Setkání v Paříži Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Setkání v Paříži Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Setkání v Paříži Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Setkání v Paříži


Profesorka literatury na Varšavské univerzitě přijme nabídku, aby přednášela studentům polonistiky na Sorbonně. Ubytuje se v malém hotýlku, kde se seznámí s mladým ruským historikem Alexandrem, který v Paříži píše knihu o Romanovcích. Navzdory velkému věkovému rozdílu se ti dva do sebe zamilují, i když Julie se prohlubujícího vztahu děsí…
Má obavy z reakce své dospělé dcery, ze stárnutí, z nemocí, z toho, že ji milovaný muž po čase opustí. A navíc – v tolerantní Paříži je jejich poměr přijatelný, ale mohli by spolu žít jinde, třeba ve Varšavě nebo v Moskvě?Kniha v českém jazyce!


Stažení Setkání v Paříži zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Setkání v Paříži (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Setkání v Paříži zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Setkání v Paříži.pdf (EUR-0.00)

  Setkání v Paříži.epub (EUR-0.00)

  Setkání v Paříži.doc (EUR-0.00)

  Setkání v Paříži.txt (EUR-0.00)

  Setkání v Paříži.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Setkání v Paříži.PDF – (EUR 0.00);

  Setkání v Paříži.MOBI – (EUR 0.00);

  Setkání v Paříži.EPUB – (EUR 0.00);

  Setkání v Paříži.DOC – (EUR 0.00);

  Setkání v Paříži.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Rosyjski kochanek (1997)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány
  Vydáno: , Motto
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (3)

  Přidat komentář

  magnolia

  28.10.2016

  Příběh mě oslovil, hrdinka mi až tak nevadila a její pochybnosti mi připadaly normální. Mrzel mě její vztah k dceři, ale po tom, čím si prošla sama v dětství, nebylo divu. Pařížské sblížení obou žen, bylo to nejhezčí z celé knížky. Je fakt, že jsem byla zvědavá, jak se to celé vyvine, ale občas jsem se i trochu nudila. A jinak – stát se může v životě i v románech cokoli, jen mi to připadalo víc jako pohádka (s dokonalým princem).

  Tiffany

  16.02.2016

  Nejsem ještě ve věku Julie,přesto dokážu některé její myšlenky, obavy a pochybnosti pochopit. Nicméně , i když byl příběh napsán před 20ceti lety a Polkou, co znamená , že vyrůstala v zemi s pevnými náboženskými kořeny,navíc s jejími ranými zkušenostmi z dětství, které formovaly její osobnost , sebedůvěru a sebelásku…., nemůžu se ubránit určité nechuti k jejímu věčnému sebemrskačství, občas i naivitě. To mi opravdu docela vadilo. Jedině ve chvíli, kdy za ní do Paříže přicestovala její dcera, jsem k ní pocítila nějaké sympatie.. Každý podobně nastavený vztah, nemusí nutně skončit …, ale člověk, který už tak nějak zná běh života, se nemůže ubránit otázce, která se mi dere na jazyk… a je pro celý příběh zásadní….: „Jak dlouho může mít vztah padesátileté stárnoucí profesorky v domácnosti…., s jejími věčnými pochybnostmi .. a 30cetiletého muže, který dosáhl pracovních úspěchů „nejen“ ve své rodné zemi, kde také oba nakonec zakotvili… , tj. zakotvili v jeho prostředí …., trvání ?“ Všichni víme, že zamilovanost, je krásná věc, ale vystřízlivění někdy i bolí… . Takže hrdince držím palce, i když mi, tak trochu , lezla na nervy :).

  Janamarie

  16.01.2012

  Psychologicky laděný milostný příběh nerovné dvojice zaujme nejednu čtenářku. Co se odehrává v duši zamilované stárnoucí ženy? Julie je padesátiletá Polka, která je mladá duchem, ale tělo ji zrazuje v nejkrásnějším období, kdy potkává svou životní lásku… Spolu s Julií přemýšlíme nad různými tématy. „Samota není volba, samota je hřích.“ Julie nám odhaluje své nitro, emoce, vzpomínky na dětství, které ji významně negativně ovlivnilo, myšlenkové pochody v realitě, ale i obavy z budoucnosti! Žena, jež je obklopena vědou a samotou, náhle poznává krásnou lásku, důvěru a oporu v milovaném Alexandrovi. Je jejich vztah předurčen k zániku?  TAGS:

  Online Setkání v Paříži ebook, Kniha Setkání v Paříži FB2, Download Setkání v Paříži PDF , Download Setkání v Paříži MOBI, Online Setkání v Paříži kniha, Zdarma Stažení Setkání v Paříži IPhone, Online kniha Setkání v Paříži PDF, Zdarma Setkání v Paříži DJVU, Zdarma Stažení Setkání v Paříži TXT, Stažení Setkání v Paříži RTF, Online Setkání v Paříži FB2 , e-kniha Setkání v Paříži stažení TXT, Zdarma Setkání v Paříži stažení kniha, e-kniha Setkání v Paříži download MOBI, Stažení Setkání v Paříži IPad, Číst Setkání v Paříži MOBI, Číst Setkání v Paříži DOC, Zdarma Setkání v Paříži AWZ, Download e-kniha Setkání v Paříži iPad , Zdarma Setkání v Paříži DJVU, Download Setkání v Paříži e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Setkání v Paříži DVD, Číst Setkání v Paříži TXT, Book Setkání v Paříži stažení DJVU, Setkání v Paříži stažení kniha zdarma, Setkání v Paříži stažení kniha pdf zdarma, Setkání v Paříži pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Setkání v Paříži pdf zdarma, Setkání v Paříži stažení kniha epub zdarma, Setkání v Paříži ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply