Shadowrun Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Shadowrun Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Shadowrun Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Shadowrun


Svět se změnil. Někteří říkají, že se probudil.

Magie se vrátila na svět a elfové, orkové, trpaslíci a trolové na sebe vzali svou pravou podobu. Stejně tak se změnila zvířata v divočině – na Zemi se teď procházejí bytosti z bájí a legend. A technologie změnila také lidi. Už žádné obyčejné tělo. Mnoho lidí se obrátilo na umělé zdokonalovače zvané kyberware a stali se z nich víc než jen lidé. Moderní člověk je silnější, inteligentnější a rychlejší.
Ve světě roku 2053 si megakorporace žádají činy, ale nechtějí si špinit ruce. To, co potřebují, je shadowrun (stínový běžec) a proto přicházejí za tebou. Ačkoli tvoje existence není zaznamenána v žádné státní nebo korporační databázi, poptávka po tvých službách je vysoká. Můžeš být třeba decker, který proklouzne do databází gigantických korporací a tajně odnese jedinou věc, která má skutečnou hodnotu – informace. Nebo pouliční samuraj, vykonavatel rozsudku, a tvoje bojové schopnosti tě učiní hlavním městským predátorem. A nebo jsi možná kouzelník, který má schopnost ovládat magické energie obklopující Zemi.
Ať tak či tak, je to přesně ten druh síly, který budeš potřebovat, aby ses mohl zúčastnit mise shadowrun…
A právě tato kniha obsahuje vše potřebné k tomu, aby ses mohl zúčastnit běhu ve stínech i ty. A je kompletně v češtině.

Chceš si hrát na stíny? Tak teda poslouchej, kámo, pak si to přeber a pouč se z toho co nejvíc, poněvadž nevědomost zabíjí rychlejc než kulovej blesk.
Ess El El, Hadí šaman

Druhé vydání Shadowrunu (SRII) doplňuje původní pravidla Shadowrunu. Na základě rozsáhlé odezvy hráčů a gamemasterů bylo SRII upraveno a přepsáno, takže je přehlednější a nabízí tak jednoduší a rychlejší průběh hry. Hráči a gamemaster znalí pravidel prvního vydání zjistí, že jádro hry zůstalo stejné a změny vycházejí z existující logiky hry.
Pravidla SRII obsahují nový materiál, částečně upřesňující dosavadní a částečně upravující a rozšiřující pravidla a informace publikované v pramenech jako například The Grimoire, Virtual Realities, Rigger Black Book, ShadowTech aj. Tyto dodatky odrážejí průběžný myšlenkový a pracovní proces týkající se systému. V Dodatcích k pramenům najdete poznámky a změny v pravidlech, které se týkají každého z publikovaných pramenů či dodatků k pravidlům Shadowrunu, aby informace v těchto knihách byly v souladu s pravidly SRII. Vydání SRII neznamená, že ostatní produkty Shadowrunu jsou zastaralé.Kniha v českém jazyce!


Stažení Shadowrun zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Shadowrun (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Shadowrun zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Shadowrun.pdf (EUR-0.00)

  Shadowrun.epub (EUR-0.00)

  Shadowrun.doc (EUR-0.00)

  Shadowrun.txt (EUR-0.00)

  Shadowrun.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Shadowrun.PDF – (EUR 0.00);

  Shadowrun.MOBI – (EUR 0.00);

  Shadowrun.EPUB – (EUR 0.00);

  Shadowrun.DOC – (EUR 0.00);

  Shadowrun.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Sci-fi, Fantasy, Gamebook
  Vydáno: , Blackfire Games
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (0)  TAGS:

  Online Shadowrun ebook, Kniha Shadowrun FB2, Download Shadowrun PDF , Download Shadowrun MOBI, Online Shadowrun kniha, Zdarma Stažení Shadowrun IPhone, Online kniha Shadowrun PDF, Zdarma Shadowrun DJVU, Zdarma Stažení Shadowrun TXT, Stažení Shadowrun RTF, Online Shadowrun FB2 , e-kniha Shadowrun stažení TXT, Zdarma Shadowrun stažení kniha, e-kniha Shadowrun download MOBI, Stažení Shadowrun IPad, Číst Shadowrun MOBI, Číst Shadowrun DOC, Zdarma Shadowrun AWZ, Download e-kniha Shadowrun iPad , Zdarma Shadowrun DJVU, Download Shadowrun e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Shadowrun DVD, Číst Shadowrun TXT, Book Shadowrun stažení DJVU, Shadowrun stažení kniha zdarma, Shadowrun stažení kniha pdf zdarma, Shadowrun pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Shadowrun pdf zdarma, Shadowrun stažení kniha epub zdarma, Shadowrun ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply