Skleník Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Skleník Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Skleník Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Skleník


Kniha v českém jazyce!


Stažení Skleník zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Skleník (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Skleník zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Skleník.pdf (EUR-0.00)

  Skleník.epub (EUR-0.00)

  Skleník.doc (EUR-0.00)

  Skleník.txt (EUR-0.00)

  Skleník.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Skleník.PDF – (EUR 0.00);

  Skleník.MOBI – (EUR 0.00);

  Skleník.EPUB – (EUR 0.00);

  Skleník.DOC – (EUR 0.00);

  Skleník.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Povídky, Literatura česká
  Vydáno: , Česká grafická Unie
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (9)

  Přidat komentář

  Iv1701

  25.05.2017

  Neskutečně aktuální – klasická ukázka maloměšťáctví a opovržení v hlavní roli. A proč? Kvůli skříni. 🙂

  xelzax

  20.02.2017

  Moc pěkné! Aneb příběh o tom, co řeší lidé, kteří nemají skutečně starosti a co všechno se dokáže stát stredobodem jejích vesmíru- tady je to kus nábytku, ale můžem si dosadit téměř jakoukoliv ‘malichernost’. Krásná satira, doporučuji 🙂

  triatlet

  06.01.2016

  Nenápadný příběh, který vtipně charakterizuje maloměstské prostředí. Televizní adaptace (http://www.csfd.cz/film/275786-sklenik/prehled/ ) je podobně zdařilá.

  Damato

  19.11.2015

  Knížečka na mě nedávno koukala v knihovně ještě po babičce – a musím říct, že ač jsem se vytrvale bránila jakýmkoli formám ženských románů, tuhle tu knížku jsem otevřela a přečetla hned na zemi u knihovny a fakt byla moc milá – taková nečekaná návštěva, na kterou rádi vzpomínáme.

  anthea

  26.10.2013

  Hezky napsaná povídka o tom, jací lidé dokážou být docela zlí kvůli malichernostem. A lidé takoví byli, jsou a budou, bohužel. Snobství, pýcha, závist, zloba, pomlouvačství, tyto vlastnosti se ale nejvíc projevují na malém městě, a to dodnes, mám ten dojem. Ve velkém městě si lidé ostatních ani moc nevšímají a na vesnici bývají lidé prostší, více k sobě přátelští.

  Fravra

  19.04.2012

  Tak takoví jsme byli! Nebo snad stále jsme?

  Rais snad nejlépe z českých spisovatelů dokáže věrně postihnout realitu života českého venkovského lidu konce 19. století. Přestože si v povídce Skleník bez servítek bere na paškál celou škálu směšných vlastností maloměstských obyvatel, je z povídky cítit, že je měl skutečně rád.

  Tuto relativně hutně napsanou povídku doporučuji i čtenářům, kteří zrovna neholdují klasice, ale mají rádi humor a satiru.

  Hrefna

  25.03.2012

  Oddechová kniha, která hezky vykresluje maloměšťáckou společnost, závist, předsudky a hodnocení lidí dle výše majetku a postavení. Paní pojezdná se s s touto společností vyrovnala se ctí.

  Faustynka

  30.09.2011

  Řekněme, dobrá oddychovka u které se člověk i pobaví ;-).

  Alix

  Mladý pan pojezdný si přivede do městečka svou novomanželku. Zdánlivě nic nestojí v cestě jejich štěstí, ovšem v městečku se začne proslýchat, že mladá dvojice nemá skleník. Nebyl to jen kus nábytku, ale znamení vážnosti a bohatství. Manželé napřed nechápou, co je jim bráno za zlé a pak z principu odmítají řešit tak malicherný problém. Jenže, není skleník, nejsou společenské styky  TAGS:

  Online Skleník ebook, Kniha Skleník FB2, Download Skleník PDF , Download Skleník MOBI, Online Skleník kniha, Zdarma Stažení Skleník IPhone, Online kniha Skleník PDF, Zdarma Skleník DJVU, Zdarma Stažení Skleník TXT, Stažení Skleník RTF, Online Skleník FB2 , e-kniha Skleník stažení TXT, Zdarma Skleník stažení kniha, e-kniha Skleník download MOBI, Stažení Skleník IPad, Číst Skleník MOBI, Číst Skleník DOC, Zdarma Skleník AWZ, Download e-kniha Skleník iPad , Zdarma Skleník DJVU, Download Skleník e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Skleník DVD, Číst Skleník TXT, Book Skleník stažení DJVU, Skleník stažení kniha zdarma, Skleník stažení kniha pdf zdarma, Skleník pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Skleník pdf zdarma, Skleník stažení kniha epub zdarma, Skleník ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply