Růže podzimu (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Růže podzimu zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Růže podzimu.pdf (EUR-0.00)

  Růže podzimu.epub (EUR-0.00)

  Růže podzimu.doc (EUR-0.00)

  Růže podzimu.txt (EUR-0.00)

  Růže podzimu.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Růže podzimu.PDF – (EUR 0.00);

  Růže podzimu.MOBI – (EUR 0.00);

  Růže podzimu.EPUB – (EUR 0.00);

  Růže podzimu.DOC – (EUR 0.00);

  Růže podzimu.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Temná hrdinka (2.)

  Originální název:

  Autumn Rose (2012)

  Žánr:
  Romány, Fantasy, Pro děti a mládež
  Vydáno: , Knižní klub
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (55)

  Přidat komentář

  anibeni

  06.12.2017

  Kniha má velký potenciál, bohužel jsem měla celkem problém se zpracováním… některé scénky místo aby gradovaly najednou skončily, popis osob nebo míst je takový neúplný.. líbilo se mi propojení s prvním dílem, to bylo bravurně vymyšlené, ale plno akcí se tam jen tak mimochodem mihlo a hned zas zmizelo. Škoda, být autor vyzrálejší, byla by to výborná série…

  Fizulka71

  27.09.2017

  Po silném prvním dílu trochu zklamání. Ale na druhou stranu třeba obdivovat propojenost s prvním dílem. Za mě palec tak na půl žerdi, ale za přečtení to rozhodně stojí. Teď jen aby byl další díl, trochu mi přijde, že si autorka s touto sérií ukousla trochu větší sousto.

  Ria.

  27.07.2017

  Temnou hrdinku jsem hodnotila 3 hvězdičkami, bohužel Růže podzimu mě nebaví ani z poloviny jako první díl, ale na dvě hvězdičky to taky není.
  Děj mi občas přijde zmatený, popisy jsou zvláštní, v některých chvílích nevím přesně, co se tam zrovna odehrává, věci nejsou vysvětlené. A Růže mi není tak sympatická jako Violet. Občas mi přijde, jako bych četla fanfikci z Wattpadu (za kterou ovšem nemusím platit).
  Pokud vyjde další díl z této série, určitě si ho přečtu, ale pouze ze zvědavosti, co bylo dál.

  Mark.

  17.07.2017

  Ani po druhém díle nevím jak mají vypadat postavy 😀 V první chvíli jsem byla zaražená, že je nyní hlavní dění mezi Růži a Fallonem, a chtěla jsem se dozvědět, jak to dopadlo s Violet. Dozvěděla, ale celkem odbytě. Děj byl zajímavý, ale nijak poutavý. Dle mého úsudku anotace knize nijak neodpovídá. Je Růže opravdu v úplně nové škole? Nebo to byl Fallon a ona tam již chvíli byla? Cit: A co hůř, v nové škole se jí všichni vyhýbají a posmívají – kvůli podivným vířícím znamením na kůži, která jí brání zapadnout do davu. – Znamení se nijak nezmiňuje, to již víme z předešlého dílu. Mluví o tom, že je jediná čaromocná, což po chvíli taky není pravda. A navíc mají výuku o čaromocných a také vědí z médií o královské rodině, takže už asi museli vědět, co ty znamení znamenají.
  A zachránila dívku z anotace, kterou chce svést velmi temný princ? To má být ta budoucnost? První díl nám řekl že už je přeměněná 🙁 (Teda pokud to má být Violet)
  Já prostě nevím, s ohledem na čtivost a děj je to fajn, ale nemám z toho rozum.

  mišule5

  14.06.2017

  Paráda! Příběh velmi zajímavý a obálka knížky je přenádherná. Jen doufám, že se dočkáme dalších dílů, protože by byla škoda zahodit tak skvělý nápad temných hrdinek! Vřele doporučuji.

  Majdule

  22.04.2017

  Druhý díl přivádí na scénu První hrdinku a mě se to opět líbilo. Autumn je silná, přes všechny překážky a komplexy neuhýbá z cesty. Příběh je vyrovnaný v tom, že hrdinka ví o existenci jiných dimenzí i v tom, že má moc, byť o ní nestojí. Jsem zvědavá na další hrdinky.

  SeverusSnape

  31.03.2017

  Víc se mi líbil první díl,ale nebylo to vůbec špatné

  Will_team

  31.03.2017

  Úžasná kniha. Stejně tak jako první díl. Strašně mě mrzí, že dalšího dílu se už nejspíš nedočkáme. Abigail by udělala neskutečně skvělou, neobvyklou sérii.

  KateChatt

  01.02.2017

  První díl mě bavil víc, ale i tak to byla pěkná kniha. Byla jsem překvapená z chování některých postav (Růže, Fallon) – z prvního dílu jsem si myslela že budou jiní.

  e.llis

  05.12.2016

  Pořád to stejné, pořád to stejné.

  Jak už jsem napsala u prvního dílu.. Vždyť postavy nemají žádný CHARAKTEEEEER. FŇUK.
  Zase psychicky narušená postava.. bla … bla… pořád ten stejný příběh dokola a DOKOLAAAA.

  Snad ještě horší než minule… asi proto, že už jsem věděla, že konec knihy to nespraví. Tady ne. Ani u prvního dílu. Žádné vyvrcholení.. blivajz.

  Jednu hvězdičku dávám, že jsem to dokázala přečíst a za obálku, kvůli které jsem si ono neštěstí koupila.

  Nicol13

  20.10.2016

  Na jednu stranu trochu nudnější než první díl, ale Růže mi byla sympatičtější než Violet. A hodně věcí se vysvětlilo… Ale ten konec… neee!! Už chci další dííl.

  sylva8672

  09.10.2016

  Knihu jsem právě dočetla a moc se mi líbila. Sice o něco méně než první díl, který mě naprosto pohltil, ale to jen proto, že prostě miluju upíry. Takže za mě – moc hezké čtení 😉
  Jsem moc zvědavá, jaké bude pokračování 🙂

  VenyLee

  12.09.2016

  Jak čtu předešlé komentáře, tak některým se víc líbil první díl a některým zas tenhle druhý. Já osobně zastávám spíše tuhle knihu, i když jsem nad tím váhala. Proč? No já nemám knih nějak nadhlavu, jelikož si nevydělávám, a tak, když si chci něco přečíst, sáhnu po téhle. Je to čtivé, nemusím nad tím moc přemýšlet a prostě miluju Autum a Fallona 😀 doufám, že autorka napíše všechny díly, protože jestli ano, tak bych byla ten nejšťastnější člověk na zemi. (Asi nejvíc se těším na hrdinky ze čtvrté, páté a šesté dimenze (morfská, elfská a ta kde žijí okřídlení lidé))

  Brambu

  27.08.2016

  Druhý díl si vzal na paškál sice jiné hlavní hrdiny, ale pořád je to báječné pokračování. Tentokráte se seznámíme s Čaromocnými a jejich světem, kde létání, čarování, věštění a snaha ochránit lidské bytosti je na denním pořádku. Nechybí tu útoky nepřátel a politikaření.Odkrývá se nám tak další dimenze a úvodní hrdinka vchází na scénu. Tato série mne začíná bavit a jsem velice zvědavá, jak se to bude vyvíjet dál.

  svobonís

  30.06.2016

  Abych byla upřímná, tak se mi tenhle díl líbil asi o malililičko více, než předchozí. Na druhou stranu mi přišlo, že v knize chyběl děj ( částmi to bylo až nudné), ale líbil se mi vztah mezi Autumn a Fallonem ( na rozdíl od Violet a Kaspara). Takže doporučuji 🙂

  shey

  27.04.2016

  Růže i Fallon se mi líbili, nebyla to taková exploze citů jako u Violet a Kaspara , ale byli spíš takový
  milí. Příběh byl zaměřen na politiku a děj okolo postav a méně na romantiku. Ale pomohlo mi to pochopit některé nesrovnalosti z prvního a dílu a zjistila jsem co se dělo když Violet přijela do Athane. Za mě 3 * a doufám, že další díly vyjdou…..

  Veluska

  13.04.2016

  Další neotřelý pohled na svět upírů, čarodějů a jiných stvoření. Kniha je velice poutavá a čtivá stejně jako předchozí díl. Na mladou autorku je to úctyhodný výkon a jsem zvědavá zdali autorka bude pokračovat dalšími díly.

  Janet11

  08.04.2016

  Stejně jako první díl, dobré oddechové čtení, přišlo mi možná ještě o trochu zajímavější. Nejspíš to bylo výměnou vampýrů, se kterými se od dob Stmívání roztrhl pytel, za jiné bytosti, které pro mě ještě nejsou tak okoukané.

  AnnieBarming

  22.12.2015

  Mě se tenhle díl líbil víc než ten první. Možná to bylo tím, že mi přišla Autumn sympatičtější a zajímavější než Violet a dokonce i Fallon dle mého předčil Kaspara, který mi teda nijak neučaroval. Moc se těším na třetí díl a na třetí (lidskou) hrdinku.

  terrez01

  30.11.2015

  Řeknu to takhle.
  Nesmíte hledět na můj názor, že je tady tahle kniha horší (a to o dost) než první díl, pokud nejste na stejné vlně jako já. Jednoduše já, šíleně zamilovaná do našeho vampířího princátka… Kaspar mi v téhle knize chyběl. A možná díky rozhořčení kvůli němu, jsem si tu knihu neužila, tak jak měla…

  Violete

  31.10.2015

  Tento díl se mi líbil o něco méně než předchozí. Prostě mi tam chyběla Violet s Kasparem, kteří se tam na chvíli objevili až na konci, ale taky je to naprosto skvělé počtení. Autorku obdivuji a těším se až přijde s dalším dílem 🙂

  SoniaShadow

  30.09.2015

  Tenhle díl se mi líbil více než ten předchozí – Autumn mě docela zajímala 🙂 Škoda je, že když se došlo k té části, jak jdou k těm vampýrům a udělají nějaký podvod či co, tak to tam není znovu napsané. První díl jsem četla před nějakou dobou, takže si tu scénu moc nepamatuju, takže škoda, že to tam nebylo napsáno znovu… 🙂

  sabulik69

  29.09.2015

  Musím říct že kniha mě ze začátku moc neuchvátila, ale nakonec jsem byla spokojená avšak Temná hrdinka s Violet mě bavila víc. I tak musím příběh pochválit, byl zajímavý i překvapivý.

  Laurel

  09.08.2015

  Musím říct, že tenhle díl se mi zdál lepší. Fallona a Autumn jsem si možná oblíbila víc, než Kaspara s Violet. Nevím proč. Možná proto, že mi Violet lezla na nervy se svým fňukáním. Jinak souhlasím s názorem marieh111- taky jsem zvědavá na pokračování.

  marieh111

  10.07.2015

  Série se mi velice zalíbila, (i když 2. díl byl trochu horší) ale zajímalo by mě, jak napíše ty zbylé knihy, pokud každou knihu napíše z pohledu jedné hrdinky, a hrdinek je 9, mohla by napsat také i 10. díl, kde všechny hrdinky budou spolu a bude závěrečná bitva. Musím říct, že Abigail si dala těžký "úkol". Nevím jestli vůbec někdy tu sérii dokončí, byla bych však ráda kdyby ano.
  A ještě něco…
  Trochu mě zarazilo, že první kniha byla o 2. hrdince a druhá kniha o 1. hrdince.

  Vianescee

  08.07.2015

  Po prvním díle trochu horší, ale i tak skvělé. Chyběli mi tu trochu hrdinové 1. dílu. Fallona jsem ze začátku moc nemusela, ale nakonec jsem si ho oblíbila. Hlavní hrdinku jsem občas nechápala a někdy mi i lezla na nervy a Violet na konci, to byla hrozná změna, které jsem absolutně nerozumněla. Doufám, že co nejdříve vyjde další díl. Těším se na pokračování a doporučuji.

  TheSinna

  10.06.2015

  Z mého pohledu trochu slabší pokračování knížky, kterou bych mohla zařadit mezi moje oblíbené. Často mi u chování hlavní hrdinky zůstával rozum stát. U Fallona mi přišlo k chuti jeho počáteční vykání, prostě se mi to zalíbilo. Jenom se dost často choval trochu natvrdle a nechápavě. Takže mi začal časem lézt docela na nervy.
  Kniha sama o sobě se mi líbila, ale dávám opravdu přednost prvnímu dílu. Na třetí díl si počkám a určitě si ho přečtu, ale přeji hodně štěstí s tím aby zůstala autorka originální, protože při představě kolik hrdinek nás ještě čeká 🙂

  Vitnerová

  05.06.2015

  Tak toto kniha mě překvapila, ale milé to překvapení určitě nebylo. Nějak jsem si neuměla vysvětlit chování hlavní hrdinky a na konci se Violet z předešlého dílu chovala jako neuvěřitelná trubka.
  Prvnímu dílu se to nemůže rovnat v ničem kromě stejného tématu. Podle mě je kniha docela nudná a děj knihy nemá moc velký spád ani se moc neobjevuje tajemno jako v předešlé knize.
  Počítám s pokračováním knihy ale vůbec nevím jestli se do něj chci vrhnout. 🙁
  První kniha nasadila vysokou laťku a druhá kniha se jí nemůže vyrovnat. 🙁
  Ani nevím jestli bych jí měla doporučovat protože najdu spousty krásnějších a záživnějších knih. 🙁

  muchomurka

  26.05.2015

  (Obsahuje spoilery či náznaky děje).
  Po přečtení téhle knížky můžu říct, že kdybych měla shrnout, o čem byla, tak fakt moc nevím. Myslela jsem, že počáteční zmatek pomine a chytnu se, ale ne. Všechno bylo hrozně zdlouhavé, nedařilo se mi do toho zasadit děj prvního dílu a Violet Leeovou (tedy do té doby, než zmínili asi ve dvou třetinách knihy masakr, kterým začínal díl první). Také to politikaření nebylo úplně dle mého gusta…
  A hlavně jsem se nedokázala sžít s Růží. Sice pořád psali a všichni říkali, jak je vyspělá a blablabla, ale mě přišla dost rozmazlená, uminutá, zbabělá a nezralá. Když nebylo po jejím, tak se vzepřela, až nakonec bylo, jak chtěla, i když to znamenalo, že to uškodí úplně všem a budou zlé následky. Její charakter byl jak na houpačce a stejně takové byly i scény v knize – z extrému do extrému. To porozumění příběhu nepřidalo.
  Mno, vůbec nevím, co si o téhle knize myslet. Navíc mě dost zklamalo, že Kaspar a Violet se dostali do takové ošklivé bubliny 🙁
  Achjo, jsem si říkala, že když Růže má být druhá hrdinka, že se vzchopí a bude to stát za to, udělá nějaké rozumné rozhodnutí, ale i když ho náhodou udělala, zase to zabila svou paličatostí a dětinskostí. Působila na mě svými útěky tak, že akorát trápila všechny kolem a ničemu moc nepomáhala.

  maca5449

  03.05.2015

  Páni, tak to bylo hodně zmatečné. Ke konci jsem měla pocit, že jsem snad přeskočila odstavec, nebo stranu, nebo kapitolu… Zdálo se mi, že to prostě nějak nenavazuje, skoro jako bych k tomu potřebovala první díl a číst kapitoly nastřídačku…

  Jsem vážně zvědavá, jak se autorka popere s následujícímí díly a hlavně, jestli si zachová nějakou kreativitu, když je hrdinek 9 a zatím známe jen 2. Neumím si představit, že zvládne napsat dalších 7 dílů, které by byly něčím originální.
  TAGS:

  Online Růže podzimu ebook, Kniha Růže podzimu FB2, Download Růže podzimu PDF , Download Růže podzimu MOBI, Online Růže podzimu kniha, Zdarma Stažení Růže podzimu IPhone, Online kniha Růže podzimu PDF, Zdarma Růže podzimu DJVU, Zdarma Stažení Růže podzimu TXT, Stažení Růže podzimu RTF, Online Růže podzimu FB2 , e-kniha Růže podzimu stažení TXT, Zdarma Růže podzimu stažení kniha, e-kniha Růže podzimu download MOBI, Stažení Růže podzimu IPad, Číst Růže podzimu MOBI, Číst Růže podzimu DOC, Zdarma Růže podzimu AWZ, Download e-kniha Růže podzimu iPad , Zdarma Růže podzimu DJVU, Download Růže podzimu e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Růže podzimu DVD, Číst Růže podzimu TXT, Book Růže podzimu stažení DJVU, Růže podzimu stažení kniha zdarma, Růže podzimu stažení kniha pdf zdarma, Růže podzimu pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Růže podzimu pdf zdarma, Růže podzimu stažení kniha epub zdarma, Růže podzimu ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply