S devatenáctkou do Bernu Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

S devatenáctkou do Bernu Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

S devatenáctkou do Bernu Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

S devatenáctkou do Bernu


Kniha v českém jazyce!


Stažení S devatenáctkou do Bernu zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:S devatenáctkou do Bernu (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení S devatenáctkou do Bernu zdarma kniha:

  MIRROR-2

  S devatenáctkou do Bernu.pdf (EUR-0.00)

  S devatenáctkou do Bernu.epub (EUR-0.00)

  S devatenáctkou do Bernu.doc (EUR-0.00)

  S devatenáctkou do Bernu.txt (EUR-0.00)

  S devatenáctkou do Bernu.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  S devatenáctkou do Bernu.PDF – (EUR 0.00);

  S devatenáctkou do Bernu.MOBI – (EUR 0.00);

  S devatenáctkou do Bernu.EPUB – (EUR 0.00);

  S devatenáctkou do Bernu.DOC – (EUR 0.00);

  S devatenáctkou do Bernu.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Pro děti a mládež
  Vydáno: , Profil
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (9)

  Přidat komentář

  ManželéMannovi

  21.08.2016

  Moje nejoblíbenější dětská knížka.

  Mann

  tomts

  14.05.2016

  Kniha vyšla poprvé v době, kdy Československo získalo r. 1976 mistrovský titul v Katowicích. V bráně Fakír, v útoku Hlinka, Nový, Martinec a další borci. Knížka byla první pořádnou knihou pro malé kluky, kteří se touží stát hokejisty a nějakou tu medaili dovézt. Četl jí také pozdější mistr světa JIrka Hořava a další.

  Uplynulo 17 let a autor knihu přepracoval do popřevratové doby, netuše, že za krátkou dobu se ČSFR rozdělí na dva samostatné státy, Další dvě vydání se proto opět reáliemi poněkud liší od těch předchozích. Jistě je četly další generace hokejistů a spolu s mladým Ivanem Krumlem snili, jak dovezou zlatou medaili z MS či dokonce ze ZOH. Základní příběh je sice letos starý 40 let, ale přes všechny ty politické změny se nemění, je o touze malého kluka dosáhnout nejvyšších met a stát se dalším Bóžou Modrým, Ivanem Hlinkou, Růžičkou, Haškem, Jágrem…

  HNEDOOCKA

  19.12.2014

  Nádherná knížka, jako ostatně všechny jeho knihy.. I když tahle je nejlepší 🙂

  Angel_Castiel

  05.12.2014

  Knihu jsem četl v době, kdy jsem hokej dost hltal a moc se mi v té době líbila.

  Ivinho

  05.03.2013

  Píle, tvrdý trénink a trochu štěstí aby se člověk dostal na vysněný vrchol. V pubertě jsem tu knihu miloval.

  dalimoni

  22.12.2011

  Výborná kniha, sportovní, určena spíše pro mládež, ale opravdu výborná.

  OtaPlk

  18.03.2011

  Jako kluk jsem měl z knížky hodně dobré pocity…

  Mike Wazowski

  Kniha je něco mezi pohádkou a sportovním románem, ale výsledek je úžasný. Sice máte pocit, že hlavní hrdina je Mirek Dušín, což mi na hokejistu příliš nesedí, ale rádi to přehlédnete a celý příběh Ivanovi držíte palce.

  gauco

  Autorovi se v ich-formou podařilo vyjádřit něco moc cenného a nezcizitelného, co tvoří základy každého velkého charakteru, něco, co si musí každý mladý člověk prožít, aby se mohl stát oním, jak jsem někde četl, silným, ale zatraceně jemným chlapem.
  Zdeněk Krčmář  TAGS:

  Online S devatenáctkou do Bernu ebook, Kniha S devatenáctkou do Bernu FB2, Download S devatenáctkou do Bernu PDF , Download S devatenáctkou do Bernu MOBI, Online S devatenáctkou do Bernu kniha, Zdarma Stažení S devatenáctkou do Bernu IPhone, Online kniha S devatenáctkou do Bernu PDF, Zdarma S devatenáctkou do Bernu DJVU, Zdarma Stažení S devatenáctkou do Bernu TXT, Stažení S devatenáctkou do Bernu RTF, Online S devatenáctkou do Bernu FB2 , e-kniha S devatenáctkou do Bernu stažení TXT, Zdarma S devatenáctkou do Bernu stažení kniha, e-kniha S devatenáctkou do Bernu download MOBI, Stažení S devatenáctkou do Bernu IPad, Číst S devatenáctkou do Bernu MOBI, Číst S devatenáctkou do Bernu DOC, Zdarma S devatenáctkou do Bernu AWZ, Download e-kniha S devatenáctkou do Bernu iPad , Zdarma S devatenáctkou do Bernu DJVU, Download S devatenáctkou do Bernu e-kniha zdarma, Zdarma Stažení S devatenáctkou do Bernu DVD, Číst S devatenáctkou do Bernu TXT, Book S devatenáctkou do Bernu stažení DJVU, S devatenáctkou do Bernu stažení kniha zdarma, S devatenáctkou do Bernu stažení kniha pdf zdarma, S devatenáctkou do Bernu pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha S devatenáctkou do Bernu pdf zdarma, S devatenáctkou do Bernu stažení kniha epub zdarma, S devatenáctkou do Bernu ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply