Samostudijní kurz politického islámu Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Samostudijní kurz politického islámu Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Samostudijní kurz politického islámu Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Samostudijní kurz politického islámu


V médiích se objevuje řada názorů na islámskou doktrínu, ale žádná fakta. Nikdo totiž nestuduje základní zdroj znalostí o skutečné povaze islámu – Mohameda a Alláha. Tento samostudijní kurz vychází ze tří islámských zdrojových textů: koránu, síry (Mohamedova životopisu) a hadísů (jeho tradic). Pokud budou vaše znalosti vycházet z těchto původních textů, bude je možné ověřit a vaše porozumění bude mít pevné základy.

Korán i všechny ostatní islámské texty jsou napsány tak, aby byly těžko srozumitelné. Když však odstraníme umělý jazyk a nahradíme ho jednoduchou češtinou, získáme něco ohromujícího.
Díky tomuto kurzu se zbavíte všech nejasností ohledně islámu. Pochopíte, co stojí za událostmi v islámském světě a co to znamená pro naši civilizaci.



Kniha v českém jazyce!


Stažení Samostudijní kurz politického islámu zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:



Samostudijní kurz politického islámu (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Samostudijní kurz politického islámu zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Samostudijní kurz politického islámu.pdf (EUR-0.00)

  Samostudijní kurz politického islámu.epub (EUR-0.00)

  Samostudijní kurz politického islámu.doc (EUR-0.00)

  Samostudijní kurz politického islámu.txt (EUR-0.00)

  Samostudijní kurz politického islámu.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Samostudijní kurz politického islámu.PDF – (EUR 0.00);

  Samostudijní kurz politického islámu.MOBI – (EUR 0.00);

  Samostudijní kurz politického islámu.EPUB – (EUR 0.00);

  Samostudijní kurz politického islámu.DOC – (EUR 0.00);

  Samostudijní kurz politického islámu.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  A Self Study Course on Political Islam Level 1 (2011)

  Žánr:
  Literatura naučná, Politologie, mezinárodní vztahy
  Vydáno: , CSPI International
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (6)

  Přidat komentář

  vosa333

  26. ledna

  V jedné diskuzi anglický imám označil Billa Warnera za skutečného znalce islámské doktríny. Pro ty, kdo se chtějí dozvědět o Islámu víc, je kniha skvělým vodítkem, na co se zaměřit při studiu Islámu.

  Kočina

  21. ledna

  Výborné. Konečně někdo něco takového sepsal. Islám je tajemstvím po staletí a možná ani samotní muslimové nevědí, že jsou součástí politického tažení proti Evropě. Pokud budeme mít informace, máme aspoň minimální šanci neopakovat chybu v historii.

  lukas.pavlik

  16. ledna

  Velmi se mi líbí práce se statistikou a základními prameny. Jasné oddělení lidí (muslimů), kteří nemusí být špatní od systému (politického islámu), který je možné kriticky hodnotit.

  peří

  25.10.2017

  Agitka proti islámu. Nejsou zde předložena fakta pro kritické zkoumání, není více tváří pravdy. Naopak jsou zde vícekrát opakovány názory prof.Warnera, aby si je ubohý student lépe vryl do paměti. Tyto názory jsou podepřeny silou autority a silou statistiky.
  Když jen trochu přeženu. Všechno co Mohamed řekl o ne-muslimech a co udělal, mělo sloužit k jejich zničení nebo podrobení. Všichni muslimové se mají snažit být jako Mohamed, porážka ani mírové soužití se nepřipouští. Tyto jejich snahy jsou politický islám, a ten se musí zastavit. (Ostatně soudím, že Kartágo MUSÍ být zničeno).

  Elgin

  12.09.2017

  Počet muslimů jenom v Evropě v roce 2010 byl 44 milionů a odhaduje se, že do roku 2050 by se toho číslo mělo navýšit na 71 milionů.
  Dá se tedy důvodně očekávat nárokování této komunity na uplatňování svého náboženského vyznání v regionu,
  jelikož náboženská svoboda je zaručena jak v EU, tak v ČR v článku 15 a 16 Listiny základních práv a svobod.
  Islám jako systém je dokonalý a konečný, takže jakákoliv reforma bude extrémně problematická, ne-li nemožná.
  Muhammad jako dokonalý vzor pro všechny muslimy je nedotknutelnou ikonou a nejúspěšnějším vůdcem, jaký kdy žil na Zemi.
  Koncept, který stojí za úspěchem masivního rozšíření islámu do všech koutů světa, je založen na násilí, dualismu a politické podřízenosti.
  Tento systém funguje už 1407 let a nic nenaznačuje tomu, že by tomu nemělo tak být i nadále.

  Eldar80

  24.04.2016

  V knize je popsán politický vliv islámu na společnost. Lidé na západě často vnímají náboženství jako něco vnitřního a čistě osobního. Ale v tomto myšlenkovém kontextu nelze islám považovat za náboženství, protože ten klade důraz na vnější a společenské uspořádání. V konečnému důsledku je tedy funkční politickou ideologií s vlastním politickým programem. V dnešní době už nemá většina náboženství přímý vliv na stát, ale islámské země se v tomto liší. Ukazuje se, že islám je teokratický systém s vlivem na politiku státu. Zatímco náboženství jsou něčím spíše duchovním, tak islám je politikou. Náboženské aspekty islámu nemá význam kritizovat. Může být úplně jedno, který anděl nadiktoval Mohamedovi Korán. Politickou část můžeme kritizovat jako jakoukoliv jinou ideologii. Kniha systematicky popisuje oblasti, kterých se dotýká politický vliv islámu. Shledáváme, že tato část je v rozporu s naší sekulární kulturou a demokracií. Je dokonce v rozporu se samou lidskostí, protože se protiví listině základních práv a svobod. Díky této části islám selhává i nábožensky. Nemocná společnost očividně nedokáže vytvořit žádné duchovní velikány a tak je zločinec z pozdního starověku považován za vzor hodný následování. Islámský duchovní je dokonalý oxymóron, protože žádný duchovně založený člověk nemůže následovat Mohameda. Křesťanství bylo v naší historii určitým mezistupněm v našem vývoji k co nejspravedlivějšímu právnímu řádu. Islám ale nefunguje jako mezistupeň a přináší pouze zaostalost, protože jím vytvořená kultura je svázána neměnnými náboženskými dogmaty. Vědecká vyspělost všech arabských zemí Blízkého východu mimo Izrael je naprosto zoufalá navzdory tomu, že tento region je jednou z kolébek civilizace a měl by mít teoreticky náskok. Informace v této knize by měl znát každý občan České republiky, protože by se mělo jednat o součást obecného vzdělání. Nezbývá než doporučit. 85%



  TAGS:

  Online Samostudijní kurz politického islámu ebook, Kniha Samostudijní kurz politického islámu FB2, Download Samostudijní kurz politického islámu PDF , Download Samostudijní kurz politického islámu MOBI, Online Samostudijní kurz politického islámu kniha, Zdarma Stažení Samostudijní kurz politického islámu IPhone, Online kniha Samostudijní kurz politického islámu PDF, Zdarma Samostudijní kurz politického islámu DJVU, Zdarma Stažení Samostudijní kurz politického islámu TXT, Stažení Samostudijní kurz politického islámu RTF, Online Samostudijní kurz politického islámu FB2 , e-kniha Samostudijní kurz politického islámu stažení TXT, Zdarma Samostudijní kurz politického islámu stažení kniha, e-kniha Samostudijní kurz politického islámu download MOBI, Stažení Samostudijní kurz politického islámu IPad, Číst Samostudijní kurz politického islámu MOBI, Číst Samostudijní kurz politického islámu DOC, Zdarma Samostudijní kurz politického islámu AWZ, Download e-kniha Samostudijní kurz politického islámu iPad , Zdarma Samostudijní kurz politického islámu DJVU, Download Samostudijní kurz politického islámu e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Samostudijní kurz politického islámu DVD, Číst Samostudijní kurz politického islámu TXT, Book Samostudijní kurz politického islámu stažení DJVU, Samostudijní kurz politického islámu stažení kniha zdarma, Samostudijní kurz politického islámu stažení kniha pdf zdarma, Samostudijní kurz politického islámu pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Samostudijní kurz politického islámu pdf zdarma, Samostudijní kurz politického islámu stažení kniha epub zdarma, Samostudijní kurz politického islámu ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply