Salambo Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Salambo Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Salambo Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Salambo


Kniha v českém jazyce!


Stažení Salambo zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Salambo (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Salambo zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Salambo.pdf (EUR-0.00)

  Salambo.epub (EUR-0.00)

  Salambo.doc (EUR-0.00)

  Salambo.txt (EUR-0.00)

  Salambo.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Salambo.PDF – (EUR 0.00);

  Salambo.MOBI – (EUR 0.00);

  Salambo.EPUB – (EUR 0.00);

  Salambo.DOC – (EUR 0.00);

  Salambo.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Salammbo (1862)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Historie
  Vydáno: , Československý spisovatel
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (9)

  Přidat komentář

  Atanone

  27.09.2017

  Četla jsem v prvním ročníku na střední,ale dodnes si pamatuji,jak na mě působily velmi naturálně popisované obrazy bitvy. Film mě zdaleka tak nenadchl

  petrakočárová

  13.07.2017

  Četla jsem v rámci povinné četby a nakonec to nebylo tak špatné.

  Edus

  28.10.2016

  Velice zajímavý příběh z netradičního a exotického prostředí Kartága (které máme furt spojené jen s pojmem "punské války"), který nese velkou vzdělávací hodnotu a plno zajímavých a málo známých faktů o této civilizaci.

  Čtivé, dramaticky psané z pohledu více postav – děj jsem přímo hltal a popis bitevních scén byl natolik plastický a realistický, že se může jít zahrabat i většina velkorozpočtových hollywoodských trháků s počítačovými efekty. Tahle 150 let stará knížka je všechny hravě strčila do kapsy.

  malinaT

  23.02.2014

  Detailní popisná, která je prakticky bez děje. Zajímavé je, že téměř všechny postavy jsou reálné (zrovna Salamabo je smyšlená).

  Bear Reader

  27.12.2013

  Nádherné popisy, slabší děj.

  Atuin

  21.09.2013

  Nekomplikovaný, velice sytý a úhledný příběh, nemá tendence odbíhat daleko od svého středu a přitom je dosti výpravný.

  Vec1980

  25.08.2013

  Těžko popsat knihu tohoto obsahu. Nejjednodušší bude asi charakteristika "Příběh 5 postav" – Hamilkar, Narr Havas, Salambo na jedné straně a Matho, Spendius na straně druhé.
  Historicky si netroufám posuzovat, takže pouze jako zaujatý čtenář. Flaubert se možná pustil do krajin jemu lehce vzdálených, ale celkový obraz zápasu Kartága a žoldnéřů zprvu domáhajících se svého žoldu dovedl k dokonalosti. Mnohdy jsem se musel vracet a číst některé z pasáží ještě jednou a pomaleji. Popis pokladů, národů, vojáků, zbraní, božstev a obřadů je neskutečně detailní a mnohdy je problém si dané alespoň z malé části přenést do obrazu byť jen ve fantazii.
  S označením Romantický příběh jako nosného tématu osobně nesouhlasím. Každý si najde svou linii, pro mne osobně to byl děj bojů, příprav, obětí a intrik s téměř zanedbatelnou milostnou platonickou záletkou.

  Mimochodem při srovnání filmu Trója a možnosti jak by mohl být natočen tento román Salambo by Trója zůstala hodně pozadu. Naštěstí pro nás všechny je poslední pokus z roku 1960 (http://www.csfd.cz/film/93219-salambo/ ) a snad další nebude a zůstane pouze fantazie …

  Citát:
  Žoldnéři chtěli vědět, zda neřekl ještě něco jiného, a Libyjec připojil: "Protože jsem zůstal před ním stát, ptal se mě, na co čekám. Odpověděl jsem: Že budu zabit! Tu odvětil: Ne odejdi! Až zítra s ostatními!.
  Tato velkomyslnost barbary udivila, některé však poděsila a Matho litoval, že vyslanec nebyl zabit.

  zlovlk

  18.03.2011

  Čelní strana této knihy je dveřmi do světa barev, tvarů, vůní a chutí. Pokud jste milovníci popisů (nedělám si iluze, že takových lidí bude mezi současným čtenářstvem mnoho), asi budete kvíkat blahem od první strany až po poslední. Všechna ta exotická místa jsou rozebrána skutečně do nejmenšího detailu. A působí velice opravdovým způsobem, navozují atmosféru zašlého bohatství a rozmanitosti velkých jižních a orientálních civilizací. To je asi nejsilnější stránka knihy.

  Trochu slabší to, přinejmenším pro mě, bylo s dějem a postavami. Spíše než jako lidské bytosti mi opravdu připadaly jako hliněné loutky, do jejichž myšlení dost dobře nemůžeme nahlédnout. Možná to byl záměr (přece jen – propast času je hlubší než Mariánský příkop a své prapředky nemáme naději pochopit). Ale i tak to na mě působilo chladně a odtažitě, zejména ve srovnání třeba s Paní Bovaryovou, která naopak dokázala budit emoce velmi dovedně. Tady mi bylo vlastně jedno, jak to celé dopadne. Možná se najde někdo, koho tahle kniha strhne, ale většina bude nanejvýš obdivovat techniku psaní.

  Konečný verdikt tedy zní, že Salambo je sice nesmírně propracovaná a v některých ohledech k dokonalosti dovedená kniha, přesto si však myslím, že Flaubert měl zůstávat tam, kde byl doma. Tam, kde byl silný. Ve Francii.

  stopni

  "Vojenský román" – tak by se dal asi nejvýstižněji popsat tento historický román. De facto je to z převážné části jen soubor popisu válečných postupů vojska, které si autor sám vymýšlí a "hýbe" si figurkami, jak chce. Právě tímto se od realistického popisu plně distancuje. Nemám ráda zdlouhavé popisování zbraní a všemožného vojenského vybavení, a proto bych si ho znovu nepřečetla.  TAGS:

  Online Salambo ebook, Kniha Salambo FB2, Download Salambo PDF , Download Salambo MOBI, Online Salambo kniha, Zdarma Stažení Salambo IPhone, Online kniha Salambo PDF, Zdarma Salambo DJVU, Zdarma Stažení Salambo TXT, Stažení Salambo RTF, Online Salambo FB2 , e-kniha Salambo stažení TXT, Zdarma Salambo stažení kniha, e-kniha Salambo download MOBI, Stažení Salambo IPad, Číst Salambo MOBI, Číst Salambo DOC, Zdarma Salambo AWZ, Download e-kniha Salambo iPad , Zdarma Salambo DJVU, Download Salambo e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Salambo DVD, Číst Salambo TXT, Book Salambo stažení DJVU, Salambo stažení kniha zdarma, Salambo stažení kniha pdf zdarma, Salambo pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Salambo pdf zdarma, Salambo stažení kniha epub zdarma, Salambo ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply