Sběratel kůží Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Sběratel kůží Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Sběratel kůží Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Sběratel kůží


Lincoln Rhyme a Amélie Sachsová: kvadruplegický kriminalista se schopností geniální dedukce a začínající policistka. Poprvé se setkali před více než deseti lety při pátrání po Sběrateli kostí a vytvořili legendární tým. Nynější případ je pro ně ale něčím výjimečný – hledají totiž vraha, který se Sběratelem kostí zjevně inspiroval.

Jeho plán je vycizelovaný do nejmenších podrobností; jeho vražedná metoda paralyzuje hrůzou celý New York. Své oběti zavleče do podzemní kobky, kde nožem a tetovacím strojkem vytváří na jejich tělech šifrované vzkazy. Místo inkoustu ale používá jed, který obětem přivodí tak kruté bolesti, že smrt vnímají jako vytoužené vysvobození.

Rhyme a Sachsová vědí, že je jen otázkou času, kdy Sběratel kůží udeří znovu. Podle jakého klíče své oběti vybírá? Jaké sdělení skrývají vytetované vzkazy? Jakou šílenou misi se pachatel vlastně snaží svým počínáním naplnit? Odpovědi na všechny otázky je třeba najít dřív, než vrah zaměří svou pozornost na další oběť – anebo dokonce na samotného Rhyma a Sachsovou.Kniha v českém jazyce!


Stažení Sběratel kůží zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Sběratel kůží (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Sběratel kůží zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Sběratel kůží.pdf (EUR-0.00)

  Sběratel kůží.epub (EUR-0.00)

  Sběratel kůží.doc (EUR-0.00)

  Sběratel kůží.txt (EUR-0.00)

  Sběratel kůží.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Sběratel kůží.PDF – (EUR 0.00);

  Sběratel kůží.MOBI – (EUR 0.00);

  Sběratel kůží.EPUB – (EUR 0.00);

  Sběratel kůží.DOC – (EUR 0.00);

  Sběratel kůží.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Případy Lincolna Rhyma (11.)

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky
  Formáty eknihy: EPUB
  Vydáno: , Domino
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (134)

  Přidat komentář

  MonikaSt.

  19. ledna

  Jedna z nejlepších Rhymovek.!

  LP113

  19. ledna

  Super, čtivé. Konec mě trošku zklamal, bylo trochu překombinované, ale jinak kniha výborná

  yetti74

  05. ledna

  Plně se shoduji s hodnocením od Burák, takže to nebudu opakovat, napsala a zhodnotila bych to úplně stejně.

  soukroma

  05. ledna

  Já už Deavera (Rhyma) čtu hlavně pro pobavení a poučení: pobavení 1) z toho, jakou komplikovanost dal autor zase na 500+ stranách dohromady (většinou nezbedný pachatel cílí na Rhyma nebo Amélii, takže není divu, že ho nakonec odhalí, jiná věc ale bývá ho dopadnout), 2) z toho, jak na jednu stranu znalý a jednostranně specializovaný Rhyme a šikovná, rozumná a samostatná Amélie se dají nachytat vážně na švestkách (když už to samotný čtenář pozná z kilometru daleko) a poučení z nějaké oblasti, které se daný případ dotýká (zde o tetování a jedech, zejména přírodních – např. půl čajové lžičky botulotoxinu zlikviduje obyvatelstvo USA, k neuvěření; a samozřejmě o lidech trhlých, kterým se to samotným ale vůbec nezdá – nebývají duševně nemocní, ale vyšinutí rozhodně – nábožensky, militantně, rasisticky i jinak, tady se mj. kmitla organizace Americká rodina na prvním místě).

  pavlina9305

  02. ledna

  Super, Deaver nezklamal, opět čtivá kniha, za tři dny zhltnutá, nečekané zvraty. Doporučuji..

  Burák

  27.11.2017

  Od autora jsem nic jiného nečetla a celá série pro mě byla novinkou, tak nevím jestli to samo o sobě nemohlo ovlivnit, že jsem ze Sběratele kůží nijak ohromená nebyla. Přitom jsem po knížce sáhla hned na několik doporučení. Ne že by to bylo úplně špatný, ale čekala jsem víc napětí. Takhle mi ty chvíle kdy už to vypadalo, že to bude napínavé, vždycky překazila genialita a duchapřítomnost hlavního vyšetřovatele, který hned všechno objasnil. Škoda. Závěr knihy sice nějaké překvapení přinesl, ale na můj vkus to bylo až příliš překombinované. Četlo se to sice lehce, ale úplně neplánuju sáhnout po nějakém dalším dílu ze série.

  Siwan

  20.11.2017

  Četla jsem víc Deaverovek a prostě se mi líbí. Nejvíc asi Sběratel kostí, ale i další. Jsou lehce překombinované, ale k Deaverovi už to tak nějak patří a jemu to navíc všechno fešně vychází a funguje.
  Lincoln a Amélie jsou supr čupr dvojice, tohle originální spojení je neotřelé a baví.

  beruska

  16.09.2017

  Kniha je napínavá, přistihla jsem se, že se i při čtení bojím 🙂 … Přesto "Sběratel kostí" zůstává jedničkou s Lincolnem Rhymem. I tak doporučuji k přečtení, litovat určitě nebudete…Jen těch stránek mohlo být méně, kvalitě detektivky by to jistě přidalo 🙂 … Dávám 4 * …

  postrach

  16.09.2017

  Přečetla jsem pár povídek a viděla 1 díl v televizi-Sběratele kostí.Tohle je první kniha,kterou se chystám přečíst.Moc stránek.Přečetla jsem skoro 200 za jedno odpoledne a večer,Prvních pár stránek,nic moc,ale pak síla.Tetování jedem a tunel.Opravdu strašidelné!S napětím,čtu dál.Ve čtvrté části,vyjde najevo,oč od záčátku jde.Všechno,je jinak,než se zdálo.Není jednoduché,knihu a autora,hned pochopit.Je třeba,se zamyslet,pozorně číst a chce to,použít představivost.V posledních dvou částech,vyjde pravda najevo.Pachatelů je víc a všechno je jinak.Skvělí závěr,dobré knihy.

  Evelinaanileve

  11.08.2017

  Tohle se moc nepovedlo. Jak začnu v knize přeskakovat stránky, je něco špatně. Přišlo mi to příliš vyfabulované a místy se to tak zbytečně vleklo, záhy si to zase hrálo "na thriller", dedukční schopnosti Lincolnovy mi přišly trochu přitažené za vlasy. Čtu tady vcelku dobrá hodnocení, ale já jsem přesto tento příběh autorovi nedokázala uvěřit. Ale zkusím ještě nějakou jinou.

  frantisek8863

  08.07.2017

  Po filmu Sběratel kostí jsem později pokračoval v pokračování příběhu. Pokračoval jsem audio knihou, která byla načtená interpretkou, která mi nesedla.Podání a použití slova kérka a rožek mě dráždilo.Nevím jestli to bylo interpretkou, ale příběh mě nenadchnul. Nebyl špatný, příběh byl plný zvratů, ale proti Sběrateli kostí to bylo nezáživné. Ovšem Billyho postava a neviděná rodina byla pochybná a čekal jsem až se nějak negativně projeví.Autor použil v knize přirovnání a já si ho vypůjčím, že tato kniha na mě působila jako "už jednou použitá žvýkačka". Až Rhymův rozhovor a aktivity okolo Hodináře mě zaujali.

  Laf

  08.07.2017

  Velmi pěkně napsané. Nechybí hodně zvratů a zajímavých konců. Můžu jen doporučit 🙂

  Jitulevrtule

  20.06.2017

  Kvalitní, napínavé, vřele doporučuji!!

  Kerberos

  19.06.2017

  Klasika napínavé,dějové zvraty,prostě Deaver.

  dominika2585

  11.06.2017

  Z Deaverových knih člověk nemůže být snad nikdy zklamaný. Opět to byla parádní jízda, spousta zvratů a Lincova geniální dedukce v hlavní roli. Trochu mě ale mrzelo, že se nakonec až tak nejednalo o napodobitele Sběratele kostí, nýbrž jen o další Hodinářův pokus přelstít Rhyma. Ale to nic nemění na tom, že se jedná o dokonale promyšlenou detektivku.

  veronie

  02.06.2017

  Po několika předchozích dílech jsem opět nadšená. Téma pro mě zajímavé, čtení mě chytlo od naprostého začátku. Tato kniha opravdu patří k těm nejpovedenějším od autora.

  kazatell

  26.05.2017

  Jak se píše v mnoha komentářích níže. Skvělé zpracování a příběh. Ze začátku jsem se nemohl vůbec začíst a tak mi trvalo dočtení trochu déle. Přesněji prvních cca 10% jsem četl skoro rok a dalších 90% čtyři dny. Neříkám že jsem dokázal prohlédnout všechno, ale až na tu poslední pasáž to prokouknutelné bylo a to že kód neprohledly už dřív mě dost zarazilo, protože mě to napsalo hned po první indicii. Každopádně i přes to všechno je konec tak dokonalý, že nejde hodnotit jinak než 5ti hvězdami

  Klára2216

  25.05.2017

  Super! Jedna z nejlepších Rhymovek. Četla se přímo úžasně a na konci samozřejmě nechybělo překvapení. Nenudila jsem se, zkrátka bezva! Po předchozí knize (Pokoj smrti), která mě tolik nebavila, jsem se trochu bála ale Deaver tentokrát nezklamal.

  roskomar

  24.04.2017

  Napínavý příběh, po celou dobu jsem byla jak na trní…..Konec překvapil a jak:)))

  BlackBlade

  20.04.2017

  Když už si myslíš, že máš jasno, tak přijde zvrat 🙂 Ano, jak se tu píše, klasický napínavý detektivní příběh od J. Deavera a mého oblíbeného hrdiny L. Rhyma. 5/5

  ivoiro

  19.03.2017

  Napsal bych jenom krátce – jasná deaverovská jízda. Když vypadá být vše jasné, přichází nečekaná překvapení.

  SilvieSisinka

  10.03.2017

  Protože každá kniha si zaslouží dočíst-dočetla jsem.Kniha měla moc stránek.Mohla mít méně.Začátek knihy mě moc nebavil,ale později mě zaujala.Konec knihy,musím říci povedené.Přečíst se to prostě dalo.

  witko

  09.03.2017

  Dřívější díly mne bavily více. U této knihy mi přišlo až křečovité, jak Lincoln najednou věděl, poskládal s indicií. Chvilkama mne to až iritovalo, už jsem mu to prostě tolik nebaštil.

  JezinkaJ

  13.02.2017

  Možná trošku překombinované, ale to lítání sem a tam pod taktovkou autora mě dost bavilo. A panečku, jak oni jsou všichni neuvěřitelně chytří a prozíraví.. Konec vše svázal dohromady a já už se těším na dvanáctku.
  Bylo to relaxační čtení, ono co taky číst po Praku, Kdysi a Smrti a jiných vrcholech mého života… 🙂

  jahlina

  10.02.2017

  Ani tento Rhymuv jedenactý případ mě nezklmal. Napínavý až do konce.

  artlucie

  28.01.2017

  Prozatím nejhorší, co jsem od Deavera četla. Pořád dobře napsané, napínavě.. ale místy nelogické. Alespoň že konec mě překvapil.

  ArwenAragorn

  30.12.2016

  Nedočetla jsem. Sběratel kostí v podstatně horší formě.

  waltraud5114

  27.12.2016

  Strašná blbosť, logické zvraty, dejové kotrmelce. Keď autor nevedel, ako ďalej, tak sa zrazu Lincoln pozrel do krišťáľovej gule a zistil, že nie toto, ale TOTO je motív vraha. Alebo potreboval autor napísať určitý počet strán?

  Skripi

  01.12.2016

  Tých zvratov tam bolo až priveľa. Strašne prekombinované ale nahovorené sa to dalo v robote vypočuť. Celkom napínavé aj napriek "nedostatkom". 🙂

  martinka_d

  30.10.2016

  Mně se kniha líbila, bylo to napínavé a čtivé. Dávám 4* jelikož ten konec a celé rozuzlení mně už přišlo trochu moc 🙂
  TAGS:

  Online Sběratel kůží ebook, Kniha Sběratel kůží FB2, Download Sběratel kůží PDF , Download Sběratel kůží MOBI, Online Sběratel kůží kniha, Zdarma Stažení Sběratel kůží IPhone, Online kniha Sběratel kůží PDF, Zdarma Sběratel kůží DJVU, Zdarma Stažení Sběratel kůží TXT, Stažení Sběratel kůží RTF, Online Sběratel kůží FB2 , e-kniha Sběratel kůží stažení TXT, Zdarma Sběratel kůží stažení kniha, e-kniha Sběratel kůží download MOBI, Stažení Sběratel kůží IPad, Číst Sběratel kůží MOBI, Číst Sběratel kůží DOC, Zdarma Sběratel kůží AWZ, Download e-kniha Sběratel kůží iPad , Zdarma Sběratel kůží DJVU, Download Sběratel kůží e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Sběratel kůží DVD, Číst Sběratel kůží TXT, Book Sběratel kůží stažení DJVU, Sběratel kůží stažení kniha zdarma, Sběratel kůží stažení kniha pdf zdarma, Sběratel kůží pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Sběratel kůží pdf zdarma, Sběratel kůží stažení kniha epub zdarma, Sběratel kůží ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply