Sean na mušce Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Sean na mušce Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Sean na mušce Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Sean na mušce


Kniha v českém jazyce!


Stažení Sean na mušce zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Sean na mušce (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Sean na mušce zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Sean na mušce.pdf (EUR-0.00)

  Sean na mušce.epub (EUR-0.00)

  Sean na mušce.doc (EUR-0.00)

  Sean na mušce.txt (EUR-0.00)

  Sean na mušce.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Sean na mušce.PDF – (EUR 0.00);

  Sean na mušce.MOBI – (EUR 0.00);

  Sean na mušce.EPUB – (EUR 0.00);

  Sean na mušce.DOC – (EUR 0.00);

  Sean na mušce.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Dan Starkey (4.)

  Originální název:

  Shooting Sean (2001)

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky, Romány
  Vydáno: , Mladá fronta
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (4)

  Přidat komentář

  Koka

  25.03.2016

  Jako kriminální příběh mě to moc nezaujalo. Ale přesto jsem to dočetla, neboť mnohé hlášky, které autor vložil do úst vypravěči příběhu, byly vtipné, trefné a zabývaly se tématy, které mě zajímají: krvácení či zacelování ran po irsko-irském krvavém příběhu, a pohled na současnou evropskou a americkou filmovou tvorbu. Za všechny alespoň malá ukázka:
  „Cannes je to pravé místo, kde se film musí předvést. Tam za černobílý film dokonce získáš body navíc a když je hudba jazzová, považují tě za intelektuála. A když rezolutně odmítneš znehodnotit svůj umělecký film titulky s překladem, takže nikdo nemá ponětí, o čem si tam ti herci sakra povídají, můžeš vzít jed na to, že si odneseš hlavní cenu.“

  nervy

  08.01.2016

  ..no a já jsem tu knihu objevila v knihovně a myslela jsem, že jsem ji nečetla… a četla! |V dlouúúhé chvíli…. velmi průměrné, nezanechá nic….jako na ukrácení dlouhé chvíle asi jo, nečte se to úplně špatně…

  Pet007

  20.11.2015

  Nečekané dobrá kniha. Začala jsem tradičně od konce série, ale budu určitě pokračovat. Černý humor, hlavní postava naštěstí není hrdina bez bázně a hany, jen ten závěr byl smutný.

  bikerbm

  10.02.2011

  Dobrá knížka se prý pozná podle toho,že když ji čtenář dočte,tak mu knížka a její hrdinové chybí.Já po přečtení Seana na mušce,jsem musel tuto knihu dlouho vstřebávat!Konec jaký jsem absolutně nečekal,navíc postava Dana Starkeyho je mě nanejvýš sympatická!Škoda že touto knihou série tří černých grotesek přeložených do češtiny,kde hlavním hrdinou je výše jmenovaný novinář končí, budu jen doufat,že se tu najde nějaký vydavatel,který nechá přeložit a vydá další dobrodružství tohoto Batemanovýho antihrdiny.Opravdu jsem se u četby výborně bavil!  TAGS:

  Online Sean na mušce ebook, Kniha Sean na mušce FB2, Download Sean na mušce PDF , Download Sean na mušce MOBI, Online Sean na mušce kniha, Zdarma Stažení Sean na mušce IPhone, Online kniha Sean na mušce PDF, Zdarma Sean na mušce DJVU, Zdarma Stažení Sean na mušce TXT, Stažení Sean na mušce RTF, Online Sean na mušce FB2 , e-kniha Sean na mušce stažení TXT, Zdarma Sean na mušce stažení kniha, e-kniha Sean na mušce download MOBI, Stažení Sean na mušce IPad, Číst Sean na mušce MOBI, Číst Sean na mušce DOC, Zdarma Sean na mušce AWZ, Download e-kniha Sean na mušce iPad , Zdarma Sean na mušce DJVU, Download Sean na mušce e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Sean na mušce DVD, Číst Sean na mušce TXT, Book Sean na mušce stažení DJVU, Sean na mušce stažení kniha zdarma, Sean na mušce stažení kniha pdf zdarma, Sean na mušce pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Sean na mušce pdf zdarma, Sean na mušce stažení kniha epub zdarma, Sean na mušce ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply