Sila prítomného okamihu – Základné teórie, meditácie a cvičenia Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Sila prítomného okamihu – Základné teórie, meditácie a cvičenia Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Sila prítomného okamihu – Základné teórie, meditácie a cvičenia Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Sila prítomného okamihu – Základné teórie, meditácie a cvičenia


Kniha Sila prítomného okamihu už krátko po svojom vydaní dokázala, že je jednou z najvýznamnejších duchovne zameraných kníh súčasnosti. Zoznamuje nás s konkrétnymi krokmi a jasnými pravidlami, ktoré nám ukazujú, ako môžeme dosiahnuť „stav milosti, jednoduchosti a ľahkosti“. Ten sa dostaví, keď umlčíme svoje myšlienky a uvidíme svet okolo nás v prítomnej chvíli. Sila prítomného okamihu – základné teórie, meditácie a cvičenia predstavuje dôsledne vybranú sériu výňatkov z knihy a ponúka tieto cvičenia a pravidlá priamo. Čítajte túto knihu pomaly alebo ju len otvorte na ktorejkoľvek strane, rozjímajte o jej slovách a objavíte – možno ihneď a možno neskôr – niečo, čo vám doslova zmení život. Nájdete v sebe silu a schopnosť zmeniť a pozdvihnúť celý svoj svet. Jediné, čo musíte urobiť, je plne prijať túto chvíľu. Vtedy budete prežívať každý okamih s ľahkosťou, zmierený so sebou samým.Kniha v českém jazyce!


Stažení Sila prítomného okamihu – Základné teórie, meditácie a cvičenia zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Sila prítomného okamihu – Základné teórie, meditácie a cvičenia (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Sila prítomného okamihu – Základné teórie, meditácie a cvičenia zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Sila prítomného okamihu – Základné teórie, meditácie a cvičenia.pdf (EUR-0.00)

  Sila prítomného okamihu – Základné teórie, meditácie a cvičenia.epub (EUR-0.00)

  Sila prítomného okamihu – Základné teórie, meditácie a cvičenia.doc (EUR-0.00)

  Sila prítomného okamihu – Základné teórie, meditácie a cvičenia.txt (EUR-0.00)

  Sila prítomného okamihu – Základné teórie, meditácie a cvičenia.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Sila prítomného okamihu – Základné teórie, meditácie a cvičenia.PDF – (EUR 0.00);

  Sila prítomného okamihu – Základné teórie, meditácie a cvičenia.MOBI – (EUR 0.00);

  Sila prítomného okamihu – Základné teórie, meditácie a cvičenia.EPUB – (EUR 0.00);

  Sila prítomného okamihu – Základné teórie, meditácie a cvičenia.DOC – (EUR 0.00);

  Sila prítomného okamihu – Základné teórie, meditácie a cvičenia.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Practicing the Power of Now: Essential Teachings, Meditations, and Exercises From The Power of Now (1997)

  Žánr:
  Duchovní literatura, Esoterika, astrologie, okultismus, Osobní rozvoj a styl
  Vydáno: , Eastone Books
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (57)

  Přidat komentář

  managalante

  03. ledna

  Tato kniha je jedna z těch, kterou může člověk číst několikrát opakovaně , když na ni zrovna dostane chuť. Pojednává o vzdání se minulosti a budoucnosti. Snaží se vysvětlit různé, často zbytečné, myšlenkové pochody, které nás odvrací od toho nejpodstatnějšího, čím je přítomnost. Rozhodně doporučuji toto dílo zhltnout. 🙂

  zebra121

  24.11.2017

  Nedočetla jsem. Nemyslím si, že je to špatná kniha, ale doporučuji spíše Cestu pokojního bojovníka – stejné myšlenky vyjadřuje příjemněji a pro mě pochopitelněji.

  PetraFrenz

  24.10.2017

  Tato knížka se nedá jen půjčit v knihovně. Musíte ji mít doma. Můžete ji číst totiž stále dokola a vždy tam najdete něco inspirativního a nového.

  propiska

  09.09.2017

  Kniha kterou čtu opakovaně a pořad v ni nachazim neco noveho. Nejde čist jednim dechem , občas je potřeba přestat a vstřebat text

  Ronny

  02.08.2017

  Tak mně se do rukou dílo Krišnamurtiho nedostalo a kdyby se dostalo, asi bych po něm nesáhla. Zato jsem sáhla po této knize a ještě jeho další Nová země. Před několika lety jsem ji nedočetla a odložila, ale letos už jsem k ní asi dozrála. Velmi mne oslovila a pomáhá mi. Samozřejmě nestačí jednou přečíst a myslet si, že se změní můj život. Je třeba se k ní vracet, přemýšlet nad přečteným a pokoušet se změny na sobě uskutečňovat postupně. Text na mne působí velmi zklidňujícím způsobem a změnu na sobě pozoruji.

  Jacck

  29.07.2017

  vykradený Krišnamurti a jiní duchovní autoři. Dokonce i jméno si milý Ulrich Tolle vypůjčil od Mistra Eckharta (středověký mystik). Nemyslím si že jeho metoda "buď v přítomném okamžiku" bude na někoho dlouhodobě fungovat. jistě, když to člověk přečte poprvé, tak jej to stimuluje a chvíli to vypadá zajímavě. Odložte však knihu a za měsíc budete tam kde jste byli, pokud se tedy nebudete stimuovat další četbou Tolleho nebo webů o něm. Navíc milý Ulrich si z duchovna udělal solidní byznys, stačí se podívat na jeho web, kde se platí za zaregistrování, jeho přednášky stojí tisíce euro. K čemu asi tak osvícený guru bez ega potřebuje tolik peněz a majetků? Přečtěte si raději něco od Krišnamurtiho, kde se Ulrich stejně docela dost inspiroval.
  Dám 3 hvězdy, protože pro určité lidi tato kniha může znamenat určitý vstup do duchovna a je dobře napsaná a některé myšlenky (i když je Ulrich ukradl) nejsou špatné. Nemyslím si však, že Ulrich je osvícený. Buď klame sebe a tím i druhé, nebo zcela cynicky klame jen ty druhé za účelem zisku.

  pagac17

  23.07.2017

  Nedovedu pochopit autora této publikace, jak se můžeme zbavit svého myšlení, abychom se zbavili bolestí, nebo svých psychickým problémů. Nedočetl jsem knihu a nijak nezazlívám jejím nadšencům, já asi takový nejsem

  JLČ

  23.07.2017odpad!

  Duchovní slátanina, už první řádky odrazují…Jak tohle může někdo brát vážně?

  tlllk

  24.05.2017

  Obyčajne sa týmto New Age kuchárkam na dokonalý život vyhýbam , tento krát som sa nechal zlákať jej Audio-verziou. Na moje prekvapenie to malo niečo do seba, autor je veľmi dobrý pozorovateľ a opisoval bežné životné situácie spôsobom, ktorý ma nútil sa zamyslieť nad vlastnými pohnútkami . Jediné čo mi vadilo bola ten patent na absolútnu pravdu, pritom by daná udalosť mohla mať veľa iných vysvetlení, niečo ako keď Vás niekto upozorní na "kruhy na hladine" vetou "ja vám poviem prečo vznikajú, vždy ich …. "

  Mercatino

  02.02.2017

  Jedna z mála knih, o které se dá s jistotou říci, že okamžitě změní čtenáři život. Toto je prostý nepopíratelný fakt, který se nedá vyvrátit. Výborná práce, leč myšlenky byly předtím známe, nikdy ne tak dobře zpracované. Doporučuji jako tu nejlepší možnou INVESTICI do života.

  Pietradi

  23.01.2017

  "Neodporujte síle protivníka. Poddejte se a zvítězíte."

  Tahle knížka je nesmírně osvobozující. A ten klid…

  Beda06

  12.01.2017

  Musim rict ze E.Tolle je mi sympaticky clovek. Tim cim si si v zivote prosel ho obdivuji. Koukam i na jeho video-prednasky a myslim ze jeho duchovni teorie je pro kazdeho. Knihu mam jako Bibli a doporucuji i Novou Zem co napsal jako volne pokracovani

  Lucif

  20.11.2016

  Luxus 😉
  Doporučuji přečíst všem ;0)

  Vyjímečně jsem ji nepřečetla jedním dechem – musela jsem si dělat pauzy, méně a jindy než autor doporučoval, ale i já musela 🙂

  petr3048

  19.09.2016

  Ke knize jsem se dostal v době, kdy jsem měl plnou hlavu práce. Což by nebylo tak nic nezvyklého, ale já s myšlenkami na práci usínal i se probouzel a to mě štvalo. Moc přítomného okamžiku mi pomohla soustředit se na přítomnost, protože problémy jakéhokoli rázu opravdu nevyřešíte ve chvíli, kdy ležíte doma pod peřinou 🙂 Kniha mi s tímto problémem pomohla a proto doporučuji všem, kteří se z podobného kruhu chtějí dostat také.

  mistrx

  18.09.2016

  excelentní kniha. autor se snaží vysvětlit svoje koncepty bez zbytečného balastu a občas se mu podaří podat příměry či příklady, které jsou prostě výborné. četl jsem knihu několik měsíců, protože myšlenky v ní byly velmi intenzivní a uvědomit si jejich dosah a význam pro mě nebylo úplně triviální. troufám si říci, že kniha může transformovat život člověka k lepšímu, i když mnoho lidí – mě nevyjímaje – bude v procesu transformace muset spolknout hořkou pilulku. velmi pravděpodobně si knihu v budoucnu přečtu znovu. doporučuji každému, kdo se chce zamyslet nad svým životem a změnit ho k lepšímu.

  Jednoduchej

  18.09.2016

  ….a něco mi řeklo, že knihu bych měl dopsat v kalifornii …:)

  hovoří za vše

  misowi84

  20.07.2016

  Zvláštní kniha. Rozhodně stojí alespoň za vyzkoušení. Mé první čtení trvalo téměř půl roku. Vždy kousek a odložit … kousek a odložit. Dělal jsem to schválně – účelově.
  Ke knize se vrátím.

  najiva

  19.07.2016

  Buddhismus, tao, zen………odtud opakuje pár vět. Nic vic nic min. Víc to rozvádět nebudu.

  Gemi níže popsal skutečnost lépe, netřeba se opakovati.

  Petrue

  17.07.2016

  Pro mě zásadní a osvobozující kniha, která se mnou rezonovala od začátku až do konce. Nezměnila bych jedinou čárku a opakující se myšlenky byly rozhodně na svém místě. Lituji jen toho, že jsem na ni nenarazila daleko dřív. Po přečtení jsem si pustila i pár autorových videí, která mě jen utvrdila v tom, že Tolle opravdu ví o čem mluví a každou svou vyslovenou větou si mě získával víc a víc.

  Denika

  14.07.2016

  Při prvním čtení jsem nerozuměla ani zbla, avšak netrápilo mě to, knihu jsem asi na dva roky odložila a až přišel ten "správný čas", vrátila jsem se k ní. Tolleho učení je jedním slovem dokonalé. Neřeším, jestli je stoprocentně jeho nebo některé myšlenky převzal z jiných učení – myšlenky všech filosofických směrů jsou téměř totožné, jen jsou pokaždé zaobaleny do jiné podoby.
  Už pouhé čtení je velmi uklidňující. Chce to jen mít otevřenou mysl a ochotu naslouchat novým myšlenkám. Tolleho rady se dají velmi dobře praktikovat v běžném životě. Zkrátka a dobře – kdo na sobě chce pracovat, ten uvidí výsledky. Negativní ohlasy na tuto knihu dle mě pramení z pouhého nepochopení a odmítnutí autorových myšlenek a všeobecné nepřipravenosti na čtení, to však již není problém těch, kteří velmi dobře vědí, o čem autor hovoří.
  Oprostěte se od destruktivní mysli, nehodnoťte, neposuzujte, neanalyzujte. Jen pozorujte.

  "Ego je mysl, která řídí váš život, pokud nejste jejím pozorovatelem."

  P.S. Pan Tolle je neskutečně milý člověk – na youtube lze najít desítky videí, která člověku dodají nadhled a zlepší náladu. 🙂

  gemi

  26.06.2016

  Tolle objevil Ameriku. Od prvních stran jsem měl dojem, že čtu o asi nejznámější a tisíce let staré indické meditační technice Vipassana. Její název však v knize nezazní ani jednou, což je škoda. Autor si tak připisuje větší kredit, než mu skutečně náleží.

  Celé dílo by se dalo shrnout dvěma slovy: "Žij přítomností." Jenže Eckhart Tolle pochopil (a celkem správně), že dvě slova se prodávají hůře než celá kniha. Na druhou stranu, ta základní myšlenka je sice jednoduchá, ale aby se člověku dostala pod kůži, je zapotřebí podívat se na ni z různých úhlů. Pochopit, co je tím vlastně myšleno, co to skutečně znamená.

  Tolle se velmi často odkazuje na "slova Ježíšova". Bible ale nespadla z nebe. Je to kniha jako každá jiná a cokoli v ní uvedené není důkazem ničeho. Aby nebylo přeježíšováno (a rovnou prozradím, že je), Tolle občas proloží Ježíše Buddhou.

  Kniha je plná postulátů, např. toho o existenci "collective female pain-body", tedy utrpení, které muži způsobili ženám a které si nesou nakumulované z minulých životů. Obdobně "negativity accumulated in the collective human psyche". Kde přesně je tato negativita nahromaděná a jak funguje mechanismus jejího přenášení do dalších generací, to se čtenář nedozví. Těsně před koncem knihy je potom postulát postulátů: "This is not a belief: It is absolute certainty that needs no external evidence or proof from some secondary source." Zdravý rozum bije na poplach.

  Tolle se dále snaží čtenáře přesvědčit, že naše hmotné já a s ním i celý vesmír je pouhou iluzí, ve kterém žijí lidé v bezvědomí (unconscious), jako v Matrixu. Svým způsobem má pravdu. Většina lidí žije buď minulostí (což vede k depresím a mindrákům), nebo budoucností (což vede ke strachu a úzkostem). Minulost ani budoucnost však neexistují. Jedno už bylo a druhé teprve bude.

  Při čtení jsem si vzpomněl na knihu The healing code, a to konkrétně při této pasáži: "Suffering is due to identification with form. Miracles of healing sometimes occur through this realization." Podstata "zázračného léčení" popisovaného v The healing code nespočívá v žádných záhadných energetických tocích, ale v prosté meditaci. Může to fungovat? Jasně. Jenže už to není záhada. A záhada prodává.

  Za přečtení a zamyšlení ta kniha určitě stojí. Po odfiltrování iritujících pasáží, ve kterých můj esoterický bullshit filtr bláznivě blikal na poplach, se člověk dobere k myšlenkám, které mohou pozitivně ovlivnit jeho život.

  tabape

  23.05.2016

  Skvělá kniha pro lidi, kteří se zajímají o svůj seberozvoj a o to, jak žít v přítomnosti a být šťastný. Jedno přečtení nestačí…

  trava

  22.03.2016

  Kzasna kniha. Nelze cist jednim dechem!!! 🙂 ctu ji uz asi 2 roky a stale se k ni vracim. A snazim se nektera moudra praktikovat ve svem zivote.
  Doporucuji.

  gab72

  17.03.2016

  Přečetla jsem jen Moc přítomného okamžiku, ne pracovní knihu. Vřele jí ( Moc přítomného okamžiku) mohu všem doporučit, protože v mém životě zafungovala, navíc jsem konečně našla něco, kde jsou popsány kroky. Nicméně jsem jí musela po letech přečíst ještě jednou s tužkou v ruce, jelikož se myšlenky do krve nedostaly. Opět pomohla. Úskalí je však v tom, kdy jí člověk čte, kdy je na ní opravdu připraven. Jestli člověk nezažil v sobě ten pokoj, on ho nazývá tichem, pak je těžké pochopit. Ke mě se pokoj dostal přes bolest a mohu potvrdit, že není z tohoto, vnějšího světa. Mohu za něj jen poděkovat, protože pak člověk vidí spoustu věcí jinak a jen se diví. Ta kniha se spíše "vyciťuje" než čte. Pouhým rozum to snad ani pochopit nejde. Všem připraveným doporučuji velmi, nadešel ten pravý okamžik :).

  chosechose

  05.03.2016

  Podle toho co si zde procitam v recenzich tak u vsech co zde negativne hodnoti nebyl obsah budto pochopen ( nejpravdepodobneji) nebo jak pise autor jste v pasti svyho ega.Bohuzel kniha vyzaduje minimalne prumernou inteligenci k pochopeni obsahu a hloubky a to je mozna i ten duvod proc hodnotite knihu spatne.Kazdy kdo tento obsah pochopil vi ze se jedna o prevrat v poznani lidske mysli a osobne foufam ze se jednou bude vse vyucovat na zaklafni skole.Nic prevratnejsiho jsem jeste necetl.Kniha mi zmenila zivot a jen doporucuji

  Samanicus

  02.03.2016

  Nečti nepřipraven!!!

  aTrina

  29.02.2016

  Tato kniha je hodně přínosná a ne jenom na jedno přečtení, určitě se k ní budu vracet 🙂

  Fox83

  29.02.2016

  Určitě zajímavé myšlenky, ale nemyslím si, že je lze všechny rozumně aplikovat. Každopádně určité nápady k zamyšlení mi to dalo, takže hodnotím spíše pozitivně.

  helkol

  22.01.2016

  Skvělá motivační knížka, kterou né každý pochopí. Je zde spousta skvělých myšlenek, ale občas se hrozně těžko četla a člověk se musí na text dost soustředit…

  VladimirTetur

  21.12.2015odpad!

  Bezdětný kazatel prázdnoty a zevlu ve své nejlepší formě. Tahle kniha je peklo! Podobnou stísněnost jsem zažil jen při studiu scientologie. Fuj. Zlatý Tomáš Keltner s jeho Transformací Vědomí, která je v podstatě o tomtéž, ale aspoň se to skrze Keltnerův způsob mystifikace dá číst. Bohužel jsem jej četl jako prvního a k tomuhle jsem se dostal už s patřičným nadhledem. Keltnerův marketingový punc jako tatíka od rodiny, alias tajného agenta ve výslužbě a mentalisty v jedné osobě je mnohem lepší než tato zhmotněná deprese bezdětného ztroskotance, kterému v přítomném okamžiku a prázdnotě unikl celý život pod rukama a na staré kolena vydělává cash psaním knížek a sugescema v talkshow Oprah Winfrey. "Světelný mistr" Tolle recykluje a prodavá staré myšlenky jiných, tentokrát na americkém trhu. Namátkou zmíním třeba známého švýcara Paula Bruntona s jehož knihou Perspektivy jsou Tolleho postřehy téměř totožné. Nebýt marketingové masáže Oprah Winfrey, po Eckhartovi by neštěkl ani pes.

  Několikrát mě napadlo, že by Ulrichovi/Eckhartovi mohlo pomoci LSD nebo DMT, že by pak třeba procitl, ale kdepak:

  http://happinessbeyondthought.blogspot.cz/2012/10/which-is-more-pleasurablepsychedelics.html

  Currently, Eckhart Tolle, talking w/Oprah Winfrey, compared what he experienced after awakening, which he describes as "to perceive the world without this continuous interference of mental noise", to being on LSD/acid:

  ECKHART: Yes…I woke up and…everything looked so fresh…and alive..I caught a bird song outside as if I’d never heard it before. Because the mind had become still, and there was simply the beautiful perception of everything…Incredible. I’ve never seen that before.

  Eckhart Tolle
  OPRAH WINFREY: Sounds like a drug trip.

  ECKHART TOLLE: Well, later…people…ask me, "Is that like acid?" Because some people…say, "Oh, we experienced that when we took acid,"…Until finally, I’ll tell you in confidence, finally I tried acid just for once…just to see…

  OPRAH WINFREY: If it was the same thing?

  ECKHART TOLLE: Yes.

  OPRAH WINFREY: Yeah?

  ECKHART TOLLE: It’s not quite the same thing because what I experienced was much more subtle and beautiful. The acid…has almost a violent thing where violently the perceptions, sense perceptions become so magnified that there was no room for thinking anymore. But I could see why…for some people it’s a glimpse of what it means to perceive the world without this continuous interference of mental noise.

  OPRAH WINFREY: Yeah, but your trip without acid was better.

  ECKHART TOLLE: Much better.

  UFFF!

  Pro ty, které zajímá ten vnitřní ruch, nebo šum, či jak tomu Eckhart říká, doporučuju prozkoumat práci Johna Lillyho, zejména jeho autobiografii Vědec, která se čte pomalu sama a hlavně jde opravdu do hloubky:

  http://www.databazeknih.cz/knihy/vedec-metafyzicky-zivotopis-93036
  TAGS:

  Online Sila prítomného okamihu – Základné teórie, meditácie a cvičenia ebook, Kniha Sila prítomného okamihu – Základné teórie, meditácie a cvičenia FB2, Download Sila prítomného okamihu – Základné teórie, meditácie a cvičenia PDF , Download Sila prítomného okamihu – Základné teórie, meditácie a cvičenia MOBI, Online Sila prítomného okamihu – Základné teórie, meditácie a cvičenia kniha, Zdarma Stažení Sila prítomného okamihu – Základné teórie, meditácie a cvičenia IPhone, Online kniha Sila prítomného okamihu – Základné teórie, meditácie a cvičenia PDF, Zdarma Sila prítomného okamihu – Základné teórie, meditácie a cvičenia DJVU, Zdarma Stažení Sila prítomného okamihu – Základné teórie, meditácie a cvičenia TXT, Stažení Sila prítomného okamihu – Základné teórie, meditácie a cvičenia RTF, Online Sila prítomného okamihu – Základné teórie, meditácie a cvičenia FB2 , e-kniha Sila prítomného okamihu – Základné teórie, meditácie a cvičenia stažení TXT, Zdarma Sila prítomného okamihu – Základné teórie, meditácie a cvičenia stažení kniha, e-kniha Sila prítomného okamihu – Základné teórie, meditácie a cvičenia download MOBI, Stažení Sila prítomného okamihu – Základné teórie, meditácie a cvičenia IPad, Číst Sila prítomného okamihu – Základné teórie, meditácie a cvičenia MOBI, Číst Sila prítomného okamihu – Základné teórie, meditácie a cvičenia DOC, Zdarma Sila prítomného okamihu – Základné teórie, meditácie a cvičenia AWZ, Download e-kniha Sila prítomného okamihu – Základné teórie, meditácie a cvičenia iPad , Zdarma Sila prítomného okamihu – Základné teórie, meditácie a cvičenia DJVU, Download Sila prítomného okamihu – Základné teórie, meditácie a cvičenia e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Sila prítomného okamihu – Základné teórie, meditácie a cvičenia DVD, Číst Sila prítomného okamihu – Základné teórie, meditácie a cvičenia TXT, Book Sila prítomného okamihu – Základné teórie, meditácie a cvičenia stažení DJVU, Sila prítomného okamihu – Základné teórie, meditácie a cvičenia stažení kniha zdarma, Sila prítomného okamihu – Základné teórie, meditácie a cvičenia stažení kniha pdf zdarma, Sila prítomného okamihu – Základné teórie, meditácie a cvičenia pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Sila prítomného okamihu – Základné teórie, meditácie a cvičenia pdf zdarma, Sila prítomného okamihu – Základné teórie, meditácie a cvičenia stažení kniha epub zdarma, Sila prítomného okamihu – Základné teórie, meditácie a cvičenia ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply