Šest dědiců Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Šest dědiců Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Šest dědiců Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Šest dědiců


První kniha ze čtyř.

Sto osmnáct let předtím, než začíná tento příběh, navštíví Nol Podivín všechny krále známého světa a požádá je, aby jmenovali nejmoudřejší ze svých říší jako vyslance pro zvláštní úkol. Vybraní muži a ženy z každé země ho potom doprovázejí na tajemné výpravě na ostrov Ji. Většina z nich včetně Nola se však z této cesty nevrátí. Ti, co přežijí, si vezmou tajemství ostrova Ji do hrobu… Od té doby se jejich potomci pravidelně scházejí, aby oslavili tuto osudovou událost, považují se za rodinu, za dědice a strážce tajemné tradice. Někdo se teď však snaží zabránit jim v jejich pravidelné cestě na ostrov, ten někdo objednal u Zujů, vyznavačů trestající bohyně Zuji, vraždy všech potomků moudrých. Jen málo z nich unikne otrávenému hrotu zujských zabijáků: Matka Corenn z matriarchátu v Kólu, její neteř Léti, rybář Yan, který odmítá opustit svoji vyvolenou Léti, válečník Grigán, urozenec a herec Rey z Kercyanu, Baubak z Arku, který rozumí řeči savců, a Lana Máz, kněžka kultu bohyně Eurydis. Jedinou nadějí hrstky dědiců je proniknout do tajemství ostrova Ji, aby zjistili, kdo jim usiluje o život…Kniha v českém jazyce!


Stažení Šest dědiců zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Šest dědiců (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Šest dědiců zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Šest dědiců.pdf (EUR-0.00)

  Šest dědiců.epub (EUR-0.00)

  Šest dědiců.doc (EUR-0.00)

  Šest dědiců.txt (EUR-0.00)

  Šest dědiců.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Šest dědiců.PDF – (EUR 0.00);

  Šest dědiců.MOBI – (EUR 0.00);

  Šest dědiců.EPUB – (EUR 0.00);

  Šest dědiců.DOC – (EUR 0.00);

  Šest dědiců.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Tajemství ostrova Ji (1.)

  Originální název:

  Six héritiers (1999)

  Žánr:
  Sci-fi, Fantasy
  Vydáno: , Talpress
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  Sidonie

  17.03.2017

  Možná téhle sérii nadržuji, byla to má první dospělácká fantasy, a tak mě hodně oslovila a spousta věcí mi přišla úžasně originálních…
  Mezi postavami to funguje, fandíte jim, prožíváte to s nimi, příběh je napínavý.

  trudoš

  27.11.2016

  První dva svazky rozehrané tetralogie byly pro mě drobným zklamáním – ač přebal slibuje „skvěle vybudovanou stavbu děje, výborně propracované osoby přesahující rámec běžných klišé fantasy, nečekané zvraty, stále udržované napětí a strhující vyústění“, jediné, čeho jsem se dočkal, bylo strastiplné putování různorodých hrdinů. Ti prostě šlapou z místa na místo a snaží se, vedle přežití, zjistit vše o záhadě ostrova Ji. Když si navíc přečtete stručnou anotaci na zadním přebalu knihy, jste o většinu chystaných překvapení ochuzeni. Nehledě na to, že první i druhý díl odhalí jen málo z celého konfliktu, který se prozatím pouze formuje. A ač Pierre Grimbert hýří zajímavými nápady, nic nového do žánru vlastně nepřináší. Tedy kromě nutkání rozepisovat dobrodružství den po dni a tak se kolikrát zabývat i věcmi, jež pro základní osnovu nemají význam a jen dotváří atmosféru. Jestli tímto tempem bude pokračovat i nadále, nevím nevím jestli mu zbývající dva romány postačí ke korektnímu zakončení.  TAGS:

  Online Šest dědiců ebook, Kniha Šest dědiců FB2, Download Šest dědiců PDF , Download Šest dědiců MOBI, Online Šest dědiců kniha, Zdarma Stažení Šest dědiců IPhone, Online kniha Šest dědiců PDF, Zdarma Šest dědiců DJVU, Zdarma Stažení Šest dědiců TXT, Stažení Šest dědiců RTF, Online Šest dědiců FB2 , e-kniha Šest dědiců stažení TXT, Zdarma Šest dědiců stažení kniha, e-kniha Šest dědiců download MOBI, Stažení Šest dědiců IPad, Číst Šest dědiců MOBI, Číst Šest dědiců DOC, Zdarma Šest dědiců AWZ, Download e-kniha Šest dědiců iPad , Zdarma Šest dědiců DJVU, Download Šest dědiců e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Šest dědiců DVD, Číst Šest dědiců TXT, Book Šest dědiců stažení DJVU, Šest dědiců stažení kniha zdarma, Šest dědiců stažení kniha pdf zdarma, Šest dědiců pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Šest dědiců pdf zdarma, Šest dědiců stažení kniha epub zdarma, Šest dědiců ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply