Šance jako hrom Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Šance jako hrom Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Šance jako hrom Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Šance jako hrom


Humoristický román o příživnících a podvodnících z prostředí malého města. V primitivním příběhu je starší důchodce svou rodinou vyštván do podnájmu k vdově, která ho po čase z bytu vyhodí. Příležitosti využije místní příživnice, nastěhuje ho k sobě a provdá se za něho. V lázních, kam ho poslala jeho mladá žena, vzplane důchodce láskou k postarší vdově, chce se rozvést a žít s ní. Z vdovy se vyklube sňatková podvodnice, která ho obere o peníze. Po návratu vystřízlivělý důchodce zjistí, že jeho žena emigrovala a on zůstává opět bez střechy nad hlavou.Kniha v českém jazyce!


Stažení Šance jako hrom zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Šance jako hrom (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Šance jako hrom zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Šance jako hrom.pdf (EUR-0.00)

  Šance jako hrom.epub (EUR-0.00)

  Šance jako hrom.doc (EUR-0.00)

  Šance jako hrom.txt (EUR-0.00)

  Šance jako hrom.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Šance jako hrom.PDF – (EUR 0.00);

  Šance jako hrom.MOBI – (EUR 0.00);

  Šance jako hrom.EPUB – (EUR 0.00);

  Šance jako hrom.DOC – (EUR 0.00);

  Šance jako hrom.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Humor, Literatura česká
  Vydáno: , Camis
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (6)

  Přidat komentář

  JLČ

  22.10.2017

  Hodně slabé a vcelku nudné dílko, opakující všechna známá Švandrlíkova klišé…

  Kája95

  30.08.2017

  Knihu jsem si koupila, protože mám ráda jak Švandrlíka tak Wintera. Není tu určitě náročné čtení. I tak doporučuji, na zasmání skvělé. Typicky "Švandrlíkovské" . určitě si přečtu i další knihy

  MC87

  05.03.2017

  Klasicky strhující Švandrlíkův 100 stránkový kraťas, který má tah na branku a nabízí příběh nešikovného důchodce, závislého na sladkém ("kolik větrníků sníš, tolikrát jsi člověkem"). Po té, co pro něj není místo v domě svého syna a pro nešikovnost ho vyhodí i bába, u které byl ubytován, se mu naskytne výjimečná šance bydlení u mladé sexbomby, která potřebuje manžela, aby mohla krýt svou kariéru "umělkyně"….Moralizování a hodnotový systém ve Švandrlíkových knihách nikdy nezklame. 5*

  Eicherik

  07.08.2016

  Veselý příběh, který by klidně mohl vycházet na pokračování v legendárním časopisu Dikobraz. Dějově pochází ještě z konce minulého režimu, takže pojmu jako "příživnictví" už nemusí mladší čtenáři rozumět. Já osobně postrádal mezi textem Nepraktovi ilustrace. Kladně hodnotím vtipné vyústění příběhu.

  sulcv

  28.02.2016

  Veselý příběh, který potěší každého milovníka Miroslava Švandrlíka i ty kteří jeho dílo neznají.

  Fidlal

  22.07.2012

  Svěží prázdninové čtení do vlaku, na koupaliště, pod širák (jen mi chudák Švandrlík trochu promokl a zkrablatěl). Koutky při četbě cukají. Ačkoliv obrázek i obsah může působit poněkud hanbatě, pohorší se nad tímto lehkým dílkem možná tak stará bába Tyrpeklová. 🙂  TAGS:

  Online Šance jako hrom ebook, Kniha Šance jako hrom FB2, Download Šance jako hrom PDF , Download Šance jako hrom MOBI, Online Šance jako hrom kniha, Zdarma Stažení Šance jako hrom IPhone, Online kniha Šance jako hrom PDF, Zdarma Šance jako hrom DJVU, Zdarma Stažení Šance jako hrom TXT, Stažení Šance jako hrom RTF, Online Šance jako hrom FB2 , e-kniha Šance jako hrom stažení TXT, Zdarma Šance jako hrom stažení kniha, e-kniha Šance jako hrom download MOBI, Stažení Šance jako hrom IPad, Číst Šance jako hrom MOBI, Číst Šance jako hrom DOC, Zdarma Šance jako hrom AWZ, Download e-kniha Šance jako hrom iPad , Zdarma Šance jako hrom DJVU, Download Šance jako hrom e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Šance jako hrom DVD, Číst Šance jako hrom TXT, Book Šance jako hrom stažení DJVU, Šance jako hrom stažení kniha zdarma, Šance jako hrom stažení kniha pdf zdarma, Šance jako hrom pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Šance jako hrom pdf zdarma, Šance jako hrom stažení kniha epub zdarma, Šance jako hrom ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply