Sex v Praze Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Sex v Praze Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Sex v Praze Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Sex v Praze


Erotická novela o nespoutané vášni uprostřed spoutané Evropy. Tři kamarádky – Hana, Milena a Lucie milují sex a otevřeně o něm diskutují na pravidelných kafíčkách. Majitelka luxusní restaurace Milena hledá své štěstí v manželství s Robertem a stále má co objevovat, oduševnělá herečka Lucie prožívá krátkodobé vztahy, než se seznámí s Francouzem – studentem politologie Christophem a okouzlí ji jeho galantní přístup k ženám. Podnikatelka Hana odmítá známého pražského politika, který se jí dvoří a zamiluje se do záhadného svobodomyslného muže, kterého potkala v Nonstop baru. Vášnivý, romantický a osudový vztah, který mezi nimi vzniká, není bez otazníků. Podaří se Haně zkrotit problematického milence? Kdo má rád seriál Sex ve městě, oblíbí si i tuto eroticko-pornografickou novelu.Kniha v českém jazyce!


Stažení Sex v Praze zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Sex v Praze (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Sex v Praze zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Sex v Praze.pdf (EUR-0.00)

  Sex v Praze.epub (EUR-0.00)

  Sex v Praze.doc (EUR-0.00)

  Sex v Praze.txt (EUR-0.00)

  Sex v Praze.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Sex v Praze.PDF – (EUR 0.00);

  Sex v Praze.MOBI – (EUR 0.00);

  Sex v Praze.EPUB – (EUR 0.00);

  Sex v Praze.DOC – (EUR 0.00);

  Sex v Praze.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Sex v Praze (2012)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány
  Formáty eknihy: EPUB, MOBI, PDF
  Vydáno: , Dr. Zuzana Adamson – 48.Gam
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (11)

  Přidat komentář

  HoneyBunny

  29.03.2017

  Přestože nečtu erotickou literaturu, přestože zarytě tvrdím,že současná česká literatura na toto téma je brak, přestože jsem skálopevně přesvědčená o tom, že některé věci se musí prožít a ne načíst….. Přesto jsem neodolala a půjčila si tuto útlou knížku s překrásnou rajdou na obálce, která jakoby vypadla z devadesátek a navíc je to moje jmenovkyně. A byla jsem sakrapříjemně překvapená. Celý je to o touze a je to naprosto bláznivý, milostný pasáže prokládaný politickýma esejema, kde to najdete. Kdybych zjistila, že můj chlapec je kentaur pasoucí se v Riegráči, taky bych se ho držela zuby nehty.
  Dobrou noc, devadesátková ženo Hano.

  pavlinda

  29.09.2015

  Podle mne absolutní ztráta času!

  Zrzavá_Tereza

  11.04.2015

  Snažím se knížky neodsuzovat, protože si říkám – když se nelíbí mně, líbí se někomu jinému..
  Ale tohle? Je to vážně děsné a je to snad první knížka o které si myslím, že se moc líbit nebude 😀

  michaela2523

  08.01.2015odpad!

  Neskutečná blbost. 😀

  Veru99

  26.08.2014odpad!

  Ještě snad nikdy ve mě kniha nevzbudila tak negativní emoce. Přijdu si přímo naštvaná, že autorka uráží veškerou literaturu už jen tím, že tak nazývá tenhle příšerný paskvil, co vyplodila. Nechápu, že ho někdo mohl vydat. Kniha je neuspořádaná, chaotická, ošklivě napsaná a nemá naprosto žádný smysl, ani sebemenší, není vzrušující, ani vtipná, ani poučná, jak se někdy Collins chabě snaží. 50 odstínu šedi je dle mého takový příjemný průměr erotiky. Opoti Sexu v Praze je ale božským zázrakem. Zkrátka naprosté zklamání.

  katajanci

  05.10.2013

  Nebylo to zdaleka to nejhorší co jsem četla, už jen proto, že jsem to zvládla do konce a místy jsem se i pobavila. Ale je pravda, že všechno co si s odstupem pamatuju, je ten prapodivný kentaur a pak ještě ty politické vsuvky.

  luciefeix

  23.07.2013

  absolutně jsem nepochopila o čem kniha byla! Kentaur a jeho pasení v parku?? Zaseknuté gynekologické zrcadlo?? coto sakra bylo??

  Georgine

  07.04.2013odpad!

  Nejhorší knížka, jakou jsem četla v poslední době. Absolutně bez děje, nepobavila, nezaujala…

  Janča-Kniha

  24.03.2013

  Vůbec jsem nepochopila o čem ten příběh je… Hlavně co to mělo znamenat s tím Kentaurem, jak se tam pásl na pastvě. To jsem nějak nepobrala a ráda si to nechám od někoho vysvětlit…
  Jestliže někdo tvrdil, jak bylo uvedeno na zadní straně obalu, že je to lepší než Padesát odstínů šedi, tak těch POŠ buď vůbec nečetl a nebo nevím… A hlavně prosím, až příště autorka napíše nějakou knihu, nepoužívá velké množství zdrobnělin, to mi taky vadilo…
  Takže 2 hvězdičky

  Diorissimmo

  22.03.2013odpad!

  Tak mě by to taky zajímalo, co tím chtěla autorka říct. Knihu jsem ani nedočetla. Autorka Jana Collins si zřejmě hraje na českou Jackie Collins. Pokud to tedy není PARODIE na Jackie Collins a její knihy, nebo vůbec podobný žánr.
  Nicméně tato erotická novela, jestli to tak můžeme nazvat, by se lépe vyjímala vytištěná v brožované podobě na recyklovaný papír a mohla by se prodávát za pár korun v trafice jako podobný brak z edice Harlekýn. Nebo na pokračování v nějakém erotickém časopise. Troufnu si tvrdit, že je to beztak opsané z nějakého podobného plátku. Myslím, že toto vydat v knižní podobě je škoda papíru.
  Za mě naprosto zbytečná záležitost. Odpad.

  LibraryGirl

  11.03.2013

  Zajímalo by mě, co tímto dílkem chtěla paní spisovatelka říci?  TAGS:

  Online Sex v Praze ebook, Kniha Sex v Praze FB2, Download Sex v Praze PDF , Download Sex v Praze MOBI, Online Sex v Praze kniha, Zdarma Stažení Sex v Praze IPhone, Online kniha Sex v Praze PDF, Zdarma Sex v Praze DJVU, Zdarma Stažení Sex v Praze TXT, Stažení Sex v Praze RTF, Online Sex v Praze FB2 , e-kniha Sex v Praze stažení TXT, Zdarma Sex v Praze stažení kniha, e-kniha Sex v Praze download MOBI, Stažení Sex v Praze IPad, Číst Sex v Praze MOBI, Číst Sex v Praze DOC, Zdarma Sex v Praze AWZ, Download e-kniha Sex v Praze iPad , Zdarma Sex v Praze DJVU, Download Sex v Praze e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Sex v Praze DVD, Číst Sex v Praze TXT, Book Sex v Praze stažení DJVU, Sex v Praze stažení kniha zdarma, Sex v Praze stažení kniha pdf zdarma, Sex v Praze pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Sex v Praze pdf zdarma, Sex v Praze stažení kniha epub zdarma, Sex v Praze ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply